Hentbol »Polonya » Polish Cup » 2016/2017

results
SA÷7¬~ZA÷POLONYA: Polish Cup¬ZEE÷UuclfXZB¬ZB÷154¬ZY÷Polonya¬ZC÷jky1arTn¬ZD÷p¬ZE÷d4Ptye7h¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_UuclfXZB¬ZJ÷2¬ZL÷/hentbol/polonya/polish-cup/¬ZX÷04Polonya 007olonya0010000000157000Polish Cup 010sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonya¬~AA÷ABFKc4XN¬AD÷1487500200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szczecin¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LEG¬AF÷Legionowo¬WV÷legionowo¬AH÷25¬BB÷12¬BD÷13¬WM÷SZC¬AE÷Szczecin¬WU÷szczecin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬BA÷14¬BC÷15¬AN÷n¬~AA÷zgN706m5¬AD÷1486314000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zaglebie Lubin¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAG¬AE÷Zaglebie Lubin¬WU÷zaglebie-lubin¬AG÷27¬BA÷16¬BC÷11¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Plock¬WV÷wisla-plock¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷29¬BB÷17¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷2uPa2SIh¬AD÷1486234800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gwardia Opole¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷STA¬AF÷Stal Mielec¬WV÷stal-mielec¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷13¬WM÷GWA¬AE÷Gwardia Opole¬WU÷gwardia-opole¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬BA÷14¬BC÷15¬AN÷n¬~AA÷tWN31nYb¬AD÷1486227600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Przemysl¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRZ¬AE÷Przemysl¬WU÷przemysl¬AG÷26¬BA÷8¬BC÷18¬WN÷KIE¬AF÷Vive Kielce¬WV÷vive-kielce¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬BB÷19¬BD÷21¬AN÷n¬~AA÷WKGGbpIH¬AD÷1486225800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wybrzeze Gdansk¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KAL¬AF÷Kalisz¬WV÷kalisz¬AH÷20¬BB÷12¬BD÷8¬WM÷GDA¬AE÷Wybrzeze Gdansk¬WU÷wybrzeze-gdansk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷35¬BA÷18¬BC÷17¬AN÷n¬~AA÷MT72383n¬AD÷1486224000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meble Elblag Wojcik¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEB¬AE÷Meble Elblag Wojcik¬WU÷elblag-wojcik¬AG÷21¬BA÷10¬BC÷11¬WN÷AZO¬AF÷Azoty-Pulawy¬WV÷azoty-pulawy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬BB÷15¬BD÷15¬AN÷n¬~
7
1487964608
6
fixtures
SA÷7¬~ZA÷POLONYA: Polish Cup¬ZEE÷UuclfXZB¬ZB÷154¬ZY÷Polonya¬ZC÷jky1arTn¬ZD÷p¬ZE÷d4Ptye7h¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_UuclfXZB¬ZJ÷2¬ZL÷/hentbol/polonya/polish-cup/¬ZX÷04Polonya 007olonya0010000000157000Polish Cup 010sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonya¬~AA÷ldRBaQ2B¬AD÷1488303000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traveland-Spolem¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRA¬AE÷Traveland-Spolem¬WU÷traveland-spolem¬WN÷GOR¬AF÷Gorzów Wlkp.¬WV÷gorzow-wlkp¬AN÷n¬~AA÷rw9b4llt¬AD÷1488715200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kwidzyn¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KWI¬AE÷Kwidzyn¬WU÷kwidzyn¬WN÷PIO¬AF÷Piotrków Tryb.¬WV÷piotrkow-tryb¬AN÷n¬~
7
1487964608
2
YARDIM: Şu anda Hentbol/Polonya bölümünde yer alan Polish Cup 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Polish Cup 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Polish Cup 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Polish Cup 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla hentbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Polish Cup 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.