Basketbol »ABD » CIT » 2016

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: CIT¬ZEE÷OhZwkv1F¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷0MsXiKzq¬ZD÷p¬ZE÷AqqOEgDC¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_OhZwkv1F¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/cit/¬ZX÷01ABD 003......0070000000153000CIT 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷UuEd8b0T¬AD÷1459292400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷42¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬WV÷uc-irvine¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷41¬AN÷n¬~AA÷KjSH7yjL¬AD÷1459126800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬WU÷coastal-carolina¬AG÷47¬BA÷0¬BC÷25¬BE÷0¬BG÷22¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬WV÷uc-irvine¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷t0TD8HzF¬AD÷1459116000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NJI¬AF÷NJIT¬WV÷njit¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷22¬BF÷0¬BH÷43¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷47¬AN÷n¬~AA÷QB1D0zZ8¬AD÷1458862200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬WU÷njit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷63¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷TEX¬AF÷Texas Arlington¬WV÷texas-arlington¬AH÷60¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷nL291GJ2¬AD÷1458778500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷La Lafayette¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAF¬AE÷La Lafayette¬WU÷la-lafayette¬AG÷66¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷33¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬WV÷uc-irvine¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷2FHM6e5R¬AD÷1458777600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷BAL¬AF÷Ball State¬WV÷ball-state¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷WCKMwDRe¬AD÷1458774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬WU÷coastal-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷60¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷GRA¬AF÷Grand Canyon¬WV÷grand-canyon¬AH÷58¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷pGOQxXt2¬AD÷1458774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAL¬AF÷Ball State¬WV÷ball-state¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷35¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷37¬AN÷n¬~AA÷6uzYYhS7¬AD÷1458603000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬WU÷njit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷BOS¬AF÷Boston U.¬WV÷boston-u¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷20¬BF÷0¬BH÷52¬AN÷n¬~AA÷hxWTZYC1¬AD÷1458513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ball State¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Ball State¬WU÷ball-state¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷83¬AT÷71¬BI÷12¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷TEN¬AF÷Tenn. Martin¬WV÷tenn-martin¬AZ÷0¬AH÷80¬AU÷71¬BJ÷9¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷34¬AN÷n¬~AA÷WMsLyerk¬AD÷1458410400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬WU÷coastal-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷71¬BA÷0¬BC÷25¬BE÷0¬BG÷46¬WN÷HAM¬AF÷New Hampshire¬WV÷new-hampshire¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷34¬AN÷n¬~AA÷ADtPzFce¬AD÷1458410400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Furman¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUR¬AE÷Furman¬WU÷furman¬AG÷72¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷LAF¬AF÷La Lafayette¬WV÷la-lafayette¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷80¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷39¬AN÷n¬~AA÷EylZCSCH¬AD÷1458266400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Canyon¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Canyon¬WU÷grand-canyon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷64¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷43¬WN÷JAC¬AF÷Jackson State¬WV÷jackson-state¬AH÷54¬BB÷0¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷hngDAP5G¬AD÷1458172800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷La Lafayette¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAF¬AE÷La Lafayette¬WU÷la-lafayette¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷96¬BA÷0¬BC÷46¬BE÷0¬BG÷50¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M-CC¬WV÷texas-a-m-cc¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷G82zWNdq¬AD÷1458172800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷North Dakota¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Dakota¬WU÷north-dakota¬AZ÷0¬AG÷86¬AT÷78¬BI÷8¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬WV÷uc-irvine¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷89¬AU÷78¬BJ÷11¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷41¬AN÷n¬~AA÷QJP1jhrb¬AD÷1458171000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬AV÷1458204482|¬BX÷-1¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬WU÷njit¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷39¬WN÷ARM¬AF÷Army¬WV÷army¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷EudqYAST¬AD÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Michigan¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Central Michigan¬WU÷central-michigan¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷TEN¬AF÷Tenn. Martin¬WV÷tenn-martin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷76¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷42¬AN÷n¬~AA÷p6iuZjDN¬AD÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbia¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk State¬WV÷norfolk-state¬AH÷54¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷33¬WM÷COL¬AE÷Columbia¬WU÷columbia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷0¬BC÷42¬BE÷0¬BG÷44¬AN÷n¬~AA÷GlrBTUzo¬AD÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fairfield¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FAI¬AE÷Fairfield¬WU÷fairfield¬AG÷62¬BA÷0¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷38¬WN÷HAM¬AF÷New Hampshire¬WV÷new-hampshire¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷36¬AN÷n¬~AA÷6FhyzXcH¬AD÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fordham¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Fordham¬WU÷fordham¬AG÷66¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷BOS¬AF÷Boston U.¬WV÷boston-u¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷69¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷34¬AN÷n¬~AA÷zBb8B5jA¬AD÷1458169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Savannah State¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAV¬AE÷Savannah State¬WU÷savannah-state¬AG÷59¬BA÷0¬BC÷23¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷TEX¬AF÷Texas Arlington¬WV÷texas-arlington¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷75¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷35¬AN÷n¬~
3
1481359792
26
fixtures
3
1481359792
0
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan CIT 2016 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com CIT 2016 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, CIT 2016 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. CIT 2016 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). CIT 2016 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.