Futbol »ABD » NWSL Women » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ABD: NWSL Women¬ZEE÷vBzAOR7R¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷Cz6qHk00¬ZD÷p¬ZE÷foOZXeYq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vBzAOR7R¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/nwsl-women/¬ZX÷00ABD 003......0080000000169000NWSL Women 010 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷0zH1wQ86¬AD÷1506895200¬ADE÷1506895200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City K¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City K¬WU÷kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dash K¬WV÷houston-dash¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ldcda7VP¬AD÷1506814200¬ADE÷1506814200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina Courage K¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pride K¬WV÷orlando-pride¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷YOR¬AE÷North Carolina Courage K¬WU÷north-carolina-courage¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷A5bh0mGJ¬AD÷1506812400¬ADE÷1506812400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Breakers K¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Breakers K¬WU÷boston-breakers¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷BLU¬AF÷Sky Blue K¬WV÷sky-blue¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷YmF9y4wJ¬AD÷1506812400¬ADE÷1506812400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington K¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington K¬WU÷washington¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Reign K¬WV÷seattle-reign¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷fcG5xpOC¬AD÷1506799800¬ADE÷1506799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Thorns K¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Thorns K¬WU÷portland-thorns-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago K¬WV÷chicago-red-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nk6TzXn8¬AD÷1506556800¬ADE÷1506556800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dash K¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dash K¬WU÷houston-dash¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YOR¬AF÷North Carolina Courage K¬WV÷north-carolina-courage¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷nXCcv6g0¬AD÷1506301200¬ADE÷1506301200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Reign K¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Reign K¬WU÷seattle-reign¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City K¬WV÷kansas-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷48Nhunvf¬AD÷1506290400¬ADE÷1506290400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sky Blue K¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Sky Blue K¬WU÷sky-blue¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YOR¬AF÷North Carolina Courage K¬WV÷north-carolina-courage¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷UXNJol1Q¬AD÷1506213000¬ADE÷1506213000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dash K¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dash K¬WU÷houston-dash¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago K¬WV÷chicago-red-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QHOltSOm¬AD÷1506207600¬ADE÷1506207600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington K¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington K¬WU÷washington¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Breakers K¬WV÷boston-breakers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~ZA÷ABD: NWSL Women - Playofflar¬ZEE÷vBzAOR7R¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷jR4mG9F6¬ZD÷p¬ZE÷foOZXeYq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_vBzAOR7R¬ZJ÷11¬ZL÷/futbol/abd/nwsl-women/¬ZX÷00ABD 003......0080000000225000NWSL Women -023offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷EP79LrDa¬AD÷1508013000¬ADE÷1508013000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina Courage K¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷North Carolina Courage K¬WU÷north-carolina-courage¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POR¬AF÷Portland Thorns K¬WV÷portland-thorns-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Kn63PzPj¬AD÷1507491000¬ADE÷1507491000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina Courage K¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷North Carolina Courage K¬WU÷north-carolina-courage¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago K¬WV÷chicago-red-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷td7aQG9p¬AD÷1507404600¬ADE÷1507404600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Thorns K¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Thorns K¬WU÷portland-thorns-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pride K¬WV÷orlando-pride¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1508777848
123
fixtures
1
1508777848
0
YARDIM: Şu anda Futbol/ABD bölümünde yer alan NWSL Women 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NWSL Women 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NWSL Women 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. NWSL Women 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). NWSL Women 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.