Futbol »Slovakya » Kupa » 2017/2018

results
1
1500633328
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SLOVAKYA: Kupa¬ZEE÷bsc3EJ27¬ZB÷171¬ZY÷Slovakya¬ZC÷CtRqHAAO¬ZD÷p¬ZE÷U7jBzYl9¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷171_bsc3EJ27¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/slovakya/kupa/¬ZX÷00Slovakya 008ovakya0100000000169000Kupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Slovakya¬~AA÷IZm1zjZe¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bacuch¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAC¬AE÷Bacuch¬WU÷bacuch¬WN÷MEZ¬AF÷Medzibrod¬WV÷tj-sokol-medzibrod¬AN÷n¬~AA÷bVQmbgR2¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Benesova¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Benesova¬WU÷osk-benesova¬WN÷DRU¬AF÷Druzstevnik¬WV÷druzstevnik-bela-dulice¬AN÷n¬~AA÷Y9ftAgLj¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cierne¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIE¬AE÷Cierne¬WU÷sk-cierne¬WN÷CAD¬AF÷Cadca¬WV÷cadca¬AN÷n¬~AA÷WGvGm09C¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Druzstevnik Circ¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Druzstevnik Circ¬WU÷druzstevnik-circ¬WN÷LIP¬AF÷Lipany¬WV÷lipany¬AN÷n¬~AA÷EaOpLJTi¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Druzstevnik Jacovce¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOL¬AF÷Solcany¬WV÷solcany¬WM÷MAY¬AE÷Druzstevnik Jacovce¬WU÷druzstevnik-jacovce¬AN÷n¬~AA÷Ieu0q6ZN¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Druzstevnik Parchovany¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAY¬AE÷Druzstevnik Parchovany¬WU÷parchovany¬WN÷VRA¬AF÷Vranov¬WV÷vranov¬AN÷n¬~AA÷4YSZ2xEN¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FK Jablonove¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FK¬AE÷FK Jablonove¬WU÷fk-jablonove¬WN÷PEZ¬AF÷Pezinok¬WV÷pezinok¬AN÷n¬~AA÷prJD2TZo¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gerlachov¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Gerlachov¬WU÷fk-gerlachov¬WN÷FK¬AF÷FK Drustav Svidnik¬WV÷fk-drustav-svidnik¬AN÷n¬~AA÷dbn3j2Pg¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horka¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horka¬WU÷gemerska-horka¬WN÷ROZ¬AF÷Roznava¬WV÷roznava¬AN÷n¬~AA÷ruG1HyTG¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horne Saliby¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horne Saliby¬WU÷horne-saliby¬WN÷KOL¬AF÷Kolarovo¬WV÷kolarovo¬AN÷n¬~AA÷0jmoSNat¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ivanka¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IVA¬AE÷Ivanka¬WU÷slovan-ivanka¬WN÷TJ¬AF÷TJ Cunovo¬WV÷tj-cunovo¬AN÷n¬~AA÷2ymairAm¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jasenov¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷Jasenov¬WU÷jasenov¬WN÷PTA¬AF÷Ptava Pticie¬WV÷ptava-pticie¬AN÷n¬~AA÷dnv4rQlU¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamenica nad Cirochou¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAZ¬AE÷Kamenica nad Cirochou¬WU÷kamenica-nad-cirochou¬WN÷HUM¬AF÷FK Humenne¬WV÷fk-humenne¬AN÷n¬~AA÷hlfzkA5n¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kluknava¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KRO¬AF÷Krompachy¬WV÷krompachy¬WM÷KLUK¬AE÷Kluknava¬WU÷kluknava¬AN÷n¬~AA÷ruxXWGS3¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kmetovo¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KME¬AE÷Kmetovo¬WU÷sk-kmetovo¬WN÷LUD¬AF÷V. Ludince¬WV÷velke-ludince¬AN÷n¬~AA÷zgyJ6KEb¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kostolne Kracany¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOS¬AE÷Kostolne Kracany¬WU÷kostolne-kracany¬WN÷NOV¬AF÷FC Novy Zivot¬WV÷novy-zivot¬AN÷n¬~AA÷CYUicDt9¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kovacova¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Kovacova¬WU÷kovacova¬WN÷JUP¬AF÷JUPIE Podlavice Badin¬WV÷jupie-podlavice-badin¬AN÷n¬~AA÷b9iTd4nQ¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ladomerska Vieska¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOG¬AE÷Ladomerska Vieska¬WU÷ladomerska-vieska¬WN÷BAY¬AF÷Dynamo Diviaky¬WV÷dynamo-diviaky¬AN÷n¬~AA÷E3rqmlza¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Levoca¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEV¬AE÷Levoca¬WU÷fk-05-levoca¬WN÷POD¬AF÷Spisske Podhradie¬WV÷spisske-podhradie¬AN÷n¬~AA÷2N7Qxqef¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liptovske Sliace¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SON¬AE÷Liptovske Sliace¬WU÷liptovske-sliace¬WN÷STI¬AF÷Lip. Stiavnica¬WV÷liptovska-stiavnica¬AN÷n¬~AA÷dQn5Z9l2¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷L.Mikulas - Paludzka¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIK¬AE÷L.Mikulas - Paludzka¬WU÷liptovsky-mikulas-paludzka¬WN÷POR¬AF÷Zav. Poruba¬WV÷zavazna-poruba¬AN÷n¬~AA÷4lHcIHDA¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lozorno¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VEK¬AF÷Velke Levare¬WV÷velke-levare¬WM÷LOZ¬AE÷Lozorno¬WU÷lozorno¬AN÷n¬~AA÷A9pgxC4q¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Malinec¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malinec¬WU÷tj-jednota-malinec¬WN÷POL¬AF÷Poltar¬WV÷poltar¬AN÷n¬~AA÷AmBYzNP6¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MFK Krupina¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOB¬AE÷MFK Krupina¬WU÷mfk-krupina¬WN÷TAT¬AF÷Tatran VLM¬WV÷tatran-vlm¬AN÷n¬~AA÷SSXA8tpn¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MSK Senec¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEN¬AE÷MSK Senec¬WU÷msk-senec¬WN÷JAK¬AF÷Jakubov¬WV÷jakubov¬AN÷n¬~AA÷drtyWzrA¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nevidzany¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEV¬AE÷Nevidzany¬WU÷nevidzany¬WN÷KOZ¬AF÷Kozarovce¬WV÷lokomotiva-kozarovce¬AN÷n¬~AA÷OW8MwPul¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nizna¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIZ¬AE÷Nizna¬WU÷nizna¬WN÷TVR¬AF÷Tvrdosin¬WV÷sk-tvrdosin¬AN÷n¬~AA÷pOfWkjjt¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olcnava¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLC¬AE÷Olcnava¬WU÷olcnava¬WN÷HRA¬AF÷Hranovnica¬WV÷hranovnica¬AN÷n¬~AA÷4jUehOfs¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oravan¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Oravan¬WU÷oravan¬WN÷NAM¬AF÷Namestovo¬WV÷namestovo¬AN÷n¬~AA÷KIhPcpXJ¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oravska Poruba¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Oravska Poruba¬WU÷oravska-poruba¬WN÷ZAB¬AF÷Zabokreky¬WV÷fk-slovan-zabokreky¬AN÷n¬~AA÷vsrOovvP¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pavlovce nad Uhom¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAC¬AF÷Nacina Ves¬WV÷nacina-ves¬WM÷PAV¬AE÷Pavlovce nad Uhom¬WU÷pavlovce-nad-uhom¬AN÷n¬~AA÷A9ONMW4d¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plevnik-Drienove¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLE¬AE÷Plevnik-Drienove¬WU÷plevnik-drienove¬WN÷STA¬AF÷Trencianske Stankovce¬WV÷trencianske-stankovce¬AN÷n¬~AA÷lIxTXdDc¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Podolie¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Podolie¬WU÷osk-podolie¬WN÷MYJ¬AF÷Myjava¬WV÷myjava¬AN÷n¬~AA÷rF84fWsP¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Poproc¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLO¬AE÷Poproc¬WU÷slovan-poproc¬WN÷SAM¬AF÷Krasnohorske Podhradie¬WV÷krasnohorske-podhradie¬AN÷n¬~AA÷Kv6EqfC9¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Povazska Bystrica¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POV¬AE÷Povazska Bystrica¬WU÷povazska-bystrica¬WN÷CAS¬AF÷Castkovce¬WV÷castkovce¬AN÷n¬~AA÷hC0wzsuD¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pribelce¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Pribelce¬WU÷tjd-pribelce¬WN÷DAR¬AF÷Slov. Darmoty¬WV÷slovenske-darmoty¬AN÷n¬~AA÷xv9AFFcT¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rajec¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAJ¬AE÷Rajec¬WU÷rajec¬WN÷JED¬AF÷Jednota Banova¬WV÷jednota-banova¬AN÷n¬~AA÷bV4IrERF¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rajecke Teplice¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAJ¬AE÷Rajecke Teplice¬WU÷rajecke-teplice¬WN÷STR¬AF÷Stranavy¬WV÷banik-stranavy¬AN÷n¬~AA÷ARwPYxbi¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rudinska¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUD¬AE÷Rudinska¬WU÷rudinska¬WN÷KRA¬AF÷Krasno¬WV÷krasno¬AN÷n¬~AA÷l0qcyWJk¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Selce¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEL¬AE÷Selce¬WU÷selce¬WN÷SAL¬AF÷Salkova¬WV÷salkova¬AN÷n¬~AA÷S68I1mkh¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Senkvice¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEN¬AE÷Senkvice¬WU÷senkvice¬WN÷BAH¬AF÷Bahon¬WV÷bahon¬AN÷n¬~AA÷Y7F939Ku¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slovan Nalepkovo¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAL¬AE÷Slovan Nalepkovo¬WU÷slovan-nalepkovo¬WN÷HAR¬AF÷Harichovce¬WV÷sk-harichovce¬AN÷n¬~AA÷OCC5oGsc¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slovan Skalite¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOV¬AF÷K. Nove Mesto¬WV÷kysucke-nove-mesto¬WM÷SLO¬AE÷Slovan Skalite¬WU÷slovan-skalite¬AN÷n¬~AA÷rLiPv5Qs¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartak Vysoka¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAK¬AF÷Makov¬WV÷makov¬WM÷SPV¬AE÷Spartak Vysoka¬WU÷spartak-vysoka¬AN÷n¬~AA÷Q356GerN¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Strecno¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strecno¬WU÷strecno¬WN÷MAR¬AF÷MSK Martin¬WV÷msk-martin¬AN÷n¬~AA÷0KpepnKH¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Streda nad Bodrogom¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Streda nad Bodrogom¬WU÷streda-nad-bodrogom¬WN÷KAL¬AF÷Mladost Kalsa¬WV÷mladost-kalsa¬AN÷n¬~AA÷W2asZ0fJ¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TJ Laza¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TJL¬AE÷TJ Laza¬WU÷tj-laza¬WN÷NOV¬AF÷Novohrad Lucenec¬WV÷novohrad-lucenec¬AN÷n¬~AA÷QsUV3IbH¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TJ Oponice¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TJO¬AE÷TJ Oponice¬WU÷tj-oponice¬WN÷TOP¬AF÷MFK Topolcany¬WV÷topolcany¬AN÷n¬~AA÷hQuCltf6¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velka Ida¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Velka Ida¬WU÷velka-ida¬WN÷KEC¬AF÷Kechnec¬WV÷fk-kechnec¬AN÷n¬~AA÷MToioS4B¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velka Lomnica¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velka Lomnica¬WU÷velka-lomnica¬WN÷HUM¬AF÷Spisska Bela¬WV÷spisska-bela¬AN÷n¬~AA÷0dKtMaEo¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velke Kosihy¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velke Kosihy¬WU÷velke-kosihy¬WN÷SVA¬AF÷Svaty Peter¬WV÷svaty-peter¬AN÷n¬~AA÷ngWbcGyo¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velke Zaluzie¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SK¬AE÷Velke Zaluzie¬WU÷velke-zaluzie¬WN÷HRU¬AF÷Hrusovany¬WV÷hrusovany¬AN÷n¬~AA÷fJexBZ5p¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zemianske Kostolany¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEM¬AE÷Zemianske Kostolany¬WU÷zemianske-kostolany¬WN÷BAN¬AF÷Banik HN¬WV÷banik-horna-nitra¬AN÷n¬~AA÷WvgvlUKh¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zupcany¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUB¬AE÷Zupcany¬WU÷zupcany¬WN÷SAR¬AF÷Sarisske Michalany¬WV÷sarisske-michalany¬AN÷n¬~AA÷IHQN5vU4¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Besenov¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BES¬AE÷Besenov¬WU÷besenov¬WN÷SUR¬AF÷Surany¬WV÷surany¬AN÷n¬~AA÷dODkKwqb¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blava¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOH¬AE÷Blava¬WU÷blava¬WN÷HLO¬AF÷Slovan Hlohovec¬WV÷slovan-hlohovec¬AN÷n¬~AA÷zko7kMv0¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Druzstevnik Perin¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Druzstevnik Perin¬WU÷druzstevnik-perin¬WN÷VYS¬AF÷V. Opatske¬WV÷vysne-opatske¬AN÷n¬~AA÷WKUR4bqB¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dvory nad Zitavou¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DVO¬AE÷Dvory nad Zitavou¬WU÷druzstevnik-dvory-nad-zitavou¬WN÷ZAM¬AF÷N. Zamky¬WV÷n-zamky¬AN÷n¬~AA÷CYrmTYRS¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fatran Varin¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTH¬AE÷Fatran Varin¬WU÷fatran-varin¬WN÷TEP¬AF÷Teplicka¬WV÷teplicka¬AN÷n¬~AA÷fDnkRsFn¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FK Sol¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FKS¬AE÷FK Sol¬WU÷fk-sol¬WN÷OSK¬AF÷OSK Fintice¬WV÷osk-fintice¬AN÷n¬~AA÷dp7Uy3A0¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iskra Hnusta¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIS¬AF÷Tisovec¬WV÷tisovec¬WM÷HNU¬AE÷Iskra Hnusta¬WU÷iskra-hnusta¬AN÷n¬~AA÷6eUedXeF¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jesenske¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JES¬AE÷Jesenske¬WU÷fk-jesenske¬WN÷TOR¬AF÷Tornala¬WV÷fk-mesta-tornala¬AN÷n¬~AA÷QwvKnKOI¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kosicka Nova Ves¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FKK¬AE÷Kosicka Nova Ves¬WU÷kosicka-nova-ves¬WN÷CAN¬AF÷Cana¬WV÷cana¬AN÷n¬~AA÷zFCgJcb4¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehnice¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEH¬AE÷Lehnice¬WU÷lehnice¬WN÷VYD¬AF÷Vydrany¬WV÷fc-vydrany¬AN÷n¬~AA÷6c7M074b¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Malacky¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MLA¬AE÷Malacky¬WU÷fc-malacky¬WN÷ZAV¬AF÷Zavod¬WV÷zavod¬AN÷n¬~AA÷ENAUboZA¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NMSK 1922¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOM¬AF÷Tomasov¬WV÷tomasov¬WM÷NMS¬AE÷NMSK 1922¬WU÷nmsk-1922-novomestsky-sportovy-klub-1922-bratislava¬AN÷n¬~AA÷S6nmn8k5¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olympia Borsa¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLY¬AE÷Olympia Borsa¬WU÷olympia-borsa¬WN÷GEC¬AF÷Geca¬WV÷geca¬AN÷n¬~AA÷hh4MsYtM¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Partizan Cigel¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Partizan Cigel¬WU÷tj-partizan-cigel¬WN÷SIM¬AF÷Simonovany¬WV÷simonovany¬AN÷n¬~AA÷d2xF70ah¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pata¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Pata¬WU÷pata¬WN÷GAL¬AF÷Galanta¬WV÷galanta¬AN÷n¬~AA÷v7VuVfcG¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Precin¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Precin¬WU÷partizan-precin¬WN÷DOM¬AF÷Domaniza¬WV÷domaniza¬AN÷n¬~AA÷EsVEOhzp¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Predmier¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BYT¬AF÷Bytca¬WV÷bytca¬WM÷PRE¬AE÷Predmier¬WU÷predmier¬AN÷n¬~AA÷zXBQaRJ4¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rusovce¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MFK¬AE÷Rusovce¬WU÷mfk-rusovce¬WN÷SVJ¬AF÷Svaty Jur¬WV÷svaty-jur¬AN÷n¬~AA÷Ak4wcP3N¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slavia TU Kosice¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLA¬AE÷Slavia TU Kosice¬WU÷slavia-kosice¬WN÷MED¬AF÷Medzev¬WV÷spartak-medzev¬AN÷n¬~AA÷dn0Zc5lH¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sokol Zubrohlava¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUB¬AE÷Sokol Zubrohlava¬WU÷sokol-zubrohlava¬WN÷VES¬AF÷Oravske Vesele¬WV÷tj-tatran-oravske-vesele¬AN÷n¬~AA÷23B9pzc3¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TJ Salka¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TJS¬AE÷TJ Salka¬WU÷tj-salka¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Sahy¬WV÷slovan-sahy¬AN÷n¬~AA÷4C3sdqJT¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulic¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SNI¬AF÷Snina¬WV÷snina¬WM÷ULI¬AE÷Ulic¬WU÷ulic¬AN÷n¬~AA÷IcUqUECM¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velka Hradna¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEH¬AE÷Velka Hradna¬WU÷velka-hradna¬WN÷TEP¬AF÷Trenc. Teplice¬WV÷trencianske-teplice¬AN÷n¬~AA÷4S7QthdS¬AD÷1500822000¬ADE÷1500822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Visnove¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIS¬AE÷Visnove¬WU÷visnove¬WN÷ROS¬AF÷Rosina¬WV÷osk-rosina¬AN÷n¬~AA÷6Lk9i3Rp¬AD÷1500825600¬ADE÷1500825600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bela¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Bela¬WU÷bela¬WN÷FKT¬AF÷FK Terchova¬WV÷terchova¬AN÷n¬~AA÷d6KJNCkj¬AD÷1500825600¬ADE÷1500825600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velke Kostolany¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOS¬AE÷Velke Kostolany¬WU÷velke-kostolany¬WN÷MAL¬AF÷OFK Malzenice¬WV÷ofk-malzenice¬AN÷n¬~
1
1500633328
83
YARDIM: Şu anda Futbol/Slovakya bölümünde yer alan Slovakya kupası maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Slovakya kupası livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Slovakya kupası puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Slovakya kupası maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Slovakya kupası maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.