Amerikan Futbolu »ABD » NFL » 2016/2017

results
SA÷5¬~ZA÷ABD: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷IDQOBfdU¬ZD÷t¬ZE÷Ofi7w6Vi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0020000000153000NFL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷SW1pCxS8¬AD÷1480641900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬AV÷1480658335|¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬WU÷minnesota-vikings¬AG÷15¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷9¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lt3tDIC2¬AD÷1480383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷12. Maç Günü¬AX÷0¬AV÷1480398231|¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬WU÷philadelphia-eagles¬AG÷13¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vBLkje5k¬AD÷1480296600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Denver Broncos¬ER÷12. Maç Günü¬AX÷0¬AV÷1480327981|¬BX÷-1¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬WU÷denver-broncos¬AZ÷0¬AG÷27¬AT÷24¬BI÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬WV÷kansas-city-chiefs¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷30¬AU÷24¬BJ÷6¬BB÷0¬BD÷9¬BF÷7¬BH÷8¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷COJclZZ1¬AD÷1480281900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Jets¬ER÷12. Maç Günü¬AX÷0¬AV÷1480328123|¬BX÷-1¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬WU÷new-york-jets¬AG÷17¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬WV÷new-england-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷9¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YXKgkFKe¬AD÷1480281900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷12. Maç Günü¬AX÷0¬AV÷1480328083|¬BX÷-1¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬WU÷oakland-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷7¬BC÷17¬BE÷0¬BG÷11¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬WV÷carolina-panthers¬AH÷32¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷18¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q7Hoiyjq¬AD÷1480280700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷12. Maç Günü¬AX÷0¬AV÷1480328151|¬BX÷-1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬WV÷seattle-seahawks¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷5¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8OxmgOLT¬AD÷1480269600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷12. Maç Günü¬AX÷0¬AV÷1480328427|¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬WU÷atlanta-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬WV÷arizona-cardinals¬AH÷19¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AXOElrUp¬AD÷1480269600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷12. Maç Günü¬AX÷0¬AV÷1480328305|¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷19¬BA÷10¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬WV÷cincinnati-bengals¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷6¬BH÷5¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OzDdDR6o¬AD÷1480269600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷12. Maç Günü¬AX÷0¬AV÷1480328447|¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷14¬BG÷8¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬WV÷jacksonville-jaguars¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xvH0CoMi¬AD÷1480269600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷12. Maç Günü¬AX÷0¬AV÷1480328381|¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬WU÷chicago-bears¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬WV÷tennessee-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K265B5yb¬AD÷1480269600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷12. Maç Günü¬AX÷0¬AV÷1480328272|¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬WU÷cleveland-browns¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬WV÷new-york-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷13¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bg59APj4¬AD÷1480269600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷12. Maç Günü¬AX÷0¬AV÷1480328349|¬BX÷-1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Chargers¬WV÷san-diego-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬WU÷houston-texans¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6J4D9q6A¬AD÷1480269600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷12. Maç Günü¬AX÷0¬AV÷1480328230|¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬WU÷miami-dolphins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷10¬BG÷7¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬WV÷san-francisco-49ers¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pA3H83LG¬AD÷1480269600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷12. Maç Günü¬AX÷0¬AV÷1480328190|¬BX÷-1¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷49¬BA÷7¬BC÷21¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬WV÷los-angeles-rams¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jmrrf46N¬AD÷1480037400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷12. Maç Günü¬AX÷0¬AV÷1480053566|¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬WU÷indianapolis-colts¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CdqvepiH¬AD÷1480023000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷12. Maç Günü¬AX÷0¬AV÷1480053528|¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬WU÷dallas-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬WV÷washington-redskins¬AH÷26¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷20¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1480764657
242
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ABD: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷IDQOBfdU¬ZD÷t¬ZE÷Ofi7w6Vi¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0020000000153000NFL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷Mg1lBdsF¬AD÷1480874400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬WU÷atlanta-falcons¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬WV÷kansas-city-chiefs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KvKiAGdL¬AD÷1480874400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬WV÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷239d9zCR¬AD÷1480874400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬WU÷chicago-bears¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬WV÷san-francisco-49ers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4CeO4fKr¬AD÷1480874400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬WV÷philadelphia-eagles¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬WU÷cincinnati-bengals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yo0S3EZl¬AD÷1480874400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬WU÷green-bay-packers¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CxaW2Yle¬AD÷1480874400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f1ly2h41¬AD÷1480874400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬WV÷los-angeles-rams¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷84hu1CJ7¬AD÷1480874400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬WV÷detroit-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M7tNPed8¬AD÷1480885500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬WU÷oakland-raiders¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬WV÷buffalo-bills¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0buROFBE¬AD÷1480886700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬WV÷washington-redskins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tAdONZQK¬AD÷1480886700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬WU÷pittsburgh-steelers¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬WV÷new-york-giants¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K0eSMgtR¬AD÷1480886700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Chargers¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Chargers¬WU÷san-diego-chargers¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xtrfIDlr¬AD÷1480901400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬WV÷carolina-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jqnbHX3l¬AD÷1480987800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬ER÷13. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬WU÷new-york-jets¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬WV÷indianapolis-colts¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y7y3GiJf¬AD÷1481246700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷14. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬WV÷oakland-raiders¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1480764657
78
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/ABD bölümünde yer alan NFL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NFL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NFL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NFL maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NFL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.