Amerikan Futbolu »ABD » NFL » 2017/2018

results
5
1493060823
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ABD: NFL - Sezon Öncesi¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷hOt7yoef¬ZD÷t¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0020000000126000NFL - Sezon 018Öncesi000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷p4nXqzWl¬AD÷1501804800¬ADE÷1501804800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AN÷n¬~AA÷reWV0S6t¬AD÷1502406000¬ADE÷1502406000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬WU÷miami-dolphins¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬WV÷atlanta-falcons¬AN÷n¬~AA÷xIVZanMn¬AD÷1502492400¬ADE÷1502492400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬WU÷new-york-giants¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬AN÷n¬~AA÷b7C6bZpr¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬WV÷oakland-raiders¬AN÷n¬~AA÷KM0FdDFf¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬WV÷washington-redskins¬AN÷n¬~AA÷tWutrE01¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬WU÷buffalo-bills¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬WV÷minnesota-vikings¬AN÷n¬~AA÷KMvpsYF7¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬WU÷carolina-panthers¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬AN÷n¬~AA÷SOLz4eNK¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬WU÷chicago-bears¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AN÷n¬~AA÷YP4JeXU0¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AN÷n¬~AA÷6FKv3FxR¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬WU÷cleveland-browns¬AN÷n¬~AA÷6V82IfxE¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬WU÷green-bay-packers¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬WV÷philadelphia-eagles¬AN÷n¬~AA÷YPSR5Hh8¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬WV÷detroit-lions¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬WU÷indianapolis-colts¬AN÷n¬~AA÷6w3RgBaD¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬WV÷san-francisco-49ers¬AN÷n¬~AA÷Sn4Nfip7¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬WV÷seattle-seahawks¬AN÷n¬~AA÷p0WV4y8E¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AN÷n¬~AA÷Ofoyqfoe¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬WV÷jacksonville-jaguars¬AN÷n¬~AA÷xbBAcg0l¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬WU÷new-york-jets¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬WV÷tennessee-titans¬AN÷n¬~AA÷2wdY8s5H¬AD÷1503014400¬ADE÷1503014400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AN÷n¬~AA÷CzOncp65¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬WV÷chicago-bears¬AN÷n¬~AA÷Yc4HCP5h¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬WV÷kansas-city-chiefs¬AN÷n¬~AA÷0AZ2g25U¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬WV÷indianapolis-colts¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬WU÷dallas-cowboys¬AN÷n¬~AA÷GM9CD5jn¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬WU÷detroit-lions¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬WV÷new-york-jets¬AN÷n¬~AA÷Cl3LBqLb¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬WU÷houston-texans¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬WV÷new-england-patriots¬AN÷n¬~AA÷xWA8Eoyt¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬AN÷n¬~AA÷K0RfeOzI¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬WU÷miami-dolphins¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬WV÷baltimore-ravens¬AN÷n¬~AA÷KE6T9NkB¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬WU÷oakland-raiders¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬WV÷los-angeles-rams¬AN÷n¬~AA÷2PGafrjO¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬WV÷buffalo-bills¬AN÷n¬~AA÷jLZwa6yg¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AN÷n¬~AA÷6B2PA3z5¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬WV÷minnesota-vikings¬AN÷n¬~AA÷tASjd4LB¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬WV÷carolina-panthers¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬WU÷tennessee-titans¬AN÷n¬~AA÷YqPrbQja¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬WU÷washington-redskins¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬AN÷n¬~
5
1493060823
321
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/ABD bölümünde yer alan NFL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NFL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NFL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NFL maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NFL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.