Futbol »Sri Lanka » Champions League » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷SRİ LANKA: Champions League¬ZEE÷UXM93mOS¬ZB÷177¬ZY÷Sri Lanka¬ZC÷8hICamKA¬ZD÷p¬ZE÷vJXoZA81¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷177_UXM93mOS¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/sri-lanka/champions-league/¬ZX÷00Sri Lanka 009 Lanka0000000000169000Champions Le016League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Sri Lanka¬~AA÷6qlg0MO5¬AD÷1513503000¬ADE÷1513503000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Air Force¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Air Force¬JA÷xM5cZegP¬WU÷air-force¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷REN¬AF÷Renown¬JB÷vViPUF1t¬WV÷renown¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8l669Q1J¬AD÷1513503000¬ADE÷1513503000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blue Star¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Blue Star¬JA÷d64TbFHC¬WU÷blue-star¬AG÷1¬WN÷NEW¬AF÷New Young's SC¬JB÷zc3XcZWI¬WV÷new-young-s-sc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷pzmcatvC¬AD÷1513503000¬ADE÷1513503000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Java Lane¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Java Lane¬JA÷MgsUTZGn¬WU÷java-lane¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷NAV¬AF÷Navy¬JB÷zcoYSgWh¬WV÷navy¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷Sbx2b0gI¬AD÷1513503000¬ADE÷1513503000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moragasmulla¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Moragasmulla¬JA÷UJpxSDoa¬WU÷moragasmulla¬AG÷3¬WN÷SUP¬AF÷Super Sun¬JB÷8AqtRX05¬WV÷super-sun¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷xAqk129a¬AD÷1513503000¬ADE÷1513503000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sri Lanka Army¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SRI¬AE÷Sri Lanka Army¬JA÷WOIBBh1I¬WU÷sri-lanka-army¬AG÷0¬WN÷COL¬AF÷Colombo¬JB÷AFHFACGO¬WV÷colombo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷bJpo2rfg¬AD÷1513416600¬ADE÷1513416600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crystal Palace¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRY¬AE÷Crystal Palace¬JA÷zcP2DEW5¬WU÷crystal-palace¬AG÷3¬WN÷UP¬AF÷UP Country Lions¬JB÷l0T6CYoC¬WV÷up-country-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷nu5A8pHP¬AD÷1513416600¬ADE÷1513416600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matara City¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matara City¬JA÷x2sGMI9J¬WU÷matara-city¬AG÷0¬WN÷SOL¬AF÷Solid¬JB÷lxoKLxPP¬WV÷solid¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷4Kix44Pt¬AD÷1513416600¬ADE÷1513416600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Negombo Youth¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAU¬AE÷Negombo Youth¬JA÷6HXoHdXt¬WU÷negombo-youth¬AG÷0¬WN÷PEL¬AF÷Pelicans SC¬JB÷p8WkGGnm¬WV÷pelicans-sc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷Gfet3Ovm¬AD÷1513416600¬ADE÷1513416600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saunders¬ER÷16. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAU¬AE÷Saunders¬JA÷2qRfFz2g¬WU÷saunders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷SRI¬AF÷Police¬JB÷tzQbEfHa¬WV÷sri-lanka-police¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷WzPvoWtA¬AD÷1512898200¬ADE÷1512898200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SRI¬AE÷Police¬JA÷86ahWs6G¬WU÷sri-lanka-police¬AG÷2¬WN÷UP¬AF÷UP Country Lions¬JB÷M93dV1LM¬WV÷up-country-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷vmmEUAdT¬AD÷1512898200¬ADE÷1512898200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sri Lanka Army¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SRI¬AE÷Sri Lanka Army¬JA÷CGB0YCVn¬WU÷sri-lanka-army¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷FOR¬AF÷Air Force¬JB÷OjF4XWpg¬WV÷air-force¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷OKOpPlKj¬AD÷1512811800¬ADE÷1512811800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blue Star¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAV¬AF÷Navy¬JB÷hW6LTlpI¬WV÷navy¬AH÷0¬WM÷BLU¬AE÷Blue Star¬JA÷Eu8HUUUB¬WU÷blue-star¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷QcOrpjdG¬AD÷1512811800¬ADE÷1512811800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Java Lane¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Java Lane¬JA÷GW20ULzT¬WU÷java-lane¬AG÷0¬WN÷LAU¬AF÷Negombo Youth¬JB÷IukSPuqp¬WV÷negombo-youth¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷jRGWnhCc¬AD÷1512811800¬ADE÷1512811800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matara City¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matara City¬JA÷0zDyzQ6i¬WU÷matara-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷SUP¬AF÷Super Sun¬JB÷vRBuZqMc¬WV÷super-sun¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷Yk6ynCR3¬AD÷1512811800¬ADE÷1512811800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moragasmulla¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRY¬AF÷Crystal Palace¬JB÷QsAmXNjA¬WV÷crystal-palace¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬WM÷MOR¬AE÷Moragasmulla¬JA÷niBqY3y4¬WU÷moragasmulla¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷pUPtQU4p¬AD÷1512811800¬ADE÷1512811800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Young's SC¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Young's SC¬JA÷IDE8Wj0a¬WU÷new-young-s-sc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Colombo¬JB÷d4DCVAF5¬WV÷colombo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CzISmYdi¬AD÷1512811800¬ADE÷1512811800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Renown¬ER÷15. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Renown¬JA÷pSUlCMEp¬WU÷renown¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷SOL¬AF÷Solid¬JB÷bVYhBtUj¬WV÷solid¬AH÷2¬AN÷n¬~
1
1513594653
143
fixtures
1
1513594653
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Sri Lanka bölümünde yer alan Champions League 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Champions League 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Champions League 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Champions League 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Champions League 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.