Futbol »Çin » Yi Ligi » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ÇİN: Yi Ligi - Klasman playoffları¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷dCkG0Iw0¬ZD÷s¬ZE÷fXAMCFIi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷100¬ZL÷/futbol/cin/yi-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0020000000186000Yi Ligi - Kl029ffları000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷dKBzbv80¬AD÷1508137200¬ADE÷1508137200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Boyang¬ER÷17.lik¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Boyang¬JA÷2aJi2qT0¬WU÷dalian-boyang¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Sunfun¬JB÷dMIe13r7¬WV÷shanghai-sunfun¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 3-0. Toplam: 7-0. ¬AN÷n¬~AA÷4MWe5MFQ¬AD÷1507964400¬ADE÷1507964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei Elite¬ER÷9ncu sıra¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬JA÷2ovJmpE7¬WU÷hebei-elite¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷PAR¬AF÷Chengdu Qianbao¬JB÷GlS0CTj8¬WV÷chengdu-qianbao¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-1. Toplam: 4-2. ¬AN÷n¬~AA÷EeMVbKhf¬AD÷1507964400¬ADE÷1507964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunan Billows¬ER÷15nci sıra¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Billows¬JA÷6XPr45bl¬WU÷hunan-billows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬JB÷ldFm3PDf¬WV÷beijing-technology¬BZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-4. Toplam: 3-5. ¬AN÷n¬~AA÷0hIRa0wl¬AD÷1507964400¬ADE÷1507964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangxi Liansheng¬ER÷13ncü sıra¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬JA÷zkZC9RzR¬WU÷jiangxi-liansheng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬JB÷StRv5oqr¬WV÷jiangsu-yancheng¬BZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-2. Toplam: 3-3. ¬AN÷n¬~AA÷zBAvcbN6¬AD÷1507964400¬ADE÷1507964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Shanghai JuJu¬ER÷19.luk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai JuJu¬JA÷zDHa0NcD¬WU÷shanghai-juju¬AS÷0¬BY÷2¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIL¬AF÷Jilin Baijia¬JB÷z5NzP6zE¬WV÷jilin-baijia¬AS÷0¬AZ÷2¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-0. Toplam: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷6VIN0tOs¬AD÷1507876200¬ADE÷1507876200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenyang Urban FC¬ER÷11nci sıra¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Shenyang Urban FC¬JA÷EZp4Bm6E¬WU÷shenyang-urban-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬JB÷dbz9A7LK¬WV÷suzhou-dongwu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-3. Toplam: 1-4. ¬AN÷n¬~AA÷fik5ra8D¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Technology¬ER÷15nci sıra¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Technology¬JA÷EL5VdliL¬WU÷beijing-technology¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬JB÷dpezd86R¬WV÷hunan-billows¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷zirgo1Of¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chengdu Qianbao¬ER÷9ncu sıra¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Qianbao¬JA÷vqRSxTak¬WU÷chengdu-qianbao¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬JB÷Y5QWymFe¬WV÷hebei-elite¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷d6W1qug7¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷13ncü sıra¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬JB÷zV6RcUyF¬WV÷jiangxi-liansheng¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬JA÷S47NbAM8¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷8fwm7roE¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Sunfun¬ER÷17.lik¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬JA÷Y5n2iSEr¬WU÷shanghai-sunfun¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Boyang¬JB÷SSo6jnUl¬WV÷dalian-boyang¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷EsscpLw1¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suzhou Dongwu¬ER÷11nci sıra¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬JA÷n9Uzy7U1¬WU÷suzhou-dongwu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CHE¬AF÷Shenyang Urban FC¬JB÷lE8Jaj72¬WV÷shenyang-urban-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷noxi620K¬AD÷1507356000¬ADE÷1507356000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jilin Baijia¬ER÷19.luk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai JuJu¬JB÷OfuFlQb1¬WV÷shanghai-juju¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬JA÷6JpAk6qe¬WU÷jilin-baijia¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~ZA÷ÇİN: Yi Ligi - Playofflar¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷E3S31bOg¬ZD÷s¬ZE÷fXAMCFIi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/futbol/cin/yi-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0020000000225000Yi Ligi - Pl020offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷SQOipbu6¬AD÷1509859800¬ADE÷1509859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬JA÷Aw4iza2o¬WU÷heilongjiang-lava¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Meixian Techand¬JB÷lU2eZIHi¬WV÷meizhou-meixian-techand¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6HNeqIfC¬AD÷1509782400¬ADE÷1509782400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Shenzhen Ledman¬ER÷3ncü sıra¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ledman¬JA÷65c0YxXc¬WU÷shenzhen-ledman¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YIN¬AF÷Yinchuan Helanshan¬JB÷pdd4Xdn4¬WV÷yinchuan-helanshan¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷2¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0YF3VOep¬AD÷1509177600¬ADE÷1509177600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Ledman¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ledman¬JA÷vyoYPrhR¬WU÷shenzhen-ledman¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Meixian Techand¬JB÷KUS0L20r¬WV÷meizhou-meixian-techand¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-2. Toplam: 1-3. ¬AN÷n¬~AA÷pOdZniRH¬AD÷1509174000¬ADE÷1509174000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yinchuan Helanshan¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬JA÷6NnQR4NE¬WU÷yinchuan-helanshan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEI¬AF÷Heilongjiang Lava¬JB÷0pnUQOxL¬WV÷heilongjiang-lava¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-4. Toplam: 0-4. ¬AN÷n¬~AA÷CAbRlDd5¬AD÷1508569200¬ADE÷1508569200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬JA÷4b6V5N0e¬WU÷heilongjiang-lava¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷YIN¬AF÷Yinchuan Helanshan¬JB÷CO5Z4sG1¬WV÷yinchuan-helanshan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷6XcVmXBB¬AD÷1508569200¬ADE÷1508569200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Meixian Techand¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Meixian Techand¬JA÷jF4w41V7¬WU÷meizhou-meixian-techand¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ledman¬JB÷hKrMSp88¬WV÷shenzhen-ledman¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷zyfVVLO7¬AD÷1507968000¬ADE÷1507968000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Ledman¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Ledman¬JA÷hEFCpK1b¬WU÷shenzhen-ledman¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shaanxi Changan¬JB÷Kzn9qvH4¬WV÷shaanxi-changan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-0. Toplam: 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷zTa6f518¬AD÷1507964400¬ADE÷1507964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Jonoon¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Jonoon¬JA÷bRpDrbWA¬WU÷qingdao-jonoon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Meixian Techand¬JB÷hlpHsIoH¬WV÷meizhou-meixian-techand¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-1. Toplam: 2-3. ¬AN÷n¬~AA÷dpeRW191¬AD÷1507964400¬ADE÷1507964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Annapurna¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬JA÷K0H4ntXo¬WU÷sichuan-longfor¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEI¬AF÷Heilongjiang Lava¬JB÷ENG8o0nh¬WV÷heilongjiang-lava¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-0. Toplam: 0-1. ¬AN÷n¬~AA÷2NeNXsfe¬AD÷1507964400¬ADE÷1507964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yinchuan Helanshan¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan Helanshan¬JA÷v7adrUKU¬WU÷yinchuan-helanshan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷NAN¬AF÷Nantong Zhiyun¬JB÷6cD0mMHu¬WV÷nantong-zhiyun¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 2-2. Toplam: 4-2. ¬AN÷n¬~AA÷4nGnvpHR¬AD÷1507363200¬ADE÷1507363200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Annapurna¬JB÷bi4ymh6a¬WV÷sichuan-longfor¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬JA÷4U4XmYjg¬WU÷heilongjiang-lava¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷lKiJYNvk¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Meixian Techand¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Meixian Techand¬JA÷WtdlpjjI¬WU÷meizhou-meixian-techand¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬JB÷0G0hqA5O¬WV÷qingdao-jonoon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷zDBruQ1L¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantong Zhiyun¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬JA÷82BOkfMt¬WU÷nantong-zhiyun¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷YIN¬AF÷Yinchuan Helanshan¬JB÷Qw6TlEym¬WV÷yinchuan-helanshan¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷6e2EZ3Pr¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shaanxi Changan¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬JA÷AR7unCL5¬WU÷shaanxi-changan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ledman¬JB÷hjcpoWzC¬WV÷shenzhen-ledman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~ZA÷ÇİN: Yi Ligi - 21.lik-24.lık¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Çin¬ZC÷WQ9wwsMU¬ZD÷s¬ZE÷fXAMCFIi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷128¬ZL÷/futbol/cin/yi-ligi/¬ZX÷00Çin 003......0020000000293000Yi Ligi - 2102324.lık000¬ZCC÷0¬ZAF÷Çin¬~AA÷6Hwkns9l¬AD÷1508050800¬ADE÷1508050800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenyan Dongjin¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenyan Dongjin¬JA÷pr9feyGG¬WU÷shenyan-dongjin¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZHE¬AF÷Zhenjiang Huasa¬JB÷0hSOw9pq¬WV÷zhenjiang-huasa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-2. Toplam: 1-4. ¬AN÷n¬~AA÷SQvomNgr¬AD÷1507964400¬ADE÷1507964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hainan Seamen¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷Hainan Seamen¬JA÷CUAncco4¬WU÷hainan-seamen¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAO¬AF÷Baotou Nanjiao¬JB÷6iAjdH0A¬WV÷baotou-nanjiao¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 2-0. Toplam: 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷8tbEhqWK¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baotou Nanjiao¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAO¬AE÷Baotou Nanjiao¬JA÷jPPiyGOp¬WU÷baotou-nanjiao¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAI¬AF÷Hainan Seamen¬JB÷vuJZaa1o¬WV÷hainan-seamen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷Mq2Ii3oR¬AD÷1507359600¬ADE÷1507359600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhenjiang Huasa¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhenjiang Huasa¬JA÷IVHwaJGi¬WU÷zhenjiang-huasa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHE¬AF÷Shenyan Dongjin¬JB÷0f7rbwWc¬WV÷shenyan-dongjin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~
1
1511258328
294
fixtures
1
1511258328
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Çin bölümünde yer alan Yi Ligi 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Yi Ligi 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Yi Ligi 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Yi Ligi 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Yi Ligi 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.