Voleybol »Avrupa » CEV Cup » 2016/2017

results
SA÷12¬~ZA÷AVRUPA: CEV Cup¬ZEE÷CS0fFFd8¬ZB÷6¬ZY÷Avrupa¬ZC÷AJTys59J¬ZD÷p¬ZE÷d8sktYDU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_CS0fFFd8¬ZJ÷2¬ZL÷/voleybol/avrupa/cev-cup/¬ZX÷03Avrupa 006Avrupa0080000000153000CEV Cup 007EV Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷dIQmaJMc¬AD÷1481223600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷VaLePa¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷VaLePa¬WU÷valepa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷NIS¬AF÷Nis¬WV÷nis¬AH÷0¬BB÷11¬BD÷13¬BF÷20¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷tSyXXtOb¬AD÷1481216400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Novi P.¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Novi P.¬WU÷novi-pazar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷NIC¬AF÷Omonia¬WV÷omonia¬AH÷0¬BB÷16¬BD÷17¬BF÷17¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷OjRyX0w5¬AD÷1481216400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Piacenza¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIA¬AE÷Piacenza¬WU÷piacenza¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷26¬BC÷30¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷MIN¬AF÷Stroitel Minsk¬WV÷stroitel-minsk¬AH÷1¬BB÷24¬BD÷28¬BF÷25¬BH÷22¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷tUS8TRWC¬AD÷1481139000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Precura Antwerpen¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRE¬AE÷Precura Antwerpen¬WU÷precura-antwerpen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷20¬BE÷29¬BG÷25¬WN÷MLA¬AF÷Mladost Kastel Luksic¬WV÷mladost-kastel-luksic¬AH÷1¬BB÷17¬BD÷25¬BF÷27¬BH÷19¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷dIvqVv8H¬AD÷1481130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barkom¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barkom¬WU÷barkom¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷20¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷VOJ¬AF÷Vojvodina¬WV÷vojvodina¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷20¬BF÷14¬BH÷22¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷Y1YOZ2gn¬AD÷1481130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karlovarsko¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAR¬AE÷Karlovarsko¬WU÷karlovarsko¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷TAL¬AF÷Tallinn¬WV÷tallinn¬AH÷1¬BB÷17¬BD÷22¬BF÷25¬BH÷14¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷KKRCSonJ¬AD÷1481128200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hurrikaani¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUR¬AE÷Hurrikaani¬WU÷hurrikaani¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷25¬WN÷DOB¬AF÷Dobrudja¬WV÷dobrudja¬AH÷0¬BB÷14¬BD÷24¬BF÷16¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷fgKJOxoo¬AD÷1481128200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levski Sofia¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEV¬AE÷Levski Sofia¬WU÷levski-sofia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷BIJ¬AF÷Bijelo Polje¬WV÷bijelo-polje¬AH÷0¬BB÷18¬BD÷14¬BF÷18¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷fBZKzqvt¬AD÷1481126400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stiinta Baia Mare¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STI¬AE÷Stiinta Baia Mare¬WU÷stiinta-baia-mare¬AG÷2¬BA÷28¬BC÷25¬BE÷16¬BG÷25¬BI÷13¬WN÷KFA¬AF÷H. Mate Asher¬WV÷hapoel-mate-asher¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷30¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷22¬BJ÷15¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷z9wmUbNN¬AD÷1481050800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tours¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOU¬AE÷Tours¬WU÷tours¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷23¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷CAL¬AF÷Calcit Kamnik¬WV÷calcit-kamnik¬AH÷1¬BB÷25¬BD÷13¬BF÷12¬BH÷19¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷8d81mMNo¬AD÷1481040000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬WU÷hapoel-kfar-saba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷KHA¬AF÷Lokomotiv Kharkiv¬WV÷lokomotiv-kharkiv¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷2sQuWKhB¬AD÷1481029200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Loimu¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOI¬AE÷Loimu¬WU÷loimu¬AG÷2¬BA÷23¬BC÷28¬BE÷25¬BG÷25¬BI÷10¬WN÷BUD¬AF÷Budvanska Rivijera¬WV÷budvanska-rivijera¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷30¬BF÷22¬BH÷19¬BJ÷15¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~
12
1481345745
12
fixtures
SA÷12¬~ZA÷AVRUPA: CEV Cup¬ZEE÷CS0fFFd8¬ZB÷6¬ZY÷Avrupa¬ZC÷AJTys59J¬ZD÷p¬ZE÷d8sktYDU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_CS0fFFd8¬ZJ÷2¬ZL÷/voleybol/avrupa/cev-cup/¬ZX÷03Avrupa 006Avrupa0080000000153000CEV Cup 007EV Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷ARiVtx7T¬AD÷1482246000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stroitel Minsk¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Stroitel Minsk¬WU÷stroitel-minsk¬WN÷PIA¬AF÷Piacenza¬WV÷piacenza¬AM÷2nci ayak. Piacenza 1-0 ileride.¬AN÷n¬~AA÷2JqcxdFp¬AD÷1482253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Budvanska Rivijera¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUD¬AE÷Budvanska Rivijera¬WU÷budvanska-rivijera¬WN÷LOI¬AF÷Loimu¬WV÷loimu¬AM÷2nci ayak. Budvanska Rivijera 1-0 ileride. ¬AN÷n¬~AA÷rF0EpK74¬AD÷1482253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Mate Asher¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KFA¬AE÷H. Mate Asher¬WU÷hapoel-mate-asher¬WN÷STI¬AF÷Stiinta Baia Mare¬WV÷stiinta-baia-mare¬AM÷2nci ayak. Hapoel Mate Asher 1-0 ileride. ¬AN÷n¬~AA÷WzgRsIiN¬AD÷1482253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Omonia¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Omonia¬WU÷omonia¬WN÷NOV¬AF÷Novi P.¬WV÷novi-pazar¬AM÷2nci ayak. Novi Pazar 1-0 ileride.¬AN÷n¬~AA÷lC3MrbxH¬AD÷1482253200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peja¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEJ¬AE÷Peja¬WU÷peja¬WN÷MLB¬AF÷Mladost Brcko¬WV÷mladost-brcko¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷rFMq0a7i¬AD÷1482256800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calcit Kamnik¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calcit Kamnik¬WU÷calcit-kamnik¬WN÷TOU¬AF÷Tours¬WV÷tours¬AM÷2nci ayak. Tours 1-0 ileride.¬AN÷n¬~AA÷IXSiTIxU¬AD÷1482336000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nis¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIS¬AE÷Nis¬WU÷nis¬WN÷VAL¬AF÷VaLePa¬WV÷valepa¬AM÷2nci ayak. VaLePa 1-0 ileride.¬AN÷n¬~AA÷xx0IqvNA¬AD÷1482339600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tallinn¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAL¬AE÷Tallinn¬WU÷tallinn¬WN÷KAR¬AF÷Karlovarsko¬WV÷karlovarsko¬AM÷2nci ayak. Karlovarsko 1-0 ileride.¬AN÷n¬~AA÷nm75ntwh¬AD÷1482343200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mladost Kastel Luksic¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MLA¬AE÷Mladost Kastel Luksic¬WU÷mladost-kastel-luksic¬WN÷PRE¬AF÷Precura Antwerpen¬WV÷precura-antwerpen¬AM÷2nci ayak. Precura Antwerpen 1-0 ileride. ¬AN÷n¬~AA÷tAr1yGUj¬AD÷1482343200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vojvodina¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VOJ¬AE÷Vojvodina¬WU÷vojvodina¬WN÷BAR¬AF÷Barkom¬WV÷barkom¬AM÷2nci ayak. Barkom 1-0 ileride.¬AN÷n¬~AA÷juQibwx4¬AD÷1482429600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bijelo Polje¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIJ¬AE÷Bijelo Polje¬WU÷bijelo-polje¬WN÷LEV¬AF÷Levski Sofia¬WV÷levski-sofia¬AM÷2nci ayak. Levski Sofia 1-0 ileride.¬AN÷n¬~AA÷4O1Ao0hb¬AD÷1482429600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dobrudja¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOB¬AE÷Dobrudja¬WU÷dobrudja¬WN÷HUR¬AF÷Hurrikaani¬WV÷hurrikaani¬AM÷2nci ayak. Hurrikaani 1-0 ileride.¬AN÷n¬~
12
1481345745
12
YARDIM: Şu anda Voleybol/Avrupa bölümünde yer alan CEV Cup 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com CEV Cup 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, CEV Cup 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. CEV Cup 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanındaki birçok ülkeden, 200'dan fazla voleybol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). CEV Cup 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.