Futbol »İsrail » State Cup » 2016/2017

results
1
1481415154
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İSRAİL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷SW7vLOal¬ZD÷p¬ZE÷ryWVWM9G¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/israil/state-cup/¬ZX÷00İsrail 006İsrail0030000000153000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷WbeYjz8L¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷A.S. Holon¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOL¬AE÷A.S. Holon¬WU÷a-s-holon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷jqGZVYVe¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Haifa¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Haifa¬WU÷beitar-haifa¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Shaaraim¬WV÷maccabi-shaarayim¬AN÷n¬~AA÷zX1Phdw9¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Asi Gilboa¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KFA¬AE÷H. Asi Gilboa¬WU÷hapoel-asi-gilboa¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Iksal Imad¬WV÷hapoel-iksal-imad¬AN÷n¬~AA÷dt3LgxO2¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bikat Hayarden¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Bikat Hayarden¬WU÷hapoel-bikat-hayarden¬WN÷IRO¬AF÷M. Ironi Kiryat¬WV÷m-ironi-kiryat¬AN÷n¬~AA÷QLfxjfNR¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ihud Bnei Kfar Kara¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IHU¬AE÷Ihud Bnei Kfar Kara¬WU÷ihud-bnei-kfar-kara¬WN÷KFA¬AF÷H. Hod Hasharon¬WV÷hapoel-hod-hasharon¬AN÷n¬~AA÷p6y9pYpk¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MT Rahat¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MTR¬AE÷MT Rahat¬WU÷mt-rahat¬WN÷KFA¬AF÷Kfar Kasem¬WV÷kfar-kasem¬AN÷n¬~AA÷IeiUiGhF¬AD÷1482231600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Tzur Shalom¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷M. Tzur Shalom¬WU÷maccabi-tzur-shalom¬WN÷PET¬AF÷H. Petah Tikva¬WV÷h-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷AkG75ZME¬AD÷1482255000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬WU÷h-bnei-lod¬WN÷HKS¬AF÷Hapoel Kfar Shalem¬WV÷hapoel-kfar-shalem¬AN÷n¬~AA÷SUt4oEVr¬AD÷1482255300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷H. Ironi Rishon¬WU÷h-ironi-rishon¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬WV÷hapoel-hadera¬AN÷n¬~AA÷OdzDqh0e¬AD÷1482255600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬WV÷h-kfar-saba¬AN÷n¬~AA÷WbH36F78¬AD÷1482255900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Nazareth Illit¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Nazareth Illit¬WU÷hapoel-nazareth-illit¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nesher¬WV÷ironi-nesher¬AN÷n¬~AA÷UZEwVho2¬AD÷1482256200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Umm al-Fahm¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Umm al-Fahm¬WU÷hapoel-umm-al-fahm¬WN÷JAF¬AF÷Maccabi Jaffa¬WV÷m-jaffa¬AN÷n¬~AA÷UgwLsWU7¬AD÷1482339600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬WV÷hapoel-katamon¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬WU÷ramat-hasharon¬AN÷n¬~AA÷IJZGrCF1¬AD÷1482346800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Herzliya¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬WU÷m-herzliya¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬WV÷hapoel-afula¬AN÷n¬~
1
1481415154
14
YARDIM: Şu anda Futbol/İsrail bölümünde yer alan State Cup 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com State Cup 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, State Cup 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. State Cup 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). State Cup 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.