Hırvatstan kupası skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol »Hırvatistan » Kupa » 2018/2019

results
1
1534235145
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷HIRVATİSTAN: Kupa¬ZEE÷fDL2c8tU¬ZB÷59¬ZY÷Hırvatistan¬ZC÷SvvnmRiD¬ZD÷p¬ZE÷re21yhUC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/h-rvatistan/kupa/¬ZX÷00Hırvatistan 011tistan0020000000179000Kupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Hırvatistan¬~AA÷UuAp93jn¬AD÷1534604400¬ADE÷1534604400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Primorac Biograd¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZAG¬AF÷Zagora¬JB÷UiKMJ7op¬WV÷zagora¬WM÷PRI¬AE÷Primorac Biograd¬JA÷SrYfOmwT¬WU÷hnk-primorac-biograd¬AN÷n¬~AA÷vHUzk05U¬AD÷1534861800¬ADE÷1534861800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rudar Labin¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUD¬AE÷Rudar Labin¬JA÷OjyvSVw4¬WU÷rudar-labin¬WN÷KRK¬AF÷NK Krk¬JB÷xfurRkgA¬WV÷nk-krk¬AN÷n¬~AA÷r3G05LkB¬AD÷1535472000¬ADE÷1535472000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dragovoljac¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRA¬AE÷Dragovoljac¬JA÷fDfRMeJL¬WU÷dragovoljac¬WN÷VAR¬AF÷Varazdin¬JB÷8GbVLFYR¬WV÷varazdin¬AN÷n¬~AA÷ILOAdQ6t¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bednja Beletinec¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BED¬AE÷Bednja Beletinec¬JA÷GMJTBJm6¬WU÷bednja-beletinec¬WN÷NK¬AF÷NK P.¬JB÷fDIXAw3C¬WV÷nk-pitomaca¬AN÷n¬~AA÷0QVWktjO¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bijelo Brdo¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VUK¬AF÷Vukovar 91¬JB÷tSoZSBOc¬WV÷vukovar-91¬WM÷BJD¬AE÷Bijelo Brdo¬JA÷2ymVTi9i¬WU÷bijelo-brdo¬AN÷n¬~AA÷0vB54u5H¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karlovac¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karlovac¬JA÷QeocHZtq¬WU÷karlovac¬WN÷MAR¬AF÷Marsonia¬JB÷4np1Ggdk¬WV÷marsonia¬AN÷n¬~AA÷WpvGgOja¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Koprivnica¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOP¬AE÷Koprivnica¬JA÷YcjfSvYn¬WU÷nk-koprivnica¬WN÷SLM¬AF÷Sloga Mravince¬JB÷ClkbRbmg¬WV÷sloga-mravince¬AN÷n¬~AA÷AkIh7sLb¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medjimurje¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MED¬AE÷Medjimurje¬JA÷QX2AQwKd¬WU÷medjimurje¬WN÷SAV¬AF÷Sava Strmec¬JB÷4O1EPcZ2¬WV÷sava-strmec¬AN÷n¬~AA÷4CHd61z5¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nedelisce¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NED¬AE÷Nedelisce¬JA÷Yc6IOHl9¬WU÷nk-nedelisce¬WN÷GRA¬AF÷Sloga NG¬JB÷Cl5MNy4F¬WV÷nk-sloga-nova-gradiska¬AN÷n¬~AA÷jkBtAqyt¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nehaj Senj¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEH¬AE÷Nehaj Senj¬JA÷WGvnQ98G¬WU÷nehaj-senj¬WN÷GRA¬AF÷Granicar¬JB÷A7wjPTNM¬WV÷granicar¬AN÷n¬~AA÷C4ak8N5h¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NK Jadran Luka Ploce¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAD¬AE÷NK Jadran Luka Ploce¬JA÷OEJQIR0j¬WU÷nk-jadran-luka-ploce¬WN÷BJE¬AF÷Bjelovar¬JB÷MaxUHoGd¬WV÷bjelovar¬AN÷n¬~AA÷AywKhr65¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NK Krizevci¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRI¬AE÷NK Krizevci¬JA÷UPq3QI2a¬WU÷nk-krizevci¬WN÷ROV¬AF÷NK Rovinj¬JB÷8Gr7PxI5¬WV÷nk-rovinj¬AN÷n¬~AA÷jZMIf4yg¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pleternica¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLE¬AE÷Pleternica¬JA÷4r0OX0AP¬WU÷slavija-pleternica¬WN÷SEG¬AF÷Segesta¬JB÷vyijTKIt¬WV÷segesta¬AN÷n¬~AA÷CrOEepMn¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suhopolje¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUH¬AE÷Suhopolje¬JA÷OnNyAcII¬WU÷suhopolje¬WN÷UDA¬AF÷Udarnik¬JB÷2wMu9HXO¬WV÷nk-udarnik-kurilovec¬AN÷n¬~AA÷I1tSjMzI¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Visnjevac¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIS¬AE÷Visnjevac¬JA÷dv0q6lHp¬WU÷visnjevac¬WN÷VRA¬AF÷NK Vrapce¬JB÷zVbm58Wj¬WV÷nk-vrapce¬AN÷n¬~AA÷4bxOi2LB¬AD÷1535551200¬ADE÷1535551200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zagorec K.¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAG¬AE÷Zagorec K.¬JA÷2wrBOdXB¬WU÷zagorec-krapina¬WN÷LIB¬AF÷Libertas¬JB÷GtnFNGnI¬WV÷nk-libertas-novska¬AN÷n¬~
1
1534235145
16
YARDIM: Şu anda Futbol/Hırvatistan bölümünde yer alan Hırvatstan kupası maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Hırvatstan kupası livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Hırvatstan kupası puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Hırvatstan kupası maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Hırvatstan kupası maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.