Rugby »Yeni Zelanda » Heartland Championships » 2016

Heartland Championships
Loading ...
results
SA÷8¬~ZA÷YENİ ZELANDA: Heartland Championships¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷Yeni Zelanda¬ZC÷EmrXFWVt¬ZD÷p¬ZE÷UVEuBrFB¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/yeni-zelanda/heartland-championships/¬ZX÷08Yeni Zelanda012elanda0020000000153000Heartland Ch023nships000¬ZCC÷0¬~AA÷fcAHqHTC¬AD÷1476507600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wairarapa¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAI¬AE÷Wairarapa¬WU÷wairarapa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷44¬WN÷EAS¬AF÷East Coast¬WV÷east-coast¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷bVG8owa0¬AD÷1476495000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷King Country¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬WU÷king-country¬AG÷38¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬WV÷buller¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬AN÷n¬~AA÷CYKCpcE6¬AD÷1476495000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Cant¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬WU÷south-cant¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬WN÷MID¬AF÷Mid Cant¬WV÷mid-cant¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷QHI0maUm¬AD÷1476495000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wanganui¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬WU÷wanganui¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬WN÷HOR¬AF÷Horowhenua¬WV÷horowhenua¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷48H4nJqf¬AD÷1476495000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Coast¬WU÷west-coast¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬WV÷north-otago¬AH÷42¬AN÷n¬~AA÷8tOeluFs¬AD÷1476493200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Thames Valley¬ER÷8. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷THA¬AE÷Thames Valley¬WU÷thames-valley¬AG÷14¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬WV÷poverty-bay¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷50¬AN÷n¬~AA÷YTtzXwp7¬AD÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Coast¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KIN¬AF÷King Country¬WV÷king-country¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷72¬BB÷22¬BD÷50¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬WU÷east-coast¬AG÷24¬BA÷16¬BC÷8¬AN÷n¬~AA÷CKuvWcaD¬AD÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Horowhenua¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬WU÷horowhenua¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬BA÷24¬BC÷28¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬WV÷west-coast¬AH÷22¬BB÷14¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷EPJMfsxE¬AD÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mid Cant¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬WU÷mid-cant¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷16¬BC÷22¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬WV÷thames-valley¬AH÷22¬BB÷8¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷CAxQg1iK¬AD÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Otago¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬WV÷south-cant¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬WM÷NOR¬AE÷North Otago¬WU÷north-otago¬AG÷16¬AN÷n¬~AA÷6XyUhL6Q¬AD÷1475890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Poverty Bay¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POV¬AE÷Poverty Bay¬WU÷poverty-bay¬AG÷30¬BA÷16¬BC÷14¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬WV÷wairarapa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷24¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷4fxWXJU0¬AD÷1475888400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buller¬ER÷7. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬WU÷buller¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WAN¬AF÷Wanganui¬WV÷wanganui¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬AN÷n¬~ZA÷YENİ ZELANDA: Heartland Championships - Playofflar¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷Yeni Zelanda¬ZC÷hvsyFjom¬ZD÷p¬ZE÷UVEuBrFB¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby/yeni-zelanda/heartland-championships/¬ZX÷08Yeni Zelanda012elanda0020000000208000Heartland Ch036offlar000¬ZCC÷0¬~AA÷KtqR8QK0¬AD÷1477712100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wanganui¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬WU÷wanganui¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷20¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬WV÷buller¬AH÷18¬AN÷n¬~AA÷IgAG9iFj¬AD÷1477099800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Cant¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬WU÷south-cant¬AG÷6¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬WV÷buller¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷4j6CAXap¬AD÷1477099800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wanganui¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬WU÷wanganui¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷58¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬WV÷wairarapa¬AH÷26¬AN÷n¬~ZA÷YENİ ZELANDA: Heartland Championships - 5. ve 8.likler¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷Yeni Zelanda¬ZC÷lAW1FA0g¬ZD÷p¬ZE÷UVEuBrFB¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷42¬ZL÷/rugby/yeni-zelanda/heartland-championships/¬ZX÷08Yeni Zelanda012elanda0020000000235000Heartland Ch040likler000¬ZCC÷0¬~AA÷lGmV7pz7¬AD÷1477701300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷King Country¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬WV÷north-otago¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷44¬BB÷24¬BD÷20¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬WU÷king-country¬AG÷22¬BA÷8¬BC÷14¬AN÷n¬~AA÷bkm3Xf7c¬AD÷1477099800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷King Country¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬WU÷king-country¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷48¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬WV÷poverty-bay¬AH÷26¬AN÷n¬~AA÷KblaYzhi¬AD÷1477099800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mid Cant¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬WU÷mid-cant¬AG÷24¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬WV÷north-otago¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷36¬AN÷n¬~
8
1480940976
54
fixtures
8
1480940976
0
YARDIM: Şu anda Rugby/Yeni Zelanda bölümünde yer alan Heartland Championships 2016 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Heartland Championships 2016 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları ve maç detayları hizmetlerini sunar. Heartland Championships 2016 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. Heartland Championships 2016 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.