Futbol »ABD » MLS » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷6c50sVCa¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000157000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷d6zFYGaa¬AD÷1492984800¬ADE÷1492984800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬AX÷1¬AV÷1492990799|;1493010193|¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬WU÷minnesota-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬WV÷colorado-rapids¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2qyBZdpg¬AD÷1492977600¬ADE÷1492977600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬AX÷1¬AV÷1492980638|;1492980638|;1492981042|;1492989202|¬BX÷-1¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬WU÷los-angeles-galaxy¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬WV÷seattle-sounders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ohx7zwVn¬AD÷1492968600¬ADE÷1492968600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬AX÷1¬AV÷1492971805|;1492974085|;1492975492|;1492985958|;1492989244|¬BX÷-1¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬WU÷new-york-city¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬WV÷orlando-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6Hs2yJFt¬AD÷1492911000¬ADE÷1492911000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬AX÷1¬AV÷1492912249|;1492915403|;1492916766|;1492918368|;1492959027|¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬WU÷real-salt-lake¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TAK¬AF÷Atlanta United¬WV÷atlanta-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷48ezta7P¬AD÷1492905600¬ADE÷1492905600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬AX÷1¬AV÷1492911863|;1492918980|¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬WU÷fc-dallas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vV3lIeFI¬AD÷1492903800¬ADE÷1492903800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬AX÷1¬AV÷1492904798|;1492906107|;1492914943|;1492908545|;1492918920|¬BX÷-1¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬WU÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬WV÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j57hHFUO¬AD÷1492903800¬ADE÷1492903800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬AX÷1¬AV÷1492905154|;1492917494|;1492918954|¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v1OqqvxP¬AD÷1492891200¬ADE÷1492891200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬AX÷1¬AV÷1492893201|;1492894983|;1492896581|;1492902149|¬BX÷-1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬WV÷vancouver-whitecaps¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷d6EqJy0C¬AD÷1492890900¬ADE÷1492890900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬AX÷1¬AV÷1492902113|¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QcKupKMI¬AD÷1492880400¬ADE÷1492880400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬AX÷1¬AV÷1492897878|¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬WU÷philadelphia-union¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rZUzo07C¬AD÷1492817400¬ADE÷1492817400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬AX÷1¬AV÷1492830194|¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬WV÷chicago-fire¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IFFuKHp6¬AD÷1492644600¬ADE÷1492644600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬AX÷1¬AV÷1492664210|¬BX÷-1¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬WU÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ENIONaos¬AD÷1492309800¬ADE÷1492309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬AX÷1¬AV÷1492325996|¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷drWdSuwQ¬AD÷1492304400¬ADE÷1492304400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬AX÷1¬AV÷1492339433|¬BX÷-1¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬WU÷colorado-rapids¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ltByLcVa¬AD÷1492302600¬ADE÷1492302600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬AX÷1¬AV÷1492325978|¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬WU÷houston-dynamo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷A7HTnMx0¬AD÷1492300800¬ADE÷1492300800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬AX÷1¬AV÷1492325953|¬BX÷-1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬WV÷toronto-fc¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AkCXLwGg¬AD÷1492299000¬ADE÷1492299000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬AX÷1¬AV÷1492325944|¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬WV÷dc-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IiXhTLNJ¬AD÷1492290000¬ADE÷1492290000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬AX÷1¬AV÷1492325932|¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬WU÷chicago-fire¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬WV÷new-england-revolution¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1493255534
79
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷6c50sVCa¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000157000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷h4CR7NEP¬AD÷1493422200¬ADE÷1493422200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬WV÷houston-dynamo¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬WU÷toronto-fc¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷fDbg3sNt¬AD÷1493492400¬ADE÷1493492400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Impact¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬WU÷montreal-impact¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬WV÷vancouver-whitecaps¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷hYTNWfUB¬AD÷1493495700¬ADE÷1493495700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬WU÷orlando-city¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬WV÷colorado-rapids¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷WOSRVEqI¬AD÷1493508600¬ADE÷1493508600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬WU÷columbus-crew¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬WV÷new-york-city¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷QasVUYbO¬AD÷1493508600¬ADE÷1493508600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬WV÷chicago-fire¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷4jtZThEU¬AD÷1493510400¬ADE÷1493510400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬WU÷fc-dallas¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬WV÷portland-timbers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷UD7ukxpt¬AD÷1493510400¬ADE÷1493510400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬WU÷minnesota-united¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷rHBqldan¬AD÷1493512200¬ADE÷1493512200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬WU÷sporting-kansas-city¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷A9vJXzF5¬AD÷1493517600¬ADE÷1493517600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬WV÷new-england-revolution¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷xvBmmGEh¬AD÷1493519400¬ADE÷1493519400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬WV÷philadelphia-union¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬WU÷los-angeles-galaxy¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷GU9inzUb¬AD÷1493578800¬ADE÷1493578800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAK¬AE÷Atlanta United¬WU÷atlanta-united¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬WV÷dc-united¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AZ80ZASd.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷Clgb21xm¬AD÷1493854200¬ADE÷1493854200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬WU÷toronto-fc¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬WV÷orlando-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y54dofq5¬AD÷1493857800¬ADE÷1493857800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬WU÷sporting-kansas-city¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬WV÷new-york-red-bulls¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1493255534
295
YARDIM: Şu anda Futbol/ABD bölümünde yer alan MLS 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com MLS 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, MLS 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. MLS 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). MLS 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.