Futbol »Arjantin » Superliga » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Superliga¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷67b39Wvk¬ZD÷p¬ZE÷hhYlbPDp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/superliga/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0000000000179000Superliga 009erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷QVBrfakT¬AD÷1526343300¬ADE÷1526343300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷27. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷CnKrN6Ro¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬JB÷jwJnMQth¬WV÷newells-old-boys¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷rNA1AKZ9¬AD÷1526343300¬ADE÷1526343300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷27. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷4GDQXNu4¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷r7CUWseA¬WV÷san-lorenzo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷WClBkJcp¬AD÷1526335200¬ADE÷1526335200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷27. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷p0IjLpdb¬WU÷racing-club¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷dzMfK4B4¬WV÷colon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷zLkt3xSq¬AD÷1526335200¬ADE÷1526335200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷27. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷n3LcWVLd¬WU÷rosario¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬JB÷bwP1Vky3¬WV÷estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷rogl1Gdd¬AD÷1526252400¬ADE÷1526252400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷27. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷lSHESmLL¬WU÷velez-sarsfield¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷SIGIR7zS¬WV÷argentinos-jrs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷bJtcDMki¬AD÷1526244300¬ADE÷1526244300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷27. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷nPE7H2eN¬WU÷godoy-cruz¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TIG¬AF÷Tigre¬JB÷QFDBGMAT¬WV÷tigre¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4ffp2dsj¬AD÷1526166000¬ADE÷1526166000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷27. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬JB÷WjN9TT5F¬WV÷temperley¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬JA÷h0O5U9j9¬WU÷ca-belgrano¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷YB3E7IJS¬AD÷1526157900¬ADE÷1526157900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷27. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷4vdDOJ2j¬WU÷union-santa-fe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷rVfHNwId¬WV÷independiente¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4WBcB0K3¬AD÷1526149800¬ADE÷1526149800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷27. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷b3rQZqBi¬WU÷defensa-y-justicia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬JB÷xfsUY3Qc¬WV÷arsenal-sarandi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷pjXWPaZd¬AD÷1526149800¬ADE÷1526149800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpo¬ER÷27. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬JA÷pb3pNRrq¬WU÷olimpo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷b17lMobk¬WV÷talleres-cordoba¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷pGhFlwDj¬AD÷1526141700¬ADE÷1526141700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷27. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷vaBaJOQA¬WU÷patronato¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷IkA3IrtH¬WV÷banfield¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷xAu1Ct5c¬AD÷1526133600¬ADE÷1526133600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷27. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷WdjvCtJp¬WU÷huracan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷p0frB0Yj¬WV÷boca-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷jmE98b4M¬AD÷1526084100¬ADE÷1526084100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷27. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷z5i9Pamp¬WV÷atletico-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷Ye5sUuuT¬WU÷lanus¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷xpA59vkG¬AD÷1526076000¬ADE÷1526076000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷27. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬JA÷xUBYV1AG¬WU÷chacarita-juniors¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷San Martin S.J.¬JB÷jXFxVLPM¬WV÷san-martin-s-j¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷zJbDrBp0¬AD÷1526067900¬ADE÷1526067900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷lCLkRINe¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬JB÷S2KgQxw2¬WV÷estudiantes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4znoWLwt¬AD÷1525985100¬ADE÷1525985100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷4jIdwAb0¬WU÷colon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬JB÷rsH0xUD6¬WV÷velez-sarsfield¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷İlk olarak 22 dakika sonra terk edildi.¬AW÷1¬~AA÷jD1RiFND¬AD÷1525904100¬ADE÷1525904100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷rgVzXmfH¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷MqUvW79N¬WV÷boca-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~
1
1529315767
378
fixtures
1
1529315767
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Superliga 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Superliga 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Superliga 2017/2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Superliga 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Superliga 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.