Futbol »Güney Afrika » Kupası » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷GÜNEY AFRİKA: Kupası¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Güney Afrika¬ZC÷2oflAIyt¬ZD÷p¬ZE÷Wp6TnkUL¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/guney-afrika/kupas/¬ZX÷00Güney Afrika012Afrika0030000000169000Kupası 006Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Güney Afrika¬~AA÷dhBUHLnr¬AD÷1513170000¬ADE÷1513170000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town All Stars¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIL¬AF÷Tshakhuma¬JB÷jNzg6nbk¬WV÷tshakhuma¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town All Stars¬JA÷CWyk7Srq¬WU÷cape-town-all-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷SjSuFJW0¬AD÷1513170000¬ADE÷1513170000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Highlands¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REA¬AF÷Real Kings¬JB÷boXlQ7kL¬WV÷real-kings¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬JA÷KfYpRmzF¬WU÷highlands¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷CKZcNsPK¬AD÷1513170000¬ADE÷1513170000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Jomo Cosmos¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬JA÷nkhAEAj9¬WU÷jomo-cosmos¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷UBU¬AF÷Ubuntu Cape Town¬JB÷bPeEDU5F¬WV÷ubuntu-cape-town-fc¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fwUXGu2l¬AD÷1513170000¬ADE÷1513170000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Mthatha Bucks¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MTH¬AE÷Mthatha Bucks¬JA÷YoQc56De¬WU÷mthatha-bucks¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷UTH¬AF÷Uthongathi¬JB÷nkU14QS1¬WV÷uthongathi¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷l0TyGaHf¬AD÷1513170000¬ADE÷1513170000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Eagles¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royal Eagles¬JA÷0hIqT952¬WU÷royal-eagles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷PRE¬AF÷Pretoria U.¬JB÷vqHmSTK8¬WV÷pretoria-u¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jBY1M1vR¬AD÷1513170000¬ADE÷1513170000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Witbank¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIT¬AE÷Witbank¬JA÷tloJClLL¬WU÷witbank¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RIC¬AF÷Richards Bay¬JB÷KvpNB8zS¬WV÷richards-bay¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷roVgON9E¬AD÷1513083600¬ADE÷1513083600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stellenbosch¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stellenbosch¬JA÷Eyf2GWLd¬WU÷stellenbosch-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MBO¬AF÷Mbombela¬JB÷hSh6Fjy3¬WV÷mbombela¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4fWkP3f8¬AD÷1513083600¬ADE÷1513083600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Super Eagles¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Super Eagles¬JA÷d0PH8K2j¬WU÷super-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷ziOL7vId¬WV÷black-leopards¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1513442684
8
fixtures
1
1513442684
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Güney Afrika bölümünde yer alan Kupası 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Kupası 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Kupası 2017/2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Kupası 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Kupası 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.