Basketbol »Avrupa » Euroleague » 2015/2016

results
3
1440949855
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AVRUPA: Euroleague¬ZB÷6¬ZC÷SnSX3MMp¬ZD÷t¬ZE÷n3V2c5FI¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_YJaj0Opm¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/avrupa/euroleague/¬ZX÷01Avrupa......006Avrupa00100116000Euroleague..010league¬~AA÷zc5ZctGl¬AD÷1444924800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pınar Karşıyaka¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬WN÷BAR¬AF÷Barcelona¬WV÷barcelona¬OB÷team¬WM÷PIN¬AE÷Pınar Karşıyaka¬WU÷p-nar-kars-yaka¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷6sc40uyf¬AD÷1444928400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crvena Zvezda¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬WN÷STR¬AF÷Strasbourg¬WV÷strasbourg¬OB÷team¬WM÷CRV¬AE÷Crvena Zvezda¬WU÷crvena-zvezda¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷nH6X6dGG¬AD÷1444928400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSKA Moscow¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moscow¬WU÷cska-moscow¬OA÷team¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷8Q7T7x1A¬AD÷1444932000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Darüşşafaka¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬WN÷SAS¬AF÷Sassari¬WV÷sassari¬OB÷team¬WM÷DAR¬AE÷Darüşşafaka¬WU÷darussafaka¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷GEDAxZmB¬AD÷1444934700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olympiakos¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬WM÷OLP¬AE÷Olympiakos¬WU÷olympiakos¬OA÷team¬WN÷CED¬AF÷Cedevita¬WV÷cedevita¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷E38P8Io4¬AD÷1444934700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unicaja¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷Unicaja¬WU÷unicaja¬OA÷team¬WN÷BRO¬AF÷Brose Baskets¬WV÷brose-baskets¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷jPT232hR¬AD÷1445007600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Kuban¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Kuban¬WU÷lokomotiv-kuban¬OA÷team¬WN÷PAN¬AF÷Panathinaikos¬WV÷panathinaikos¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Sjb01LLm¬AD÷1445013900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fenerbahçe¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬WM÷FEN¬AE÷Fenerbahçe¬WU÷fenerbahce¬OA÷team¬WN÷BAY¬AF÷Bayern¬WV÷bayern¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷pS8e216s¬AD÷1445014800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Khimky M.¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬WN÷REA¬AF÷Real Madrid¬WV÷real-madrid¬OB÷team¬WM÷KHI¬AE÷Khimky M.¬WU÷khimky-m¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷d66VbM0r¬AD÷1445014800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zielona Gora¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬WM÷ZAS¬AE÷Zielona Gora¬WU÷zielona-gora¬OA÷team¬WN÷ZAL¬AF÷Zalgiris Kaunas¬WV÷zalgiris-kaunas¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷xOE6wFY4¬AD÷1445021100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Armani Milano¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬WM÷ARM¬AE÷Armani Milano¬WU÷armani-milano¬OA÷team¬WN÷LAB¬AF÷Laboral Kutxa¬WV÷laboral-kutxa¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷r1F2veJb¬AD÷1445021100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Limoges¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬WM÷LIM¬AE÷Limoges¬WU÷limoges¬OA÷team¬WN÷EFE¬AF÷Anadolu Efes¬WV÷anadolu-efes¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷zHTBzDIN¬AD÷1445533200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anadolu Efes¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬WN÷ARM¬AF÷Armani Milano¬WV÷armani-milano¬OB÷team¬WM÷EFE¬AE÷Anadolu Efes¬WU÷anadolu-efes¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷UwTFZWXT¬AD÷1445535000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cedevita¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬WM÷CED¬AE÷Cedevita¬WU÷cedevita¬OA÷team¬WN÷LIM¬AF÷Limoges¬WV÷limoges¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷dWkHcwLC¬AD÷1445536800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bayern¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬WN÷KHI¬AF÷Khimky M.¬WV÷khimky-m¬OB÷team¬WM÷BAY¬AE÷Bayern¬WU÷bayern¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷6e6PPAMe¬AD÷1445537100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬WN÷UNI¬AF÷Unicaja¬WV÷unicaja¬OB÷team¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷rN8sdKp1¬AD÷1445539500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Panathinaikos¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬WM÷PAN¬AE÷Panathinaikos¬WU÷panathinaikos¬OA÷team¬WN÷PIN¬AF÷Pınar Karşıyaka¬WV÷p-nar-kars-yaka¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷zH18aaj0¬AD÷1445544000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Madrid¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬WM÷REA¬AE÷Real Madrid¬WU÷real-madrid¬OA÷team¬WN÷CRV¬AF÷Crvena Zvezda¬WV÷crvena-zvezda¬OB÷team¬AN÷n¬~
3
1440949855
120
YARDIM: Şu anda Basketbol/Avrupa bölümünde yer alan Euroleague 2015/2016 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Euroleague 2015/2016 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Euroleague 2015/2016 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Euroleague 2015/2016 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Euroleague 2015/2016 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.