Hokey »ABD » ECHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷ABD: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷0nkKMwS4¬ZD÷p¬ZE÷IRHyT9Vp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/echl/¬ZX÷05ABD 003......0020000000169000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷C4kURlPb¬AD÷1511129100¬ADE÷1511129100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Quad City Mallards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUA¬AE÷Quad City Mallards¬JA÷0CYlSeqq¬WU÷quad-city-mallards¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷EFxgRFbk¬WV÷kansas-city-mavericks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷YDjQSU9h¬AD÷1511129100¬ADE÷1511129100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wichita Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬JA÷GvcIXHLL¬WU÷wichita-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷5¬BE÷0¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷fVeMWyyS¬WV÷allen-americans¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷GxdLTAfn¬AD÷1511128800¬ADE÷1511128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷8EgAZwi9¬WU÷fort-wayne-komets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷n5hEYc6F¬WV÷tulsa-oilers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷xncHUjut¬AD÷1511121900¬ADE÷1511121900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Railers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Railers¬JA÷S4o2y0Md¬WU÷worcester-railers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬JB÷Qk45zKy3¬WV÷manchester-monarchs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷0QLB979U¬AD÷1511121600¬ADE÷1511121600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUN¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬JA÷zBbGDdUk¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬JB÷E1cKCGqd¬WV÷orlando-solar-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷4¬AN÷n¬~AA÷ljI7AmfO¬AD÷1511118300¬ADE÷1511118300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Atlanta Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬JA÷tAtrW4pH¬WU÷atlanta-gladiators¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬JB÷IZ3BExFq¬WV÷south-carolina-stingrays¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷xr1bfjMG¬AD÷1511118000¬ADE÷1511118000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷8nmUF1D2¬WU÷brampton-beast¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷nwnYELS8¬WV÷reading-royals¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷SzUbC9PB¬AD÷1511057100¬ADE÷1511057100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷CUlRZnoh¬WU÷rapid-city-rush¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬JB÷jLmVY60b¬WV÷idaho-steelheads¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷6RS2BTvI¬AD÷1511057100¬ADE÷1511057100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷YqwzYQF4¬WU÷utah-grizzlies¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬JB÷nmsvXpVA¬WV÷colorado-eagles¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷b1PfDkA5¬AD÷1511053500¬ADE÷1511053500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Quad City Mallards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷44kNzTVo¬WV÷kansas-city-mavericks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷4¬WM÷QUA¬AE÷Quad City Mallards¬JA÷QDjJy9Gu¬WU÷quad-city-mallards¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷KAQjEVfa¬AD÷1511053500¬ADE÷1511053500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wichita Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬JA÷pKYAXd4O¬WU÷wichita-thunder¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷bNxFWGJU¬WV÷allen-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷xnynFBug¬AD÷1511051700¬ADE÷1511051700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷C6z3ZIZB¬WU÷indy-fuel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷jcZ6YxkI¬WV÷tulsa-oilers¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷OrXsGiQn¬AD÷1511050500¬ADE÷1511050500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toledo Walleye¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬JB÷fVubzaK5¬WV÷cincinnati-cyclones¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬JA÷Gvsfyu5a¬WU÷toledo-walleye¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷ULXwHXAt¬AD÷1511049900¬ADE÷1511049900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷Asvnw1zm¬WU÷south-carolina-stingrays¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷YUN¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷MHsjxLkg¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷SKuycUPO¬AD÷1511049600¬ADE÷1511049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Everblades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬JA÷b3ATKJKI¬WU÷florida-everblades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷xf9XJwzP¬WV÷jacksonville-icemen¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷SCoCLD2P¬AD÷1511049600¬ADE÷1511049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norfolk Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬JA÷Q92FrNCP¬WU÷norfolk-admirals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬JB÷SIlsvsLt¬WV÷wheeling-nailers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷lUtXcAAI¬AD÷1511046000¬ADE÷1511046000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬JA÷2yHKMuj6¬WU÷manchester-monarchs¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬JB÷GvLOLa5C¬WV÷adirondack-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷t4wPaWu6¬AD÷1510970700¬ADE÷1510970700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷OAmCQNjs¬WU÷rapid-city-rush¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬JB÷21nGPs6m¬WV÷idaho-steelheads¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷f7sTbjeC¬AD÷1510970700¬ADE÷1510970700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷UNICO1Lg¬WU÷utah-grizzlies¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬JB÷8EHGNLz0¬WV÷colorado-eagles¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷bulK0CQa¬AD÷1510967100¬ADE÷1510967100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷37¬CX÷Quad City Mallards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUA¬AE÷Quad City Mallards¬JA÷hSdtWqTJ¬WU÷quad-city-mallards¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷6V0pV3rQ¬WV÷tulsa-oilers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KlkG1hBg¬AD÷1510966800¬ADE÷1510966800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷CWJg8tyD¬WU÷fort-wayne-komets¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷jNIc70jJ¬WV÷kansas-city-mavericks¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷jFpC2Yem¬AD÷1510965300¬ADE÷1510965300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Cyclones¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬JA÷46GoA260¬WU÷cincinnati-cyclones¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷rcFk9ML6¬WV÷toledo-walleye¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷COo83Ets¬AD÷1510965300¬ADE÷1510965300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷A7NxCOyl¬WU÷indy-fuel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷MsRtBrif¬WV÷kalamazoo-wings¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷6s9u8fYP¬AD÷1510965000¬ADE÷1510965000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷Eyx7HpEQ¬WU÷jacksonville-icemen¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷GpOYC4Ms¬WV÷florida-everblades¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷OvcfeW6A¬AD÷1510964100¬ADE÷1510964100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷hv5shbLe¬WU÷brampton-beast¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷WU3oiIz2¬WV÷reading-royals¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷G23joXQC¬AD÷1510963200¬ADE÷1510963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUN¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬JA÷Um23cPMf¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬JB÷8v17dqx1¬WV÷orlando-solar-bears¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷8djx9zJJ¬AD÷1510963200¬ADE÷1510963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬JA÷I9rbJ6qE¬WU÷manchester-monarchs¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Railers¬JB÷d0s2IQbK¬WV÷worcester-railers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷fg2fpitJ¬AD÷1510963200¬ADE÷1510963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norfolk Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬JB÷46fGfN6D¬WV÷wheeling-nailers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷3¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬JA÷j3jCe3i7¬WU÷norfolk-admirals¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬AN÷n¬~~
4
1511190993
194
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ABD: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷0nkKMwS4¬ZD÷p¬ZE÷IRHyT9Vp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/echl/¬ZX÷05ABD 003......0020000000169000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷6RlYQ8v5¬AD÷1511308800¬ADE÷1511308800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷8xxcQZDe¬WU÷orlando-solar-bears¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷nTz1PgT1¬WV÷jacksonville-icemen¬AN÷n¬~AA÷KUhxQSgB¬AD÷1511308800¬ADE÷1511308800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬JB÷QButmcL8¬WV÷adirondack-thunder¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷nLtxlw62¬WU÷reading-royals¬AN÷n¬~AA÷2grsPn9H¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norfolk Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬JA÷KYvpnHzF¬WU÷norfolk-admirals¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷YyqloyjL¬WV÷florida-everblades¬AN÷n¬~AA÷tpsoO6ON¬AD÷1511395500¬ADE÷1511395500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wheeling Nailers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬JA÷G0Yhpe5R¬WU÷wheeling-nailers¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Railers¬JB÷I9KKuFDr¬WV÷worcester-railers¬AN÷n¬~AA÷zLelNQwU¬AD÷1511397000¬ADE÷1511397000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬JB÷QZNSwgre¬WV÷orlando-solar-bears¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷nqPOvZSl¬WU÷jacksonville-icemen¬AN÷n¬~AA÷xUsGIpno¬AD÷1511397300¬ADE÷1511397300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Cyclones¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬JA÷8bDXxDc1¬WU÷cincinnati-cyclones¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷KYGyxXC7¬WV÷toledo-walleye¬AN÷n¬~AA÷vZLbsUOo¬AD÷1511399100¬ADE÷1511399100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷Yy5J0Gk8¬WU÷kansas-city-mavericks¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷CS3Naz5E¬WV÷wichita-thunder¬AN÷n¬~AA÷naP6u8gb¬AD÷1511402700¬ADE÷1511402700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷QZqbgYsr¬WU÷colorado-eagles¬WN÷YUN¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷vwl2hhcl¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AN÷n¬~AA÷hxQ2tlvh¬AD÷1511402700¬ADE÷1511402700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷U3bSbfKK¬WU÷rapid-city-rush¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷8fcWcEZQ¬WV÷tulsa-oilers¬AN÷n¬~AA÷QkOAvS84¬AD÷1511402700¬ADE÷1511402700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷M1w7iCCf¬WU÷utah-grizzlies¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬JB÷0hxBjWR0¬WV÷manchester-monarchs¬AN÷n¬~AA÷rRIFwnOA¬AD÷1511403000¬ADE÷1511403000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷fTjEkjs7¬WU÷idaho-steelheads¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷YJkIlAdD¬WV÷allen-americans¬AN÷n¬~AA÷K6j3gAyN¬AD÷1511452800¬ADE÷1511452800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷t0oxEurF¬WU÷brampton-beast¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷f3ktDacL¬WV÷kalamazoo-wings¬AN÷n¬~AA÷MHHJx6wH¬AD÷1511481900¬ADE÷1511481900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬JA÷zPT0DgZD¬WU÷atlanta-gladiators¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬JB÷lSX4CDlK¬WV÷south-carolina-stingrays¬AN÷n¬~AA÷EDumLw8q¬AD÷1511483400¬ADE÷1511483400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷rkX8BX3Q¬WU÷fort-wayne-komets¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷pbJz7iCs¬WV÷toledo-walleye¬AN÷n¬~AA÷QmqiKcNk¬AD÷1511552100¬ADE÷1511552100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Cyclones¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬JA÷2ZDu6BRm¬WU÷cincinnati-cyclones¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬JB÷tQCq5Vtf¬WV÷wheeling-nailers¬AN÷n¬~
4
1511190993
778
YARDIM: Şu anda Hokey/ABD bölümünde yer alan ECHL 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com ECHL 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, ECHL 2017/2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. ECHL 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). ECHL 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.