Futbol »İsrail » State Cup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷İSRAİL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷SW7vLOal¬ZD÷p¬ZE÷ryWVWM9G¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/israil/state-cup/¬ZX÷00İsrail 006İsrail0030000000153000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷8dMgok5i¬AD÷1486580400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Petach Tikva¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬WV÷m-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷PET¬AE÷M. Petach Tikva¬WU÷m-petach-tikva¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷hlv7NoDp¬AD÷1486573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashdod¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷YEH¬AF÷Yehuda¬WV÷yehuda¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬WU÷ashdod¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷0hGwuErI¬AD÷1486573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Haifa¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬WU÷h-haifa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷WvwBM5Sj¬AD÷1486494000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷B. Jerusalem¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬WV÷shmona¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷JER¬AE÷B. Jerusalem¬WU÷b-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷zDuQmzhc¬AD÷1485370500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ashdod¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬WV÷beitar-shimshon¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬WU÷ashdod¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷zyOCvWEq¬AD÷1485370500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷B. Jerusalem¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JER¬AE÷B. Jerusalem¬WU÷b-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAK¬AF÷Sakhnin¬WV÷sakhnin¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷bFWpqC6S¬AD÷1485363600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashkelon¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashkelon¬WU÷ashkelon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YEH¬AF÷Yehuda¬WV÷yehuda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OxxMlGxi¬AD÷1485363600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷H. Raanana¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAA¬AE÷H. Raanana¬WU÷h-raanana¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬WV÷m-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8QwYoEM9¬AD÷1485284100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva¬WU÷h-beer-sheva¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬WV÷shmona¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Q1YxoYyG¬AD÷1485277200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷UZvUnf73¬AD÷1485277200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Haifa¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬WU÷h-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬WV÷h-ironi-rishon¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4hXtphiM¬AD÷1485277200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬WU÷h-tel-aviv¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷QoSWJ839¬AD÷1483899300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬WU÷h-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬WV÷ramat-hasharon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WOSSKll3¬AD÷1483813800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷B. Jerusalem¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JER¬AE÷B. Jerusalem¬WU÷b-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬WV÷h-kfar-saba¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hYTOLUYd¬AD÷1483806600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬WU÷h-bnei-lod¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬WV÷m-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GGptcodd¬AD÷1483799400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Haifa¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷M. Haifa¬WU÷m-haifa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1487562897
42
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İSRAİL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷SW7vLOal¬ZD÷p¬ZE÷ryWVWM9G¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/israil/state-cup/¬ZX÷00İsrail 006İsrail0030000000153000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷tAK1qTZ3¬AD÷1488308100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yehuda¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ASH¬AF÷Ashdod¬WV÷ashdod¬WM÷YEH¬AE÷Yehuda¬WU÷yehuda¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 4-1.¬AN÷n¬~AA÷nmLcp9Kc¬AD÷1488387600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAI¬AF÷H. Haifa¬WV÷h-haifa¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷fDO5rmkA¬AD÷1488391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shmona¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHM¬AE÷Shmona¬WU÷shmona¬WN÷JER¬AF÷B. Jerusalem¬WV÷b-jerusalem¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-2.¬AN÷n¬~AA÷xxEAs74G¬AD÷1488394800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Tel Aviv¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬WM÷MAC¬AE÷M. Tel Aviv¬WU÷m-tel-aviv¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-0.¬AN÷n¬~
1
1487562897
4
YARDIM: Şu anda Futbol/İsrail bölümünde yer alan State Cup 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com State Cup 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, State Cup 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. State Cup 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). State Cup 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.