MLS 2018 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol ABD MLS2018

results
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷zRdKgb4m¬ZD÷p¬ZE÷KM2qHMND¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000186000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷tvvSqHxt¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷zkcgcMt1¬WU÷chicago-fire¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷UBdcdtd7¬WV÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷AJVrtZy5¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷G8ISBLef¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷OYHWAuB0¬WV÷fc-dallas¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷KUxWryhn¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷82e1e0BD¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷pKvpKqlE¬WV÷minnesota-united¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷OMZnugiB¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷2PGzAaQ6¬WU÷los-angeles-galaxy¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷pl6u9JuD¬WV÷houston-dynamo¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AW÷1¬~AA÷GGCLOX6U¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷x4vjb2Rf¬WV÷montreal-impact¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷fukoarCl¬WU÷new-england-revolution¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷dzYfwXLN¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷jocVVtmQ¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷WvubR0es¬WV÷philadelphia-union¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4t9HPDiO¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷ltNDHjSF¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷Gljs0Odr¬WV÷orlando-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷l4szre7h¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷OAwlJ33K¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷IXxhINIQ¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷IqZjvD6H¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷biAq8weJ¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷CfbRWMXJ¬WV÷los-angeles-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷SftvsFMb¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷fgUJDsRs¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷TAK¬AF÷Atlanta United¬JB÷xIJOC1tl¬WV÷atlanta-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷xnkhxiyU¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷AVw2QKAm¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷4hw6PvQg¬WV÷portland-timbers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~ZA÷ABD: MLS - Playofflar¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷CdJzhxZa¬ZD÷p¬ZE÷KM2qHMND¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000243000MLS - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷pELVj46p¬AD÷1541982600¬ADE÷1541982600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷bkB2TdNb¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷tE07SGx5¬WV÷columbus-crew¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷İlk maç sonucu: 0-1.¬AW÷1¬~AA÷8nHXrCEq¬AD÷1541975400¬ADE÷1541975400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAK¬AE÷Atlanta United¬JA÷r9NAsp0J¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷nslijx4J¬WV÷new-york-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷İlk maç sonucu: 1-0.¬AW÷1¬~AA÷O4KZkOLj¬AD÷1541966400¬ADE÷1541966400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷hl4BRzhB¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷nB3FQf7H¬WV÷real-salt-lake¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷İlk maç sonucu: 1-1.¬AW÷1¬~AA÷Q9bIE7bi¬AD÷1541734200¬ADE÷1541734200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷OzRr9Syp¬WU÷seattle-sounders¬AS÷0¬AZ÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷tCLm8nij¬WV÷portland-timbers¬AS÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷İlk maç sonucu: 1-2.¬AW÷1¬~AA÷vFgb9CMB¬AD÷1541386800¬ADE÷1541386800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷nBspBF7U¬WU÷real-salt-lake¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷CY8jWbwt¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷WQP5mh6S¬AD÷1541377800¬ADE÷1541377800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷zqK2q6V6¬WU÷new-york-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TAK¬AF÷Atlanta United¬JB÷U5J6rQpD¬WV÷atlanta-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷I5h28WyI¬AD÷1541370600¬ADE÷1541370600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷jP7fVIhn¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷KbCbUx8h¬WV÷seattle-sounders¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷dj4gAh75¬AD÷1541361600¬ADE÷1541361600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷Y7wtCehO¬WV÷new-york-red-bulls¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷vovxDywI¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷jPRJWjzo¬AD÷1541127600¬ADE÷1541127600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷4ST6St0H¬WU÷los-angeles-fc¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷rJSAR0FN¬WV÷real-salt-lake¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷0f9AgEsb¬AD÷1541116800¬ADE÷1541116800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷DC United¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷jPkxrMa4¬WV÷columbus-crew¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷CYjYr2pb¬WU÷dc-united¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷StB2ezDo¬AD÷1541035800¬ADE÷1541035800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷0fNFQKUT¬WU÷fc-dallas¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷239sMvwo¬WV÷portland-timbers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷6X96ffSi¬AD÷1541026800¬ADE÷1541026800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷G6cPpOFo¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷U91TqrVi¬WV÷philadelphia-union¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~
1
1542537622
404
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ABD: MLS - Playofflar¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷CdJzhxZa¬ZD÷p¬ZE÷KM2qHMND¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/futbol/abd/mls/¬ZX÷00ABD 003......0000000000243000MLS - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷tWDjgFq4¬AD÷1543183200¬ADE÷1543183200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAK¬AE÷Atlanta United¬JA÷Ms3CTInT¬WU÷atlanta-united¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷QB7XOxep¬WV÷new-york-red-bulls¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bkmbWWKg¬AD÷1543192200¬ADE÷1543192200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷EDw4lH7d¬WV÷sporting-kansas-city¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷SGRoD0pc¬WU÷portland-timbers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Of3ehZbA¬AD÷1543537800¬ADE÷1543537800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷426yOdAj¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷TAK¬AF÷Atlanta United¬JB÷I5fJntmi¬WV÷atlanta-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Chi2Vjz0¬AD÷1543545000¬ADE÷1543545000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷tKVkCKa3¬WV÷portland-timbers¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷OrLfBvF9¬WU÷sporting-kansas-city¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1542537622
4
YARDIM: Şu anda Futbol/ABD bölümünde yer alan MLS 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com MLS 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, MLS 2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. MLS 2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). MLS 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.