Basketbol »ABD » NBA » 2014/2015

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA - Playofflar¬ZB÷200¬ZC÷rgyIK1Vt¬ZD÷t¬ZE÷rcgzdfbO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷11¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD.........003......00000161000NBA - Playof016offlar¬~AA÷reYd2UaN¬AD÷1432686600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷Yarı finaller¬AX÷1¬AV÷1432703155|¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷118¬BA÷32¬BC÷27¬BE÷26¬BG÷33¬OA÷team¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷88¬BB÷20¬BD÷22¬BF÷18¬BH÷28¬OB÷team¬AM÷4ncü ayak. Cleveland Cavaliers seriyi kazandı 4-0. ¬AW÷1¬~AA÷bBt46Jkc¬AD÷1432602000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Yarı finaller¬AX÷1¬AV÷1432616835|¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷128¬BA÷45¬BC÷24¬BE÷30¬BG÷29¬OA÷team¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷115¬BB÷22¬BD÷37¬BF÷25¬BH÷31¬OB÷team¬AM÷4ncü ayak. Golden State Warriors 3-1 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷UiUh3ApH¬AD÷1432513800¬AB÷3¬AC÷10¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷Yarı finaller¬AX÷1¬AV÷1432532095|¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷114¬AT÷104¬BI÷10¬BA÷21¬BC÷27¬BE÷33¬BG÷23¬OA÷team¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷111¬AU÷104¬BJ÷7¬BB÷24¬BD÷25¬BF÷27¬BH÷28¬OB÷team¬AM÷3ncü ayak. Cleveland Cavaliers 3-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷p8hMszDd¬AD÷1432429200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Yarı finaller¬AX÷1¬AV÷1432444764|¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AS÷2¬AG÷80¬BA÷18¬BC÷19¬BE÷24¬BG÷19¬OA÷team¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷115¬BB÷30¬BD÷32¬BF÷30¬BH÷23¬OB÷team¬AM÷3ncü ayak. Golden State Warriors 3-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷zVUl4jVA¬AD÷1432341000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬ER÷Yarı finaller¬AX÷1¬AV÷1432353450|¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AG÷82¬BA÷21¬BC÷28¬BE÷17¬BG÷16¬OA÷team¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷94¬BB÷26¬BD÷28¬BF÷30¬BH÷10¬OB÷team¬AM÷2nci ayak. Cleveland Cavaliers 2-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷6HgIrGcj¬AD÷1432256400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬ER÷Yarı finaller¬AX÷1¬AV÷1432275015|¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷36¬BC÷19¬BE÷22¬BG÷22¬OA÷team¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬AH÷98¬BB÷28¬BD÷27¬BF÷20¬BH÷23¬OB÷team¬AM÷2nci ayak. Golden State Warriors 2-0 ileride. ¬AW÷1¬~AA÷dvWp5WF4¬AD÷1432168200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬ER÷Yarı finaller¬AX÷1¬AV÷1432183113|¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AG÷89¬BA÷26¬BC÷25¬BE÷16¬BG÷22¬OA÷team¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷97¬BB÷20¬BD÷31¬BF÷23¬BH÷23¬OB÷team¬AM÷1nci ayak.¬AW÷1¬~AA÷ltaDqdrp¬AD÷1432083600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬ER÷Yarı finaller¬AX÷1¬AV÷1432097484|¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷24¬BC÷34¬BE÷26¬BG÷26¬OA÷team¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬AH÷106¬BB÷31¬BD÷24¬BF÷24¬BH÷27¬OB÷team¬AM÷1nci ayak.¬AW÷1¬~AA÷6Jrjihl8¬AD÷1431891000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷1¬AV÷1431907228|¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷113¬BA÷28¬BC÷28¬BE÷29¬BG÷28¬OA÷team¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬AH÷100¬BB÷21¬BD÷25¬BF÷22¬BH÷32¬OB÷team¬AM÷7nci ayak. Houston Rockets seriyi kazandı 4-3. ¬AW÷1¬~AA÷vwrsT40B¬AD÷1431739800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷1¬AV÷1431753834|¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AG÷95¬BA÷19¬BC÷30¬BE÷19¬BG÷27¬OA÷team¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷108¬BB÷32¬BD÷26¬BF÷18¬BH÷32¬OB÷team¬AM÷6ncı ayak. Golden State Warriors seriyi kazandı 4-2. ¬AW÷1¬~AA÷dfnMXSot¬AD÷1431730800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷1¬AV÷1431749412|¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬AS÷2¬AG÷91¬BA÷20¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷27¬OA÷team¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷19¬BD÷26¬BF÷27¬BH÷22¬OB÷team¬AM÷6ncı ayak. Atlanta Hawks seriyi kazandı 4-2. ¬AW÷1¬~AA÷2ueaCvWF¬AD÷1431657000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷1¬AV÷1431678700|¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AG÷107¬BA÷29¬BC÷35¬BE÷28¬BG÷15¬OA÷team¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷25¬BD÷37¬BF÷17¬BH÷40¬OB÷team¬AM÷6ncı ayak. Seri berabere 3-3.¬AW÷1¬~AA÷KQAEbk9O¬AD÷1431648000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷1¬AV÷1431663714|¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬AS÷2¬AG÷73¬BA÷31¬BC÷13¬BE÷16¬BG÷13¬OA÷team¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷33¬BD÷25¬BF÷15¬BH÷21¬OB÷team¬AM÷6ncı ayak. Cleveland Cavaliers seriyi kazandı 4-2. ¬AW÷1¬~
3
1432740536
1412
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA - Playofflar¬ZB÷200¬ZC÷rgyIK1Vt¬ZD÷t¬ZE÷rcgzdfbO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷11¬ZL÷/basketbol/abd/nba/¬ZX÷01ABD.........003......00000161000NBA - Playof016offlar¬~AA÷l4iIpVW5¬AD÷1432774800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬WU÷golden-state-warriors¬OA÷team¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬OB÷team¬AM÷5nci ayak. Golden State Warriors 3-1 ileride. ¬AW÷1¬~
3
1432740536
1
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NBA livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.