Basketbol »ABD » NCAA » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NCAA¬ZEE÷jPojkLXK¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷vmwYp7SH¬ZD÷p¬ZE÷f7kOTyVN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_jPojkLXK¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/ncaa/¬ZX÷01ABD 003......0050000000153000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬~AA÷xvmzRWSG¬AD÷1485223200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Miss. Valley St.¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TEX¬AF÷Texas Southern¬WV÷texas-southern¬AZ÷0¬AH÷89¬AU÷86¬BJ÷3¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷52¬WM÷MIS¬AE÷Miss. Valley St.¬WU÷miss-valley-st¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷103¬AT÷86¬BI÷17¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷51¬AN÷n¬~AA÷UySEJlLj¬AD÷1485223200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas¬WU÷texas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷43¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma¬WV÷oklahoma¬AH÷83¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷44¬AN÷n¬~AA÷CWkOTYrb¬AD÷1485223200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Arlington¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Arlington¬WU÷texas-arlington¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷68¬WN÷LAF¬AF÷La Lafayette¬WV÷la-lafayette¬AH÷71¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷40¬AN÷n¬~AA÷K2xuQjrN¬AD÷1485221400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama A&M¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALA¬AE÷Alabama A&M¬WU÷alabama-a-m¬AG÷70¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷39¬WN÷ALC¬AF÷Alcorn State¬WV÷alcorn-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷81¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷44¬AN÷n¬~AA÷joTAKU5p¬AD÷1485221400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama State¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOU¬AF÷Southern¬WV÷southern¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷40¬WM÷ALA¬AE÷Alabama State¬WU÷alabama-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷42¬BE÷0¬BG÷37¬AN÷n¬~AA÷Y5tqPAcT¬AD÷1485221400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ark Pine Bluff¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIN¬AE÷Ark Pine Bluff¬WU÷ark-pine-bluff¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷71¬AT÷55¬BI÷16¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷29¬WN÷PRA¬AF÷Prairie View A&M¬WV÷prairie-view-a-m¬AZ÷0¬AH÷68¬AU÷55¬BJ÷13¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷U70JUETi¬AD÷1485219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arkansas State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARK¬AE÷Arkansas State¬WU÷arkansas-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷0¬BC÷45¬BE÷0¬BG÷29¬WN÷SOU¬AF÷South Alabama¬WV÷south-alabama¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷31¬AN÷n¬~AA÷218X6Byo¬AD÷1485219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida A&M¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLO¬AE÷Florida A&M¬WU÷florida-a-m¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷47¬WN÷EAS¬AF÷Md.-East. Shore¬WV÷md-eastern-shore¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷86¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷45¬AN÷n¬~AA÷2wKq9gwU¬AD÷1485219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland¬WU÷portland¬AG÷64¬BA÷0¬BC÷23¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷GON¬AF÷Gonzaga¬WV÷gonzaga¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷83¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷45¬AN÷n¬~AA÷bmlWRCDA¬AD÷1485219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Savannah State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAV¬AE÷Savannah State¬WU÷savannah-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷53¬WN÷DEL¬AF÷Delaware State¬WV÷delaware-state¬AH÷79¬BB÷0¬BD÷43¬BF÷0¬BH÷36¬AN÷n¬~AA÷jNlSShb4¬AD÷1485219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas State¬WU÷texas-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷63¬BA÷0¬BC÷22¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana Monroe¬WV÷louisiana-monroe¬AH÷57¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷4QSdDDbH¬AD÷1485217800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AR Little Rock¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷AR Little Rock¬WU÷ar-little-rock¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷30¬WN÷TRO¬AF÷Troy¬WV÷troy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷0¬BD÷45¬BF÷0¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷rHR0CXDN¬AD÷1485217800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coppin State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COP¬AE÷Coppin State¬WU÷coppin-state¬AG÷64¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷30¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk State¬WV÷norfolk-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷74¬BB÷0¬BD÷22¬BF÷0¬BH÷52¬AN÷n¬~AA÷0hM5BiTT¬AD÷1485217800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷N.Carolina Central¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NCA¬AE÷N.Carolina Central¬WU÷n-carolina-central¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷0¬BC÷51¬BE÷0¬BG÷23¬WN÷HOW¬AF÷Howard¬WV÷howard¬AH÷39¬BB÷0¬BD÷19¬BF÷0¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷G4dFVfEo¬AD÷1485217800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina St¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Carolina St¬WU÷south-carolina-st¬AG÷75¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷MOR¬AF÷Morgan State¬WV÷morgan-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷47¬AN÷n¬~AA÷4CmObEqO¬AD÷1485216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Duke¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUK¬AE÷Duke¬WU÷duke¬AG÷82¬BA÷0¬BC÷44¬BE÷0¬BG÷38¬WN÷STA¬AF÷N.C. State¬WV÷n-c-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷46¬AN÷n¬~AA÷rwJYIHUu¬AD÷1485216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Georgia Southern¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷Georgia Southern¬WU÷georgia-southern¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷0¬BC÷44¬BE÷0¬BG÷47¬WN÷COA¬AF÷Coastal Carolina¬WV÷coastal-carolina¬AH÷80¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷46¬AN÷n¬~AA÷IFiScYbU¬AD÷1485216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Georgia State¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷APP¬AF÷Appalachian St.¬WV÷appalachian-st¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷40¬WM÷GEO¬AE÷Georgia State¬WU÷georgia-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷44¬AN÷n¬~AA÷A3ThEgqB¬AD÷1485216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Holy Cross¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOL¬AE÷Holy Cross¬WU÷holy-cross¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷63¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷35¬WN÷AME¬AF÷American¬WV÷american¬AH÷55¬BB÷0¬BD÷23¬BF÷0¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷j3MtHeah¬AD÷1485216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iona¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷QUI¬AF÷Quinnipiac¬WV÷quinnipiac¬AH÷74¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷40¬WM÷ION¬AE÷Iona¬WU÷iona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷43¬AN÷n¬~AA÷UgLpGFEb¬AD÷1485216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIA¬AE÷Niagara¬WU÷niagara¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷0¬BC÷51¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷CAN¬AF÷Canisius¬WV÷canisius¬AH÷84¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷50¬AN÷n¬~AA÷MTHxIypn¬AD÷1485216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma State¬WU÷oklahoma-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷89¬BA÷0¬BC÷32¬BE÷0¬BG÷57¬WN÷TCU¬AF÷TCU¬WV÷tcu¬AH÷76¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷47¬AN÷n¬~AA÷WbkG0zFB¬AD÷1485216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Peters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷St. Peters¬WU÷st-peters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬BA÷0¬BC÷23¬BE÷0¬BG÷33¬WN÷RID¬AF÷Rider¬WV÷rider¬AH÷51¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷CIAkFZT4¬AD÷1485216000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisc. Green Bay¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIS¬AE÷Wisc. Green Bay¬WU÷wisc-green-bay¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷47¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland State¬WV÷cleveland-state¬AH÷73¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷39¬AN÷n¬~AA÷rJC4npf1¬AD÷1485135000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷USC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷USC¬AE÷USC¬WU÷usc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷0¬BC÷45¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷ARI¬AF÷Arizona State¬WV÷arizona-state¬AH÷79¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷41¬AN÷n¬~AA÷lrb1mQve¬AD÷1485127800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clemson¬AX÷0¬AV÷1485151409|¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Clemson¬WU÷clemson¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷VIR¬AF÷Virginia Tech¬WV÷virginia-tech¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷82¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷41¬AN÷n¬~AA÷Aiacl6Pl¬AD÷1485126000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Connecticut¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Connecticut¬WU÷connecticut¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷72¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷EAS¬AF÷East Carolina¬WV÷east-carolina¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷37¬AN÷n¬~AA÷SS9hknAr¬AD÷1485118800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬WU÷memphis¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷70¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷CEN¬AF÷UCF Knights¬WV÷ucf-knights¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷35¬AN÷n¬~
3
1485292963
3615
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NCAA¬ZEE÷jPojkLXK¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷vmwYp7SH¬ZD÷p¬ZE÷f7kOTyVN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_jPojkLXK¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/ncaa/¬ZX÷01ABD 003......0050000000153000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬~AA÷AklKafUH¬AD÷1485214200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Winthrop¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winthrop¬WU÷winthrop¬WN÷PFE¬AF÷Pfeiffer Falcons¬WV÷pfeiffer-falcons¬AN÷n¬~AA÷jsD9uWsA¬AD÷1485300600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Carolina¬WU÷south-carolina¬WN÷AUB¬AF÷Auburn¬WV÷auburn¬AN÷n¬~AA÷hAZveBsc¬AD÷1485302400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Michigan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Central Michigan¬WU÷central-michigan¬WN÷BOW¬AF÷Bowling Green¬WV÷bowling-green¬AN÷n¬~AA÷Y52EvjcG¬AD÷1485302400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maryland¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Maryland¬WU÷maryland¬WN÷RUT¬AF÷Rutgers¬WV÷rutgers¬AN÷n¬~AA÷W0YrfVd3¬AD÷1485302400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami (Ohio)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami (Ohio)¬WU÷miami-ohio¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo¬WV÷buffalo¬AN÷n¬~AA÷Cd1IwACM¬AD÷1485302400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Michigan State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIC¬AE÷Michigan State¬WU÷michigan-state¬WN÷PUR¬AF÷Purdue¬WV÷purdue¬AN÷n¬~AA÷ppA1shDc¬AD÷1485302400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ohio¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OHI¬AE÷Ohio¬WU÷ohio¬WN÷TOL¬AF÷Toledo¬WV÷toledo¬AN÷n¬~AA÷tW5MxURS¬AD÷1485302400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬WU÷pittsburgh¬WN÷LOU¬AF÷Louisville¬WV÷louisville¬AN÷n¬~AA÷U9RCzsdr¬AD÷1485302400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Bonaventure¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BON¬AE÷St. Bonaventure¬WU÷st-bonaventure¬WN÷SAI¬AF÷Saint Josephs¬WV÷saint-josephs¬AN÷n¬~AA÷Q3sgX7kj¬AD÷1485302400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Michigan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Michigan¬WU÷western-michigan¬WN÷AKR¬AF÷Akron¬WV÷akron¬AN÷n¬~AA÷ruhlYmzp¬AD÷1485302400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Virginia¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Virginia¬WU÷west-virginia¬WN÷KAN¬AF÷Kansas¬WV÷kansas¬AN÷n¬~AA÷bN4ugkC9¬AD÷1485302400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wichita State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬WU÷wichita-state¬WN÷SOU¬AF÷Southern Illinois¬WV÷southern-illinois¬AN÷n¬~AA÷xE3qh9RF¬AD÷1485304200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Davidson¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DUQ¬AF÷Duquesne¬WV÷duquesne¬WM÷DAV¬AE÷Davidson¬WU÷davidson¬AN÷n¬~AA÷Y1OTWbe7¬AD÷1485306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marquette¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Marquette¬WU÷marquette¬WN÷VIL¬AF÷Villanova¬WV÷villanova¬AN÷n¬~AA÷4SJPXvt1¬AD÷1485306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Illinois¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Illinois¬WU÷northern-illinois¬WN÷KEN¬AF÷Kent State¬WV÷kent-state¬AN÷n¬~AA÷rDVGZ0Bl¬AD÷1485306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Notre Dame¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOT¬AE÷Notre Dame¬WU÷notre-dame¬WN÷VIR¬AF÷Virginia¬WV÷virginia¬AN÷n¬~AA÷QyLLYKQf¬AD÷1485306000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WAK¬AF÷Wake Forest¬WV÷wake-forest¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse¬WU÷syracuse¬AN÷n¬~AA÷ChNXVIAD¬AD÷1485306300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Missouri State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Missouri State¬WU÷missouri-state¬WN÷DRA¬AF÷Drake¬WV÷drake¬AN÷n¬~AA÷Ec1Gf2mE¬AD÷1485307800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vanderbilt¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vanderbilt¬WU÷vanderbilt¬WN÷ARK¬AF÷Arkansas¬WV÷arkansas¬AN÷n¬~AA÷IVqanvef¬AD÷1485309600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Air Force¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DIE¬AF÷San Diego State¬WV÷san-diego-state¬WM÷FOR¬AE÷Air Force¬WU÷air-force¬AN÷n¬~AA÷v7ocWR4d¬AD÷1485309600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern Michigan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Michigan¬WU÷eastern-michigan¬WN÷BAL¬AF÷Ball State¬WV÷ball-state¬AN÷n¬~AA÷vuoemKul¬AD÷1485309600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston¬WU÷houston¬WN÷TUL¬AF÷Tulane¬WV÷tulane¬AN÷n¬~AA÷M3jjl0Qs¬AD÷1485309600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa State¬WU÷iowa-state¬WN÷KAN¬AF÷Kansas State¬WV÷kansas-state¬AN÷n¬~AA÷QX4KgM2K¬AD÷1485309600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee¬WU÷tennessee¬WN÷KEN¬AF÷Kentucky¬WV÷kentucky¬AN÷n¬~AA÷Kf4OhtIQ¬AD÷1485309600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisconsin¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin¬WU÷wisconsin¬WN÷PEN¬AF÷Penn State¬WV÷penn-state¬AN÷n¬~AA÷v795tCS3¬AD÷1485316800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEX¬AE÷New Mexico¬WU÷new-mexico¬WN÷UTA¬AF÷Utah State¬WV÷utah-state¬AN÷n¬~AA÷Chq3obA0¬AD÷1485363600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawaii¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAW¬AE÷Hawaii¬WU÷hawaii¬WN÷RIV¬AF÷UC Riverside¬WV÷uc-riverside¬AN÷n¬~AA÷EHPc7uXJ¬AD÷1485385200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temple¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEM¬AE÷Temple¬WU÷temple¬WN÷MEM¬AF÷Memphis¬WV÷memphis¬AN÷n¬~AA÷h8O16anQ¬AD÷1485385200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UCF Knights¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SMU¬AF÷SMU Mustangs¬WV÷smu-mustangs¬WM÷CEN¬AE÷UCF Knights¬WU÷ucf-knights¬AN÷n¬~AA÷bk1U1Jfs¬AD÷1485387000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRO¬AE÷Providence¬WU÷providence¬WN÷JOH¬AF÷St. Johns¬WV÷st-johns¬AN÷n¬~AA÷nmVCcPKh¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albany¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALB¬AE÷Albany¬WU÷albany¬WN÷VER¬AF÷Vermont¬WV÷vermont¬AN÷n¬~AA÷UBKHdqza¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬WU÷binghamton¬WN÷HAR¬AF÷Hartford¬WV÷hartford¬AN÷n¬~AA÷QgIvCOZo¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston U.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston U.¬WU÷boston-u¬WN÷ARM¬AF÷Army¬WV÷army¬AN÷n¬~AA÷Ikb7cJLo¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Conn. St.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Central Conn. St.¬WU÷central-conn-st¬WN÷BRY¬AF÷Bryant University¬WV÷bryant-university¬AN÷n¬~AA÷8I7qBrkh¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colgate¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colgate¬WU÷colgate¬WN÷LEH¬AF÷Lehigh¬WV÷lehigh¬AN÷n¬~AA÷2sbobyf6¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Carolina¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EAS¬AE÷East Carolina¬WU÷east-carolina¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa¬WV÷tulsa¬AN÷n¬~AA÷YuFdeZwP¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Furman¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUR¬AE÷Furman¬WU÷furman¬WN÷WES¬AF÷Western Carolina¬WV÷western-carolina¬AN÷n¬~AA÷vNR4aojt¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷George Mason¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷George Mason¬WU÷george-mason¬WN÷GEO¬AF÷George Washington¬WV÷george-washington¬AN÷n¬~AA÷n96mA24b¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgetown¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷Georgetown¬WU÷georgetown¬WN÷CRE¬AF÷Creighton¬WV÷creighton¬AN÷n¬~AA÷p63taHv0¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia Tech¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷Georgia Tech¬WU÷georgia-tech¬WN÷FLO¬AF÷Florida State¬WV÷florida-state¬AN÷n¬~AA÷WrNzjOa8¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hampton¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOU¬AF÷South Carolina St¬WV÷south-carolina-st¬WM÷HAM¬AE÷Hampton¬WU÷hampton¬AN÷n¬~AA÷dvvRh1ZN¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville¬WU÷jacksonville¬WN÷STE¬AF÷Stetson¬WV÷stetson¬AN÷n¬~AA÷zVxViLlU¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kennesaw State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEN¬AE÷Kennesaw State¬WU÷kennesaw-state¬WN÷NJI¬AF÷NJIT¬WV÷njit¬AN÷n¬~AA÷CjEzD4Ku¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lafayette¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BUC¬AF÷Bucknell¬WV÷bucknell¬WM÷LAF¬AE÷Lafayette¬WU÷lafayette¬AN÷n¬~AA÷8dW8b55n¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷La Salle¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAL¬AE÷La Salle¬WU÷la-salle¬WN÷PEN¬AF÷Pennsylvania¬WV÷pennsylvania¬AN÷n¬~AA÷Ch5Y0wAm¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississippi St.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Mississippi St.¬WU÷mississippi-st¬WN÷MIS¬AF÷Missouri¬WV÷missouri¬AN÷n¬~AA÷rFOLe3k5¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Hampshire¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷New Hampshire¬WU÷new-hampshire¬WN÷UML¬AF÷UMass Lowell¬WV÷umass-lowell¬AN÷n¬~AA÷GSMTgsKH¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Florida¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FLO¬AF÷Florida Gulf Coast¬WV÷florida-gulf-coast¬WM÷NOR¬AE÷North Florida¬WU÷north-florida¬AN÷n¬~AA÷6F4x0cPg¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ohio State¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota¬WM÷OHI¬AE÷Ohio State¬WU÷ohio-state¬AN÷n¬~AA÷tYdkce9C¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Florida¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬WU÷south-florida¬WN÷CON¬AF÷Connecticut¬WV÷connecticut¬AN÷n¬~AA÷xxOPfN4B¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stony Brook¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STO¬AE÷Stony Brook¬WU÷stony-brook¬WN÷BAL¬AF÷UMBC Retrievers¬WV÷umbc-retrievers¬AN÷n¬~AA÷zedgdFOI¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UT Chattanooga¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷UT Chattanooga¬WU÷ut-chattanooga¬WN÷VMI¬AF÷VMI¬WV÷vmi¬AN÷n¬~AA÷xEuw4RsP¬AD÷1485388800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wofford¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOF¬AE÷Wofford¬WU÷wofford¬WN÷GRE¬AF÷NC Greensboro¬WV÷nc-greensboro¬AN÷n¬~AA÷n7RTkYIq¬AD÷1485390600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷American¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AME¬AE÷American¬WU÷american¬WN÷NAV¬AF÷Navy¬WV÷navy¬AN÷n¬~AA÷fZ9e8tZA¬AD÷1485390600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷IPFW¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IPF¬AE÷IPFW¬WU÷ipfw¬WN÷IUP¬AF÷IUPUI¬WV÷iupui¬AN÷n¬~AA÷xba070lH¬AD÷1485390600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lipscomb¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIP¬AE÷Lipscomb¬WU÷lipscomb¬WN÷UPS¬AF÷USC Upstate¬WV÷usc-upstate¬AN÷n¬~AA÷tUQXlhYk¬AD÷1485390600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Loyola MD¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOY¬AE÷Loyola MD¬WU÷loyola-md¬WN÷HOL¬AF÷Holy Cross¬WV÷holy-cross¬AN÷n¬~AA÷GrBi9MJ4¬AD÷1485390600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ole Miss¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Ole Miss¬WU÷mississippi¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M¬WV÷texas-a-m¬AN÷n¬~AA÷KKPylCmd¬AD÷1485392400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baylor¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAY¬AE÷Baylor¬WU÷baylor¬WN÷TEX¬AF÷Texas Tech¬WV÷texas-tech¬AN÷n¬~AA÷dx9KCeQd¬AD÷1485392400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern Illinois¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Illinois¬WU÷eastern-illinois¬WN÷BEL¬AF÷Belmont¬WV÷belmont¬AN÷n¬~AA÷M1163imq¬AD÷1485392400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illinois State¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IND¬AF÷Indiana State¬WV÷indiana-state¬WM÷ILL¬AE÷Illinois State¬WU÷illinois-state¬AN÷n¬~AA÷48au8XvS¬AD÷1485392400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Loyola (Ill).¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOY¬AE÷Loyola (Ill).¬WU÷loyola-ill¬WN÷BRA¬AF÷Bradley¬WV÷bradley-braves¬AN÷n¬~AA÷rgBW9gAF¬AD÷1485392400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Dakota St.¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ORA¬AF÷Oral Roberts¬WV÷oral-roberts¬WM÷NOR¬AE÷North Dakota St.¬WU÷north-dakota-st¬AN÷n¬~AA÷QH0y9DPL¬AD÷1485392400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Iowa¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Iowa¬WU÷northern-iowa¬WN÷EVA¬AF÷Evansville¬WV÷evansville¬AN÷n¬~AA÷rHkF1VHe¬AD÷1485392400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richmond¬WU÷richmond¬WN÷RHO¬AF÷Rhode Island¬WV÷rhode-island¬AN÷n¬~AA÷nByGrdfJ¬AD÷1485392400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Samford¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAM¬AE÷Samford¬WU÷samford¬WN÷EAS¬AF÷East Ten. State¬WV÷east-ten-state¬AN÷n¬~AA÷zT7OBFu3¬AD÷1485392400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Siu Edwardsville¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDW¬AE÷Siu Edwardsville¬WU÷siu-edwardsville¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee State¬WV÷tennessee-state¬AN÷n¬~AA÷Uk7SAZf9¬AD÷1485392400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Dakota Coyotes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Dakota Coyotes¬WU÷south-dakota-coyotes¬WN÷WES¬AF÷Western Illinois¬WV÷western-illinois¬AN÷n¬~AA÷0h0A2B2k¬AD÷1485392400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOU¬AE÷St. Louis¬WU÷st-louis¬WN÷MAS¬AF÷Massachusetts¬WV÷massachusetts¬AN÷n¬~AA÷ANs1PY92¬AD÷1485394200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SE Louisiana¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOU¬AE÷SE Louisiana¬WU÷se-louisiana¬WN÷NOR¬AF÷Northwestern St.¬WV÷northwestern-st¬AN÷n¬~AA÷dKgJ0kX1¬AD÷1485394200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seton Hall¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SET¬AE÷Seton Hall¬WU÷seton-hall¬WN÷BUT¬AF÷Butler¬WV÷butler¬AN÷n¬~AA÷dKFlGUWl¬AD÷1485396000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado State¬WU÷colorado-state¬WN÷JOS¬AF÷San Jose State¬WV÷san-jose-state¬AN÷n¬~AA÷EeQqHAHr¬AD÷1485396000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEN¬AE÷Denver¬WU÷denver¬WN÷SOU¬AF÷South Dakota St.¬WV÷south-dakota-st¬AN÷n¬~AA÷lEt5OhP8¬AD÷1485396000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUR¬AE÷Georgia¬WU÷gurcistan¬WN÷ALA¬AF÷Alabama¬WV÷alabama¬AN÷n¬~AA÷ptzEMWgL¬AD÷1485396000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illinois¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ILL¬AE÷Illinois¬WU÷illinois¬WN÷IOW¬AF÷Iowa¬WV÷iowa¬AN÷n¬~AA÷ryI0DSG7¬AD÷1485396000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lamar¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M-CC¬WV÷texas-a-m-cc¬WM÷LAM¬AE÷Lamar¬WU÷lamar¬AN÷n¬~AA÷6kyANCvF¬AD÷1485396000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LSU¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LSU¬AE÷LSU¬WU÷lsu¬WN÷FLO¬AF÷Florida¬WV÷florida¬AN÷n¬~AA÷v3ZHLj9R¬AD÷1485396000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami¬WU÷miami¬WN÷BOS¬AF÷Boston College¬WV÷boston-college¬AN÷n¬~AA÷4pJdE811¬AD÷1485396000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stephen F. Austin¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STE¬AE÷Stephen F. Austin¬WU÷stephen-f-austin¬WN÷CEN¬AF÷Central Arkansas¬WV÷central-arkansas¬AN÷n¬~AA÷zBEhFlne¬AD÷1485396000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wyoming¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WYO¬AE÷Wyoming¬WU÷wyoming¬WN÷UNL¬AF÷UNLV¬WV÷unlv¬AN÷n¬~AA÷bq0myW8E¬AD÷1485399600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boise State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOI¬AE÷Boise State¬WU÷boise-state¬WN÷NEV¬AF÷Nevada¬WV÷nevada¬AN÷n¬~AA÷ptdqxCg8¬AD÷1485399600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UC Santa Barbara¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷UC Santa Barbara¬WU÷uc-santa-barbara¬WN÷NOR¬AF÷CS Northridge¬WV÷cs-northridge¬AN÷n¬~AA÷WdbeZ9wR¬AD÷1485403200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona State¬WU÷arizona-state¬WN÷WAS¬AF÷Washington¬WV÷washington¬AN÷n¬~AA÷h6aizjOK¬AD÷1485403200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷USC¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷UCL¬AF÷UCLA¬WV÷ucla¬WM÷USC¬AE÷USC¬WU÷usc¬AN÷n¬~~
3
1485292963
1869
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NCAA 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NCAA 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NCAA 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NCAA 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NCAA 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.