Basketbol »Avrupa » Euroleague » 2016/2017

results
3
1472478378
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AVRUPA: Euroleague¬ZEE÷YJaj0Opm¬ZB÷6¬ZY÷Avrupa¬ZC÷APnAGZMA¬ZD÷t¬ZE÷bkRCkfhd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_YJaj0Opm¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/avrupa/euroleague/¬ZX÷01Avrupa......006Avrupa0010000000125000Euroleague..010league000¬~AA÷SxV6AIo5¬AD÷1476298800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Madrid¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Real Madrid¬WU÷real-madrid¬WN÷OLP¬AF÷Olympiakos¬WV÷olympiakos-piraeus¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y1G3BbWb¬AD÷1476378000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Galatasaray¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷Galatasaray¬WU÷galatasaray¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Moscow¬WV÷cska-moscow¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fBHaCvHh¬AD÷1476381600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milano¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARM¬AE÷Milano¬WU÷milan¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CnSfDK1n¬AD÷1476385200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crvena zvezda¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAR¬AF÷Darüşşafaka¬WV÷darussafaka¬WM÷CRV¬AE÷Crvena zvezda¬WU÷crvena-zvezda¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dIMN6zoU¬AD÷1476460800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unics Kazan¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Unics Kazan¬WU÷unics-kazan¬WN÷BAR¬AF÷Barcelona¬WV÷barcelona¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6TTA9x1B¬AD÷1476466200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fenerbahçe¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FEN¬AE÷Fenerbahçe¬WU÷fenerbahce¬WN÷BRO¬AF÷Brose Baskets¬WV÷brose-baskets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2eNJ7GVN¬AD÷1476468900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Panathinaikos¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAN¬AE÷Panathinaikos¬WU÷panathinaikos¬WN÷ZAL¬AF÷Zalgiris Kaunas¬WV÷zalgiris-kaunas¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lhJF8dGH¬AD÷1476471600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laboral Kutxa¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAB¬AE÷Laboral Kutxa¬WU÷laboral-kutxa-baskonia¬WN÷EFE¬AF÷Anadolu Efes¬WV÷anadolu-efes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xCvWAnco¬AD÷1476983700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Darüşşafaka¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAR¬AE÷Darüşşafaka¬WU÷darussafaka¬WN÷ARM¬AF÷Milano¬WV÷milan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bR8k2fgo¬AD÷1476986400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brose Baskets¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brose Baskets¬WU÷brose-baskets¬WN÷UNI¬AF÷Unics Kazan¬WV÷unics-kazan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷G2wzA6Ci¬AD÷1476986700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷REA¬AF÷Real Madrid¬WV÷real-madrid¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷APxv9QRc¬AD÷1476987300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olympiakos¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLP¬AE÷Olympiakos¬WU÷olympiakos-piraeus¬WN÷EFE¬AF÷Anadolu Efes¬WV÷anadolu-efes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Matr8ps4¬AD÷1477069200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSKA Moscow¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moscow¬WU÷cska-moscow¬WN÷PAN¬AF÷Panathinaikos¬WV÷panathinaikos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rFUj6OBG¬AD÷1477069200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Galatasaray¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷Galatasaray¬WU÷galatasaray¬WN÷CRV¬AF÷Crvena zvezda¬WV÷crvena-zvezda¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ClZf5rRM¬AD÷1477069200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zalgiris Kaunas¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAL¬AE÷Zalgiris Kaunas¬WU÷zalgiris-kaunas¬WN÷LAB¬AF÷Laboral Kutxa¬WV÷laboral-kutxa-baskonia¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4OVn74dA¬AD÷1477076400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barcelona¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FEN¬AF÷Fenerbahçe¬WV÷fenerbahce¬WM÷BAR¬AE÷Barcelona¬WU÷barcelona¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1472478378
240
YARDIM: Şu anda Basketbol/Avrupa bölümünde yer alan Euroleague 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Euroleague 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Euroleague 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Euroleague 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Euroleague 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.