Amerikan Futbolu »ABD » NFL » 2017/2018

results
SA÷5¬~ZA÷ABD: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷SjUkw7Qs¬ZD÷t¬ZE÷YZqsSF5R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0020000000169000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷AiDtRi5F¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷13¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AH÷27¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hG2oQBKL¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬WU÷chicago-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬WV÷carolina-panthers¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6J6kPVZR¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬WU÷cleveland-browns¬AZ÷0¬AG÷9¬AT÷9¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷3¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬WV÷tennessee-titans¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷12¬AU÷9¬BJ÷3¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ObgHKkrq¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬WU÷green-bay-packers¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷9¬BH÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2khLJ9ck¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬WU÷indianapolis-colts¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬WV÷jacksonville-jaguars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KQnQITCe¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷3¬BC÷20¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬WV÷arizona-cardinals¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bHoUHmS1¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬WU÷miami-dolphins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷17¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬WV÷new-york-jets¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CKZBtX42¬AD÷1508691600¬ADE÷1508691600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬WU÷minnesota-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷9¬BG÷6¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬WV÷baltimore-ravens¬AH÷16¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷W0ExSXk9¬AD÷1508459100¬ADE÷1508459100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬WV÷kansas-city-chiefs¬AH÷30¬BB÷10¬BD÷10¬BF÷10¬BH÷0¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬WU÷oakland-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OzFYSDz3¬AD÷1508200200¬ADE÷1508200200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬WU÷tennessee-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷6¬BC÷3¬BE÷6¬BG÷21¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬WV÷indianapolis-colts¬AH÷22¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷6¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ppGUTgLd¬AD÷1508113800¬ADE÷1508113800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬WU÷denver-broncos¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬WV÷new-york-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷3¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S8opMs2j¬AD÷1508099100¬ADE÷1508099100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬WU÷kansas-city-chiefs¬AG÷13¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷19¬BB÷2¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tCklL1Hd¬AD÷1508099100¬ADE÷1508099100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷10¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬WU÷oakland-raiders¬AG÷16¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Wx0ER3vT¬AD÷1508097900¬ADE÷1508097900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AH÷33¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YontNNnp¬AD÷1508097900¬ADE÷1508097900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬WU÷jacksonville-jaguars¬AG÷17¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬WV÷los-angeles-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷17¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KrM68OXj¬AD÷1508086800¬ADE÷1508086800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬WU÷atlanta-falcons¬AG÷17¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬WV÷miami-dolphins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷14¬BH÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8bFlX7Ai¬AD÷1508086800¬ADE÷1508086800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬WU÷baltimore-ravens¬AZ÷0¬AG÷24¬AT÷24¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷27¬AU÷24¬BJ÷3¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nkEhWRPc¬AD÷1508086800¬ADE÷1508086800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷10¬BC÷14¬BE÷9¬BG÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬WV÷cleveland-browns¬AH÷17¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UD3cVou4¬AD÷1508086800¬ADE÷1508086800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬WU÷minnesota-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷6¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tl71U5fA¬AD÷1508086800¬ADE÷1508086800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬BA÷17¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬WV÷detroit-lions¬AH÷38¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷14¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zB65TP9G¬AD÷1508086800¬ADE÷1508086800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Jets¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬WU÷new-york-jets¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬WV÷new-england-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E159SqPM¬AD÷1508086800¬ADE÷1508086800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬WU÷washington-redskins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷9¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬WV÷san-francisco-49ers¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷10¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~~
5
1508705232
164
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ABD: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷SjUkw7Qs¬ZD÷t¬ZE÷YZqsSF5R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0020000000169000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷hUsKvBZE¬AD÷1508702700¬ADE÷1508702700¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1508702742¬BX÷15¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬WU÷san-francisco-49ers¬WC÷1¬AG÷3¬BA÷3¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AH÷14¬BB÷14¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷0foSxk4R¬AD÷1508703900¬ADE÷1508703900¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1508703935¬BX÷10¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬WU÷los-angeles-chargers¬AG÷7¬BA÷7¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬WC÷2¬AH÷0¬BB÷0¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷WKtOwVlL¬AD÷1508703900¬ADE÷1508703900¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷New York Giants¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1508703931¬BX÷11¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬WV÷seattle-seahawks¬WC÷2¬AH÷0¬BB÷0¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬WU÷new-york-giants¬AG÷0¬BA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷A5hFuiK8¬AD÷1508703900¬ADE÷1508703900¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1508703955¬BX÷12¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬WU÷pittsburgh-steelers¬WC÷1¬AG÷7¬BA÷7¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬WV÷cincinnati-bengals¬AH÷0¬BB÷0¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷23XgY8Cr¬AD÷1508718600¬ADE÷1508718600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬WV÷atlanta-falcons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pSMbXSRl¬AD÷1508805000¬ADE÷1508805000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷7. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬WV÷washington-redskins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bVQ2Wnse¬AD÷1509063900¬ADE÷1509063900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬WV÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hhQ6V6d1¬AD÷1509283800¬ADE÷1509283800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬WU÷cleveland-browns¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬WV÷minnesota-vikings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WrPAUQB7¬AD÷1509296400¬ADE÷1509296400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬WU÷buffalo-bills¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬WV÷oakland-raiders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WzVogAl8¬AD÷1509296400¬ADE÷1509296400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬WV÷indianapolis-colts¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ARTkhU3E¬AD÷1509296400¬ADE÷1509296400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬WV÷los-angeles-chargers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2NiJz2Yt¬AD÷1509296400¬ADE÷1509296400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬WV÷chicago-bears¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GQeNZLmm¬AD÷1509296400¬ADE÷1509296400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬WU÷new-york-jets¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬WV÷atlanta-falcons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bkoSYu3g¬AD÷1509296400¬ADE÷1509296400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬WV÷san-francisco-49ers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xtpWXaIa¬AD÷1509296400¬ADE÷1509296400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬WV÷carolina-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6FlzXJX5¬AD÷1509307500¬ADE÷1509307500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬WU÷seattle-seahawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p6mvWwmC¬AD÷1509308700¬ADE÷1509308700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬WU÷washington-redskins¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SUxqVc2I¬AD÷1509323400¬ADE÷1509323400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬WU÷detroit-lions¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v5tmUHHO¬AD÷1509409800¬ADE÷1509409800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷8. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬WU÷kansas-city-chiefs¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1508705232
156
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/ABD bölümünde yer alan NFL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NFL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NFL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NFL maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NFL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.