Futbol »Etiyopya » Premier League » 2017/2018

results
1
1508666883
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ETİYOPYA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiyopya¬ZC÷buh7paUC¬ZD÷s¬ZE÷z9qUmpZq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/etiyopya/premier-league/¬ZX÷00Etiyopya 008iyopya0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiyopya¬~AA÷AV7b6PK1¬AD÷1509372000¬ADE÷1509372000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arba Menche¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARB¬AE÷Arba Menche¬WU÷arba-menche¬WN÷MEK¬AF÷Mekelle Kenema¬WV÷mekelle-kenema-fc¬AN÷n¬~AA÷ARicRQdR¬AD÷1509372000¬ADE÷1509372000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dedebit¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DED¬AE÷Dedebit¬WU÷dedebit¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬WV÷welayta-dicha¬AN÷n¬~AA÷lGJk8ojk¬AD÷1509372000¬ADE÷1509372000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷EEPCO¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEB¬AE÷EEPCO¬WU÷eepco¬WN÷DEF¬AF÷Defence Force¬WV÷defence-force¬AN÷n¬~AA÷S6Ig755e¬AD÷1509372000¬ADE÷1509372000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬WV÷sidama-bunna¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬WU÷ethiopia-bunna¬AN÷n¬~AA÷EablTnSE¬AD÷1509372000¬ADE÷1509372000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jimma Kenema¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Kenema¬WU÷jimma-kenema¬WN÷AWA¬AF÷Awassa¬WV÷awassa¬AN÷n¬~AA÷z9apUSC8¬AD÷1509372000¬ADE÷1509372000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. George¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬WV÷dire-dawa¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬WU÷st-george¬AN÷n¬~AA÷M5B25qz8¬AD÷1509372000¬ADE÷1509372000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Welwalo Adigrat University¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welwalo Adigrat University¬WU÷welwalo-adigrat-university-fc¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬WV÷fasil-ketema¬AN÷n¬~AA÷WzggS6sL¬AD÷1509372000¬ADE÷1509372000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Woldya Kenema¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOK¬AE÷Woldya Kenema¬WU÷woldya-kenema¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬WV÷adama-city¬AN÷n¬~AA÷M5Bgnkw7¬AD÷1509784200¬ADE÷1509784200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defence Force¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force¬WU÷defence-force¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬WV÷welayta-dicha¬AN÷n¬~AA÷0dAco9hD¬AD÷1509861600¬ADE÷1509861600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adama City¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADA¬AE÷Adama City¬WU÷adama-city¬WN÷DED¬AF÷Dedebit¬WV÷dedebit¬AN÷n¬~AA÷xEgtAhVD¬AD÷1509861600¬ADE÷1509861600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Awassa¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AWA¬AE÷Awassa¬WU÷awassa¬WN÷WOK¬AF÷Woldya Kenema¬WV÷woldya-kenema¬AN÷n¬~AA÷G4hp9CpK¬AD÷1509861600¬ADE÷1509861600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬WU÷fasil-ketema¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬WV÷st-george¬AN÷n¬~AA÷ARil8WaQ¬AD÷1509861600¬ADE÷1509861600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mekelle Kenema¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle Kenema¬WU÷mekelle-kenema-fc¬WN÷WEL¬AF÷Welwalo Adigrat University¬WV÷welwalo-adigrat-university-fc¬AN÷n¬~AA÷nmqG3j8s¬AD÷1509861600¬ADE÷1509861600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬WU÷sidama-bunna¬WN÷ARB¬AF÷Arba Menche¬WV÷arba-menche¬AN÷n¬~AA÷UBYK2ANm¬AD÷1509865200¬ADE÷1509865200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dire Dawa¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬WU÷dire-dawa¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Kenema¬WV÷jimma-kenema¬AN÷n¬~AA÷82XO1Uxf¬AD÷1509870600¬ADE÷1509870600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷EEPCO¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEB¬AE÷EEPCO¬WU÷eepco¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬WV÷ethiopia-bunna¬AN÷n¬~AA÷GSWS0lh0¬AD÷1510993800¬ADE÷1510993800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬WU÷ethiopia-bunna¬WN÷ARB¬AF÷Arba Menche¬WV÷arba-menche¬AN÷n¬~AA÷fJVWa876¬AD÷1511071200¬ADE÷1511071200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Awassa¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬WV÷welayta-dicha¬WM÷AWA¬AE÷Awassa¬WU÷awassa¬AN÷n¬~AA÷OYgfH9xs¬AD÷1511071200¬ADE÷1511071200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defence Force¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬WV÷adama-city¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force¬WU÷defence-force¬AN÷n¬~AA÷4lDNMVEJ¬AD÷1511071200¬ADE÷1511071200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷EEPCO¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEB¬AE÷EEPCO¬WU÷eepco¬WN÷WEL¬AF÷Welwalo Adigrat University¬WV÷welwalo-adigrat-university-fc¬AN÷n¬~AA÷joPubnxJ¬AD÷1511071200¬ADE÷1511071200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬WU÷fasil-ketema¬WN÷WOK¬AF÷Woldya Kenema¬WV÷woldya-kenema¬AN÷n¬~AA÷xrLyaSMC¬AD÷1511071200¬ADE÷1511071200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mekelle Kenema¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle Kenema¬WU÷mekelle-kenema-fc¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Kenema¬WV÷jimma-kenema¬AN÷n¬~AA÷ruCRLkUP¬AD÷1511071200¬ADE÷1511071200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬WU÷sidama-bunna¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬WV÷st-george¬AN÷n¬~AA÷2PhbGTim¬AD÷1511074800¬ADE÷1511074800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dire Dawa¬ER÷3. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬WU÷dire-dawa¬WN÷DED¬AF÷Dedebit¬WV÷dedebit¬AN÷n¬~
1
1508666883
112
YARDIM: Şu anda Futbol/Etiyopya bölümünde yer alan Premier League 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Premier League 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Premier League 2017/2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Premier League 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Premier League 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.