Futbol »Arjantin » Torneo Federal A » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷MRMy9Otp¬ZD÷s¬ZE÷vFsWm87D¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/torneo-federal-a/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0050000000169000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷8QZqTldo¬AD÷1513033200¬ADE÷1513033200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORT¬AE÷Central Cordoba¬JA÷dtcp4gWD¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷fRFm3DoK¬WV÷union-de-sunchales¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷0YiiRSQc¬AD÷1513033200¬ADE÷1513033200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷8YeOdBOm¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷nPfSeVwf¬WV÷gimnasia-e-r¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷hKpj4ndo¬AD÷1513033200¬ADE÷1513033200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷4nAbtjv7¬WU÷def-pronunciamiento¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷rw92uAgD¬WV÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jBbO8SmU¬AD÷1513033200¬ADE÷1513033200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷8KGkrC9f¬WU÷sportivo-las-parejas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷nBFgsWO0¬WV÷sportivo-belgrano¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6BhmS8Bi¬AD÷1513026000¬ADE÷1513026000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Libertad de Sunchales¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Libertad de Sunchales¬JA÷xj5h2X0Q¬WU÷libertad-de-sunchales¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬JB÷vaiKci9s¬WV÷atletico-parana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pMVJTFmk¬AD÷1513022400¬ADE÷1513022400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Mandiyu¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Mandiyu¬JA÷KpFNbSUE¬WU÷deportivo-mandiyu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷byERcnpL¬WV÷sarmiento-resistencia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vaB0GqWd¬AD÷1512946800¬ADE÷1512946800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alvarado¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷AiimFXUo¬WU÷alvarado¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬JB÷lrjiEiph¬WV÷ferro-gen-pico¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0Ea9EN09¬AD÷1512946800¬ADE÷1512946800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷vXr4BkUA¬WU÷cipolletti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷hzm8A9qH¬WV÷sansinena¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6BUZ0Jl0¬AD÷1512946800¬ADE÷1512946800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷840w2xQn¬WU÷deportivo-maipu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬JB÷M74s1dug¬WV÷desamparados¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ChNIi0gd¬AD÷1512946800¬ADE÷1512946800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷MeCweUqU¬WU÷villa-mitre¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷dl35jlho¬WV÷deportivo-roca¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jaWFUeYr¬AD÷1512939600¬ADE÷1512939600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷CKFJa8F8¬WV÷crucero-del-norte¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷YTGF0l02¬WU÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷OCUNSZ2e¬AD÷1512939600¬ADE÷1512939600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷t03Wd6aR¬WU÷chaco-for-ever¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬JB÷ILfbhQ7r¬WV÷ah-zapla¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tlPSRgI1¬AD÷1512939600¬ADE÷1512939600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guarani Antonio Franco¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬JB÷jZh6j4xe¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷GUA¬AE÷Guarani Antonio Franco¬JA÷Crf2ipNl¬WU÷cd-guarani-antonio-franco¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷IkA4F3o3¬AD÷1512936000¬ADE÷1512936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIV¬AF÷Rivadavia¬JB÷pAq0CVE4¬WV÷rivadavia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷6JpdDBab¬WU÷deportivo-madryn¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷KEYw0w46¬AD÷1512936000¬ADE÷1512936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷4Wgn0Gfa¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷Union Aconquija¬JB÷rNhjazA5¬WV÷union-aconquija¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GMyN3L4s¬AD÷1512936000¬ADE÷1512936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gutierrez Mendoza¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUT¬AE÷Gutierrez Mendoza¬JA÷QP6KoHu6¬WU÷gutierrez-mendoza¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷vTAOpyeC¬WV÷juventud-unida-universitario¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EwulZyQR¬AD÷1512936000¬ADE÷1512936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jorge¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷GhnVhxsd¬WU÷san-jorge-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Patria¬JB÷UejZidd2¬WV÷sportivo-patria¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OnuV1aZg¬AD÷1512936000¬ADE÷1512936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬JA÷CYE77b2P¬WU÷san-lorenzo-alem¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷Es1Z2IAt¬WV÷huracan-las-heras¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pdtR2uKm¬AD÷1512936000¬ADE÷1512936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Villa Krause¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Villa Krause¬JA÷YkASqeAI¬WU÷union-villa-krause¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬JB÷Ct9WrFPO¬WV÷gimnasia-mendoza¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1513122034
342
fixtures
1
1513122034
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Torneo Federal A 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Torneo Federal A 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Torneo Federal A 2017/2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Torneo Federal A 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Torneo Federal A 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.