Futbol »Avustralya » NPL Victoria » 2018

results
1
1516187526
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AVUSTRALYA: NPL Victoria¬ZEE÷lfZXonNq¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷KMzhPFss¬ZD÷p¬ZE÷vJJlIrSd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_lfZXonNq¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/avustralya/npl-victoria/¬ZX÷00Avustralya 010tralya0020000000169000NPL Victoria012ctoria000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷EyGcKwfS¬AD÷1519290900¬ADE÷1519290900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bentleigh¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh¬JA÷QwIvbwPF¬WU÷bentleigh¬WN÷DAN¬AF÷Dandenong¬JB÷827qccvM¬WV÷dandenong¬AN÷n¬~AA÷ALGSEHHk¬AD÷1519377300¬ADE÷1519377300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Knights¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Knights¬JA÷IycJjeHk¬WU÷melbourne-knights¬WN÷OAK¬AF÷Oakleigh¬JB÷zDiOkFWe¬WV÷oakleigh¬AN÷n¬~AA÷WUHOFc2q¬AD÷1519377300¬ADE÷1519377300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pascoe Vale¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAS¬AE÷Pascoe Vale¬JA÷M5BmdHgS¬WU÷pascoe-vale¬WN÷NOR¬AF÷Northcote City¬JB÷vobFiy2q¬WV÷northcote-city¬AN÷n¬~AA÷hp6XDyXe¬AD÷1519378200¬ADE÷1519378200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Gully¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Gully¬JA÷E3jSlZo2¬WU÷green-gully¬WN÷AVO¬AF÷Avondale FC¬JB÷S6vADIO2¬WV÷avondale-fc¬AN÷n¬~AA÷6mAyDen2¬AD÷1519455600¬ADE÷1519455600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Melbourne Sharks¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Melbourne Sharks¬JA÷vsrECxv9¬WU÷port-melbourne-sharks¬WN÷HEI¬AF÷Heidelberg¬JB÷M5XIBdgF¬WV÷heidelberg¬AN÷n¬~AA÷bscNzav9¬AD÷1519637400¬ADE÷1519637400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bulleen¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulleen¬JA÷WvNh5fWr¬WU÷bulleen¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷E3Cc4Eok¬WV÷south-melbourne¬AN÷n¬~AA÷KjbJyuP2¬AD÷1519637400¬ADE÷1519637400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kingston City¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingston City¬JA÷0dWMAG8L¬WU÷kingston-city¬WN÷HUM¬AF÷Hume City¬JB÷UVzR9zOR¬WV÷hume-city¬AN÷n¬~AA÷GIiSZIgF¬AD÷1519982100¬ADE÷1519982100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Knights¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Knights¬JA÷S6G13Y0e¬WU÷melbourne-knights¬WN÷PAS¬AF÷Pascoe Vale¬JB÷MTF52hG1¬WV÷pascoe-vale¬AN÷n¬~AA÷f9jWYx9L¬AD÷1519983000¬ADE÷1519983000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Gully¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Melbourne Sharks¬JB÷0CKpQe88¬WV÷port-melbourne-sharks¬WM÷GRE¬AE÷Green Gully¬JA÷0KE91CV7¬WU÷green-gully¬AN÷n¬~AA÷lWkzYdOR¬AD÷1519983000¬ADE÷1519983000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakleigh¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakleigh¬JA÷v3JlPFNE¬WU÷oakleigh¬WN÷BEN¬AF÷Bentleigh¬JB÷YPIhOZxL¬WV÷bentleigh¬AN÷n¬~AA÷OOt2TGWr¬AD÷1520049600¬ADE÷1520049600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avondale FC¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVO¬AE÷Avondale FC¬JA÷nTMdNghR¬WU÷avondale-fc¬WN÷KIN¬AF÷Kingston City¬JB÷hAaPID0r¬WV÷kingston-city¬AN÷n¬~AA÷6mW6Sznk¬AD÷1520064000¬ADE÷1520064000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dandenong¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷0z3XGiVf¬WV÷south-melbourne¬WM÷DAN¬AE÷Dandenong¬JA÷W0bTHXFl¬WU÷dandenong¬AN÷n¬~AA÷pvVARf1e¬AD÷1520064000¬ADE÷1520064000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heidelberg¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg¬JA÷vR1yGBp1¬WU÷heidelberg¬WN÷BUL¬AF÷Bulleen¬JB÷MkitFVa7¬WV÷bulleen¬AN÷n¬~AA÷EDZEQEG1¬AD÷1520067600¬ADE÷1520067600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hume City¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUM¬AE÷Hume City¬JA÷KzAqEkFD¬WU÷hume-city¬WN÷NOR¬AF÷Northcote City¬JB÷YwbRxZiE¬WV÷northcote-city¬AN÷n¬~AA÷h4YIPYV7¬AD÷1520586900¬ADE÷1520586900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bentleigh¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh¬JA÷CUdVyg7K¬WU÷bentleigh¬WN÷PAS¬AF÷Pascoe Vale¬JB÷U5izyDMQ¬WV÷pascoe-vale¬AN÷n¬~AA÷f9C1lI88¬AD÷1520587800¬ADE÷1520587800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Gully¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Gully¬JA÷WEw2WWUs¬WU÷green-gully¬WN÷BUL¬AF÷Bulleen¬JB÷Qyw6Vjpl¬WV÷bulleen¬AN÷n¬~AA÷8CG5mxOE¬AD÷1520587800¬ADE÷1520587800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakleigh¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakleigh¬JA÷vusAUAaf¬WU÷oakleigh¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷M3WETUE0¬WV÷south-melbourne¬AN÷n¬~
1
1516187526
182
YARDIM: Şu anda Futbol/Avustralya bölümünde yer alan NPL Victoria 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NPL Victoria 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NPL Victoria 2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. NPL Victoria 2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). NPL Victoria 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.