Futbol »Bulgaristan » Kupa » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷BULGARİSTAN: Kupa¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaristan¬ZC÷IXlsB5Pn¬ZD÷p¬ZE÷pdQynIX3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/bulgaristan/kupa/¬ZX÷00Bulgaristan 011ristan0070000000157000Kupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaristan¬~AA÷KrWCdOfF¬AD÷1477587600¬ADE÷1477587600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botev Plovdiv¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOT¬AE÷Botev Plovdiv¬WU÷botev¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷NAF¬AF÷Neftochimic Burgas¬WV÷neftochimic-burgas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ADlMZ0m2¬AD÷1477576800¬ADE÷1477576800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vereya¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷Vereya¬WU÷vereya¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷POM¬AF÷Pomorie¬WV÷pomorie¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CtBiktmk¬AD÷1477573200¬ADE÷1477573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sozopol¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOZ¬AE÷Sozopol¬WU÷sozopol¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PIR¬AF÷Pirin Blagoevgrad¬WV÷pirin-blagoevgrad¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UHLnjMXr¬AD÷1477497600¬ADE÷1477497600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Levski¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬AV÷1477650479|¬BX÷-1¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬WV÷cherno-more¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷LEV¬AE÷Levski¬WU÷levski¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷ruS2nvX7¬AD÷1477494000¬ADE÷1477494000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Litex Lovech¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOF¬AF÷Lok. Sofia¬WV÷lok-sofia¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬WU÷litex-lovech¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷xKt8c4u9¬AD÷1477414800¬ADE÷1477414800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montana¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷1¬AV÷1477438511|¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montana¬WU÷montana¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬WV÷ludogorets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷bZUGerAL¬AD÷1477407600¬ADE÷1477407600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lok. Plovdiv¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLO¬AE÷Lok. Plovdiv¬WU÷lok-plovdiv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷OBO¬AF÷Oboriste¬WV÷oboriste-panagjuriste¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ARTfl02e¬AD÷1477396800¬ADE÷1477396800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Septemvri Sofia¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOF¬AE÷Septemvri Sofia¬WU÷septemvri-sofia¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse¬WV÷dunav-ruse¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷t2WhN4q9¬AD÷1474549200¬ADE÷1474549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oboriste¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OBO¬AE÷Oboriste¬WU÷oboriste-panagjuriste¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GOR¬AF÷Lok. Gorna¬WV÷gorna¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷40yYD06e¬AD÷1474549200¬ADE÷1474549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tsarsko Selo¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOF¬AE÷Tsarsko Selo¬WU÷tsarsko-selo¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬WV÷levski¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷042eeDl8¬AD÷1474473600¬ADE÷1474473600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litex Lovech¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬WU÷litex-lovech¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Sofia¬WV÷slavia-sofia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SbSlOpU2¬AD÷1474462800¬ADE÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bansko¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOZ¬AF÷Sozopol¬WV÷sozopol¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BAN¬AE÷Bansko¬WU÷bansko¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷vwnf237q¬AD÷1474462800¬ADE÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bistritsa¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STO¬AE÷Bistritsa¬WU÷bistritsa¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse¬WV÷dunav-ruse¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷8U53giJK¬AD÷1474462800¬ADE÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gotse Delchev¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOT¬AE÷Gotse Delchev¬WU÷gotse-delchev¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬WV÷botev¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷5¬AN÷n¬~AA÷dzYPFMyq¬AD÷1474462800¬ADE÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lok. Sofia¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOF¬AE÷Lok. Sofia¬WU÷lok-sofia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Sofia¬WV÷cska-sofia¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ITpb1NMk¬AD÷1474462800¬ADE÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nesebar¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NES¬AE÷Nesebar¬WU÷nesebar¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷POM¬AF÷Pomorie¬WV÷pomorie¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷ve1afX3E¬AD÷1474462800¬ADE÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rozova Dolina¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAZ¬AE÷Rozova Dolina¬WU÷rozova-dolina¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬WV÷cherno-more¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷zPVdMObF¬AD÷1474462800¬ADE÷1474462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Septemvri Sofia¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOF¬AE÷Septemvri Sofia¬WU÷septemvri-sofia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BER¬AF÷Beroe¬WV÷beroe¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fRobK2TR¬AD÷1474376400¬ADE÷1474376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botev Galabovo¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷Botev Galabovo¬WU÷botev-galabovo¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MON¬AF÷Montana¬WV÷montana¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷jcXTEtik¬AD÷1474376400¬ADE÷1474376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botev Vratsa¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VRA¬AE÷Botev Vratsa¬WU÷botev-vratsa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬WV÷ludogorets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷baOCWTB7¬AD÷1474376400¬ADE÷1474376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chernomorets Balchik¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Chernomorets Balchik¬WU÷chernomorets-balchik¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PLO¬AF÷Lok. Plovdiv¬WV÷lok-plovdiv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷EFU0LrEL¬AD÷1474376400¬ADE÷1474376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Etar¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NAF¬AF÷Neftochimic Burgas¬WV÷neftochimic-burgas¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ETA¬AE÷Etar¬WU÷etar¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷n3k20sxd¬AD÷1474376400¬ADE÷1474376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levski Karlovo¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAR¬AE÷Levski Karlovo¬WU÷levski-karlovo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VER¬AF÷Vereya¬WV÷vereya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Qgl6a1i2¬AD÷1474376400¬ADE÷1474376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartak Pleven¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ISP¬AE÷Spartak Pleven¬WU÷spartak-pleven¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PIR¬AF÷Pirin Blagoevgrad¬WV÷pirin-blagoevgrad¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~
1
1490920365
24
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BULGARİSTAN: Kupa¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaristan¬ZC÷IXlsB5Pn¬ZD÷p¬ZE÷pdQynIX3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/bulgaristan/kupa/¬ZX÷00Bulgaristan 011ristan0070000000157000Kupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaristan¬~AA÷vPOvundK¬AD÷1491325200¬ADE÷1491325200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pirin Blagoevgrad¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIR¬AE÷Pirin Blagoevgrad¬WU÷pirin-blagoevgrad¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬WV÷botev¬AN÷n¬~AA÷0YPztStE¬AD÷1491402600¬ADE÷1491402600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Litex Lovech¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬WU÷litex-lovech¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬WV÷cherno-more¬AN÷n¬~AA÷A7FAZPJs¬AD÷1491411600¬ADE÷1491411600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lok. Plovdiv¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬WV÷ludogorets¬WM÷PLO¬AE÷Lok. Plovdiv¬WU÷lok-plovdiv¬AN÷n¬~AA÷8bTrv6BQ¬AD÷1491498000¬ADE÷1491498000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vereya¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷Vereya¬WU÷vereya¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse¬WV÷dunav-ruse¬AN÷n¬~
1
1490920365
4
YARDIM: Şu anda Futbol/Bulgaristan bölümünde yer alan Kupa 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Kupa 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Kupa 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Kupa 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Kupa 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.