Rugby Ligi »İngiltere » League 1 Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷İNGİLTERE: League 1 Cup¬ZEE÷GdVYY663¬ZB÷198¬ZY÷İngiltere¬ZC÷lpXXQ0im¬ZD÷p¬ZE÷zelpXWfJ¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_GdVYY663¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/ingiltere/league-1-cup/¬ZX÷09İngiltere 009iltere0270000000157000League 1 Cup012 1 Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷İngiltere¬~AA÷lloalGlK¬AD÷1487516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunslet Hawks¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUN¬AE÷Hunslet Hawks¬WU÷hunslet-hawks¬AG÷10¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle¬WV÷newcastle¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷34¬AN÷n¬~AA÷AcnekdZD¬AD÷1487516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keighley¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEI¬AE÷Keighley¬WU÷keighley¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬WV÷doncaster¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷8h8CQCdD¬AD÷1487516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Wales¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Wales¬WU÷south-wales¬AG÷16¬WN÷LON¬AF÷London Skolars¬WV÷london-skolars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷24¬AN÷n¬~AA÷INk3mz4Q¬AD÷1487516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷York City¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬AZ÷0¬AG÷16¬AT÷16¬BA÷12¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷NOR¬AF÷Crusaders¬WV÷north-wales-crusaders¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷17¬AU÷16¬BB÷4¬BD÷12¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷Gpj5SYR0¬AD÷1487512800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hemel¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEM¬AE÷Hemel¬WU÷hemel¬AG÷12¬WN÷GLO¬AF÷Gloucestershire¬WV÷gloucestershire¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷48¬AN÷n¬~AA÷A7k9Rhs7¬AD÷1487512800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Whitehaven¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WHI¬AE÷Whitehaven¬WU÷whitehaven¬AG÷6¬WN÷WOR¬AF÷Workington Town¬WV÷workington-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷xfi1TECf¬AD÷1487426400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oxford RLFC¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OXF¬AE÷Oxford RLFC¬WU÷oxford-rlfc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬WV÷coventry¬AH÷28¬AN÷n¬~AA÷KIddUfcl¬AD÷1487426400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochdale Mayfield¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROC¬AE÷Rochdale Mayfield¬WU÷rochdale-mayfield¬AG÷18¬WN÷BAR¬AF÷Barrow¬WV÷barrow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷46¬AN÷n¬~
19
1488045831
8
fixtures
SA÷19¬~ZA÷İNGİLTERE: League 1 Cup¬ZEE÷GdVYY663¬ZB÷198¬ZY÷İngiltere¬ZC÷lpXXQ0im¬ZD÷p¬ZE÷zelpXWfJ¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_GdVYY663¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/ingiltere/league-1-cup/¬ZX÷09İngiltere 009iltere0270000000157000League 1 Cup012 1 Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷İngiltere¬~AA÷G0S2FsXA¬AD÷1491055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barrow¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrow¬WU÷barrow¬WN÷KEI¬AF÷Keighley¬WV÷keighley¬AN÷n¬~AA÷KYYgH32b¬AD÷1491055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gloucestershire¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GLO¬AE÷Gloucestershire¬WU÷gloucestershire¬WN÷WOR¬AF÷Workington Town¬WV÷workington-town¬AN÷n¬~AA÷2cObGNH4¬AD÷1491055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle¬WU÷newcastle¬WN÷NOR¬AF÷Crusaders¬WV÷north-wales-crusaders¬AN÷n¬~AA÷ANR6E1nH¬AD÷1491055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oxford RLFC¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OXF¬AE÷Oxford RLFC¬WU÷oxford-rlfc¬WN÷LON¬AF÷London Skolars¬WV÷london-skolars¬AN÷n¬~
19
1488045831
4
YARDIM: Şu anda Rugby Ligi/İngiltere bölümünde yer alan League 1 Cup 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com League 1 Cup 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, League 1 Cup 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. League 1 Cup 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. League 1 Cup 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.