Rugby »Yeni Zelanda » Heartland Championships » 2017

Heartland Championships
Loading ...
results
8
1498558974
0
fixtures
SA÷8¬~ZA÷YENİ ZELANDA: Heartland Championships¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷Yeni Zelanda¬ZC÷AHQtOsUS¬ZD÷p¬ZE÷j3G10Ye9¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/yeni-zelanda/heartland-championships/¬ZX÷08Yeni Zelanda012elanda0020000000169000Heartland Ch023nships000¬ZCC÷0¬ZAF÷Yeni Zelanda¬~AA÷djzeQgJn¬AD÷1503714600¬ADE÷1503714600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buller¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬WU÷buller¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬WV÷south-cant¬AN÷n¬~AA÷SGVjRZ3t¬AD÷1503714600¬ADE÷1503714600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Coast¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬WU÷east-coast¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬WV÷thames-valley¬AN÷n¬~AA÷ji8Nr2ZD¬AD÷1503714600¬ADE÷1503714600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horowhenua¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬WU÷horowhenua¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬WV÷north-otago¬AN÷n¬~AA÷lnUvKIdD¬AD÷1503714600¬ADE÷1503714600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷King Country¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬WU÷king-country¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬WV÷west-coast¬AN÷n¬~AA÷xCQzLbs7¬AD÷1503714600¬ADE÷1503714600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mid Cant¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬WU÷mid-cant¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬WV÷poverty-bay¬AN÷n¬~AA÷rkRWLvS0¬AD÷1503714600¬ADE÷1503714600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wanganui¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬WU÷wanganui¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬WV÷wairarapa¬AN÷n¬~AA÷W8S7Ni35¬AD÷1504317600¬ADE÷1504317600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thames Valley¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thames Valley¬WU÷thames-valley¬WN÷WAN¬AF÷Wanganui¬WV÷wanganui¬AN÷n¬~AA÷WrcCKkmO¬AD÷1504319400¬ADE÷1504319400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Otago¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Otago¬WU÷north-otago¬WN÷MID¬AF÷Mid Cant¬WV÷mid-cant¬AN÷n¬~AA÷4MQFLVXH¬AD÷1504319400¬ADE÷1504319400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Poverty Bay¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOR¬AF÷Horowhenua¬WV÷horowhenua¬WM÷POV¬AE÷Poverty Bay¬WU÷poverty-bay¬AN÷n¬~AA÷QVRBMBIB¬AD÷1504319400¬ADE÷1504319400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Cant¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬WU÷south-cant¬WN÷KIN¬AF÷King Country¬WV÷king-country¬AN÷n¬~AA÷zsZbPDYh¬AD÷1504319400¬ADE÷1504319400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast¬WU÷west-coast¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬WV÷buller¬AN÷n¬~AA÷I5O3OXma¬AD÷1504332000¬ADE÷1504332000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wairarapa¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAI¬AE÷Wairarapa¬WU÷wairarapa¬WN÷EAS¬AF÷East Coast¬WV÷east-coast¬AN÷n¬~AA÷jmUxyBX4¬AD÷1504924200¬ADE÷1504924200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buller¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬WU÷buller¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬WV÷north-otago¬AN÷n¬~AA÷MDPYyiIb¬AD÷1504924200¬ADE÷1504924200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Coast¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬WU÷east-coast¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬WV÷west-coast¬AN÷n¬~AA÷rNQUxX2h¬AD÷1504924200¬ADE÷1504924200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horowhenua¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬WU÷horowhenua¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬WV÷thames-valley¬AN÷n¬~AA÷0byQwDmn¬AD÷1504924200¬ADE÷1504924200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷King Country¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬WU÷king-country¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬WV÷wairarapa¬AN÷n¬~AA÷neXLvgYu¬AD÷1504924200¬ADE÷1504924200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mid Cant¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬WV÷south-cant¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬WU÷mid-cant¬AN÷n¬~AA÷AZeGJ92U¬AD÷1504924200¬ADE÷1504924200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wanganui¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬WU÷wanganui¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬WV÷poverty-bay¬AN÷n¬~
8
1498558974
48
YARDIM: Şu anda Rugby/Yeni Zelanda bölümünde yer alan Heartland Championships 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Heartland Championships 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları ve maç detayları hizmetlerini sunar. Heartland Championships 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. Heartland Championships 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.