Basketbol »ABD » Bayanlar NBA » 2017

results
3
1493011651
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: Bayanlar NBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷0nVqeKPL¬ZD÷p¬ZE÷AklzuUB6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/bayanlar-nba/¬ZX÷01ABD 003......0100000000157000Bayanlar NBA012ar NBA000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷SK3d25eB¬AD÷1494702000¬ADE÷1494702000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty K¬WU÷new-york-liberty¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Stars K¬WV÷san-antonio-stars¬AN÷n¬~AA÷Aqg11PAH¬AD÷1494709200¬ADE÷1494709200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Sparks K¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm K¬WV÷seattle-storm¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks K¬WU÷los-angeles-sparks¬AN÷n¬~AA÷8UB40qQN¬AD÷1494716400¬ADE÷1494716400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun K¬WU÷connecticut-sun¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream K¬WV÷atlanta-dream¬AN÷n¬~AA÷2iB8a3uU¬AD÷1494788400¬ADE÷1494788400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics K¬WU÷washington-mystics¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Stars K¬WV÷san-antonio-stars¬AN÷n¬~AA÷40czeNmo¬AD÷1494799200¬ADE÷1494799200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury K¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings K¬WV÷dallas-wings¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury K¬WU÷phoenix-mercury¬AN÷n¬~AA÷tItJJ6Qo¬AD÷1494802800¬ADE÷1494802800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx K¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky K¬WV÷chicago-sky¬AN÷n¬~AA÷K8uNIQuh¬AD÷1494802800¬ADE÷1494802800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Storm K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm K¬WU÷seattle-storm¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever K¬WV÷indiana-fever¬AN÷n¬~AA÷EVvRHpeb¬AD÷1495072800¬ADE÷1495072800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury K¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever K¬WV÷indiana-fever¬AN÷n¬~AA÷SYrVG4A4¬AD÷1495148400¬ADE÷1495148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty K¬WU÷new-york-liberty¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx K¬WV÷minnesota-lynx¬AN÷n¬~AA÷AcYZFOPA¬AD÷1495238400¬ADE÷1495238400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Stars K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Stars K¬WU÷san-antonio-stars¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury K¬WV÷phoenix-mercury¬AN÷n¬~AA÷llXwFruH¬AD÷1495241400¬ADE÷1495241400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky K¬WU÷chicago-sky¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream K¬WV÷atlanta-dream¬AN÷n¬~AA÷dEWsE2fN¬AD÷1495247400¬ADE÷1495247400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Sparks K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks K¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics K¬WV÷washington-mystics¬AN÷n¬~AA÷z5VoDM9T¬AD÷1495321200¬ADE÷1495321200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever K¬WU÷indiana-fever¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun K¬WV÷connecticut-sun¬AN÷n¬~AA÷tn8E8tIp¬AD÷1495324800¬ADE÷1495324800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Wings K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings K¬WU÷dallas-wings¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx K¬WV÷minnesota-lynx¬AN÷n¬~AA÷fkCI70Xj¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Dream K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream K¬WU÷atlanta-dream¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky K¬WV÷chicago-sky¬AN÷n¬~
3
1493011651
204
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan Bayanlar NBA 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Bayanlar NBA 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Bayanlar NBA 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Bayanlar NBA 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Bayanlar NBA 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.