Basketbol »ABD » NBA » 2014/2015

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA - Playofflar¬ZB÷200¬ZC÷rgyIK1Vt¬ZD÷t¬ZE÷rcgzdfbO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷11¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD.........003......00000161000NBA - Playof016offlar¬~AA÷Olpo5bVE¬AD÷1429925400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1429937924|¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷100¬BA÷25¬BC÷21¬BE÷24¬BG÷30¬OA÷team¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬AH÷73¬BB÷16¬BD÷22¬BF÷11¬BH÷24¬OB÷team¬AM÷3ncü ayak. San Antonio Spurs 2-1 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷IoC7Viuk¬AD÷1429920000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1429939405|¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷106¬BA÷33¬BC÷21¬BE÷18¬BG÷34¬OA÷team¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AH÷99¬BB÷35¬BD÷13¬BF÷22¬BH÷29¬OB÷team¬AM÷3ncü ayak. Washington Wizards 3-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷AcKQpUq0¬AD÷1429916400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1429933290|¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷2¬AG÷128¬BA÷36¬BC÷36¬BE÷27¬BG÷29¬OA÷team¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷130¬BB÷42¬BD÷23¬BF÷36¬BH÷29¬OB÷team¬AM÷3ncü ayak. Houston Rockets 3-0 ileride.¬AW÷1¬~AA÷KU2l09qm¬AD÷1429839000¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Pelicans¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1429857524|¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷119¬AT÷108¬BI÷11¬BA÷26¬BC÷37¬BE÷26¬BG÷19¬OA÷team¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AH÷123¬AU÷108¬BJ÷15¬BB÷25¬BD÷27¬BF÷17¬BH÷39¬OB÷team¬AM÷3ncü ayak. Golden State Warriors 3-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷ULwKvdI2¬AD÷1429833600¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Milwaukee Bucks¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1429848672|¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷106¬AT÷95¬BI÷11¬BA÷27¬BC÷26¬BE÷18¬BG÷24¬OA÷team¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AH÷113¬AU÷95¬BJ÷18¬BB÷27¬BD÷22¬BF÷25¬BH÷21¬OB÷team¬AM÷3ncü ayak. 2 uzatma oynandı. Chicago Bulls 3-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷AJe1c7T5¬AD÷1429830000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1429846279|¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬AS÷2¬AG÷95¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷28¬BG÷19¬OA÷team¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷103¬BB÷31¬BD÷25¬BF÷28¬BH÷19¬OB÷team¬AM÷3ncü ayak. Cleveland Cavaliers 3-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷URps6vG8¬AD÷1429756200¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1429773630|¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷107¬AT÷94¬BI÷13¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷27¬BG÷20¬OA÷team¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬AS÷2¬AH÷111¬AU÷94¬BJ÷17¬BB÷28¬BD÷24¬BF÷25¬BH÷17¬OB÷team¬AM÷2nci ayak. San Antonio Spurs 2-1 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷pGCwrSTI¬AD÷1429747200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1429763462|¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AH÷82¬BB÷21¬BD÷18¬BF÷21¬BH÷22¬OB÷team¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷97¬BA÷19¬BC÷31¬BE÷23¬BG÷24¬OA÷team¬AM÷2nci ayak. Memphis Grizzlies 2-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷xSjYGhQe¬AD÷1429743600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1429758662|¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷96¬BA÷29¬BC÷21¬BE÷25¬BG÷21¬OA÷team¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬AH÷91¬BB÷24¬BD÷23¬BF÷20¬BH÷24¬OB÷team¬AM÷2nci ayak. Atlanta Hawks 2-0 ileride.¬AW÷1¬~AA÷tOFMoAUg¬AD÷1429666200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1429682575|¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷23¬BC÷30¬BE÷28¬BG÷30¬OA÷team¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷99¬BB÷24¬BD÷27¬BF÷29¬BH÷19¬OB÷team¬AM÷2nci ayak. Houston Rockets 3-0 ileride.¬AW÷1¬~AA÷zNM2WXPr¬AD÷1429660800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1429679632|¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AS÷2¬AG÷106¬BA÷31¬BC÷18¬BE÷26¬BG÷31¬OA÷team¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬WV÷washington-wizards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷26¬BD÷34¬BF÷37¬BH÷20¬OB÷team¬AM÷2nci ayak. Washington Wizards 3-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷Sf6dbmEa¬AD÷1429657200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1429671413|¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷24¬BG÷24¬OA÷team¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬WV÷boston-celtics¬AH÷91¬BB÷26¬BD÷24¬BF÷18¬BH÷23¬OB÷team¬AM÷2nci ayak. Cleveland Cavaliers 3-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷tv4p1kUt¬AD÷1429583400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1429597154|¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷97¬BA÷17¬BC÷38¬BE÷16¬BG÷26¬OA÷team¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷87¬BB÷28¬BD÷24¬BF÷19¬BH÷16¬OB÷team¬AM÷2nci ayak. Golden State Warriors 3-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷GIkxGCu2¬AD÷1429574400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1429588151|¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷11¬BC÷28¬BE÷32¬BG÷20¬OA÷team¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AH÷82¬BB÷16¬BD÷22¬BF÷30¬BH÷14¬OB÷team¬AM÷2nci ayak. Chicago Bulls 3-0 ileride.¬AW÷1¬~
3
1429985508
1360
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA - Playofflar¬ZB÷200¬ZC÷rgyIK1Vt¬ZD÷t¬ZE÷rcgzdfbO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷11¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD.........003......00000161000NBA - Playof016offlar¬~AA÷4vWWyf2L¬AD÷1429988400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬OA÷team¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-KtruVaaT.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Betboo"},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-KtruVaaT.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Superbahis"}]}¬AM÷3ncü ayak. Atlanta Hawks 2-0 ileride.¬AW÷1¬~AA÷rPsOwGX8¬AD÷1429997400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬WU÷milwaukee-bucks¬OA÷team¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬OB÷team¬AM÷4ncü ayak. Chicago Bulls 3-0 ileride.¬AW÷1¬~AA÷Ei2haTbg¬AD÷1430006400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬WU÷new-orleans-pelicans¬OA÷team¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬OB÷team¬AM÷4ncü ayak. Golden State Warriors 3-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷bJ0L6B6J¬AD÷1430015400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬WV÷memphis-grizzlies¬OB÷team¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬OA÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-KtruVaaT.png?bookmaker","IO":42,"BN":"Betboo"},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-KtruVaaT.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Superbahis"}]}¬AM÷3ncü ayak. Memphis Grizzlies 2-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷lAf5dRrC¬AD÷1430067600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬OA÷team¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬OB÷team¬AM÷4ncü ayak. Cleveland Cavaliers 3-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷K8RDmWas¬AD÷1430076600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬OA÷team¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬OB÷team¬AM÷4ncü ayak. San Antonio Spurs 2-1 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷GWUAUBfe¬AD÷1430087400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬OA÷team¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬OB÷team¬AM÷4ncü ayak. Washington Wizards 3-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷llJUqla6¬AD÷1430096400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬OA÷team¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬OB÷team¬AM÷4ncü ayak. Houston Rockets 3-0 ileride.¬AW÷1¬~AA÷YDzyyEHR¬AD÷1430175600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬OA÷team¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬OB÷team¬AM÷4ncü ayak. Atlanta Hawks 2-0 ileride.¬AW÷1¬~AA÷xAaP5VLP¬AD÷1430188200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬WV÷memphis-grizzlies¬OB÷team¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬OA÷team¬AM÷4ncü ayak. Memphis Grizzlies 2-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷8GfJMdEo¬AD÷1430262000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬OA÷team¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬OB÷team¬AM÷5nci ayak. San Antonio Spurs 2-1 ileride. ¬AW÷1¬~
3
1429985508
11
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NBA livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.