Basketbol »Birleşik Krallık » BBL Cup » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷BİRLEŞİK KRALLIK: BBL Cup¬ZEE÷naGV89Vf¬ZB÷197¬ZY÷Birleşik Krallık¬ZC÷txDpKyrS¬ZD÷p¬ZE÷pxMECI58¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_naGV89Vf¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/birlesik-krall-k/bbl-cup/¬ZX÷01Birleşik Kra016rallık0220000000153000BBL Cup 007BL Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷xxpMgoHa¬AD÷1480870800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬WU÷glasgow-rocks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷20¬BC÷25¬BE÷28¬BG÷14¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬WV÷surrey-scorchers¬AH÷73¬BB÷24¬BD÷18¬BF÷21¬BH÷10¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 81-79. Toplam: 168-152. ¬AN÷n¬~AA÷tAjDe7nm¬AD÷1480707000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬WU÷surrey-scorchers¬AG÷79¬BA÷20¬BC÷22¬BE÷14¬BG÷23¬WN÷VER¬AF÷Glasgow Rocks¬WV÷glasgow-rocks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷81¬BB÷25¬BD÷20¬BF÷19¬BH÷17¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷hnwfPwGH¬AD÷1478979000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬WU÷leicester-riders¬AG÷67¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬WV÷london-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷76¬AN÷n¬~AA÷bqt2NHpU¬AD÷1478892600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Sharks¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Sharks¬WU÷sheffield-sharks¬AG÷57¬WN÷VER¬AF÷Glasgow Rocks¬WV÷glasgow-rocks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷69¬AN÷n¬~AA÷4MtbOcVN¬AD÷1478448000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬WU÷worcester-wolves¬AG÷75¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬WV÷surrey-scorchers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬AN÷n¬~AA÷0hSTIygo¬AD÷1478287800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷95¬BA÷24¬BC÷24¬BE÷25¬BG÷22¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬WV÷cheshire-phoenix¬AH÷84¬BB÷21¬BD÷24¬BF÷17¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷z9Ll9R4I¬AD÷1476028800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬WU÷glasgow-rocks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷82¬BA÷12¬BC÷21¬BE÷23¬BG÷26¬WN÷LEE¬AF÷Leeds Force¬WV÷leeds-force¬AH÷77¬BB÷15¬BD÷17¬BF÷24¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷ll3yXUdP¬AD÷1476028800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Giants¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Giants¬WU÷manchester-giants¬AG÷82¬BA÷20¬BC÷16¬BE÷16¬BG÷30¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬WV÷cheshire-phoenix¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷97¬BB÷23¬BD÷30¬BF÷23¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷nqPh8oKO¬AD÷1476025200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬WV÷plymouth-raiders¬AH÷79¬BB÷17¬BD÷23¬BF÷20¬BH÷19¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬WU÷london-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷105¬BA÷26¬BC÷34¬BE÷19¬BG÷26¬AN÷n¬~AA÷tnMpA7kC¬AD÷1475346600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬WU÷bristol-flyers¬AG÷71¬BA÷15¬BC÷9¬BE÷32¬BG÷15¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬WV÷surrey-scorchers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷79¬BB÷23¬BD÷22¬BF÷17¬BH÷17¬AN÷n¬~
3
1481373841
10
fixtures
SA÷3¬~ZA÷BİRLEŞİK KRALLIK: BBL Cup¬ZEE÷naGV89Vf¬ZB÷197¬ZY÷Birleşik Krallık¬ZC÷txDpKyrS¬ZD÷p¬ZE÷pxMECI58¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_naGV89Vf¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/birlesik-krall-k/bbl-cup/¬ZX÷01Birleşik Kra016rallık0220000000153000BBL Cup 007BL Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷2Ji9dmXt¬AD÷1481472000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Lions¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬WU÷london-lions¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬WV÷newcastle-eagles¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷booIfR1g¬AD÷1481916600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬WU÷newcastle-eagles¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬WV÷london-lions¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~
3
1481373841
2
YARDIM: Şu anda Basketbol/Birleşik Krallık bölümünde yer alan BBL Cup 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com BBL Cup 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, BBL Cup 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. BBL Cup 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). BBL Cup 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.