Torneo Federal A 2018/2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol Arjantin Torneo Federal A2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷6oNFg4L0¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/torneo-federal-a/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0050000000186000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷lbjX5DV5¬AD÷1544488200¬ADE÷1544488200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷Yams9f3H¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬JB÷Cjno8EIN¬WV÷desamparados¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷E15wvU68¬AD÷1544472000¬ADE÷1544472000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alvarado¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷MDTBnccG¬WU÷alvarado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬JB÷04SFoHCM¬WV÷sol-de-mayo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hh4swlME¬AD÷1544472000¬ADE÷1544472000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬JA÷fRRJpySS¬WU÷deportivo-roca¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷WnJotezp¬WV÷sansinena¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷nF3ox8yL¬AD÷1544472000¬ADE÷1544472000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷h27fvZ4d¬WV÷deportivo-madryn¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬JA÷EB8juFkj¬WU÷ferro-gen-pico¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷xpMfFpU7¬AD÷1544472000¬ADE÷1544472000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬JB÷t2CEmwrA¬WV÷independiente-de-neuquen¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷2BDAlJS3¬WU÷villa-mitre¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷nq9z5XpC¬AD÷1544398200¬ADE÷1544398200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬JA÷tQjk7YXT¬WU÷san-lorenzo-alem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷RAC¬AF÷Racing Cordoba¬JB÷rZxH2hto¬WV÷racing-cordoba¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷G6HHESem¬AD÷1544385600¬ADE÷1544385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Camioneros Buenos Aires¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Camioneros Buenos Aires¬JA÷j7voRJ5J¬WU÷camioneros-buenos-aires¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷4ArkQwLP¬WV÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷nRTo1qoU¬AD÷1544385600¬ADE÷1544385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬JA÷fPO62PKd¬WU÷crucero-del-norte¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Martin Formosa¬JB÷YFNA1qz3¬WV÷san-martin-formosa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷M5aqXzCE¬AD÷1544385600¬ADE÷1544385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷vByb5xq0¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷I1z24db6¬WV÷union-de-sunchales¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷ATGLDnBg¬AD÷1544385600¬ADE÷1544385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬JA÷AiLHLcTt¬WU÷gimnasia-e-r¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬JB÷lrKLKHrm¬WV÷atletico-parana¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷MJKDd3go¬AD÷1544385600¬ADE÷1544385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jorge¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷2kSE03k9¬WU÷san-jorge-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬JB÷ttRIaN4F¬WV÷ah-zapla¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷xGIDF8ts¬AD÷1544385600¬ADE÷1544385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷bDia3GDC¬WU÷sportivo-las-parejas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬JB÷x4j32zTI¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Qiof5eco¬AD÷1544230800¬ADE÷1544230800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷MwumreZs¬WU÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷YDrisFll¬WV÷sarmiento-resistencia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷h4Us2PVN¬AD÷1544229000¬ADE÷1544229000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷xlfMfD1j¬WU÷chaco-for-ever¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬JB÷jibQgXGd¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷U7bu4i0I¬AD÷1544229000¬ADE÷1544229000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷pvHaRyJo¬WU÷deportivo-maipu¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷dEK3QeYi¬WV÷juventud-unida-universitario¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷fyiT6gGa¬AD÷1544229000¬ADE÷1544229000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷18. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷xYgYAGY4¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷jybxAzlB¬WV÷huracan-las-heras¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1544825900
288
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Torneo Federal A - Kazananlar etabı¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷CrQNirjD¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷47¬ZL÷/futbol/arjantin/torneo-federal-a/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0050000000202000Torneo Feder035 etabı000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷hK0vcEXe¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷KY08m8il¬WU÷alvarado¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬JB÷xAeDnS6f¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AN÷n¬~AA÷tS104duM¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷rmzvYSi1¬WV÷san-jorge-tucuman¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬JA÷0OpZY8xe¬WU÷boca-unidos¬AN÷n¬~AA÷dh7Vbz3q¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷SzMTfjaE¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷AaBYgAEK¬WV÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~AA÷vDK33GfS¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷MwZsXn77¬WU÷desamparados¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷lpNPeWq8¬WV÷deportivo-maipu¬AN÷n¬~AA÷b3Ce5xQF¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷hbsRzV7r¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷nLtVZlNl¬WV÷huracan-las-heras¬AN÷n¬~AA÷pEmQKHP2¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬JA÷MccPqQjD¬WU÷gimnasia-e-r¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷O2y889TD¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷zq6ZcfIk¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬JB÷tr24llxr¬WV÷sol-de-mayo¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷O2FxgUTQ¬WU÷union-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷WAardYn2¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷G0fHonM0¬WU÷villa-mitre¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷ANgLp6y7¬WV÷sansinena¬AN÷n¬~ZA÷ARJANTİN: Torneo Federal A - Kaybedenler etabı¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷I5SEGRSD¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷48¬ZL÷/futbol/arjantin/torneo-federal-a/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0050000000205000Torneo Feder036 etabı000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷6oFzppGS¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬JA÷l2SLME6E¬WU÷atletico-parana¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬JB÷WQHQLYLK¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷n¬~AA÷COFWpQ0M¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷MezzaBE7¬WU÷douglas-haig¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷ABTHNfi8¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷x6NJmSG3¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬JA÷0rRpL1V9¬WU÷ferro-gen-pico¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷IJLkKLpG¬WV÷deportivo-madryn¬AN÷n¬~AA÷l6IavOwj¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬JA÷t070FWbl¬WU÷gimnasia-y-tiro¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬JB÷8MwcEjEf¬WV÷ah-zapla¬AN÷n¬~AA÷8WIFl81c¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬JA÷SUSxNN0c¬WU÷independiente-de-neuquen¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷MiStMsG3¬WV÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷bLBSo6oG¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Cordoba¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Cordoba¬JA÷0tnR0Xqe¬WU÷racing-cordoba¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷r5yWaia1¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷8f12u4Oq¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Formosa¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Martin Formosa¬JA÷pULUKhyR¬WU÷san-martin-formosa¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬JB÷298dGCqr¬WV÷antoniana¬AN÷n¬~AA÷GdMNnnW9¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷fqqJ2gFr¬WU÷sportivo-belgrano¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷l6rN1DUl¬WV÷juventud-unida-universitario¬AN÷n¬~AA÷MHPVtHal¬AD÷1549746000¬ADE÷1549746000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AH Zapla¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AH¬AE÷AH Zapla¬JA÷UefiORsJ¬WU÷ah-zapla¬WN÷SAN¬AF÷San Martin Formosa¬JB÷rarZnBKJ¬WV÷san-martin-formosa¬AN÷n¬~AA÷4tFztyFf¬AD÷1549746000¬ADE÷1549746000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antoniana¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷d2nwnVZP¬WU÷antoniana¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷2qP5skrs¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷GIcbaPFF¬AD÷1549746000¬ADE÷1549746000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷fw2vRTc0¬WV÷douglas-haig¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬JA÷0G2zS9rf¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷n¬~AA÷t05o2RVd¬AD÷1549746000¬ADE÷1549746000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cipolletti¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷drKizYzE¬WV÷deportivo-roca¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷fwt9BlbD¬WU÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷SdH3wrgd¬AD÷1549746000¬ADE÷1549746000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷nDx1DAT0¬WU÷deportivo-madryn¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬JB÷tzx5CUr7¬WV÷independiente-de-neuquen¬AN÷n¬~AA÷xSbf0509¬AD÷1549746000¬ADE÷1549746000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷6H9RTVDs¬WU÷juventud-unida-universitario¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷ltaWSkTm¬WV÷san-lorenzo-alem¬AN÷n¬~AA÷f39k1oo3¬AD÷1549746000¬ADE÷1549746000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷zZIeZijK¬WU÷sportivo-estudiantes¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷48NaYB5Q¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷rRQRscpr¬AD÷1549746000¬ADE÷1549746000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷YT0rQmD6¬WU÷sportivo-las-parejas¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷j5emP7SC¬WV÷def-pronunciamiento¬AN÷n¬~
1
1544825900
136
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Torneo Federal A 2018/2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Torneo Federal A 2018/2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Torneo Federal A 2018/2019 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Torneo Federal A 2018/2019 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Torneo Federal A 2018/2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.
Mobil uygulamalar
Mobil uygulamamız telefonunuz için optimize edildi. Ücretsiz indirin!