Basketbol »Avustralya » NBL » 2017/2018

results
3
1503516441
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AVUSTRALYA: NBL¬ZEE÷Of7riKL9¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷QHzI9Mvi¬ZD÷p¬ZE÷2Pbn1JKf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_Of7riKL9¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/avustralya/nbl/¬ZX÷01Avustralya 010tralya0010000000169000NBL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷pr1redsN¬AD÷1507192200¬ADE÷1507192200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide 36ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide 36ers¬WU÷adelaide-36ers¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United¬WV÷melbourne-united¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷OYanfGdT¬AD÷1507278600¬ADE÷1507278600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cairns Taipans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAI¬AE÷Cairns Taipans¬WU÷cairns-taipans¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Hawks¬WV÷illawarra-hawks¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷UFxFkz5p¬AD÷1507357800¬ADE÷1507357800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Kings¬WU÷sydney-kings¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide 36ers¬WV÷adelaide-36ers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷S0eIlfKj¬AD÷1507368600¬ADE÷1507368600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Wildcats¬WU÷perth-wildcats¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Bullets¬WV÷brisbane-bullets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zNUo7Hh8¬AD÷1507435200¬ADE÷1507435200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NZ Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷NZ Breakers¬WU÷nz-breakers¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Taipans¬WV÷cairns-taipans¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷t4q0Dwci¬AD÷1507797000¬ADE÷1507797000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cairns Taipans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide 36ers¬WV÷adelaide-36ers¬WM÷CAI¬AE÷Cairns Taipans¬WU÷cairns-taipans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EDTk6y8E¬AD÷1507876200¬ADE÷1507876200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NZ Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷NZ Breakers¬WU÷nz-breakers¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Kings¬WV÷sydney-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kfr4CcCc¬AD÷1507890600¬ADE÷1507890600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Wildcats¬WU÷perth-wildcats¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Hawks¬WV÷illawarra-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xWx9BHR3¬AD÷1507962600¬ADE÷1507962600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide 36ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide 36ers¬WU÷adelaide-36ers¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United¬WV÷melbourne-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GMyDAysA¬AD÷1508040000¬ADE÷1508040000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Hawks¬WV÷illawarra-hawks¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Kings¬WU÷sydney-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AuNb4FxR¬AD÷1508394600¬ADE÷1508394600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NZ Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷NZ Breakers¬WU÷nz-breakers¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Kings¬WV÷sydney-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AqyH9edG¬AD÷1508488200¬ADE÷1508488200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Bullets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Bullets¬WU÷brisbane-bullets¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Taipans¬WV÷cairns-taipans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OnuL8FBM¬AD÷1508495400¬ADE÷1508495400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Wildcats¬WU÷perth-wildcats¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United¬WV÷melbourne-united¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1503516441
112
YARDIM: Şu anda Basketbol/Avustralya bölümünde yer alan NBL 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NBL 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBL 2017/2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBL 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBL 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.