State Cup 2018/2019 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol İsrail State Cup2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷İSRAİL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷xYevof5k¬ZD÷c¬ZE÷f3mgP9Ou¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/israil/state-cup/¬ZX÷00İsrail 006İsrail0030000000186000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷byhuO5Kc¬AD÷1541012400¬ADE÷1541012400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷Ycbfl3pc¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ASH¬AF÷Ashkelon¬JB÷ClcbmNa3¬WV÷ashkelon¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷KpgyPo5i¬AD÷1541005200¬ADE÷1541005200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬JA÷6i68Qahj¬WU÷h-petach-tikva¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim¬JB÷KfACPJ7d¬WV÷ms-kafr-qasim¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷vie8LCba¬AD÷1540922400¬ADE÷1540922400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hak. Ramat Gan¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Hak. Ramat Gan¬JA÷vPAgWUOB¬WU÷hakoach-ramat-gan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HER¬AF÷H. Herzliya¬JB÷hSEcVlvI¬WV÷h-herzliya¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rT9h02Sj¬AD÷1540922400¬ADE÷1540922400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Ironi Rishon¬JA÷MJUyWLUS¬WU÷h-ironi-rishon¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬JB÷OSG3Ruwp¬WV÷hapoel-afula¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷CtmLIArI¬AD÷1540922400¬ADE÷1540922400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Nazareth¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷H. Nazareth¬JA÷YqJLZ3V3¬WU÷h-nazareth¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nesher¬JB÷WUyPYNpA¬WV÷ironi-nesher¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷06qHJjTB¬AD÷1540922400¬ADE÷1540922400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Tziona¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TZI¬AE÷Nes Tziona¬JA÷0WKDyQ0i¬WU÷nes-tziona¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shapira¬JB÷vNJHzpGc¬WV÷haifa-robbie-shapira¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4xBl1rDp¬AD÷1540922400¬ADE÷1540922400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷EgRTXs0G¬WU÷ramat-hasharon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MAC¬AF÷M. Tzur Shalom¬JB÷hpQXW1FM¬WV÷maccabi-tzur-shalom¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷bwNo4BTO¬AD÷1540897200¬ADE÷1540897200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Kaukab¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬JB÷2w0FIBfC¬WV÷m-nazareth¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Kaukab¬JA÷On1BJiu6¬WU÷hapoel-kaukab¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷l22eOEEt¬AD÷1540897200¬ADE÷1540897200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Hod Hasharon¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷H. Hod Hasharon¬JA÷C8s6uZ1P¬WU÷hapoel-hod-hasharon¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MSD¬AF÷MS Daburiya Osama¬JB÷lUYXzgAt¬WV÷ms-daburiya-osama¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷WQi0NYTn¬AD÷1540897200¬ADE÷1540897200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Migdal HaEmek¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷H. Migdal HaEmek¬JA÷WhOxzDPn¬WU÷hapoel-migdal-haemek¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Gedera¬JB÷AqNtZWvg¬WV÷hapoel-gedera¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CtBTSf6P¬AD÷1540897200¬ADE÷1540897200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kiryat Gat¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAT¬AE÷Kiryat Gat¬JA÷KEfKHV9I¬WU÷kiryat-gat¬AZ÷0¬AJ÷4¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷AGU¬AF÷Nordia Jerusalem¬JB÷b5gOGkPO¬WV÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷2¬AH÷5¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷IsfCKWD5¬AD÷1540832400¬ADE÷1540832400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Iksal Imad¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Iksal Imad¬JA÷pOxRDM8p¬WU÷hapoel-iksal-imad¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SIC¬AF÷Shimshon Tel Aviv¬JB÷OEyVCtOj¬WV÷shimshon-tel-aviv¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KnOs5iEI¬AD÷1540832400¬ADE÷1540832400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Katamon¬JA÷Ikb3LDAg¬WU÷hapoel-katamon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷UP17KXPa¬WV÷maccabi-yavne¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷AHj4Mhqg¬AD÷1540810800¬ADE÷1540810800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Bnei Raina¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Bnei Raina¬JA÷I9MpYjfa¬WU÷maccabi-bnei-raina¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷d0LlXA95¬WV÷h-kfar-saba¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~
1
1542575818
14
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İSRAİL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷xYevof5k¬ZD÷c¬ZE÷f3mgP9Ou¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/israil/state-cup/¬ZX÷00İsrail 006İsrail0030000000186000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷bX1DGGYa¬AD÷1545326100¬ADE÷1545326100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashdod¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬JA÷h6qyV1Ab¬WU÷ashdod¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬JB÷zVYuULP4¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AN÷n¬~AA÷j7b5Ix4m¬AD÷1545326100¬ADE÷1545326100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Netanya¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MSD¬AF÷MS Daburiya Osama¬JB÷SbnPX3Qu¬WV÷ms-daburiya-osama¬WM÷NET¬AE÷Netanya¬JA÷2yLICKfU¬WU÷netanya¬AN÷n¬~AA÷C2KS4JZm¬AD÷1545332400¬ADE÷1545332400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Haifa¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬JA÷zT7nOgcE¬WU÷h-haifa¬WN÷ACR¬AF÷H. Akko¬JB÷Uk7jNDCK¬WV÷h-akko¬AN÷n¬~AA÷UwVN5aKs¬AD÷1545393600¬ADE÷1545393600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Petach Tikva¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷M. Petach Tikva¬JA÷Iiw2Gsv8¬WU÷m-petach-tikva¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷MP3rPZs8¬WV÷h-kfar-saba¬AN÷n¬~AA÷hWIUOvRJ¬AD÷1545408000¬ADE÷1545408000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷B. Jerusalem¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JER¬AE÷B. Jerusalem¬JA÷QVPgIOQh¬WU÷b-jerusalem¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬JB÷KhPcHrta¬WV÷m-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷KSNz3c40¬AD÷1545408000¬ADE÷1545408000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷xCOIGBkl¬WU÷hapoel-afula¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷WYNMFV4f¬WV÷h-bnei-lod¬AN÷n¬~AA÷bevhBLdK¬AD÷1545408000¬ADE÷1545408000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Hadera¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Hadera¬JA÷lCooKPvq¬WU÷hapoel-hadera¬WN÷TZI¬AF÷Nes Tziona¬JB÷WzyjJqfk¬WV÷nes-tziona¬AN÷n¬~AA÷vTUn0elJ¬AD÷1545408000¬ADE÷1545408000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Katamon¬JA÷WWWpKpdt¬WU÷hapoel-katamon¬WN÷HAP¬AF÷H. Tel Aviv¬JB÷EeMkJ4Bn¬WV÷h-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷K4ulC1sE¬AD÷1545408000¬ADE÷1545408000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Nazareth¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Iksal Imad¬JB÷EJfJO5WR¬WV÷hapoel-iksal-imad¬WM÷NAZ¬AE÷H. Nazareth¬JA÷KdeFPoHL¬WU÷h-nazareth¬AN÷n¬~AA÷WMHYNbtQ¬AD÷1545408000¬ADE÷1545408000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Raanana¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAA¬AE÷H. Raanana¬JA÷bqO1G2e5¬WU÷h-raanana¬WN÷HAK¬AF÷Hak. Ramat Gan¬JB÷GKI6FMAB¬WV÷hakoach-ramat-gan¬AN÷n¬~AA÷hIwdAuCQ¬AD÷1545408000¬ADE÷1545408000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷ARZgI39e¬WU÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬WN÷YEH¬AF÷Yehuda¬JB÷v1vbHNO1¬WV÷yehuda¬AN÷n¬~AA÷bJMv2HJ6¬AD÷1545408000¬ADE÷1545408000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷pxSQEkK0¬WU÷ramat-hasharon¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim¬JB÷S0HVD9Z6¬WV÷ms-kafr-qasim¬AN÷n¬~AA÷trCq1yZC¬AD÷1545408000¬ADE÷1545408000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sakhnin¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬JA÷6iGZCTlD¬WU÷sakhnin¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬JB÷f79HyDRD¬WV÷m-nazareth¬AN÷n¬~AA÷jgJW3wkf¬AD÷1545408000¬ADE÷1545408000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shmona¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHM¬AE÷Shmona¬JA÷8t6fMXRQ¬WU÷shmona¬WN÷KFA¬AF÷H. Migdal HaEmek¬JB÷bLPEHizr¬WV÷hapoel-migdal-haemek¬AN÷n¬~AA÷CGa1JIls¬AD÷1545492600¬ADE÷1545492600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Haifa¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷M. Haifa¬JA÷fBHAEtQH¬WU÷m-haifa¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬JB÷lYGED0uO¬WV÷hapoel-marmorek¬AN÷n¬~AA÷pUc9HdJg¬AD÷1545499800¬ADE÷1545499800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva¬JA÷6koTWNun¬WU÷h-beer-sheva¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬JB÷EFpXVseh¬WV÷beitar-shimshon¬AN÷n¬~
1
1542575818
16
YARDIM: Şu anda Futbol/İsrail bölümünde yer alan State Cup 2018/2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com State Cup 2018/2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, State Cup 2018/2019 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. State Cup 2018/2019 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). State Cup 2018/2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.