Rugby »Avustralya » NRC » 2017

results
SA÷8¬~ZA÷AVUSTRALYA: NRC¬ZEE÷4Yshop63¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷6mA7z2VA¬ZD÷p¬ZE÷fa1vW87a¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_4Yshop63¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/avustralya/nrc/¬ZX÷08Avustralya 010tralya0350000000169000NRC 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷rROisrxD¬AD÷1509256800¬ADE÷1509256800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queensland Country¬ER÷9. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Country¬JA÷rXRktYhb¬WU÷queensland-country¬AG÷26¬BA÷26¬BC÷0¬WN÷PER¬AF÷Perth Spirit¬JB÷MNQguh84¬WV÷perth-spirit¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷7¬BD÷22¬AN÷n¬~AA÷dUSet2iJ¬AD÷1509249600¬ADE÷1509249600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Sydney Rams¬ER÷9. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Sydney Rams¬JA÷GbucvCNA¬WU÷western-sydney-rams¬AG÷22¬BA÷15¬BC÷7¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Vikings¬JB÷fkv1wWxH¬WV÷canberra-vikings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷35¬BB÷21¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷l4PmrOM6¬AD÷1509172380¬ADE÷1509172380¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fiji¬ER÷9. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIJ¬AE÷Fiji¬JA÷n5YtrfOo¬WU÷fijian-drua¬BA÷0¬BC÷29¬AG÷29¬WN÷NOR¬AF÷Sydney Rays¬JB÷08xosEwh¬WV÷sydney-rays¬AS÷2¬AZ÷2¬BB÷12¬BD÷24¬AH÷36¬AN÷n¬~AA÷ADQqq470¬AD÷1509156000¬ADE÷1509156000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NSW Country Eagles¬ER÷9. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NSW¬AE÷NSW Country Eagles¬JA÷WhbXNjwU¬WU÷nsw-country-eagles¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷38¬BA÷14¬BC÷24¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane City¬JB÷Y1paJAoo¬WV÷brisbane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷38¬BB÷19¬BD÷19¬AN÷n¬~AA÷hxWvpphf¬AD÷1508643000¬ADE÷1508643000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Rising¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Rising¬JA÷zR4OPC8H¬WU÷melbourne-rising¬AG÷19¬BA÷12¬BC÷7¬WN÷NSW¬AF÷NSW Country Eagles¬JB÷EH3SOWNN¬WV÷nsw-country-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷47¬BB÷14¬BD÷33¬AN÷n¬~AA÷EoXzoQxl¬AD÷1508565600¬ADE÷1508565600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Perth Spirit¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Spirit¬JA÷UT1GRYw5¬WU÷perth-spirit¬AG÷31¬BA÷24¬BC÷7¬WN÷NOR¬AF÷Sydney Rays¬JB÷t45KQhgB¬WV÷sydney-rays¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬BB÷20¬BD÷24¬AN÷n¬~AA÷bLR5jnFQ¬AD÷1508558400¬ADE÷1508558400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane City¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane City¬JA÷0lAaVGvt¬WU÷brisbane-city¬AG÷19¬BA÷19¬BC÷0¬WN÷WES¬AF÷Western Sydney Rams¬JB÷vu93Uzfn¬WV÷western-sydney-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷7¬BD÷24¬AN÷n¬~AA÷KOXWo6Ns¬AD÷1508551200¬ADE÷1508551200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fiji¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIJ¬AE÷Fiji¬JA÷8ED7Tf9h¬WU÷fijian-drua¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷10¬WN÷QUE¬AF÷Queensland Country¬JB÷n5CBSEOb¬WV÷queensland-country¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷12¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷x6wch8pE¬AD÷1508047200¬ADE÷1508047200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane City¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane City¬JA÷lAtsDZOB¬WU÷brisbane-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷51¬BA÷34¬BC÷17¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Rising¬JB÷S0uoCgvI¬WV÷melbourne-rising¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷24¬AN÷n¬~AA÷Gdx1iSaK¬AD÷1508038200¬ADE÷1508038200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Vikings¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Vikings¬JA÷MNvkBDgO¬WU÷canberra-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷71¬BA÷21¬BC÷50¬WN÷NOR¬AF÷Sydney Rays¬JB÷zRrgAX8U¬WV÷sydney-rays¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷14¬AN÷n¬~ZA÷AVUSTRALYA: NRC - Playofflar¬ZEE÷4Yshop63¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷0A9BZLpH¬ZD÷p¬ZE÷fa1vW87a¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_4Yshop63¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby/avustralya/nrc/¬ZX÷08Avustralya 010tralya0350000000225000NRC - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷Y7BjqJxh¬AD÷1510389000¬ADE÷1510389000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Vikings¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QUE¬AF÷Queensland Country¬JB÷vVaAd3Uo¬WV÷queensland-country¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷42¬BB÷7¬BD÷35¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Vikings¬JA÷QRBSXJio¬WU÷canberra-vikings¬AG÷28¬BA÷21¬BC÷7¬AN÷n¬~AA÷4z2I29rr¬AD÷1509854400¬ADE÷1509854400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queensland Country¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Country¬JA÷Iw6rRctU¬WU÷queensland-country¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷57¬WN÷FIJ¬AF÷Fiji¬JB÷vsC9MHlo¬WV÷fijian-drua¬AH÷21¬AN÷n¬~AA÷CrAj7kzR¬AD÷1509782400¬ADE÷1509782400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Vikings¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Vikings¬JA÷pQ7zTJBH¬WU÷canberra-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬WN÷PER¬AF÷Perth Spirit¬JB÷OG6vSwRN¬WV÷perth-spirit¬AH÷35¬AN÷n¬~
8
1511408923
39
fixtures
8
1511408923
0
YARDIM: Şu anda Rugby/Avustralya bölümünde yer alan NRC 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NRC 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları ve maç detayları hizmetlerini sunar. NRC 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NRC 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.