Basketbol »ABD » NBA » 2014/2015

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA¬ZB÷200¬ZC÷ShmZavVI¬ZD÷t¬ZE÷rcgzdfbO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD.........003......00000108000NBA.........003......¬~AA÷MPF8WpkR¬AD÷1427767200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬AX÷1¬AV÷1427779136|¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AH÷86¬BB÷22¬BD÷27¬BF÷16¬BH÷21¬OB÷team¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷31¬BC÷24¬BE÷37¬BG÷17¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷rZG4XQZK¬AD÷1427760000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬AX÷1¬AV÷1427777462|¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷97¬BA÷24¬BC÷32¬BE÷19¬BG÷22¬OA÷team¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬AH÷83¬BB÷20¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷19¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷2Na7Y6KE¬AD÷1427760000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬AX÷1¬AV÷1427777496|¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷2¬AG÷84¬BA÷18¬BC÷22¬BE÷17¬BG÷27¬OA÷team¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷31¬BH÷23¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷OW03Zn58¬AD÷1427758200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬AX÷1¬AV÷1427773621|¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷101¬BA÷25¬BC÷21¬BE÷26¬BG÷29¬OA÷team¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AH÷88¬BB÷20¬BD÷19¬BF÷25¬BH÷24¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷EZCWhmKl¬AD÷1427758200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬AX÷1¬AV÷1427773643|¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷27¬BC÷21¬BE÷26¬BG÷25¬OA÷team¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬AH÷96¬BB÷27¬BD÷25¬BF÷24¬BH÷20¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷ATCLA3S7¬AD÷1427756400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬AX÷1¬AV÷1427772355|¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬WV÷boston-celtics¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷26¬BD÷30¬BF÷29¬BH÷31¬OB÷team¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬WU÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AG÷104¬BA÷24¬BC÷20¬BE÷25¬BG÷35¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷dQ8HBqD1¬AD÷1427756400¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Philadelphia 76ers¬AX÷1¬AV÷1427772335|¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷111¬AT÷102¬BI÷9¬BA÷28¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷31¬OA÷team¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AH÷113¬AU÷102¬BJ÷11¬BB÷17¬BD÷34¬BF÷25¬BH÷26¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷E1JCCPce¬AD÷1427677200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬AX÷1¬AV÷1427689117|¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬AS÷2¬AG÷97¬BA÷35¬BC÷27¬BE÷17¬BG÷18¬OA÷team¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷24¬BD÷30¬BF÷22¬BH÷33¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷6yG4EoTr¬AD÷1427670000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬AX÷1¬AV÷1427687118|¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷99¬BB÷27¬BD÷34¬BF÷18¬BH÷20¬OB÷team¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷104¬BA÷33¬BC÷22¬BE÷23¬BG÷26¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷zBK8D5rk¬AD÷1427670000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬AX÷1¬AV÷1427685279|¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷28¬BC÷23¬BE÷19¬BG÷33¬OA÷team¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷89¬BB÷21¬BD÷21¬BF÷24¬BH÷23¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷UBhyWDbG¬AD÷1427666400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬AX÷1¬AV÷1427682045|¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬AS÷2¬AG÷106¬BA÷20¬BC÷27¬BE÷32¬BG÷27¬OA÷team¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷34¬BD÷34¬BF÷37¬BH÷14¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷nm3WWgqA¬AD÷1427666400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬AX÷1¬AV÷1427679088|¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷25¬BC÷24¬BE÷22¬BG÷38¬OA÷team¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬WV÷detroit-pistons¬AH÷102¬BB÷27¬BD÷17¬BF÷21¬BH÷37¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷vX2xBCMj¬AD÷1427661000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬AX÷1¬AV÷1427679073|¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷87¬BA÷26¬BC÷27¬BE÷19¬BG÷15¬OA÷team¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AH÷86¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷24¬BH÷17¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷fuoPYFEc¬AD÷1427659200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬AX÷1¬AV÷1427673140|¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷88¬BB÷11¬BD÷30¬BF÷29¬BH÷18¬OB÷team¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷27¬BG÷33¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷GlnLZeai¬AD÷1427657400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬AX÷1¬AV÷1427673130|¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷30¬BC÷31¬BE÷24¬BG÷22¬OA÷team¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬WV÷los-angeles-lakers¬AH÷99¬BB÷19¬BD÷31¬BF÷24¬BH÷25¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷l2pTXZT3¬AD÷1427646600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬AX÷1¬AV÷1427661892|¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬AS÷2¬AG÷91¬BA÷20¬BC÷26¬BE÷21¬BG÷24¬OA÷team¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷99¬BB÷28¬BD÷31¬BF÷17¬BH÷23¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷0t4YBh7p¬AD÷1427594400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬AX÷1¬AV÷1427607138|¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷120¬BA÷31¬BC÷27¬BE÷28¬BG÷34¬OA÷team¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AH÷114¬BB÷25¬BD÷28¬BF÷25¬BH÷36¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷r1H6GYbT¬AD÷1427590800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬AX÷1¬AV÷1427607159|¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AH÷89¬BB÷32¬BD÷17¬BF÷17¬BH÷23¬OB÷team¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷21¬BC÷26¬BE÷29¬BG÷18¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷UcD2HEqN¬AD÷1427589000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬AX÷1¬AV÷1427604603|¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷2¬AG÷95¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷25¬BG÷32¬OA÷team¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷108¬BB÷24¬BD÷24¬BF÷34¬BH÷26¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷nZNcIfUG¬AD÷1427587200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬AX÷1¬AV÷1427599513|¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷28¬BC÷26¬BE÷30¬BG÷27¬OA÷team¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬WV÷new-york-knicks¬AH÷80¬BB÷17¬BD÷17¬BF÷19¬BH÷27¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷8rPgJzFA¬AD÷1427583600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬AX÷1¬AV÷1427599530|¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬WU÷charlotte-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷27¬BC÷30¬BE÷33¬BG÷25¬OA÷team¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷100¬BB÷23¬BD÷29¬BF÷24¬BH÷24¬OB÷team¬AW÷1¬~
3
1427794835
1214
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA¬ZB÷200¬ZC÷ShmZavVI¬ZD÷t¬ZE÷rcgzdfbO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD.........003......00000108000NBA.........003......¬~AA÷h86vROCl¬AD÷1427844600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬AX÷0¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬OA÷team¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-KtruVaaT.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Betboo"},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-KtruVaaT.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Superbahis"}]}¬AW÷1¬~AA÷v52zS4cr¬AD÷1427844600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬AX÷0¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬WU÷detroit-pistons¬OA÷team¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷zXeqQrSf¬AD÷1427846400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬AX÷0¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬OA÷team¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷ENfmP2s1¬AD÷1427855400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬AX÷0¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬OA÷team¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-KtruVaaT.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Betboo"},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-KtruVaaT.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Superbahis"}]}¬AW÷1¬~AA÷OhxvnQlE¬AD÷1427929200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬AX÷0¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬WU÷charlotte-hornets¬OA÷team¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬WV÷detroit-pistons¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷MmbeNtCD¬AD÷1427929200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬AX÷0¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬WU÷orlando-magic¬OA÷team¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷rcaiOMd7¬AD÷1427929200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬AX÷0¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬OA÷team¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷Ukunp4JQ¬AD÷1427931000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬AX÷0¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬OA÷team¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷zTurop4K¬AD÷1427931000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬AX÷0¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬WU÷new-york-knicks¬OA÷team¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷SQKMw2df¬AD÷1427932800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬AX÷0¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬OA÷team¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷lzMIvrsl¬AD÷1427932800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬AX÷0¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬WU÷milwaukee-bucks¬OA÷team¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷db2yh7Zf¬AD÷1427932800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬AX÷0¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬WU÷minnesota-timberwolves¬OA÷team¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷WbRDuORs¬AD÷1427932800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬AX÷0¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬WU÷oklahoma-city-thunder¬OA÷team¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷MmKQxMB0¬AD÷1427936400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬AX÷0¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬WU÷utah-jazz¬OA÷team¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷ziOUytR6¬AD÷1427940000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬AX÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬OA÷team¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷IFDZz0tD¬AD÷1427941800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷0¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬OA÷team¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬WV÷new-orleans-pelicans¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷d6CwzKeJ¬AD÷1428019200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬AX÷0¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬OA÷team¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬WV÷miami-heat¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷ANFKb3YJ¬AD÷1428021000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬AX÷0¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬OA÷team¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷lEEOcNmQ¬AD÷1428028200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬AX÷0¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬WU÷golden-state-warriors¬OA÷team¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬OB÷team¬AW÷1¬~
3
1427794835
124
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NBA livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.