Basketbol »ABD » NBA » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷zPq9t1nb¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD 003......0000000000153000NBA 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷xpzNoMnR¬AD÷1484883000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬AX÷1¬AV÷1484899077|¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷101¬BA÷22¬BC÷29¬BE÷28¬BG÷22¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷25¬BD÷19¬BF÷33¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q9WIn2XK¬AD÷1484875800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬AX÷1¬AV÷1484899091|¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷28¬BC÷31¬BE÷33¬BG÷26¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AH÷104¬BB÷23¬BD÷35¬BF÷23¬BH÷23¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WnXEmrIE¬AD÷1484874000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬AX÷1¬AV÷1484899103|¬BX÷-1¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬WU÷new-york-knicks¬AG÷110¬BA÷27¬BC÷40¬BE÷19¬BG÷24¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬WV÷washington-wizards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷113¬BB÷38¬BD÷28¬BF÷34¬BH÷13¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hdYAlO28¬AD÷1484872200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬AX÷1¬AV÷1484886884|¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷29¬BC÷15¬BE÷26¬BG÷29¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷95¬BB÷22¬BD÷31¬BF÷20¬BH÷22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GvkSPvQ7¬AD÷1484870400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬AX÷1¬AV÷1484881930|¬BX÷-1¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AH÷103¬BB÷21¬BD÷20¬BF÷35¬BH÷27¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷29¬BC÷30¬BE÷30¬BG÷29¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rRjKR0ee¬AD÷1484796600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬AX÷1¬AV÷1484823683|;1484823632|¬BX÷-1¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷30¬BC÷26¬BE÷37¬BG÷28¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AH÷100¬BB÷31¬BD÷25¬BF÷22¬BH÷22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xljOQKA1¬AD÷1484796600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬AX÷1¬AV÷1484822737|¬BX÷-1¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬WU÷sacramento-kings¬AG÷100¬BA÷34¬BC÷26¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷106¬BB÷21¬BD÷20¬BF÷30¬BH÷35¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nacBTMQr¬AD÷1484787600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬AX÷1¬AV÷1484877771|¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬WU÷detroit-pistons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷42¬BC÷27¬BE÷25¬BG÷24¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷95¬BB÷18¬BD÷27¬BF÷23¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UNnGSttk¬AD÷1484787600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬AX÷1¬AV÷1484803383|¬BX÷-1¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AH÷92¬BB÷27¬BD÷12¬BF÷26¬BH÷27¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷22¬BC÷30¬BE÷27¬BG÷32¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pjBqY2IR¬AD÷1484787600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬AX÷1¬AV÷1484862335|¬BX÷-1¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷32¬BC÷33¬BE÷27¬BG÷26¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬WV÷orlando-magic¬AH÷98¬BB÷29¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷25¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xQBuZr3L¬AD÷1484785800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬AX÷1¬AV÷1484805313|¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬AG÷106¬BA÷34¬BC÷20¬BE÷29¬BG÷23¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬WV÷new-york-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷31¬BD÷32¬BF÷25¬BH÷29¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bZCyzPmF¬AD÷1484784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬AX÷1¬AV÷1484822679|¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬WU÷charlotte-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷23¬BC÷31¬BE÷25¬BG÷28¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AH÷85¬BB÷26¬BD÷20¬BF÷26¬BH÷13¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4hcCgP2e¬AD÷1484784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬AX÷1¬AV÷1484862319|¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷25¬BC÷21¬BE÷22¬BG÷26¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AH÷89¬BB÷21¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷24¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GANWz5Y8¬AD÷1484784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬AX÷1¬AV÷1484822667|¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷104¬BA÷30¬BC÷36¬BE÷17¬BG÷21¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷101¬BB÷24¬BD÷27¬BF÷26¬BH÷24¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷27JSyoJ2¬AD÷1484710200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷1¬AV÷1484721369|¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷121¬BA÷26¬BC÷28¬BE÷30¬BG÷37¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷127¬BB÷40¬BD÷26¬BF÷35¬BH÷26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l4VpD1t2¬AD÷1484703000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬AX÷1¬AV÷1484717075|¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷122¬BA÷30¬BC÷37¬BE÷25¬BG÷30¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷114¬BB÷30¬BD÷41¬BF÷19¬BH÷24¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ADWtEsRe¬AD÷1484701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬AX÷1¬AV÷1484729980|¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬AG÷98¬BA÷28¬BC÷19¬BE÷27¬BG÷24¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷99¬BB÷24¬BD÷30¬BF÷22¬BH÷23¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jkg8f5mk¬AD÷1484699400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬AX÷1¬AV÷1484729964|¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬AG÷109¬BA÷29¬BC÷32¬BE÷24¬BG÷24¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷26¬BD÷32¬BF÷34¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hxxxFNBk¬AD÷1484699400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬AX÷1¬AV÷1484729935|¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷27¬BC÷26¬BE÷26¬BG÷30¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬AH÷103¬BB÷32¬BD÷21¬BF÷26¬BH÷24¬AW÷1¬AN÷n¬~~
3
1484913658
736
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷zPq9t1nb¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD 003......0000000000153000NBA 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷bFdGhqI1¬AD÷1484956800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MHBgt0Al¬AD÷1484956800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬WU÷orlando-magic¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rRCkster¬AD÷1484956800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C646wbf7¬AD÷1484960400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q98AxI9D¬AD÷1484960400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UsF1vvu1¬AD÷1484960400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jiGcuKPf¬AD÷1484960400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬WU÷new-orleans-pelicans¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vDdh11nE¬AD÷1484962200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GxKLqZGt¬AD÷1484969400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rajIrgWn¬AD÷1485036000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/107\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":21,"BN":"Betboo","BI":107},{"BU":"\/bookmaker\/98\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-WlNWCr5e.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Superbahis","BI":98}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MkkMsDog¬AD÷1485039600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬WU÷detroit-pistons¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬WV÷washington-wizards¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GClQtX0a¬AD÷1485043200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UFhUuiG5¬AD÷1485043200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jVtwvVpI¬AD÷1485045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CvrZvBVB¬AD÷1485045000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬WU÷new-york-knicks¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K4oswk0O¬AD÷1485046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bepox9FU¬AD÷1485048600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zgFedC0n¬AD÷1485050400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OIBichot¬AD÷1485050400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬WU÷denver-nuggets¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UFEaeWFh¬AD÷1485050400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬WU÷utah-jazz¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷86D3fjVb¬AD÷1485104400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬WU÷orlando-magic¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Qs88gAp5¬AD÷1485117000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬WV÷los-angeles-lakers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷x6eKi3X7¬AD÷1485126000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4Y6ChUaB¬AD÷1485129600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬WU÷minnesota-timberwolves¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1484913658
591
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NBA livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.