Futbol »Avustralya » FFA Cup » 2018

results
1
1532207924
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AVUSTRALYA: FFA Cup¬ZEE÷C8jTVoo9¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷Amcwz7si¬ZD÷p¬ZE÷QZiFKRpn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_C8jTVoo9¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/avustralya/ffa-cup/¬ZX÷00Avustralya 010tralya0240000000179000FFA Cup 007FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷WpM4ISLe¬AD÷1532511000¬ADE÷1532511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avondale FC¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVO¬AE÷Avondale FC¬JA÷8v5JsM6d¬WU÷avondale-fc¬WN÷MAR¬AF÷Marconi¬JB÷Msg165qc¬WV÷marconi¬AN÷n¬~AA÷IwtUOUrS¬AD÷1532511000¬ADE÷1532511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra FC¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Broadmeadow¬JB÷2wMzjpaG¬WV÷broadmeadow-magic-fc¬WM÷CAN¬AE÷Canberra FC¬JA÷KEWVjQqA¬WU÷canberra-fc¬AN÷n¬~AA÷407LSCq3¬AD÷1532511000¬ADE÷1532511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Melbourne Sharks¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Melbourne Sharks¬JA÷QiBdxRUG¬WU÷port-melbourne-sharks¬WN÷API¬AF÷APIA Tigers¬JB÷rT51yopN¬WV÷apia-tigers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-UNHq4R5M.png?bookmaker=[16]","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷WMwIRWb9¬AD÷1532511000¬ADE÷1532511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queensland Lions¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLI¬AF÷Olympic FC¬JB÷vaiXVO7p¬WV÷olympic-fc¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Lions¬JA÷MJ45z5aT¬WU÷queensland-lions¬AN÷n¬~AA÷2BH0J86k¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bonnyrigg¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BON¬AE÷Bonnyrigg¬JA÷CCBAqrxp¬WU÷bonnyrigg¬WN÷HAK¬AF÷Hakoah Sydney¬JB÷Um6Fr2ij¬WV÷hakoah-sydney¬AN÷n¬~AA÷4zxQPATL¬AD÷1532514600¬ADE÷1532514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gwelup Croatia SC¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWE¬AE÷Gwelup Croatia SC¬JA÷YcYNhnFc¬WU÷gwelup-croatia-sc¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Comets¬JB÷tOXRi6U3¬WV÷adelaide-comets¬AN÷n¬~AA÷GvRQ6VMq¬AD÷1533115800¬ADE÷1533115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide United¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬JA÷QZaMzEgC¬WU÷adelaide¬WN÷CEN¬AF÷Central Coast Mariners¬JB÷8bkRZX8I¬WV÷central-coast-mariners-fc¬AN÷n¬~AA÷OKIdKliq¬AD÷1533115800¬ADE÷1533115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cairns¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAI¬AE÷Cairns¬JA÷GtQvk4EM¬WU÷cairns¬WN÷ARM¬AF÷Armadale¬JB÷A3PrlOTS¬WV÷armadale¬AN÷n¬~AA÷ADxMQjEF¬AD÷1533115800¬ADE÷1533115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heidelberg¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg¬JA÷h2eyVrNj¬WU÷heidelberg¬WN÷CHA¬AF÷Charlestown City Blues¬JB÷f7ZJgSai¬WV÷charlestown-city-blues¬AN÷n¬~AA÷Iw2avArF¬AD÷1533115800¬ADE÷1533115800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockdale¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockdale¬JA÷MsVhdLLk¬WU÷rockdale¬WN÷SYD¬AF÷Sydney FC¬JB÷G4Udeuyd¬WV÷sydney¬AN÷n¬~AA÷OG2eujT8¬AD÷1533634200¬ADE÷1533634200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bentleigh¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh¬JA÷2clM1sbS¬WU÷bentleigh¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Phoenix¬JB÷8vRlc16q¬WV÷wellington¬AN÷n¬~AA÷C6KZ49id¬AD÷1533634200¬ADE÷1533634200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Roar¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Roar¬JA÷CU4tt9Vi¬WU÷brisbane¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬JB÷fgfouTpb¬WV÷melbourne-heart¬AN÷n¬~AA÷CtaitWD2¬AD÷1533634200¬ADE÷1533634200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Knights¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Knights¬JA÷fXpE33TF¬WU÷gold-coast-knights-sc¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬JB÷O6kI2NrM¬WV÷newcastle¬AN÷n¬~AA÷Q98HThUd¬AD÷1533634200¬ADE÷1533634200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northcote City¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northcote City¬JA÷hvDlvm04¬WU÷northcote-city¬WN÷DEV¬AF÷Devonport¬JB÷n1Chw7FA¬WV÷devonport¬AN÷n¬~AA÷AyL8Hny2¬AD÷1533637800¬ADE÷1533637800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hellenic Athletic¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEL¬AE÷Hellenic Athletic¬JA÷YHd55Pb3¬WU÷hellenic-athletic¬WN÷WSW¬AF÷WS Wanderers¬JB÷GtnA4qE9¬WV÷western-sydney-wanderers¬AN÷n¬~AA÷b3GV5kxj¬AD÷1533637800¬ADE÷1533637800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Glory¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Glory¬JA÷pOCfI5wo¬WU÷perth¬WN÷MVC¬AF÷Melbourne Victory¬JB÷Yw6xskGo¬WV÷melbourne-v¬AN÷n¬~
1
1532207924
16
YARDIM: Şu anda Futbol/Avustralya bölümünde yer alan FFA Cup 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com FFA Cup 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, FFA Cup 2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. FFA Cup 2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). FFA Cup 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.