Amerikan Futbolu »ABD » NFL » 2017/2018

results
SA÷5¬~ZA÷ABD: NFL - Sezon Öncesi¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷hOt7yoef¬ZD÷t¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0020000000137000NFL - Sezon 018Öncesi000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷lfft7LZT¬AD÷1503360000¬ADE÷1503360000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Browns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬WV÷new-york-giants¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷0¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬WU÷cleveland-browns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷0¬AN÷n¬~AA÷xWA8Eoyt¬AD÷1503273600¬ADE÷1503273600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Chargers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬WU÷los-angeles-chargers¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷13¬BB÷10¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷3¬AN÷n¬~AA÷tUfx81KN¬AD÷1503259200¬ADE÷1503259200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬WV÷atlanta-falcons¬AH÷13¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷CzOncp65¬AD÷1503194400¬ADE÷1503194400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷9¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷KE6T9NkB¬AD÷1503194400¬ADE÷1503194400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬WU÷oakland-raiders¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬WV÷los-angeles-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷14¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷jLZwa6yg¬AD÷1503194400¬ADE÷1503194400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬WU÷san-francisco-49ers¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷7¬BD÷13¬BF÷3¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷Cl3LBqLb¬AD÷1503187200¬ADE÷1503187200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷10¬BG÷7¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬WV÷new-england-patriots¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷3¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷GM9CD5jn¬AD÷1503185400¬ADE÷1503185400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬WU÷detroit-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬WV÷new-york-jets¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷YqPrbQja¬AD÷1503185400¬ADE÷1503185400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬WU÷washington-redskins¬AG÷17¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷Yc4HCP5h¬AD÷1503183600¬ADE÷1503183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬WU÷cincinnati-bengals¬AG÷12¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬WV÷kansas-city-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷3¬BD÷13¬BF÷14¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷0AZ2g25U¬AD÷1503183600¬ADE÷1503183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬WU÷dallas-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬WV÷indianapolis-colts¬AH÷19¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷tASjd4LB¬AD÷1503169200¬ADE÷1503169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬WU÷tennessee-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷17¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬WV÷carolina-panthers¬AH÷27¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷14¬BH÷3¬AN÷n¬~AA÷6B2PA3z5¬AD÷1503108000¬ADE÷1503108000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷6¬BG÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬WV÷minnesota-vikings¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷7¬AN÷n¬~
5
1503489468
33
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ABD: NFL - Sezon Öncesi¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷hOt7yoef¬ZD÷t¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0020000000137000NFL - Sezon 018Öncesi000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷tlJJKv4T¬AD÷1503615600¬ADE÷1503615600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬WV÷miami-dolphins¬AN÷n¬~AA÷h8KjROKo¬AD÷1503617400¬ADE÷1503617400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬WV÷carolina-panthers¬AN÷n¬~AA÷UDFFLKlN¬AD÷1503702000¬ADE÷1503702000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬WU÷detroit-lions¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬WV÷new-england-patriots¬AN÷n¬~AA÷nVenGbCp¬AD÷1503705600¬ADE÷1503705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬WV÷kansas-city-chiefs¬AN÷n¬~AA÷QLfjFIRj¬AD÷1503788400¬ADE÷1503788400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬WU÷atlanta-falcons¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬WV÷arizona-cardinals¬AN÷n¬~AA÷6BOfQrzh¬AD÷1503788400¬ADE÷1503788400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬WV÷buffalo-bills¬AN÷n¬~AA÷ziGBM0ZG¬AD÷1503788400¬ADE÷1503788400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬WU÷new-york-giants¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬WV÷new-york-jets¬AN÷n¬~AA÷EylYw24i¬AD÷1503790200¬ADE÷1503790200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬WU÷pittsburgh-steelers¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬WV÷indianapolis-colts¬AN÷n¬~AA÷vPM2OM44¬AD÷1503790200¬ADE÷1503790200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬WV÷cleveland-browns¬AN÷n¬~AA÷d0H7NtKA¬AD÷1503792000¬ADE÷1503792000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬WU÷dallas-cowboys¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬WV÷oakland-raiders¬AN÷n¬~AA÷hSnxwMJc¬AD÷1503792000¬ADE÷1503792000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬WV÷los-angeles-chargers¬AN÷n¬~AA÷0YNbP2kb¬AD÷1503792000¬ADE÷1503792000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬WU÷new-orleans-saints¬AN÷n¬~AA÷j3t82uro¬AD÷1503795600¬ADE÷1503795600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬WU÷denver-broncos¬AN÷n¬~AA÷zixsxtZ3¬AD÷1503853200¬ADE÷1503853200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬WU÷tennessee-titans¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬WV÷chicago-bears¬AN÷n¬~AA÷lftoy0lA¬AD÷1503865800¬ADE÷1503865800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬WU÷washington-redskins¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬WV÷cincinnati-bengals¬AN÷n¬~AA÷rHukzK3G¬AD÷1503878400¬ADE÷1503878400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬WU÷minnesota-vikings¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬WV÷san-francisco-49ers¬AN÷n¬~AA÷8xj9RnHD¬AD÷1504220400¬ADE÷1504220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬WU÷atlanta-falcons¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬WV÷jacksonville-jaguars¬AN÷n¬~AA÷lUAkYcYS¬AD÷1504220400¬ADE÷1504220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬WU÷buffalo-bills¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬WV÷detroit-lions¬AN÷n¬~AA÷8YsGlJI9¬AD÷1504220400¬ADE÷1504220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬WU÷green-bay-packers¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬WV÷los-angeles-rams¬AN÷n¬~AA÷p0dLSydj¬AD÷1504220400¬ADE÷1504220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬WV÷cincinnati-bengals¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬WU÷indianapolis-colts¬AN÷n¬~AA÷CAd0T8n1¬AD÷1504220400¬ADE÷1504220400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬WU÷new-york-jets¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬WV÷philadelphia-eagles¬AN÷n¬~AA÷MuvijWgE¬AD÷1504222200¬ADE÷1504222200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬WU÷carolina-panthers¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬AN÷n¬~AA÷Uoi5SS17¬AD÷1504222200¬ADE÷1504222200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬WV÷new-york-giants¬AN÷n¬~AA÷SMflWA2r¬AD÷1504222200¬ADE÷1504222200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬WV÷washington-redskins¬AN÷n¬~AA÷jwcHTHtp¬AD÷1504224000¬ADE÷1504224000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬WU÷chicago-bears¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬WV÷cleveland-browns¬AN÷n¬~AA÷M7vgZwJM¬AD÷1504224000¬ADE÷1504224000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬WU÷houston-texans¬AN÷n¬~AA÷vcbhVUHl¬AD÷1504224000¬ADE÷1504224000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬WU÷minnesota-vikings¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬WV÷miami-dolphins¬AN÷n¬~AA÷08v8julc¬AD÷1504224000¬ADE÷1504224000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬WV÷baltimore-ravens¬AN÷n¬~AA÷nPtKmwYF¬AD÷1504225800¬ADE÷1504225800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬WV÷tennessee-titans¬AN÷n¬~AA÷b30PReBd¬AD÷1504227600¬ADE÷1504227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬WU÷denver-broncos¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬WV÷arizona-cardinals¬AN÷n¬~AA÷YJcdUlXf¬AD÷1504231200¬ADE÷1504231200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬WU÷oakland-raiders¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬WV÷seattle-seahawks¬AN÷n¬~AA÷vawCka33¬AD÷1504231200¬ADE÷1504231200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬WV÷los-angeles-chargers¬AN÷n¬~
5
1503489468
288
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/ABD bölümünde yer alan NFL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NFL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NFL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NFL maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NFL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.