Futbol »Çin » Jia Ligi » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: Jia Ligi¬ZEE÷86AXRTst¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷YyiR3jVk¬ZD÷p¬ZE÷YoSYeIeN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_86AXRTst¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/cin/jia-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0010000000169000Jia Ligi 008a Ligi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷WObeZ7r3¬AD÷1509172200¬ADE÷1509172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Renhe¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Renhe¬JA÷bFhmJQ3Q¬WU÷beijing-renhe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HAN¬AF÷Hangzhou Greentown¬JB÷0OvFEpCs¬WV÷hangzhou-greentown¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷04jCVPsS¬AD÷1509172200¬ADE÷1509172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang F.C.¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAO¬AF÷Baoding Yingli Yitong¬JB÷zgekGcmn¬WV÷baoding-yingli-yitong¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang F.C.¬JA÷d2doHwYu¬WU÷dalian-yifang¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷6oTvRqjq¬AD÷1509172200¬ADE÷1509172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷IHpfFH2h¬WU÷qingdao-huanghai¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Hakka¬JB÷WKlbEyIb¬WV÷meizhou-hakka¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Eml0YRc9¬AD÷1509172200¬ADE÷1509172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen¬JA÷IaZJD4Rm¬WU÷shenzhen-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬JB÷djYNCOtf¬WV÷shanghai-shenxin¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hvm4XoDF¬AD÷1509172200¬ADE÷1509172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬JA÷jDXRBrd0¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Transcend¬JB÷lbjVA2B6¬WV÷dalian-transcend¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷MDi8W5SL¬AD÷1509172200¬ADE÷1509172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷WMuzAMQC¬WU÷wuhan-zall¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YUN¬AF÷Yunnan Lijiang¬JB÷ADvv9ttJ¬WV÷yunnan-lijiang-f-c¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ILfizlTd¬AD÷1509172200¬ADE÷1509172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Xinjiang Tianshan¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷XIN¬AE÷Xinjiang Tianshan¬JA÷jkkuLnZD¬WU÷xinjiang-tianshan¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEI¬AF÷Nei Mongol¬JB÷4hgqK6lK¬WV÷nei-mongol¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷ILWrQ35k¬AD÷1509172200¬ADE÷1509172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhejiang Yiteng¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhejiang Yiteng¬JA÷Qsl2DeX4¬WU÷zhejiang-yiteng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Baxy¬JB÷4Yn6CFnB¬WV÷beijing¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0QPWWEM4¬AD÷1508567400¬ADE÷1508567400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baoding Yingli Yitong¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAO¬AE÷Baoding Yingli Yitong¬JA÷AZmBp6c1¬WU÷baoding-yingli-yitong¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬JB÷M9iFqQC7¬WV÷qingdao-huanghai¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8jTvVhiH¬AD÷1508567400¬ADE÷1508567400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Transcend¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Transcend¬JA÷WvZ56mKK¬WU÷dalian-transcend¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷AVX957ZQ¬WV÷wuhan-zall¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QR75Cpyj¬AD÷1508567400¬ADE÷1508567400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hangzhou Greentown¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Greentown¬JA÷OxEpa5Cf¬WU÷hangzhou-greentown¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen¬JB÷2TClbPR0¬WV÷shenzhen-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷I1zSXf7b¬AD÷1508567400¬ADE÷1508567400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Hakka¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Hakka¬JA÷lKa2nSSl¬WU÷meizhou-hakka¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Yiteng¬JB÷SAb6onre¬WV÷zhejiang-yiteng¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4I69B4jd¬AD÷1508567400¬ADE÷1508567400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nei Mongol¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEI¬AE÷Nei Mongol¬JA÷AgChcqs7¬WU÷nei-mongol¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷lpBdd3dD¬WV÷beijing-renhe¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pGj8DQLq¬AD÷1508567400¬ADE÷1508567400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenxin¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenxin¬JA÷SAKy1Rsr¬WU÷shanghai-shenxin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷tEOu0ocl¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ETTzWYyB¬AD÷1508567400¬ADE÷1508567400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yunnan Lijiang¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUN¬AE÷Yunnan Lijiang¬JA÷zDuc89k8¬WU÷yunnan-lijiang-f-c¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Yifang F.C.¬JB÷E3v17T4E¬WV÷dalian-yifang¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷zPkbIF7B¬AD÷1508067300¬ADE÷1508067300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷28. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAN¬AF÷Hangzhou Greentown¬JB÷2VDhti6F¬WV÷hangzhou-greentown¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬JA÷OvFlsXj9¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷WpYFzcNu¬AD÷1508067000¬ADE÷1508067000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhejiang Yiteng¬ER÷28. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAO¬AF÷Baoding Yingli Yitong¬JB÷SnGJfjL8¬WV÷baoding-yingli-yitong¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷ZHE¬AE÷Zhejiang Yiteng¬JA÷ldHFeW52¬WU÷zhejiang-yiteng¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷EFl2HZMH¬AD÷1508054400¬ADE÷1508054400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷28. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷W4IduBLL¬WU÷wuhan-zall¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬JB÷AeH0vVzS¬WV÷shanghai-shenxin¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8xl6GgxO¬AD÷1508052600¬ADE÷1508052600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Yifang F.C.¬ER÷28. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Yifang F.C.¬JA÷GxfTZlqq¬WU÷dalian-yifang¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Transcend¬JB÷UubXY8bk¬WV÷dalian-transcend¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1511521136
240
fixtures
1
1511521136
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Çin bölümünde yer alan Jia Ligi 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Jia Ligi 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Jia Ligi 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Jia Ligi 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Jia Ligi 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.