Futbol »İsrail » Leumit League » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷İSRAİL: Leumit League - Terfi Grupları¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷U70Dl0wb¬ZD÷p¬ZE÷f9SRygP4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷94¬ZL÷/futbol/israil/leumit-league/¬ZX÷00İsrail 006İsrail0010000000308000Leumit Leagu030upları000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷Y3iqe7Gf¬AD÷1526918400¬ADE÷1526918400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷37. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬JA÷SCinwenL¬WU÷beitar-shimshon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷H. Tel Aviv¬JB÷MZjjxF1R¬WV÷h-tel-aviv¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0jgycTor¬AD÷1526918400¬ADE÷1526918400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷37. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷QmBiHDP1¬WU÷hapoel-afula¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬JB÷hfaZuc22¬WV÷hapoel-katamon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷KdB819wR¬AD÷1526918400¬ADE÷1526918400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷37. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Ironi Rishon¬JA÷4YMrJZfk¬WU÷h-ironi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬JB÷ncCmIgAe¬WV÷m-nazareth¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷vshudm1l¬AD÷1526918400¬ADE÷1526918400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Nazareth¬ER÷37. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷H. Nazareth¬JA÷WpbwuHH8¬WU÷h-nazareth¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬JB÷E9mrvyXE¬WV÷hapoel-hadera¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷nqD03V8E¬AD÷1526043600¬ADE÷1526043600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Hadera¬ER÷36. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬JB÷faX8PyIL¬WV÷hapoel-afula¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Hadera¬JA÷xOx4QH2F¬WU÷hapoel-hadera¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷t6C42kOK¬AD÷1526043600¬ADE÷1526043600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷36. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Katamon¬JA÷YkWCOeXR¬WU÷hapoel-katamon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬JB÷jVIvKFuq¬WV÷h-ironi-rishon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷z99d4Bg8¬AD÷1526043600¬ADE÷1526043600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷36. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬JA÷4AvdSwY2¬WU÷h-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷NAZ¬AF÷H. Nazareth¬JB÷bXw0Rcm9¬WV÷h-nazareth¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷Y3VDuSG7¬AD÷1526043600¬ADE÷1526043600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Nazareth¬ER÷36. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷M. Nazareth¬JA÷faaaSeId¬WU÷m-nazareth¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬JB÷hzyhTJId¬WV÷beitar-shimshon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~ZA÷İSRAİL: Leumit League - Düşme Grubu¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷8baHmKh4¬ZD÷p¬ZE÷f9SRygP4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷73¬ZL÷/futbol/israil/leumit-league/¬ZX÷00İsrail 006İsrail0010000000314000Leumit Leagu027 Grubu000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷2q5V64F6¬AD÷1526652000¬ADE÷1526652000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷37. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷WrcZdkwf¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷E7nvd9h0¬WV÷h-kfar-saba¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬~AA÷6HBM8Qpf¬AD÷1526652000¬ADE÷1526652000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Marmorek¬ER÷37. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Marmorek¬JA÷voIf4XpK¬WU÷hapoel-marmorek¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷H. Petah Tikva¬JB÷M97a3i0Q¬WV÷h-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Oh6R7p00¬AD÷1526652000¬ADE÷1526652000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Nesher¬ER÷37. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nesher¬JA÷OIgRbB8s¬WU÷ironi-nesher¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬JB÷hhbVcVNm¬WV÷ramat-hasharon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬~AA÷d64Z5OUC¬AD÷1526652000¬ADE÷1526652000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Herzliya¬ER÷37. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷K4knfmNC¬WV÷h-bnei-lod¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬JA÷QsjreT76¬WU÷m-herzliya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷drMnFS7Q¬AD÷1526313600¬ADE÷1526313600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷36. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬JA÷KOBapCgl¬WU÷h-bnei-lod¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬JB÷EoB3qW8f¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷Y3DEAnGs¬AD÷1526313600¬ADE÷1526313600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷36. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬JA÷hxA7rjO0¬WU÷h-kfar-saba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nesher¬JB÷YmR4sAw7¬WV÷ironi-nesher¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷EJWsG8hK¬AD÷1526313600¬ADE÷1526313600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷36. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬JA÷0vVSkYVQ¬WU÷h-petach-tikva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬JB÷6L7eohvr¬WV÷m-herzliya¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷SQCI96Vm¬AD÷1526313600¬ADE÷1526313600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷36. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷CvQ8tUhD¬WU÷ramat-hasharon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬JB÷QsEj5DVD¬WV÷hapoel-marmorek¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~ZA÷İSRAİL: Leumit League - Düşme Grubu¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷2LbLnv8A¬ZD÷p¬ZE÷f9SRygP4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷14¬ZL÷/futbol/israil/leumit-league/¬ZX÷00İsrail 006İsrail0010000000315000Leumit Leagu027 Grubu000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷b7CBs7Zt¬AD÷1527599700¬ADE÷1527599700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Tiberias¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ironi Tiberias¬JA÷fVkMHJvd¬WU÷ironi-tiberias¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷YLlQGwf2¬WV÷h-kfar-saba¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 2-4. Toplam: 3-5. ¬~AA÷hQZrnmRP¬AD÷1527255000¬ADE÷1527255000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAM¬AF÷Ironi Tiberias¬JB÷b3dDJuAq¬WV÷ironi-tiberias¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬JA÷C60HIaPk¬WU÷h-kfar-saba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬AM÷1nci ayak.¬~
1
1529374909
298
fixtures
1
1529374909
0
YARDIM: Şu anda Futbol/İsrail bölümünde yer alan Leumit League 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Leumit League 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Leumit League 2017/2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Leumit League 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Leumit League 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.