Hokey »ABD » NHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷ABD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷vgbaVqys¬ZD÷t¬ZE÷xY7Cu64s¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/nhl/¬ZX÷05ABD 003......0000000000169000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷dESIRJza¬AD÷1513479600¬ADE÷1513479600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬JA÷jLVS31tn¬WU÷calgary-flames¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷WWnQ2Leh¬WV÷nashville-predators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Mq00KMAr¬AD÷1513476000¬ADE÷1513476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷Cdc50y14¬WU÷colorado-avalanche¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷6Jd9aeGA¬WV÷tampa-bay-lightning¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GpYSxVQ9¬AD÷1513472400¬ADE÷1513472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷00fIvfvo¬WU÷arizona-coyotes¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷E3r03wHo¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xfZOwBB3¬AD÷1513472400¬ADE÷1513472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷tGDopGGN¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷Ov3jqzWT¬WV÷anaheim-ducks¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pKxXyktG¬AD÷1513468800¬ADE÷1513468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷hfs42cWi¬WU÷carolina-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷Y5b11Hob¬WV÷columbus-blue-jackets¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷retGuXti¬AD÷1513468800¬ADE÷1513468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷CzMUmbHb¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷faBZnIW4¬WV÷los-angeles-kings¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vwYDSaLh¬AD÷1513468800¬ADE÷1513468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷CUWO4sRu¬WV÷montreal-canadiens¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷z9eJqbeU¬WU÷ottawa-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬AM÷Winter Classic.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fVqKvidc¬AD÷1513468800¬ADE÷1513468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷YkAwnxnB¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷2PEsod1H¬WV÷dallas-stars¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0nZ9Tu6n¬AD÷1513468800¬ADE÷1513468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷vs2AoKQH¬WU÷st-louis-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷M5iFpvtO¬WV÷winnipeg-jets¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UihYGm4j¬AD÷1513461600¬ADE÷1513461600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷00IQlv2h¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷6wJMkKnn¬WU÷boston-bruins¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6PZ5ULjt¬AD÷1513450800¬ADE÷1513450800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷WGb2mtd5¬WU÷minnesota-wild¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷0j36n0BB¬WV÷edmonton-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dG7xnlMD¬AD÷1513393200¬ADE÷1513393200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷hQablMta¬WV÷san-jose-sharks¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷A1Agk2Rh¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hrsdwdID¬AD÷1513384200¬ADE÷1513384200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷IghniOdt¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷CGijjrCn¬WV÷toronto-maple-leafs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WGCcNkRM¬AD÷1513382400¬ADE÷1513382400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷tdo0YIHB¬WV÷carolina-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷bXeeZb25¬WU÷buffalo-sabres¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷A7B1M9tT¬AD÷1513382400¬ADE÷1513382400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷fak4XxXH¬WU÷new-jersey-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷lMl8WdnO¬WV÷dallas-stars¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j1gUHTlp¬AD÷1513382400¬ADE÷1513382400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷SCmCVG1U¬WU÷new-york-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷SnKIj0Xu¬WV÷los-angeles-kings¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xfDgOVBG¬AD÷1513306800¬ADE÷1513306800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷Q5rlyLXh¬WU÷vegas-golden-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷Ktcizuma¬WV÷pittsburgh-penguins¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Oj9kPBdA¬AD÷1513303200¬ADE÷1513303200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷4jfuws3t¬WU÷arizona-coyotes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷nFqpx1In¬WV÷tampa-bay-lightning¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pIwluIm1¬AD÷1513303200¬ADE÷1513303200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬JA÷6FOTYtsC¬WU÷calgary-flames¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷0xOXX0dI¬WV÷san-jose-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tSJpQis4¬AD÷1513303200¬ADE÷1513303200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷EREVIwIO¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷SU2DsNfP¬WV÷florida-panthers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Eirhvx37¬AD÷1513303200¬ADE÷1513303200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷vTMyXKBO¬WU÷edmonton-oilers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷Gp6Ke4lP¬WV÷nashville-predators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O2kusvJl¬AD÷1513299600¬ADE÷1513299600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷OWWCxPsm¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷WdWGyqcg¬WV÷toronto-maple-leafs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2yLtRXRc¬AD÷1513299600¬ADE÷1513299600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷IaLMKamC¬WU÷st-louis-blues¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷zyGRJJ2I¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6RvptbYf¬AD÷1513299600¬ADE÷1513299600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷AmVKz3Ca¬WU÷winnipeg-jets¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷hCKPZMR5¬WV÷chicago-blackhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AaoyrK3r¬AD÷1513297800¬ADE÷1513297800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷vaetroKP¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷ptY8w5St¬WV÷new-jersey-devils¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QysgK1go¬AD÷1513296000¬ADE÷1513296000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷pl2Ytj4E¬WU÷boston-bruins¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷CdV1PNYt¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷806wSDCi¬AD÷1513296000¬ADE÷1513296000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷pnNEMLIa¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷v9MILuY5¬WV÷new-york-islanders¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U97ZSgco¬AD÷1513296000¬ADE÷1513296000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷jmU5Oslm¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷YBJAN13g¬WV÷buffalo-sabres¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1513546334
614
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ABD: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷vgbaVqys¬ZD÷t¬ZE÷xY7Cu64s¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/nhl/¬ZX÷05ABD 003......0000000000169000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷z5RMQwj5¬AD÷1513551600¬ADE÷1513551600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷ANoU1uBb¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷4poY0aQ4¬WV÷st-louis-blues¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-QXdUPABs.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-QXdUPABs.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷48k5JtQl¬AD÷1513555200¬ADE÷1513555200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷KM0DbFVG¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷2ojIcZpN¬WV÷minnesota-wild¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-QXdUPABs.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-QXdUPABs.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷URQQPc5B¬AD÷1513558800¬ADE÷1513558800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷Imkx0JuB¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬JB÷0CvsaweH¬WV÷calgary-flames¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-QXdUPABs.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-QXdUPABs.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷IBg9I0ue¬AD÷1513558800¬ADE÷1513558800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷txkMdg0T¬WU÷vegas-golden-knights¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷YTtlhD8p¬WV÷florida-panthers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-QXdUPABs.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-QXdUPABs.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷CYhDHKf1¬AD÷1513641600¬ADE÷1513641600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷CKuhiXNj¬WU÷boston-bruins¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷EPJzGG0i¬WV÷columbus-blue-jackets¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷jPiHGvA7¬AD÷1513641600¬ADE÷1513641600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷CAxvFzGc¬WU÷new-jersey-devils¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷6XyrEfV3¬WV÷anaheim-ducks¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷jHchuOn8¬AD÷1513641600¬ADE÷1513641600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷2aVjCYaG¬WV÷los-angeles-kings¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷pOznDEpA¬WU÷philadelphia-flyers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷U7ddvr2E¬AD÷1513648800¬ADE÷1513648800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷vPhKf6Ur¬WU÷colorado-avalanche¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷YohOgQqk¬WV÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷rVUUOHKH¬AD÷1513648800¬ADE÷1513648800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷xx2AsBPq¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷6B6EtVvj¬WV÷san-jose-sharks¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷QgKZNyzO¬AD÷1513710000¬ADE÷1513710000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷p25Iukfd¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷n7q14YWd¬WV÷carolina-hurricanes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xYa4xMWQ¬AD÷1513728000¬ADE÷1513728000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷zBYIF768¬WV÷detroit-red-wings¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷84pyiOT7¬WU÷new-york-islanders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rFxXXuur¬AD÷1513728000¬ADE÷1513728000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷E1XMERLE¬WU÷new-york-rangers¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷dQMRDoyL¬WV÷anaheim-ducks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4pJwNekU¬AD÷1513728000¬ADE÷1513728000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷bsm53hn3¬WU÷ottawa-senators¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷h4n92C19¬WV÷minnesota-wild¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OUe0w2HK¬AD÷1513729800¬ADE÷1513729800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷nkdShpae¬WU÷buffalo-sabres¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷UDoXi4E1¬WV÷boston-bruins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tK9rruLu¬AD÷1513731600¬ADE÷1513731600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷WfoD1WGF¬WU÷nashville-predators¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷lWuI0jWL¬WV÷winnipeg-jets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M5yyXafl¬AD÷1513733400¬ADE÷1513733400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷ATQVC5jR¬WU÷dallas-stars¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷S8Dc8Pbr¬WV÷washington-capitals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jutuWJ9f¬AD÷1513735200¬ADE÷1513735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷6aC17qEl¬WU÷arizona-coyotes¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷Oz7663Tf¬WV÷florida-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KA8nsazn¬AD÷1513738800¬ADE÷1513738800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷SMvMaAoS¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷p2RmeUgq¬WV÷montreal-canadiens¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UVvqVwP0¬AD÷1513738800¬ADE÷1513738800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷2R5A5Nr1¬WU÷vegas-golden-knights¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷dl5E4sb7¬WV÷tampa-bay-lightning¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2ZcitJkh¬AD÷1513816200¬ADE÷1513816200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷tUKdg8Oe¬WV÷toronto-maple-leafs¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷b5Vifl9k¬WU÷columbus-blue-jackets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-QXdUPABs.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CfUmUcv7¬AD÷1513818000¬ADE÷1513818000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷8O8I31DD¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷ATn1SpjE¬WV÷detroit-red-wings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-QXdUPABs.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Gx2euw5b¬AD÷1513823400¬ADE÷1513823400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬JA÷KKJ0hSw2¬WU÷calgary-flames¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷YyNsHBG2¬WV÷st-louis-blues¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/417\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-QXdUPABs.png?bookmaker","IO":168,"BN":"1xBet","BI":417}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1513546334
765
YARDIM: Şu anda Hokey/ABD bölümünde yer alan NHL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NHL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NHL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NHL maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). NHL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.