Futbol »ABD » MLS » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷zRdKgb4m¬ZD÷p¬ZE÷KM2qHMND¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000179000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷C0awOBvm¬AD÷1526929200¬ADE÷1526929200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷vDbh3dpA¬WU÷montreal-impact¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷6ZUl2GaG¬WV÷los-angeles-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷Y90ZOiPt¬AD÷1526857200¬ADE÷1526857200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAK¬AE÷Atlanta United¬JA÷6a0p5IFc¬WU÷atlanta-united¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷0Mal4xV3¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷GUD7TXGP¬AD÷1526846400¬ADE÷1526846400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷jiIcsFNj¬WU÷chicago-fire¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷hddt6b0i¬WV÷houston-dynamo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷2R93UD1J¬AD÷1526839200¬ADE÷1526839200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷phjQaNwI¬WU÷minnesota-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷C0Jgre8p¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷bgqNLLcJ¬AD÷1526783400¬ADE÷1526783400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷Ox2H1q95¬WU÷san-jose-earthquakes¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷61iM03OB¬WV÷dc-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷K2pJM1rD¬AD÷1526772600¬ADE÷1526772600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷Iua935vg¬WU÷new-england-revolution¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷C2bD2Pga¬WV÷columbus-crew¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷rcgbRPTs¬AD÷1526772600¬ADE÷1526772600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷23kRjSfm¬WU÷philadelphia-union¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷pSvWknAg¬WV÷real-salt-lake¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷CxoFNsT6¬AD÷1526760000¬ADE÷1526760000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷MD505R9t¬WU÷fc-dallas¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷vk054oPn¬WV÷vancouver-whitecaps¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷YonBOND0¬AD÷1526756400¬ADE÷1526756400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷61VjoOOO¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷K4JY971P¬WV÷los-angeles-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷jNd6P3bf¬AD÷1526749200¬ADE÷1526749200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷AZyrmpfC¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷hbRnn49I¬WV÷colorado-rapids¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷xKh2Qqql¬AD÷1526688000¬ADE÷1526688000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷OIwzk6Pa¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷WrwvlQv6¬WV÷orlando-city¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷6XVUrhaF¬AD÷1526524200¬ADE÷1526524200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷l0oNi8us¬WV÷san-jose-earthquakes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷WKbedlXP¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷ldyQqYq9¬AD÷1526257800¬ADE÷1526257800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷GCG8YpuJ¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷hUaicUHJ¬WV÷new-york-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷A5xMpEU2¬AD÷1526248800¬ADE÷1526248800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷raI0z7A6¬WU÷orlando-city¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TAK¬AF÷Atlanta United¬JB÷xMH4ZQPC¬WV÷atlanta-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~
1
1526955890
126
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷zRdKgb4m¬ZD÷p¬ZE÷KM2qHMND¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000179000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷UyfrNVgg¬AD÷1527292800¬ADE÷1527292800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷pQTh1zFM¬WU÷toronto-fc¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷vmTd0fUS¬WV÷fc-dallas¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-E3Y1XN3G.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷8ShnMk9a¬AD÷1527296100¬ADE÷1527296100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷G8KOeExp¬WU÷houston-dynamo¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷bX9TfYij¬WV÷new-york-city¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-E3Y1XN3G.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2khjL9O5¬AD÷1527303600¬ADE÷1527303600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷Qw2FIypc¬WV÷san-jose-earthquakes¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷xO8Xgh7d¬WU÷los-angeles-galaxy¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-E3Y1XN3G.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷0zBgKTwC¬AD÷1527368400¬ADE÷1527368400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷4U0JHea3¬WU÷seattle-sounders¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷ngjOGFE9¬WV÷real-salt-lake¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-E3Y1XN3G.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ra0bJmgI¬AD÷1527370200¬ADE÷1527370200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷bTgSFZTF¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷hjgWEgqM¬WV÷new-england-revolution¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-E3Y1XN3G.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Mka2I78O¬AD÷1527375600¬ADE÷1527375600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷WthzEDbS¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷Czz39X6q¬WV÷philadelphia-union¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-E3Y1XN3G.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷A5hpsioP¬AD÷1527377400¬ADE÷1527377400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷jRY68iMk¬WU÷orlando-city¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷plYA7Byd¬WV÷chicago-fire¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-E3Y1XN3G.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷CEvCxBgt¬AD÷1527379200¬ADE÷1527379200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷bixF6Vj2¬WU÷minnesota-united¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷0dGcVET2¬WV÷montreal-impact¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-E3Y1XN3G.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷fwUGyV8n¬AD÷1527382800¬ADE÷1527382800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷vmF1UYr9¬WU÷colorado-rapids¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷nDE5ThbF¬WV÷portland-timbers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-E3Y1XN3G.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷23XOZ8wa¬AD÷1527386400¬ADE÷1527386400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷plftNjyq¬WU÷los-angeles-fc¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷vBgpMAjk¬WV÷dc-united¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-E3Y1XN3G.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷8tYKzkOh¬AD÷1527458400¬ADE÷1527458400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷Q3D9SCDL¬WU÷sporting-kansas-city¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷8S2ERWSR¬WV÷columbus-crew¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-E3Y1XN3G.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷M5mQXn8B¬AD÷1527723000¬ADE÷1527723000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷ETocJ8z8¬WU÷new-england-revolution¬WN÷TAK¬AF÷Atlanta United¬JB÷SWZvrhD8¬WV÷atlanta-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tfWSYSh5¬AD÷1527723000¬ADE÷1527723000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷I1hlLU5e¬WU÷philadelphia-union¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷zwmgKlL1¬WV÷chicago-fire¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0dnUW6NH¬AD÷1527730200¬ADE÷1527730200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷QHhrsCSE¬WU÷real-salt-lake¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷8trmtWsL¬WV÷houston-dynamo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fJoYVQxO¬AD÷1527733800¬ADE÷1527733800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷nXtiujcR¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷vPYIzA5r¬WV÷fc-dallas¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1526955890
265
YARDIM: Şu anda Futbol/ABD bölümünde yer alan MLS 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com MLS 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, MLS 2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. MLS 2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). MLS 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.