Futbol »ABD » MLS » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷6c50sVCa¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000169000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷fu3ih8ed¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷xfe5nPeB¬WV÷toronto-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷TAK¬AE÷Atlanta United¬JA÷Oji1m5t5¬WU÷atlanta-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dAlXwcJl¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷6cJmuSVf¬WU÷dc-united¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷plIivno1¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Wtdqye37¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷Cfv9r1xm¬WU÷fc-dallas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷jowDsLig¬WV÷los-angeles-galaxy¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MVOysoiQ¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷SQjts9Iu¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷6HkptTXo¬WV÷chicago-fire¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dpszHiYd¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷KIpAoqBH¬WU÷montreal-impact¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷dr8wUGup¬WV÷new-england-revolution¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vZwxwHYf¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷QaZlw607¬WU÷new-york-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷4jYhxQFD¬WV÷columbus-crew¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xKduxyl1¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷IgMz19hE¬WU÷philadelphia-union¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷2¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷UVl4qsNt¬WV÷orlando-city¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zytvGBm3¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷487sTzej¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷ra6oSfAd¬WV÷vancouver-whitecaps¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AXfmzFID¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷KKsHtu7a¬WU÷real-salt-lake¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷bBtLuaM5¬WV÷sporting-kansas-city¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lIQTr7MD¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷hAZTwwiI¬WV÷minnesota-united¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷tzWPvJyC¬WU÷san-jose-earthquakes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S8PXsRyK¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷nXYXxc6O¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷QNXyxHLU¬WV÷colorado-rapids¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷ABD: MLS - Playofflar¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷SCg9u9sC¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000225000MLS - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷QP89jynI¬AD÷1509928200¬ADE÷1509928200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷vB1VdJW8¬WV÷houston-dynamo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷0K2RcaH2¬WU÷portland-timbers¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-0. Toplam: 1-2. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8lbEke1O¬AD÷1509919200¬ADE÷1509919200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷MZjzdwnF¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷zwevec1L¬WV÷columbus-crew¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-4. Toplam: 3-4. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zwTrWAsa¬AD÷1509912000¬ADE÷1509912000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷UPmdjirJ¬WU÷toronto-fc¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷dWyvFzLJ¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 2-1. Toplam: 2-2. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hEwvXjSh¬AD÷1509676200¬ADE÷1509676200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷8AamhDD6¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷jZlhiXSC¬WV÷vancouver-whitecaps¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-0. Toplam: 2-0. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nZ95iHWB¬AD÷1509494400¬ADE÷1509494400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷8C0tzdPe¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷n3apZFv2¬WV÷new-york-city¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷1nci ayak.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ia51hcH5¬AD÷1509413400¬ADE÷1509413400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷Cp7XyIfq¬WU÷houston-dynamo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷QmByyxAk¬WV÷portland-timbers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1nci ayak.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ENvzYWCn¬AD÷1509404400¬ADE÷1509404400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷0pdufZrf¬WU÷new-york-red-bulls¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷f7eqggb0¬WV÷toronto-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷1nci ayak.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷plzWYCct¬AD÷1509323400¬ADE÷1509323400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷4I2WeeEs¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷MgcyeFTm¬WV÷seattle-sounders¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1nci ayak.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6eOPThD7¬AD÷1509067800¬ADE÷1509067800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷dKBUFFpf¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷Ee6ZEZa0¬WV÷sporting-kansas-city¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bkBBid5E¬AD÷1509058800¬ADE÷1509058800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Atlanta United¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAK¬AE÷Atlanta United¬JA÷bq8oCXqJ¬WU÷atlanta-united¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷0lnUzHMJ¬WV÷columbus-crew¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8A5MUYc1¬AD÷1508985000¬ADE÷1508985000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷O6DMHyGs¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷ITCQGeVm¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KbC7hxj8¬AD÷1508977800¬ADE÷1508977800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷hn5wEgF6¬WU÷chicago-fire¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷n94sDDUC¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1510994394
386
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS - Playofflar¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷SCg9u9sC¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000225000MLS - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷8nkk2iN3¬AD÷1511312400¬ADE÷1511312400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷ChZvtyt6¬WU÷columbus-crew¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷AwhrueeC¬WV÷toronto-fc¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bTJbOaSL.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷1nci ayak.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷nwlg1BxA¬AD÷1511317800¬ADE÷1511317800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷40invFAI¬WU÷houston-dynamo¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷rijjwZPO¬WV÷seattle-sounders¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-bTJbOaSL.png?bookmaker","IO":0,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷1nci ayak.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷4Erb0ViG¬AD÷1512001800¬ADE÷1512001800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷K8ZY1I2P¬WU÷toronto-fc¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷MHL0cxBt¬WV÷columbus-crew¬AM÷2nci ayak.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷r5s2ak7M¬AD÷1512099000¬ADE÷1512099000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷GvL4ddQn¬WU÷seattle-sounders¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷UsP8eGug¬WV÷houston-dynamo¬AM÷2nci ayak.¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1510994394
4
YARDIM: Şu anda Futbol/ABD bölümünde yer alan MLS 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com MLS 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, MLS 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. MLS 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). MLS 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.