Futbol »Özbekistan » Professional Football League » 2017

Professional Football League
Loading ...
results
1
1484987673
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ÖZBEKİSTAN: Professional Football League¬ZEE÷zBkyuyRI¬ZB÷202¬ZY÷Özbekistan¬ZC÷0OAjgQeU¬ZD÷p¬ZE÷AeBhDulP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷202_zBkyuyRI¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/ozbekistan/professional-football-league/¬ZX÷00Özbekistan 010kistan0000000000153000Professional028League000¬ZCC÷0¬~AA÷Wll8mWZ1¬AD÷1488542400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mashal Muborak¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAS¬AE÷Mashal Muborak¬WU÷mashal-muborak¬WN÷TAS¬AF÷Lok. Tashkent¬WV÷lok-tashkent¬AN÷n¬~AA÷86XjCFC2¬AD÷1488542400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Met. Bekobod¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAM¬AF÷Din. Samarkand¬WV÷din-samarkand¬WM÷BEK¬AE÷Met. Bekobod¬WU÷met-bekobod¬AN÷n¬~AA÷tKVbAgsF¬AD÷1488542400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pakhtakor¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAK¬AE÷Pakhtakor¬WU÷pakhtakor¬WN÷QIZ¬AF÷Qizilqum Zarafshon¬WV÷qizilqum-zarafshon¬AN÷n¬~AA÷nLAw3BZl¬AD÷1488628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bunyodkor¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUN¬AE÷Bunyodkor¬WU÷bunyodkor¬WN÷SOG¬AF÷Sogdiyona Jizzax¬WV÷sogdiyona-jizzax¬AN÷n¬~AA÷veBZ3iKr¬AD÷1488628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buxoro¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUX¬AE÷Buxoro¬WU÷buxoro¬WN÷OLI¬AF÷Olmaliq¬WV÷olmaliq-fk¬AN÷n¬~AA÷xnP78XBR¬AD÷1488628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kokand 1912¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KPV¬AE÷Kokand 1912¬WU÷kokand-1912¬WN÷NAS¬AF÷Nasaf Qarshi¬WV÷nasaf-qarshi¬AN÷n¬~AA÷fNZ29DdL¬AD÷1488628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Navbahor Namangan¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAV¬AE÷Navbahor Namangan¬WU÷navbahor-namangan¬WN÷OBO¬AF÷Obod¬WV÷obod-tashkent¬AN÷n¬~AA÷ncWfBZR8¬AD÷1488628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shortan Guzor¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHO¬AE÷Shortan Guzor¬WU÷shortan-guzor¬WN÷NEF¬AF÷Neftchi Fargona¬WV÷neftchi-fargona¬AN÷n¬~AA÷Mw3j09J7¬AD÷1488974400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Din. Samarkand¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAM¬AE÷Din. Samarkand¬WU÷din-samarkand¬WN÷SHO¬AF÷Shortan Guzor¬WV÷shortan-guzor¬AN÷n¬~AA÷8zan1k41¬AD÷1488974400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lok. Tashkent¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAS¬AE÷Lok. Tashkent¬WU÷lok-tashkent¬WN÷SOG¬AF÷Sogdiyona Jizzax¬WV÷sogdiyona-jizzax¬AN÷n¬~AA÷zsiYOhd8¬AD÷1488974400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Neftchi Fargona¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEF¬AE÷Neftchi Fargona¬WU÷neftchi-fargona¬WN÷PAK¬AF÷Pakhtakor¬WV÷pakhtakor¬AN÷n¬~AA÷AaqoMjtR¬AD÷1489060800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nasaf Qarshi¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAS¬AE÷Nasaf Qarshi¬WU÷nasaf-qarshi¬WN÷BUX¬AF÷Buxoro¬WV÷buxoro¬AN÷n¬~AA÷SvWCHAlr¬AD÷1489060800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olmaliq¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLI¬AE÷Olmaliq¬WU÷olmaliq-fk¬WN÷BUN¬AF÷Bunyodkor¬WV÷bunyodkor¬AN÷n¬~
1
1484987673
240
YARDIM: Şu anda Futbol/Özbekistan bölümünde yer alan Professional Football League 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Professional Football League 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Professional Football League 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Professional Football League 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Professional Football League 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.