Futbol »Bulgaristan » Kupa » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷BULGARİSTAN: Kupa¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaristan¬ZC÷OITit0Rh¬ZD÷p¬ZE÷GI3V9HdN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/bulgaristan/kupa/¬ZX÷00Bulgaristan 011ristan0070000000169000Kupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaristan¬~AA÷hIo7SlsR¬AD÷1506013200¬ADE÷1506013200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lok. Gorna¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Lok. Gorna¬WU÷gorna¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬WV÷botev¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷djhbUACE¬AD÷1506004200¬ADE÷1506004200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritsa Plovdiv¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLO¬AF÷Lok. Plovdiv¬WV÷lok-plovdiv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷MAR¬AE÷Maritsa Plovdiv¬WU÷maritsa-plovdiv¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷ERn3TURK¬AD÷1505998800¬ADE÷1505998800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Oboriste¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBO¬AE÷Oboriste¬WU÷oboriste-panagjuriste¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬WV÷ludogorets¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IagfVjc8¬AD÷1505923200¬ADE÷1505923200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litex Lovech¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬WU÷litex-lovech¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷STO¬AF÷Bistritsa¬WV÷bistritsa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YgCUEVCR¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Botev Vratsa¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VRA¬AE÷Botev Vratsa¬WU÷botev-vratsa¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PIR¬AF÷Pirin Blagoevgrad¬WV÷pirin-blagoevgrad¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷z3bdAkLr¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chernomorets Balchik¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chernomorets Balchik¬WU÷chernomorets-balchik¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Sofia¬WV÷slavia-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UwDa99zk¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lok. Sofia¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOF¬AE÷Lok. Sofia¬WU÷lok-sofia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VER¬AF÷Vereya¬WV÷vereya¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8UB38Tke¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montana¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montana¬WU÷montana¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬WV÷cherno-more¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jg187m51¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pomorie¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ETA¬AF÷Etar¬WV÷etar¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷POM¬AE÷Pomorie¬WU÷pomorie¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷4d5C67K7¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strumska Slava¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strumska Slava¬WU÷strumska-slava¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SOZ¬AF÷Sozopol¬WV÷sozopol¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jVMPFBcL¬AD÷1505836800¬ADE÷1505836800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Botev Galabovo¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Botev Galabovo¬WU÷botev-galabovo¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬WV÷levski¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xSILGirF¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Neftochimic Burgas¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAF¬AE÷Neftochimic Burgas¬WU÷neftochimic-burgas¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SOF¬AF÷Tsarsko Selo¬WV÷tsarsko-selo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷r5JHHXS8¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nesebar¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NES¬AE÷Nesebar¬WU÷nesebar¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Sofia¬WV÷cska-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷W2FFaKl7¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevlievo¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEV¬AE÷Sevlievo¬WU÷sevlievo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BER¬AF÷Beroe¬WV÷beroe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AgEJbv4D¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokol Markovo¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokol Markovo¬WU÷sokol-markovo¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse¬WV÷dunav-ruse¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nBc2NNtE¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vihren¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIH¬AE÷Vihren¬WU÷vihren¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEP¬AF÷Septemvri Sofia¬WV÷septemvri-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1506222578
16
fixtures
1
1506222578
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Bulgaristan bölümünde yer alan Kupa 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Kupa 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Kupa 2017/2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Kupa 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Kupa 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.