Futbol »Güney Amerika » Copa Sudamericana » 2017

results
1
1487727290
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana¬ZEE÷EwJVdqzn¬ZB÷3¬ZY÷Güney Amerika¬ZC÷roFksOKA¬ZD÷p¬ZE÷pKxPmBJP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷3_EwJVdqzn¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/guney-amerika/copa-sudamericana/¬ZX÷00Güney Amerik013merika0020000000153000Copa Sudamer017ricana000¬ZCC÷0¬ZAF÷Güney Amerika¬~AA÷4YbjoO6E¬AD÷1488320100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston River (Uru)¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston River (Uru)¬WU÷boston-river¬WN÷COM¬AF÷Comerciantes Unidos (Per)¬WV÷comerciantes-unidos¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷OMBOSFjm¬AD÷1488320100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷O'Higgins (Chi)¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIG¬AE÷O'Higgins (Chi)¬WU÷o-higgins¬WN÷FUE¬AF÷Fuerza A. (Ecu)¬WV÷fuerza-amarilla¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-tAW0m37l.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷I3H5ZQ72¬AD÷1488329100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dep. Cali (Col)¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LUQ¬AF÷Sp. Luqueno (Par)¬WV÷sp-luqueno¬WM÷DEP¬AE÷Dep. Cali (Col)¬WU÷dep-cali¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷QTKDX4xF¬AD÷1488329100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LDU Quito (Ecu)¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUI¬AE÷LDU Quito (Ecu)¬WU÷ldu-quito¬WN÷DEF¬AF÷Defensor Sp. (Uru)¬WV÷defensor-sp¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷29EiQMUl¬AD÷1488406500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anzoategui (Ven)¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANZ¬AE÷Anzoategui (Ven)¬WU÷anzoategui¬WN÷HUR¬AF÷Huracan (Arg)¬WV÷huracan¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷GbwNAsV1¬AD÷1488406500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nacional Potosi (Bol)¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAC¬AE÷Nacional Potosi (Bol)¬WU÷nacional-potosi¬WN÷HUA¬AF÷Huancayo (Per)¬WV÷huancayo¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷AwAWQgLa¬AD÷1488415500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Palestino (Chi)¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAL¬AE÷Palestino (Chi)¬WU÷palestino¬WN÷VEN¬AF÷Atl. Venezuela (Ven)¬WV÷atl-venezuela¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷653uPXkC¬AD÷1488415500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club (Arg)¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club (Arg)¬WU÷racing-club¬WN÷RIO¬AF÷Aguilas (Col)¬WV÷aguilas-doradas-pereira¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷pWCKTeys¬AD÷1488488400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juan Aurich (Per)¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUA¬AE÷Juan Aurich (Per)¬WU÷juan-aurich¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi (Arg)¬WV÷arsenal-sarandi¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷8nFmR2Fr¬AD÷1488492900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cerro Porteno (Par)¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAR¬AF÷Caracas (Ven)¬WV÷caracas¬WM÷CER¬AE÷Cerro Porteno (Par)¬WU÷cerro-porteno¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷WnBSRZ5g¬AD÷1488501900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tolima (Col)¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Tolima (Col)¬WU÷tolima¬WN÷BOL¬AF÷Bolivar (Bol)¬WV÷bolivar¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷dfG9YpN8¬AD÷1491340500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Petrolero de Yacuiba (Bol)¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷Petrolero de Yacuiba (Bol)¬WU÷petrolero-de-yacuiba¬WN÷UNI¬AF÷U. Catolica (Ecu)¬WV÷universidad-catolica¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷0S2qOi5I¬AD÷1491349500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cruzeiro (Bra)¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRU¬AE÷Cruzeiro (Bra)¬WU÷cruzeiro¬WN÷NAC¬AF÷Nacional Asuncion (Par)¬WV÷nacional-asuncion¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷xS64NKE7¬AD÷1491349500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente (Arg)¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente (Arg)¬WU÷independiente¬WN÷LIM¬AF÷A. Lima (Per)¬WV÷a-lima¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~
1
1487727290
44
YARDIM: Şu anda Futbol/Güney Amerika bölümünde yer alan Copa Sudamericana 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Copa Sudamericana 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Copa Sudamericana 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Copa Sudamericana 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Copa Sudamericana 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.