Futbol »Kuzey İrlanda » Kupası » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷KUZEY İRLANDA: Kupası¬ZEE÷p4VWSYDs¬ZB÷144¬ZY÷Kuzey İrlanda¬ZC÷0z7e9w1F¬ZD÷p¬ZE÷fywVlFKj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷144_p4VWSYDs¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/kuzey-irlanda/kupas/¬ZX÷00Kuzey İrland013rlanda0030000000153000Kupası 006Kupası000¬ZCC÷0¬~AA÷KjnkVrDo¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derriaghy¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DER¬AE÷Derriaghy¬WU÷derriaghy¬AG÷2¬WN÷POR¬AF÷Portstewart¬WV÷portstewart¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷Iy5hU2Si¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dundela¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUN¬AE÷Dundela¬WU÷dundela¬AG÷3¬WN÷FIV¬AF÷Fivemiletown¬WV÷fivemiletown¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷Cb4dTMsb¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lisburn¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIS¬AE÷Lisburn¬WU÷lisburn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷STL¬AF÷St Luke's¬WV÷st-luke-s¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷jk30Stc4¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richhill¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richhill¬WU÷richhill¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷GRO¬AF÷Grove¬WV÷grove¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷8Qc5R0CA¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport & Leisure¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SVO¬AE÷Sport & Leisure¬WU÷sport-leisure¬AG÷1¬WN÷KUB¬AF÷Dollingstown¬WV÷dollingstown¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷nHd9QKRG¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tobermore¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOB¬AE÷Tobermore¬WU÷tobermore¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷SHO¬AF÷Shorts¬WV÷shorts¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷tvdDPvsN¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trojans¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRO¬AE÷Trojans¬WU÷trojans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷DRU¬AF÷Drumaness¬WV÷drumaness¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷fs0HObdT¬AD÷1480771800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windmill¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Windmill¬WU÷windmill¬AG÷3¬WN÷CRE¬AF÷Crewe¬WV÷crewe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷K8FFuO3i¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Abbey Villa¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ABB¬AE÷Abbey Villa¬WU÷abbey-villa¬AG÷2¬WN÷KUB¬AF÷Dollingstown¬WV÷dollingstown¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷IgYIvrJc¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ballymoney¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Ballymoney¬WU÷ballymoney¬AG÷1¬WN÷CRE¬AF÷Crewe¬WV÷crewe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷0INNw2Y3¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Comber Rec¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COM¬AE÷Comber Rec¬WU÷comber-rec¬AG÷2¬WN÷STL¬AF÷St Luke's¬WV÷st-luke-s¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷v9MRxMmA¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derriaghy¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DER¬AE÷Derriaghy¬WU÷derriaghy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷VAL¬AF÷Valley Rangers¬WV÷valley-rangers¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷8rRVyt3G¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dromara¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRO¬AE÷Dromara¬WU÷dromara¬AG÷1¬WN÷DRU¬AF÷Drumaness¬WV÷drumaness¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷nZPZz0IM¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dundela¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUN¬AE÷Dundela¬WU÷dundela¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷DOW¬AF÷Downshire Y.M.¬WV÷downshire-y-m¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷UcFvzKXS¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Belfast¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EAS¬AE÷East Belfast¬WU÷east-belfast¬AG÷0¬WN÷SHO¬AF÷Shorts¬WV÷shorts¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷6J66Vwtp¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Glebe¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GLE¬AE÷Glebe¬WU÷glebe¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬WN÷GRO¬AF÷Grove¬WV÷grove¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬AN÷n¬~AA÷0t6AUcej¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Killyleagh Youth¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIL¬AE÷Killyleagh Youth¬WU÷killyleagh-youth¬AG÷0¬WN÷POR¬AF÷Portstewart¬WV÷portstewart¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷vX4ETHAd¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lisburn Rangers¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIS¬AE÷Lisburn Rangers¬WU÷lisburn-rangers¬AG÷0¬WN÷LIS¬AF÷Lisburn¬WV÷lisburn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷vPAkh1mc¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newington Youth¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FIV¬AF÷Fivemiletown¬WV÷fivemiletown¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬WM÷NEW¬AE÷Newington Youth¬WU÷newington-youth¬AG÷4¬AN÷n¬~AA÷IF9giL23¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richhill¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richhill¬WU÷richhill¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷OXF¬AF÷Oxford Stars¬WV÷oxford-stars¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷Cx9cjuI9¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sofia Farmer¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOF¬AE÷Sofia Farmer¬WU÷sofia-farmer¬AG÷0¬WN÷WIN¬AF÷Windmill¬WV÷windmill¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷QuD1kaXF¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport & Leisure¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ARD¬AF÷Ards Rangers¬WV÷ards-rangers¬AH÷2¬WM÷SVO¬AE÷Sport & Leisure¬WU÷sport-leisure¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷8426lJnM¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tobermore¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOB¬AE÷Tobermore¬WU÷tobermore¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷WAK¬AF÷Wakehurst¬WV÷wakehurst¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷ne1Amw2S¬AD÷1478352600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trojans¬ER÷1/64 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRO¬AE÷Trojans¬WU÷trojans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷18T¬AF÷18th Newtownabbey Old Boys¬WV÷18th-newtownabbey-old-boys¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷xhGSphOh¬AD÷1475330400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queens Univ.¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUE¬AE÷Queens Univ.¬WU÷queens-university¬AG÷0¬WN÷LIS¬AF÷Lisburn¬WV÷lisburn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷EZCthFEL¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷18th Newtownabbey Old Boys¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷18T¬AE÷18th Newtownabbey Old Boys¬WU÷18th-newtownabbey-old-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷BAL¬AF÷Ballynahinch United¬WV÷ballynahinch-united¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷8dCpiZTR¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Abbey Villa¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ABB¬AE÷Abbey Villa¬WU÷abbey-villa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷DUN¬AF÷Dungiven¬WV÷dungiven¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷pI3Cngxq¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ards Rangers¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARD¬AE÷Ards Rangers¬WU÷ards-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LUR¬AF÷Lurgan Town Boys¬WV÷lurgan-town-boys¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷StgHoDik¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ballymoney¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Ballymoney¬WU÷ballymoney¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin United¬WV÷crumlin-united¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷6XiLpX6e¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barn¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barn¬WU÷barn¬AG÷1¬WN÷DUN¬AF÷Dundela¬WV÷dundela¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷EciPqiM1¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Camlough¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAM¬AE÷Camlough¬WU÷camlough¬AG÷0¬WN÷DRO¬AF÷Dromara¬WV÷dromara¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷hljTrBy8¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Coagh Utd¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COA¬AE÷Coagh Utd¬WU÷coagh-utd¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷DER¬AF÷Derriaghy¬WV÷derriaghy¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬AN÷n¬~AA÷dMG9i3u8¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Comber Rec¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COM¬AE÷Comber Rec¬WU÷comber-rec¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷ARD¬AF÷Ardstraw¬WV÷ardstraw¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷APKDjNfE¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crewe¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬WU÷crewe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷ARD¬AF÷Ardglass¬WV÷ardglass¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷4nKHksAK¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin Star¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TRO¬AF÷Trojans¬WV÷trojans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin Star¬WU÷crumlin-star¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷rwJLl1PQ¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Downshire Y.M.¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOW¬AE÷Downshire Y.M.¬WU÷downshire-y-m¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬WN÷URD¬AF÷U. U. Jordanstown¬WV÷u-u-jordanstown¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬AN÷n¬~AA÷OW0lpLXs¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fivemiletown¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FIV¬AE÷Fivemiletown¬WU÷fivemiletown¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷SIR¬AF÷Sirocco¬WV÷sirocco¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷2Nahquml¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glebe¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ALI¬AF÷Silverwood¬WV÷silverwood¬AH÷2¬WM÷GLE¬AE÷Glebe¬WU÷glebe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷dpadra2f¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Grove¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRO¬AE÷Grove¬WU÷grove¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷5¬AT÷4¬WN÷RAT¬AF÷Rathfriland¬WV÷rathfriland-rangers¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬AN÷n¬~AA÷fVHasJH0¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Islandmagee¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ISL¬AE÷Islandmagee¬WU÷islandmagee¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷KIL¬AF÷Killyleagh Youth¬WV÷killyleagh-youth¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷xf74twX6¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Larne Technical Old Boys¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAR¬AE÷Larne Technical Old Boys¬WU÷larne-technical-old-boys¬AG÷1¬WN÷WAK¬AF÷Wakehurst¬WV÷wakehurst¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷Gp68ucnD¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lisburn Rangers¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIS¬AE÷Lisburn Rangers¬WU÷lisburn-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷BAL¬AF÷Ballynure Old Boys¬WV÷ballynure-old-boys¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷40aj4tPD¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneyslane¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Moneyslane¬WU÷moneyslane-fc¬AG÷0¬WN÷POR¬AF÷Portstewart¬WV÷portstewart¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷tQMJnEgt¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mossley Young Men¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Mossley Young Men¬WU÷mossley-young-men¬AG÷1¬WN÷STL¬AF÷St Luke's¬WV÷st-luke-s¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷OlCOoY8n¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newry City¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newry City¬WU÷newry-city¬AG÷1¬WN÷NEW¬AF÷Newington Youth¬WV÷newington-youth¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷WEFWqCwa¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Richhill¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richhill¬WU÷richhill¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WN÷NOR¬AF÷Nortel¬WV÷nortel¬AN÷n¬~AA÷A5EzqWh5¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seapatrick¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seapatrick¬WU÷seapatrick¬AG÷0¬WN÷DRU¬AF÷Drumaness¬WV÷drumaness¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷jHVXsj8B¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shorts¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHO¬AE÷Shorts¬WU÷shorts¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬WN÷DUN¬AF÷Dunloy¬WV÷dunloy¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷U7UysANH¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sofia Farmer¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOF¬AE÷Sofia Farmer¬WU÷sofia-farmer¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷LIM¬AF÷Limavady¬WV÷limavady¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷OUTutUxO¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport & Leisure¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks Young¬WV÷st-patricks-young¬AH÷1¬WM÷SVO¬AE÷Sport & Leisure¬WU÷sport-leisure¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷xYXqulhU¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Marys¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STM¬AE÷St. Marys¬WU÷st-marys¬AG÷4¬WN÷OXF¬AF÷Oxford Stars¬WV÷oxford-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷2eaj0XNu¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strabane Athletic¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STR¬AE÷Strabane Athletic¬WU÷strabane-athletic¬AG÷4¬WN÷EAS¬AF÷East Belfast¬WV÷east-belfast¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷tnbfaiwn¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tobermore¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DES¬AF÷Desertmartin¬WV÷desertmartin¬AH÷0¬WM÷TOB¬AE÷Tobermore¬WU÷tobermore¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬AN÷n¬~AA÷AL2bbBhh¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Valley Rangers¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Valley Rangers¬WU÷valley-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬WN÷SEA¬AF÷Seagoe¬WV÷seagoe¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷lC12cV7b¬AD÷1475325000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Windmill¬ER÷1/128 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Windmill¬WU÷windmill¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WN÷DON¬AF÷Donard¬WV÷donard¬AN÷n¬~
1
1481011689
93
fixtures
1
1481011689
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Kuzey İrlanda bölümünde yer alan Kupası 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Kupası 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Kupası 2016/2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Kupası 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Kupası 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.