Futbol »Etiyopya » Premier League » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ETİYOPYA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiyopya¬ZC÷OCAl2EEA¬ZD÷s¬ZE÷pSxMXXMc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/etiyopya/premier-league/¬ZX÷00Etiyopya 008iyopya0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiyopya¬~AA÷jw7LKR89¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adama City¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADA¬AE÷Adama City¬WU÷adama-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬WV÷fasil-ketema¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷2HQQbpnj¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Awassa¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEB¬AF÷EEPCO¬WV÷eepco¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷AWA¬AE÷Awassa¬WU÷awassa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷UT5PJoOF¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬WU÷dire-dawa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Bunna¬WV÷jimma-aba-bunna¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷n50UI5wM¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬WU÷ethiopia-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARB¬AF÷Arba Menche¬WV÷arba-menche¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dG7HL7g3¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬WU÷sidama-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defence Force¬WV÷defence-force¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷QeaYHPhS¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬WU÷st-george¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Nigd Bank¬WV÷ethiopia-nigd-bank¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷rD3DMmvc¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬WU÷welayta-dicha¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷DED¬AF÷Dedebit¬WV÷dedebit¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷t8PUc41d¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Woldya Kenema¬ER÷30. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOK¬AE÷Woldya Kenema¬WU÷woldya-kenema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ADD¬AF÷Addis Ababa Ketema¬WV÷addis-ababa-ketema¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷dGon6SgG¬AD÷1497965400¬ADE÷1497965400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dedebit¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DED¬AE÷Dedebit¬WU÷dedebit¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬WV÷sidama-bunna¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷SzfV9Afi¬AD÷1497699000¬ADE÷1497699000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force¬WU÷defence-force¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬WV÷adama-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AJkj5n9M¬AD÷1497614400¬ADE÷1497614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Arba Menche¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬WV÷welayta-dicha¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬WM÷ARB¬AE÷Arba Menche¬WU÷arba-menche¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷O2mv8lP3¬AD÷1497614400¬ADE÷1497614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷EEPCO¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEB¬AE÷EEPCO¬WU÷eepco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷WOK¬AF÷Woldya Kenema¬WV÷woldya-kenema¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷fiRMaQWq¬AD÷1497614400¬ADE÷1497614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Nigd Bank¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Nigd Bank¬WU÷ethiopia-nigd-bank¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬WV÷ethiopia-bunna¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷2gnr78vA¬AD÷1497614400¬ADE÷1497614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬WU÷fasil-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬WV÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6RhZ8U9c¬AD÷1497614400¬ADE÷1497614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Bunna¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Bunna¬WU÷jimma-aba-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷AWA¬AF÷Awassa¬WV÷awassa¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷hrue46OS¬AD÷1497526200¬ADE÷1497526200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Addis Ababa Ketema¬ER÷29. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADD¬AE÷Addis Ababa Ketema¬WU÷addis-ababa-ketema¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬WV÷st-george¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xjwqin59¬AD÷1495976400¬ADE÷1495976400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George¬ER÷19. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬WU÷st-george¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬WV÷fasil-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~
1
1498677094
240
fixtures
1
1498677094
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Etiyopya bölümünde yer alan Premier League 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Premier League 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Premier League 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Premier League 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Premier League 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.