Ziraat Türkiye kupası  skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol »Türkiye » Türkiye Kupası » 2018/2019

results
1
1534490645
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷TÜRKİYE: Türkiye Kupası¬ZEE÷WbT430Fg¬ZB÷191¬ZY÷Türkiye¬ZC÷pvaeRpBG¬ZD÷p¬ZE÷WEmjsM0o¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷191_WbT430Fg¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/turkiye/turkiye-kupas/¬ZX÷00Türkiye 007ürkiye0250000000179000Türkiye Kupa014Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷Türkiye¬~AA÷rcHbBQgK¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷1955 Batman¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAT¬AE÷1955 Batman¬JA÷8YsZ1mnb¬WU÷1955-batman¬WN÷SII¬AF÷Siirt İl Özel İdaresi¬JB÷nPtw1714¬WV÷siirt-i-l-ozel-i-daresi¬AN÷n¬~AA÷KvKR4OWm¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aksaray Bld.¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKS¬AE÷Aksaray Bld.¬JA÷WEiOucVe¬WU÷aksaray-bld¬WN÷MUT¬AF÷Mut Idmanyurdu¬JB÷A5jSvHp2¬WV÷mut-idmanyurdu¬AN÷n¬~AA÷AVwIbmAE¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Altinova Bld.¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALT¬AE÷Altinova Bld.¬JA÷21OHxXIn¬WU÷altinova-belediyeapor¬WN÷CAY¬AF÷Cayirovaspor¬JB÷EySLyiYh¬WV÷cayirovaspor¬AN÷n¬~AA÷46IfC6vE¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bitlis Ozguzeldere¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIT¬AE÷Bitlis Ozguzeldere¬JA÷GQPR39Ho¬WU÷bitlis-ozguzeldere¬WN÷SAM¬AF÷Mardin BB¬JB÷EBrV2TWi¬WV÷mardin-bb¬AN÷n¬~AA÷4hwMc7PK¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bozuyuk Vitraspor¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Belediye Derince¬JB÷ziGUZU25¬WV÷belediye-derince¬WM÷BOZ¬AE÷Bozuyuk Vitraspor¬JA÷d0HQzBma¬WU÷bozuyuk-vitraspor¬AN÷n¬~AA÷OWGr1tWC¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bucak Bld.¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIG¬AF÷Bigaspor¬JB÷4SB1gGae¬WV÷bigaspor¬WM÷BUC¬AE÷Bucak Bld.¬JA÷QyDcfdpk¬WU÷bucak-belediyesi¬AN÷n¬~AA÷WvuEaTf8¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cengelkoyspor¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Cengelkoyspor¬JA÷6VxnrgeP¬WU÷cengelkoyspor¬WN÷CER¬AF÷Cerkezkoy 1911¬JB÷8vPDwD3t¬WV÷cerkezkoy-1911¬AN÷n¬~AA÷fNeVzpI7¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gaziosmanpaşa¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAZ¬AE÷Gaziosmanpaşa¬JA÷jNfaKk3I¬WU÷gaziosmanpasa¬WN÷EDI¬AF÷Edirnespor¬JB÷UDg3J9IO¬WV÷edirnespor-genclik¬AN÷n¬~AA÷fyy4kqX0¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Igdir Aras Spor¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IGD¬AE÷Igdir Aras Spor¬JA÷8K20mlX4¬WU÷igdir-aras-spor¬WN÷AGR¬AF÷Agri 1970¬JB÷MN64n8nB¬WV÷agri-1970¬AN÷n¬~AA÷G6Dz3210¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Isparta Davrazspor¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ISP¬AE÷Isparta Davrazspor¬JA÷bRSI1vhF¬WU÷isparta-davrazspor¬WN÷MIC¬AF÷Kale Belediyespor¬JB÷CUWM0b7L¬WV÷kale-belediyespor¬AN÷n¬~AA÷nBXei52l¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karadeniz Eregli¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷1074 Cankirispor¬JB÷femejjmn¬WV÷1074-cankirispor¬WM÷KAR¬AE÷Karadeniz Eregli¬JA÷G4liiWXu¬WU÷karadeniz-eregli¬AN÷n¬~AA÷YsOV3rnf¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karaman Bld.¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karaman Bld.¬JA÷xCvA30N2¬WU÷karaman-belediyespor¬WN÷YOZ¬AF÷Yozgatspor 1959 FK¬JB÷G2wE2Kx9¬WV÷yimpas-yozgatspor¬AN÷n¬~AA÷O8YeAp9Q¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kilis Bld.¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Kilis Bld.¬JA÷40yr0RGA¬WU÷kilis-belediyespor¬WN÷DIY¬AF÷Diyarbakir Yolspor¬JB÷riznaoWG¬WV÷diyarbakir-yolspor¬AN÷n¬~AA÷fcCv2MG6¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kutahyaspor¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUT¬AE÷Kutahyaspor¬JA÷6iWQaIMR¬WU÷kutahyaspor¬WN÷ODE¬AF÷Odemisspor¬JB÷80IhexVr¬WV÷odemisspor¬AN÷n¬~AA÷2wdPdRvR¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maltepespor¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maltepespor¬JA÷4QKYYlIB¬WU÷maltepespor¬WN÷BEY¬AF÷Beylerbeyi¬JB÷rHJxY8XH¬WV÷beylerbeyi¬AN÷n¬~AA÷QHKN54Hs¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pertekspor¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Pertekspor¬JA÷zmbFsJ0q¬WU÷pertekspor¬WN÷KAR¬AF÷Karliova Yildirim¬JB÷lj2JtwGk¬WV÷karliova-yildirim¬AN÷n¬~AA÷x0Q8l3n7¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Serhat Ardahanspor¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SER¬AE÷Serhat Ardahanspor¬JA÷4nd9oS1H¬WU÷serhat-ardahanspor¬WN÷SAR¬AF÷Sarikamis¬JB÷rweDpnHN¬WV÷sarikamis-genclerbirligi¬AN÷n¬~AA÷Gpx0jPHf¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SinopSpor¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷SinopSpor¬JA÷z74hkA2h¬WU÷sinopspor¬WN÷UNY¬AF÷Unye 1957¬JB÷Ec3dlUHb¬WV÷unye-1957¬AN÷n¬~AA÷2NFn00oJ¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yeni Amasyaspor¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEN¬AE÷Yeni Amasyaspor¬JA÷bkB5hzF1¬WU÷yeni-amasyaspor¬WN÷TUR¬AF÷Turk Metal¬JB÷APE9ifU7¬WV÷turk-metal¬AN÷n¬~AA÷8KYihomr¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yenicagaspor¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEN¬AE÷Yenicagaspor¬JA÷Qu9sXSnO¬WU÷yenicagaspor¬WN÷BAR¬AF÷Bartinspor¬JB÷vqDoWn2U¬WV÷bartinspor¬AN÷n¬~AA÷j3UCmN1D¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yuksekova¬ER÷1/256 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUK¬AE÷Yuksekova¬JA÷CCaHq6WT¬WU÷yuksekova¬WN÷MUS¬AF÷Mus Menderesspor¬JB÷ELoquQvo¬WV÷mus-menderesspor¬AN÷n¬~
1
1534490645
21
YARDIM: Şu anda Futbol/Türkiye bölümünde yer alan Ziraat Türkiye kupası maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Ziraat Türkiye kupası livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Ziraat Türkiye kupası puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Ziraat Türkiye kupası maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Ziraat Türkiye kupası maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.