Basketbol »Filipinler » Governors Cup » 2017

results
SA÷3¬~ZA÷FİLİPİNLER: Governors Cup¬ZEE÷ngFaK4Ms¬ZB÷153¬ZY÷Filipinler¬ZC÷O6DvjLrC¬ZD÷p¬ZE÷tbvqTWhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷153_ngFaK4Ms¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/filipinler/governors-cup/¬ZX÷01Filipinler 010pinler0030000000169000Governors Cu013rs Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Filipinler¬~AA÷IZsiaZ4d¬AD÷1506249900¬ADE÷1506249900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Miguel Beermen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SMB¬AE÷San Miguel Beermen¬WU÷san-miguel-beermen¬AG÷101¬BA÷32¬BC÷19¬BE÷30¬BG÷20¬WN÷MER¬AF÷Meralco Bolts¬WV÷meralco-bolts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷19¬BD÷20¬BF÷30¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷tj8S6Q65¬AD÷1506241800¬ADE÷1506241800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NLEX Road Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NLE¬AE÷NLEX Road Warriors¬WU÷nlex-road-warriors¬AG÷93¬BA÷25¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷24¬WN÷STA¬AF÷Star Hotshots¬WV÷purefoods-star-hotshots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷101¬BB÷17¬BD÷19¬BF÷39¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷xI1y54yI¬AD÷1506158100¬ADE÷1506158100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TNT KaTropa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷TNT KaTropa¬WU÷tnt-katropa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷30¬BC÷27¬BE÷31¬BG÷33¬WN÷GIN¬AF÷Ginebra Kings¬WV÷barangay-ginebra-san-miguel¬AH÷92¬BB÷31¬BD÷18¬BF÷22¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷EsDemuAF¬AD÷1506150000¬ADE÷1506150000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blackwater Elite¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAI¬AF÷Rain Or Shine Paint.¬WV÷rain-or-shine-paint¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷122¬BB÷30¬BD÷27¬BF÷32¬BH÷33¬WM÷BLA¬AE÷Blackwater Elite¬WU÷blackwater-elite¬AG÷98¬BA÷21¬BC÷35¬BE÷21¬BG÷21¬AN÷n¬~AA÷UiWPVCvr¬AD÷1506078000¬ADE÷1506078000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Global Port¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLO¬AE÷Global Port¬WU÷global-port-batang-pier¬AG÷93¬BA÷20¬BC÷22¬BE÷22¬BG÷29¬WN÷MER¬AF÷Meralco Bolts¬WV÷meralco-bolts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷100¬BB÷25¬BD÷26¬BF÷32¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷MRCKwSxJ¬AD÷1506068100¬ADE÷1506068100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kia Picanto¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STA¬AF÷Star Hotshots¬WV÷purefoods-star-hotshots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷32¬BD÷33¬BF÷26¬BH÷37¬WM÷KIA¬AE÷Kia Picanto¬WU÷kia-picanto¬AG÷81¬BA÷24¬BC÷12¬BE÷24¬BG÷21¬AN÷n¬~AA÷2a9O76ia¬AD÷1505905200¬ADE÷1505905200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Fuelmasters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Fuelmasters¬WU÷phoenix-fuelmasters¬AG÷107¬BA÷28¬BC÷24¬BE÷25¬BG÷30¬WN÷SMB¬AF÷San Miguel Beermen¬WV÷san-miguel-beermen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷23¬BD÷33¬BF÷30¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷fZ9K8nxg¬AD÷1505895300¬ADE÷1505895300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rain Or Shine Paint.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAI¬AE÷Rain Or Shine Paint.¬WU÷rain-or-shine-paint¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷112¬BA÷29¬BC÷34¬BE÷29¬BG÷20¬WN÷ALA¬AF÷Alaska Aces¬WV÷alaska-aces¬AH÷82¬BB÷23¬BD÷18¬BF÷20¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷4Wwm0Fkj¬AD÷1505645100¬ADE÷1505645100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Star Hotshots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷TNT KaTropa¬WV÷tnt-katropa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷27¬BD÷24¬BF÷38¬BH÷15¬WM÷STA¬AE÷Star Hotshots¬WU÷purefoods-star-hotshots¬AG÷99¬BA÷22¬BC÷23¬BE÷30¬BG÷24¬AN÷n¬~AA÷M7lr1ezp¬AD÷1505637000¬ADE÷1505637000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blackwater Elite¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackwater Elite¬WU÷blackwater-elite¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷31¬BC÷31¬BE÷30¬BG÷26¬WN÷GLO¬AF÷Global Port¬WV÷global-port-batang-pier¬AH÷107¬BB÷29¬BD÷21¬BF÷27¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷GrBG9SMn¬AD÷1505553300¬ADE÷1505553300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ginebra Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIN¬AE÷Ginebra Kings¬WU÷barangay-ginebra-san-miguel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷89¬BA÷24¬BC÷13¬BE÷28¬BG÷24¬WN÷RAI¬AF÷Rain Or Shine Paint.¬WV÷rain-or-shine-paint¬AH÷82¬BB÷15¬BD÷17¬BF÷23¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷YJLBA87t¬AD÷1505545200¬ADE÷1505545200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Miguel Beermen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SMB¬AE÷San Miguel Beermen¬WU÷san-miguel-beermen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷25¬BC÷20¬BE÷33¬BG÷40¬WN÷KIA¬AF÷Kia Picanto¬WV÷kia-picanto¬AH÷112¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷34¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷dbUqFlaP¬AD÷1505473200¬ADE÷1505473200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Global Port¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLO¬AE÷Global Port¬WU÷global-port-batang-pier¬AG÷83¬BA÷12¬BC÷26¬BE÷27¬BG÷18¬WN÷STA¬AF÷Star Hotshots¬WV÷purefoods-star-hotshots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷19¬BD÷29¬BF÷33¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷ret2j5MO¬AD÷1505463300¬ADE÷1505463300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alaska Aces¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALA¬AE÷Alaska Aces¬WU÷alaska-aces¬AG÷78¬BA÷22¬BC÷13¬BE÷24¬BG÷19¬WN÷MER¬AF÷Meralco Bolts¬WV÷meralco-bolts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷106¬BB÷28¬BD÷30¬BF÷20¬BH÷28¬AN÷n¬~
3
1506333493
66
fixtures
SA÷3¬~ZA÷FİLİPİNLER: Governors Cup - Playofflar¬ZEE÷ngFaK4Ms¬ZB÷153¬ZY÷Filipinler¬ZC÷ITCrkubI¬ZD÷p¬ZE÷tbvqTWhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷153_ngFaK4Ms¬ZJ÷11¬ZL÷/basketbol/filipinler/governors-cup/¬ZX÷01Filipinler 010pinler0030000000225000Governors Cu026offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Filipinler¬~AA÷YH6aYMGO¬AD÷1506413700¬ADE÷1506413700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Meralco Bolts¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MER¬AE÷Meralco Bolts¬WU÷meralco-bolts¬WN÷BLA¬AF÷Blackwater Elite¬WV÷blackwater-elite¬AM÷1nci ayak.¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷nLfsc6gP¬AD÷1506423600¬ADE÷1506423600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Star Hotshots¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Star Hotshots¬WU÷purefoods-star-hotshots¬WN÷NLE¬AF÷NLEX Road Warriors¬WV÷nlex-road-warriors¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷lUt9hQ1t¬AD÷1506500100¬ADE÷1506500100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TNT KaTropa¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷TNT KaTropa¬WU÷tnt-katropa¬WN÷RAI¬AF÷Rain Or Shine Paint.¬WV÷rain-or-shine-paint¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷65yEipHn¬AD÷1506510000¬ADE÷1506510000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ginebra Kings¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIN¬AE÷Ginebra Kings¬WU÷barangay-ginebra-san-miguel¬WN÷SMB¬AF÷San Miguel Beermen¬WV÷san-miguel-beermen¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~
3
1506333493
4
YARDIM: Şu anda Basketbol/Filipinler bölümünde yer alan Governors Cup 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Governors Cup 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Governors Cup 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Governors Cup 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Governors Cup 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.