Futbol »Gana » Premier Lig » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷GANA: Premier Lig¬ZEE÷6BeXoaup¬ZB÷82¬ZY÷Gana¬ZC÷jHDqAKNM¬ZD÷p¬ZE÷SSRllfsJ¬ZF÷1¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷82_6BeXoaup¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/gana/premier-lig/¬ZX÷00Gana 004......0000000000179000Premier Lig 011er Lig000¬ZCC÷0¬ZAF÷Gana¬~AA÷x4QC73Sb¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashanti Gold¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashanti Gold¬JA÷A9jc9zS0¬WU÷ashanti-gold¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ADU¬AF÷Aduana Stars¬JB÷4p508fs7¬WV÷aduana-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WdA8Pd5s¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Stars¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷All Stars¬JA÷4Syq3ENH¬WU÷all-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TEC¬AF÷Eleven Wonders¬JB÷bkym2YxO¬WV÷eleven-wonders¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0x2PLE46¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asante Kotoko¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADU¬AF÷Aduana Stars¬JB÷b3GLGXiH¬WV÷aduana-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ASA¬AE÷Asante Kotoko¬JA÷4tHHHDxB¬WU÷asante-kotoko¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷Mo3LMfk0¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bechem United¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEC¬AE÷Bechem United¬JA÷8EN8JZ7b¬WU÷bechem-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷WAF¬AF÷WAFA¬JB÷jwDDIgN4¬WV÷wafa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷fyJtUxcQ¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berekum Chelsea¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEC¬AE÷Berekum Chelsea¬JA÷80rz5zg5¬WU÷berekum-chelsea¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ASH¬AF÷Ashanti Gold¬JB÷Qywu4f8B¬WV÷ashanti-gold¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷r1iUKYJC¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elmina Sharks¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmina Sharks¬JA÷xfFPFi7N¬WU÷elmina-sharks¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LIB¬AF÷Liberty¬JB÷I5WMEBMT¬WV÷liberty¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ELaDOGKm¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hearts Of Oak¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MED¬AF÷Medeama¬JB÷McLdMyOu¬WV÷medeama¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HEA¬AE÷Hearts Of Oak¬JA÷dzfj1hhU¬WU÷hearts-of-oak¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷hCbHNzzf¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karela¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karela¬JA÷0lK0Lewn¬WU÷karela¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷INT¬AF÷Inter Allies¬JB÷UNO4KFhh¬WV÷international-allies¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷0EJxVIsK¬AD÷1527951600¬ADE÷1527951600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dreams¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dreams¬JA÷zmpS6dOh¬WU÷dreams-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EBU¬AF÷Ebusua Dwarfs¬JB÷U9qW5Gwa¬WV÷ebusua-dwarfs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷Esghttnj¬AD÷1527778800¬ADE÷1527778800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aduana Stars¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADU¬AE÷Aduana Stars¬JA÷WCpmDhnI¬WU÷aduana-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEC¬AF÷Bechem United¬JB÷lluhCC1O¬WV÷bechem-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Ukyu4qvc¬AD÷1527778800¬ADE÷1527778800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inter Allies¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INT¬AE÷Inter Allies¬JA÷GzJ5VZ1n¬WU÷international-allies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HEA¬AF÷Hearts Of Oak¬JB÷ba8AUgHh¬WV÷hearts-of-oak¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷G6wi1sOF¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashanti Gold¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashanti Gold¬JA÷vHSf9qop¬WU÷ashanti-gold¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DRE¬AF÷Dreams¬JB÷YwSb830j¬WV÷dreams-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷xGvm2N89¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eleven Wonders¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEC¬AE÷Eleven Wonders¬JA÷pGAMRi1B¬WU÷eleven-wonders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BEC¬AF÷Berekum Chelsea¬JB÷Sv0RQBGH¬WV÷berekum-chelsea¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷bVSe01wM¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elmina Sharks¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmina Sharks¬JA÷CUQ27NFd¬WU÷elmina-sharks¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷EBU¬AF÷Ebusua Dwarfs¬JB÷00YzGFJd¬WV÷ebusua-dwarfs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷KKglsMWq¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬JA÷banuFEH5¬WU÷liberty¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko¬JB÷hMoqEYWB¬WV÷asante-kotoko¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷8tzq33g3¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medeama¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MED¬AE÷Medeama¬JA÷xj7ETDWb¬WU÷medeama¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷STA¬AF÷All Stars¬JB÷6PBISXo5¬WV÷all-stars¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Spcdu01d¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷WAFA¬ER÷14. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAF¬AE÷WAFA¬JA÷SvvdBWGU¬WU÷wafa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAR¬AF÷Karela¬JB÷40F1WFnt¬WV÷karela¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
1
1531938792
117
fixtures
1
1531938792
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Gana bölümünde yer alan Gana Premier Ligi maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Gana Premier Ligi livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Gana Premier Ligi puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Gana Premier Ligi maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Gana Premier Ligi maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.