Basketbol »ABD » NBA » 2015/2016

results
3
1440788885
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA - Sezon Öncesi¬ZB÷200¬ZC÷UsLeXvV3¬ZD÷t¬ZE÷MmbLsWh8¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷15¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD.........003......00000086000NBA - Sezon 018Öncesi¬~AA÷4dPe6sYQ¬AD÷1443839400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬AX÷0¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬OA÷team¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷IPKtXqxp¬AD÷1443978000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬AX÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬OA÷team¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷pj7O11tr¬AD÷1443996000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬AX÷0¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬OA÷team¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬WV÷charlotte-hornets¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Ot6S0Lel¬AD÷1444006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷0¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬OA÷team¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷I35WauBf¬AD÷1444096800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬AX÷0¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬OB÷team¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷0lAoW3ij¬AD÷1444156200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬AX÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬OA÷team¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬WV÷boston-celtics¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷W69zaaQ0¬AD÷1444176000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬AX÷0¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬OA÷team¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷EVbubJu7¬AD÷1444190400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷0¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬OA÷team¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷hMcqcweD¬AD÷1444260600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬AX÷0¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬OA÷team¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬WV÷orlando-magic¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷KSoRLMXD¬AD÷1444269600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬AX÷0¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬OB÷team¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷bJpVKtmK¬AD÷1444347000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬AX÷0¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬WU÷denver-nuggets¬OA÷team¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷trzzK02Q¬AD÷1444356000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬AX÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬OA÷team¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷I3R1FKAs¬AD÷1444356000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬AX÷0¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬WU÷sacramento-kings¬OA÷team¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷EiEkVN6d¬AD÷1444356000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬AX÷0¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬WV÷los-angeles-lakers¬OB÷team¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷CQQ5EvQm¬AD÷1444442400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬AX÷0¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬OB÷team¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷jHP9Dbuf¬AD÷1444503600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬AX÷0¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬WU÷philadelphia-76ers¬OA÷team¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬OB÷team¬AN÷n¬~
3
1440788885
1277
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NBA livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.