Basketbol »ABD » NBA » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷zPq9t1nb¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD 003......0000000000157000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷fwjd8qnD¬AD÷1488249000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AG÷108¬BA÷31¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷28¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷20¬BD÷39¬BF÷29¬BH÷29¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8tvvXSOD¬AD÷1488245400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷96¬BA÷22¬BC÷33¬BE÷23¬BG÷18¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬WV÷miami-heat¬AH÷89¬BB÷31¬BD÷23¬BF÷15¬BH÷20¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tznh9PW6¬AD÷1488241800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬AG÷98¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷24¬BG÷27¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷114¬BB÷24¬BD÷27¬BF÷33¬BH÷30¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KKcqBo2f¬AD÷1488240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷102¬BA÷27¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AH÷95¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷23¬BH÷22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C6nJEfSS¬AD÷1488240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬WU÷new-york-knicks¬AG÷91¬BA÷25¬BC÷28¬BE÷14¬BG÷24¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷92¬BB÷21¬BD÷19¬BF÷23¬BH÷29¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bBdmA5H0¬AD÷1488240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷32¬BD÷27¬BF÷34¬BH÷26¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬WU÷philadelphia-76ers¬AG÷108¬BA÷31¬BC÷25¬BE÷24¬BG÷28¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CfbuCRnl¬AD÷1488162600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Los Angeles Clippers¬AX÷1¬AV÷1488199252|¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷124¬AT÷113¬BI÷11¬BA÷32¬BC÷27¬BE÷25¬BG÷29¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬WV÷charlotte-hornets¬AZ÷0¬AH÷121¬AU÷113¬BJ÷8¬BB÷24¬BD÷27¬BF÷29¬BH÷33¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y3ayD7Xs¬AD÷1488153600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬AX÷1¬AV÷1488166905|¬BX÷-1¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷110¬BB÷35¬BD÷24¬BF÷25¬BH÷26¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷32¬BC÷27¬BE÷28¬BG÷31¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SMM8HmPQ¬AD÷1488150000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬AX÷1¬AV÷1488162813|¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬WU÷detroit-pistons¬AG÷98¬BA÷23¬BC÷27¬BE÷24¬BG÷24¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬WV÷boston-celtics¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷27¬BD÷27¬BF÷25¬BH÷25¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IqmFFzDM¬AD÷1488150000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬AX÷1¬AV÷1488170641|¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷112¬BA÷25¬BC÷28¬BE÷29¬BG÷30¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AH÷106¬BB÷28¬BD÷24¬BF÷28¬BH÷26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EJI4IT9K¬AD÷1488146400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬AX÷1¬AV÷1488162823|¬BX÷-1¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬WU÷denver-nuggets¬AG÷98¬BA÷19¬BC÷28¬BE÷21¬BG÷30¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷105¬BB÷22¬BD÷28¬BF÷18¬BH÷37¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KdJ0J9fE¬AD÷1488146400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬AX÷1¬AV÷1488166915|¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬AG÷92¬BA÷24¬BC÷15¬BE÷21¬BG÷32¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷102¬BB÷24¬BD÷25¬BF÷24¬BH÷29¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t6KdKku8¬AD÷1488141000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷1¬AV÷1488156928|¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷98¬BA÷20¬BC÷21¬BE÷29¬BG÷28¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷36¬BD÷25¬BF÷35¬BH÷23¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2LlGBcy8¬AD÷1488141000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬AX÷1¬AV÷1488157091|¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷100¬BA÷21¬BC÷21¬BE÷35¬BG÷23¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AH÷96¬BB÷23¬BD÷24¬BF÷26¬BH÷23¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OUkCCwM1¬AD÷1488079800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬AX÷1¬AV÷1488091839|¬BX÷-1¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷112¬BA÷32¬BC÷30¬BE÷29¬BG÷21¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬AH÷95¬BB÷28¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U7j8DJ6e¬AD÷1488074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬AX÷1¬AV÷1488091848|¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷142¬BA÷35¬BC÷31¬BE÷40¬BG÷36¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷130¬BB÷28¬BD÷30¬BF÷30¬BH÷42¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IXn4Eaik¬AD÷1488072600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬AX÷1¬AV÷1488083842|¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AG÷99¬BA÷22¬BC÷34¬BE÷20¬BG÷23¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷23¬BD÷32¬BF÷34¬BH÷28¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z9caFuxq¬AD÷1488072600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬AX÷1¬AV÷1488091856|¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷96¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷20¬BG÷29¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷83¬BB÷30¬BD÷19¬BF÷14¬BH÷20¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YaBXJLTR¬AD÷1488070800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬AX÷1¬AV÷1488089030|¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷18¬BC÷35¬BE÷30¬BG÷30¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AH÷95¬BB÷23¬BD÷31¬BF÷25¬BH÷16¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4Q6TK1EL¬AD÷1488069000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬AX÷1¬AV÷1488089045|¬BX÷-1¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬WU÷new-york-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷31¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷24¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AH÷109¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷34¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QZ7PLsaF¬AD÷1488067200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬AX÷1¬AV÷1488080726|¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬WU÷orlando-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷22¬BC÷27¬BE÷31¬BG÷25¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷86¬BB÷19¬BD÷27¬BF÷19¬BH÷21¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rBIKMNq9¬AD÷1488060000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷99¬BB÷24¬BD÷27¬BF÷28¬BH÷20¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬WU÷sacramento-kings¬AG÷85¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷18¬BG÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~~
3
1488259650
986
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷zPq9t1nb¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD 003......0000000000157000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷48XnV6gQ¬AD÷1488252600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Sacramento Kings¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1488259056¬BX÷4¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬WU÷sacramento-kings¬AG÷69¬BA÷25¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷4¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷88¬BB÷20¬BD÷40¬BF÷17¬BH÷11¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷0vJIPpHm¬AD÷1488326400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tlRQNOo0¬AD÷1488328200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬WU÷detroit-pistons¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vqcew4om¬AD÷1488330000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S4TxLMVI¬AD÷1488330000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rDBPrQNP¬AD÷1488330000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷boDdyrGa¬AD÷1488339000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬WV÷charlotte-hornets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6BG4ZLpC¬AD÷1488412800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬WU÷orlando-magic¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬WV÷new-york-knicks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EFMKuc7o¬AD÷1488414600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zVATwyxb¬AD÷1488414600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EFYpAEzp¬AD÷1488414600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬WV÷washington-wizards¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YPhGUWbp¬AD÷1488416400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xf7pzgyN¬AD÷1488416400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tSDyxF6A¬AD÷1488416400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬WV÷detroit-pistons¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lYz3hzii¬AD÷1488418200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MalAjEL3¬AD÷1488420000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬WU÷utah-jazz¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hlShrjTq¬AD÷1488425400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dItNmC5M¬AD÷1488425400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬WU÷sacramento-kings¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lGL1tUcd¬AD÷1488502800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EgDm4Xk3¬AD÷1488506400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬WV÷charlotte-hornets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z91d2BKF¬AD÷1488511800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~~
3
1488259650
343
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NBA livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.