Futsal »Japonya » F.League » 2017/2018

results
SA÷11¬~ZA÷JAPONYA: F.League¬ZEE÷2cu8d3wa¬ZB÷100¬ZY÷Japonya¬ZC÷dGHtVooC¬ZD÷p¬ZE÷d6xM9oJA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_2cu8d3wa¬ZJ÷2¬ZL÷/futsal/japonya/f-league/¬ZX÷12Japonya 007aponya0130000000169000F.League 008League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonya¬~AA÷MZMLFrF2¬AD÷1515405600¬ADE÷1515405600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pescadola Machida¬ER÷33. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PES¬AE÷Pescadola Machida¬JA÷IiPmQAND¬WU÷pescadola-machida¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VOS¬AF÷Voscuore Sendai¬JB÷fHnH8rht¬WV÷voscuore-sendai¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pIwwiax2¬AD÷1515397500¬ADE÷1515397500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fugador Sumida¬ER÷33. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEU¬AF÷Deucao Kobe¬JB÷EJb7HIJD¬WV÷deucao-kobe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷FUG¬AE÷Fugador Sumida¬JA÷GYu4Ib47¬WU÷fugador-sumida¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷6RvZiuNe¬AD÷1515389400¬ADE÷1515389400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nagoya¬ER÷33. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAG¬AE÷Nagoya¬JA÷rLsdKKZf¬WU÷nagoya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷SHO¬AF÷Shonan¬JB÷MBt0Jvk1¬WV÷shonan¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷C4uVhL7k¬AD÷1515381300¬ADE÷1515381300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fuchu Athletic¬ER÷33. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Fuchu Athletic¬JA÷nglmMt5r¬WU÷fuchu-athletic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷VAS¬AF÷Vasagey Oita¬JB÷QqmiL0Kl¬WV÷vasagey-oita¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷0UyRg1hq¬AD÷1515373200¬ADE÷1515373200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shriker Osaka¬ER÷33. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSA¬AE÷Shriker Osaka¬JA÷GAcHR2sL¬WU÷shriker-osaka¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷AGL¬AF÷Agleymina Hamamatsu¬JB÷UD1LQMdR¬WV÷agleymina-hamamatsu¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷fmabbspS¬AD÷1515319200¬ADE÷1515319200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Espolada Hokkaido¬ER÷32. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷Espolada Hokkaido¬JA÷fe98TOC8¬WU÷espolada-hokkaido¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷VOS¬AF÷Voscuore Sendai¬JB÷Yo8CSrSE¬WV÷voscuore-sendai¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷Gd0faNUL¬AD÷1515311100¬ADE÷1515311100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fugador Sumida¬ER÷32. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUG¬AE÷Fugador Sumida¬JA÷lbMM5LK1¬WU÷fugador-sumida¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷2¬BC÷6¬WN÷BAR¬AF÷Bardral Urayasu¬JB÷SlLQ4uz8¬WV÷bardral-urayasu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nNej03FF¬AD÷1515303000¬ADE÷1515303000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pescadola Machida¬ER÷32. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PES¬AE÷Pescadola Machida¬JA÷hWSD7sjk¬WU÷pescadola-machida¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BER¬AF÷Fuchu Athletic¬JB÷6ZWH615e¬WV÷fuchu-athletic¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷8Wdn1q09¬AD÷1515294900¬ADE÷1515294900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nagoya¬ER÷32. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAG¬AE÷Nagoya¬JA÷d0srD3SR¬WU÷nagoya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷DEU¬AF÷Deucao Kobe¬JB÷b9T98Nzq¬WV÷deucao-kobe¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Q77s2Pp3¬AD÷1515286800¬ADE÷1515286800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shonan¬ER÷32. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬AE÷Shonan¬JA÷0YmZEPcF¬WU÷shonan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷AGL¬AF÷Agleymina Hamamatsu¬JB÷vPnwEqDL¬WV÷agleymina-hamamatsu¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~ZA÷JAPONYA: F.League - Playofflar¬ZEE÷2cu8d3wa¬ZB÷100¬ZY÷Japonya¬ZC÷vu7oU50I¬ZD÷p¬ZE÷d6xM9oJA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_2cu8d3wa¬ZJ÷11¬ZL÷/futsal/japonya/f-league/¬ZX÷12Japonya 007aponya0130000000225000F.League - P021offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonya¬~AA÷lKuWYvZi¬AD÷1516519800¬ADE÷1516519800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nagoya¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAG¬AE÷Nagoya¬JA÷byWSuUX9¬WU÷nagoya¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷5¬WN÷PES¬AF÷Pescadola Machida¬JB÷hbVWvlmG¬WV÷pescadola-machida¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 4-2. Toplam: 10-4. ¬AN÷n¬~AA÷ATtSZKJo¬AD÷1516433400¬ADE÷1516433400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nagoya¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAG¬AE÷Nagoya¬JA÷29xKsj3c¬WU÷nagoya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷PES¬AF÷Pescadola Machida¬JB÷KpXOtAI3¬WV÷pescadola-machida¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷zyAhRgWk¬AD÷1515918600¬ADE÷1515918600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pescadola Machida¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PES¬AE÷Pescadola Machida¬JA÷KhsROMvS¬WU÷pescadola-machida¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SHO¬AF÷Shonan¬JB÷xYThKtmq¬WV÷shonan¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷S4gVj3y2¬AD÷1515832200¬ADE÷1515832200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shonan¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FUG¬AF÷Fugador Sumida¬JB÷27LZQInk¬WV÷fugador-sumida¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷SHO¬AE÷Shonan¬JA÷pWQURbXr¬WU÷shonan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷lEfRiqMe¬AD÷1515821400¬ADE÷1515821400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pescadola Machida¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PES¬AE÷Pescadola Machida¬JA÷l0uaXK9L¬WU÷pescadola-machida¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷OSA¬AF÷Shriker Osaka¬JB÷rNv3WvPR¬WV÷shriker-osaka¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~ZA÷JAPONYA: F.League - 4.lük-5.lik¬ZEE÷2cu8d3wa¬ZB÷100¬ZY÷Japonya¬ZC÷IV5kTPFO¬ZD÷p¬ZE÷d6xM9oJA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_2cu8d3wa¬ZJ÷305¬ZL÷/futsal/japonya/f-league/¬ZX÷12Japonya 007aponya0130000000245000F.League - 4022-5.lik000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonya¬~AA÷bToScrEc¬AD÷1515907800¬ADE÷1515907800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fugador Sumida¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUG¬AE÷Fugador Sumida¬JA÷GSzkegKE¬WU÷fugador-sumida¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷OSA¬AF÷Shriker Osaka¬JB÷biQgfDZK¬WV÷shriker-osaka¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷9¬BB÷4¬BD÷5¬AN÷n¬~
11
1516750726
204
fixtures
11
1516750726
0
YARDIM: Şu anda Futsal/Japonya bölümünde yer alan F.League 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com F.League 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, F.League 2017/2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. F.League 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. F.League 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.