Futbol »Gana » Premier Lig » 2015/2016

results
1
1455025280
0
fixtures
PW÷3¬SA÷1¬~ZA÷GANA: Premier Lig¬ZB÷82¬ZY÷Gana¬ZC÷ERGaF907¬ZD÷s¬ZE÷WOGvsb0n¬ZF÷1¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷82_6BeXoaup¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/gana/premier-lig/¬ZX÷00Gana........004......00000000125000Premier Lig.011er Lig¬~AA÷IqF7tIwg¬AD÷1455976800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Stars¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STA¬AE÷All Stars¬WU÷all-stars¬OA÷team¬WN÷TZI¬AF÷Sekondi Hasaacas¬WV÷sekondi-hasaacas¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷8Y7KwGNB¬AD÷1455976800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashanti Gold¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashanti Gold¬WU÷ashanti-gold¬OA÷team¬WN÷MED¬AF÷Medeama¬WV÷medeama¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷OpMbrv9t¬AD÷1455976800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bechem United¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEC¬AE÷Bechem United¬WU÷bechem-united¬OA÷team¬WN÷LIB¬AF÷Liberty¬WV÷liberty¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷nLbVa6vE¬AD÷1455976800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ebusua Dwarfs¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DRE¬AF÷Dreams¬WV÷dreams¬OB÷team¬WM÷EBU¬AE÷Ebusua Dwarfs¬WU÷ebusua-dwarfs¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷b55myN1D¬AD÷1455976800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hearts Of Oak¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEA¬AE÷Hearts Of Oak¬WU÷hearts-of-oak¬OA÷team¬WN÷NEW¬AF÷New Edubiase¬WV÷new-edubiase¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷69B3sbOn¬AD÷1455976800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inter Allies¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INT¬AE÷Inter Allies¬WU÷inter-allies¬OA÷team¬WN÷ADU¬AF÷Aduana Stars¬WV÷aduana-stars¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷C6EBuxga¬AD÷1455976800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Techiman City¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BEC¬AF÷Berekum Chelsea¬WV÷berekum-chelsea¬OB÷team¬WM÷TEC¬AE÷Techiman City¬WU÷techiman-city¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷jcDFvd85¬AD÷1455976800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷WAFA¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAF¬AE÷WAFA¬WU÷wafa¬OA÷team¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko¬WV÷asante-kotoko¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷b3zseHhn¬AD÷1456581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aduana Stars¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADU¬AE÷Aduana Stars¬WU÷aduana-stars¬OA÷team¬WN÷STA¬AF÷All Stars¬WV÷all-stars¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷tn6SyfhO¬AD÷1456581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Asante Kotoko¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ASH¬AF÷Ashanti Gold¬WV÷ashanti-gold¬OB÷team¬WM÷ASA¬AE÷Asante Kotoko¬WU÷asante-kotoko¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷fkAWzE7U¬AD÷1456581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berekum Chelsea¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEC¬AE÷Berekum Chelsea¬WU÷berekum-chelsea¬OA÷team¬WN÷WAF¬AF÷WAFA¬WV÷wafa¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷WUmlgeNb¬AD÷1456581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dreams¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRE¬AE÷Dreams¬WU÷dreams¬OA÷team¬WN÷BEC¬AF÷Bechem United¬WV÷bechem-united¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷hvkpfy8h¬AD÷1456581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liberty¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷INT¬AF÷Inter Allies¬WV÷inter-allies¬OB÷team¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬WU÷liberty¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷EgwghFx5¬AD÷1456581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medeama¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MED¬AE÷Medeama¬WU÷medeama¬OA÷team¬WN÷HEA¬AF÷Hearts Of Oak¬WV÷hearts-of-oak¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷nP6OxzwI¬AD÷1456581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Edubiase¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷New Edubiase¬WU÷new-edubiase¬OA÷team¬WN÷EBU¬AF÷Ebusua Dwarfs¬WV÷ebusua-dwarfs¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷KCywdcwt¬AD÷1456581600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sekondi Hasaacas¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TZI¬AE÷Sekondi Hasaacas¬WU÷sekondi-hasaacas¬OA÷team¬WN÷TEC¬AF÷Techiman City¬WV÷techiman-city¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷IozAlXyU¬AD÷1457186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Stars¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STA¬AE÷All Stars¬WU÷all-stars¬OA÷team¬WN÷LIB¬AF÷Liberty¬WV÷liberty¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Sd3S6Eib¬AD÷1457186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Asante Kotoko¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASA¬AE÷Asante Kotoko¬WU÷asante-kotoko¬OA÷team¬WN÷MED¬AF÷Medeama¬WV÷medeama¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷pYDN7fxh¬AD÷1457186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashanti Gold¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashanti Gold¬WU÷ashanti-gold¬OA÷team¬WN÷BEC¬AF÷Berekum Chelsea¬WV÷berekum-chelsea¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷MJt1jg7H¬AD÷1457186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bechem United¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NEW¬AF÷New Edubiase¬WV÷new-edubiase¬OB÷team¬WM÷BEC¬AE÷Bechem United¬WU÷bechem-united¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷SdsciZiB¬AD÷1457186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ebusua Dwarfs¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EBU¬AE÷Ebusua Dwarfs¬WU÷ebusua-dwarfs¬OA÷team¬WN÷HEA¬AF÷Hearts Of Oak¬WV÷hearts-of-oak¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷0Au5kDMN¬AD÷1457186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inter Allies¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INT¬AE÷Inter Allies¬WU÷inter-allies¬OA÷team¬WN÷DRE¬AF÷Dreams¬WV÷dreams¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷KfMypipo¬AD÷1457186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Techiman City¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEC¬AE÷Techiman City¬WU÷techiman-city¬OA÷team¬WN÷ADU¬AF÷Aduana Stars¬WV÷aduana-stars¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷YcAJ8zNo¬AD÷1457186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷WAFA¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TZI¬AF÷Sekondi Hasaacas¬WV÷sekondi-hasaacas¬OB÷team¬WM÷WAF¬AE÷WAFA¬WU÷wafa¬OA÷team¬AN÷n¬~
1
1455025280
240
YARDIM: Şu anda Futbol/Gana bölümünde yer alan Gana Premier Ligi maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Gana Premier Ligi livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Gana Premier Ligi puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Gana Premier Ligi maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Gana Premier Ligi maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.