Futbol »İsrail » State Cup » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷İSRAİL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷SW7vLOal¬ZD÷p¬ZE÷ryWVWM9G¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/israil/state-cup/¬ZX÷00İsrail 006İsrail0030000000153000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷QoSWJ839¬AD÷1483899300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬WU÷h-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬WV÷ramat-hasharon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WOSSKll3¬AD÷1483813800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷B. Jerusalem¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JER¬AE÷B. Jerusalem¬WU÷b-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬WV÷h-kfar-saba¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hYTOLUYd¬AD÷1483806600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬WU÷h-bnei-lod¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬WV÷m-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GGptcodd¬AD÷1483799400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Haifa¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷M. Haifa¬WU÷m-haifa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6se63mJS¬AD÷1483704000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬WU÷beitar-shimshon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷NAZ¬AF÷H. Nazareth¬WV÷h-nazareth¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷r3nYb7Rq¬AD÷1483704000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬WV÷hapoel-afula¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xQoxbRtj¬AD÷1483704000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Netanya¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬WV÷h-ironi-rishon¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷NET¬AE÷Netanya¬WU÷netanya¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷OI514T3M¬AD÷1483700400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hapoel Iksal Imad¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ASH¬AF÷Ashdod¬WV÷ashdod¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Iksal Imad¬WU÷hapoel-iksal-imad¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷x27g6kZ9¬AD÷1483700400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷H. Hod Hasharon¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KFA¬AE÷H. Hod Hasharon¬WU÷hapoel-hod-hasharon¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬WV÷shmona¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pS6c59lG¬AD÷1483700400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Ironi Kiryat¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷M. Ironi Kiryat¬WU÷m-ironi-kiryat¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷GnJp8B4c¬AD÷1483638000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva¬WU÷h-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MAC¬AF÷M. Tzur Shalom¬WV÷maccabi-tzur-shalom¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bB8k7VJ3¬AD÷1483638000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Raanana¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAA¬AE÷H. Raanana¬WU÷h-raanana¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬WV÷m-nazareth¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ltRbp8Cj¬AD÷1483637700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷H. Akko¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACR¬AE÷H. Akko¬WU÷h-akko¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷YEH¬AF÷Yehuda¬WV÷yehuda¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2qFt9iki¬AD÷1483637700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Shaarayim FC¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Shaarayim FC¬WU÷maccabi-shaarayim¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAK¬AF÷Sakhnin¬WV÷sakhnin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷AkSfolcp¬AD÷1483637400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashkelon¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashkelon¬WU÷ashkelon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬WN÷JAF¬AF÷Maccabi Jaffa¬WV÷m-jaffa¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷fu9Q2GSH¬AD÷1483637400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Haifa¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬WU÷h-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷Kfar Kasem¬WV÷kfar-kasem¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷IJZGrCF1¬AD÷1482346800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Herzliya¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬WU÷m-herzliya¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬WV÷hapoel-afula¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷UgwLsWU7¬AD÷1482339600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬WU÷ramat-hasharon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬WV÷hapoel-katamon¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1484807257
30
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İSRAİL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷SW7vLOal¬ZD÷p¬ZE÷ryWVWM9G¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/israil/state-cup/¬ZX÷00İsrail 006İsrail0030000000153000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷Q1YxoYyG¬AD÷1485277200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬WV÷hapoel-ramat-gan¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷UZvUnf73¬AD÷1485277200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Haifa¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬WU÷h-haifa¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬WV÷h-ironi-rishon¬AN÷n¬~AA÷4hXtphiM¬AD÷1485277200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬WU÷h-tel-aviv¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬WV÷m-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷8QwYoEM9¬AD÷1485284100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva¬WU÷h-beer-sheva¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬WV÷shmona¬AN÷n¬~AA÷bFWpqC6S¬AD÷1485363600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashkelon¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashkelon¬WU÷ashkelon¬WN÷YEH¬AF÷Yehuda¬WV÷yehuda¬AN÷n¬~AA÷OxxMlGxi¬AD÷1485363600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Raanana¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAA¬AE÷H. Raanana¬WU÷h-raanana¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬WV÷m-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷zDuQmzhc¬AD÷1485370500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashdod¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬WU÷ashdod¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬WV÷beitar-shimshon¬AN÷n¬~AA÷zyOCvWEq¬AD÷1485370500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷B. Jerusalem¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAK¬AF÷Sakhnin¬WV÷sakhnin¬WM÷JER¬AE÷B. Jerusalem¬WU÷b-jerusalem¬AN÷n¬~
1
1484807257
8
YARDIM: Şu anda Futbol/İsrail bölümünde yer alan State Cup 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com State Cup 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, State Cup 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. State Cup 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). State Cup 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.