Basketbol »ABD » NBA » 2016/2017

results
3
1472553934
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA - Sezon Öncesi¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷EFrDuL14¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷15¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD.........003......0000000000096000NBA - Sezon 018Öncesi000¬~AA÷67KInbYc¬AD÷1475539200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pbJMoIm4¬AD÷1475539200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬WV÷orlando-magic¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2ZDRpx3A¬AD÷1475541000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬WV÷charlotte-hornets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tQCVqdIG¬AD÷1475546400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zmCZrGXM¬AD÷1475546400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nNFwrzmT¬AD÷1475622000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬WV÷boston-celtics¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h4h6wfep¬AD÷1475625600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬WV÷new-york-knicks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WfiAxEAj¬AD÷1475632800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KAph1cmi¬AD÷1475708400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬WV÷orlando-magic¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷b1qd0H2c¬AD÷1475719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tQY0ayI3¬AD÷1475794800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬WV÷boston-celtics¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fTx5beX9¬AD÷1475796600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬WV÷detroit-pistons¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ljx9cFnG¬AD÷1475798400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬WU÷indiana-pacers¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷StyDdZ1M¬AD÷1475798400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8hhAegHS¬AD÷1475807400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬WU÷golden-state-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷A1vxiDPq¬AD÷1475892000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4OwtjXvj¬AD÷1475893800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1472553934
1305
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NBA livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.