Basketbol »İsrail » Super League » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷İSRAİL: Super League¬ZEE÷8lGjdOzo¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷dfrDwwDS¬ZD÷p¬ZE÷vPUmLNZu¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8lGjdOzo¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/israil/super-league/¬ZX÷01İsrail 006İsrail0000000000153000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷htCsXoSo¬AD÷1487531100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Kiryat Gat¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬AG÷79¬BA÷7¬BC÷24¬BE÷18¬BG÷30¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷103¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷26¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷Ee0jVPdb¬AD÷1487529900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷21¬BC÷23¬BE÷31¬BG÷17¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬WV÷ironi-nahariya¬AH÷71¬BB÷19¬BD÷11¬BF÷20¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷QV3fUqC4¬AD÷1487523600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷23¬BC÷17¬BE÷23¬BG÷23¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AH÷69¬BB÷14¬BD÷22¬BF÷13¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷bq22SNtH¬AD÷1487523300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬WU÷hapoel-eilat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷12¬BC÷25¬BE÷20¬BG÷24¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬WV÷hapoel-holon¬AH÷66¬BB÷13¬BD÷17¬BF÷17¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷Kh3bT3RA¬AD÷1487442600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷15¬BC÷21¬BE÷21¬BG÷23¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬WV÷maccabi-ashdod¬AH÷58¬BB÷17¬BD÷8¬BF÷20¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷WWAoW5sh¬AD÷1487179800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷19. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬WU÷bnei-herzliya¬AG÷73¬BA÷20¬BC÷8¬BE÷23¬BG÷22¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬WV÷gilboa-galil¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬BB÷23¬BD÷20¬BF÷19¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷px6RQA5C¬AD÷1486404000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬WU÷gilboa-galil¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷20¬BC÷21¬BE÷11¬BG÷34¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AH÷81¬BB÷29¬BD÷21¬BF÷9¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷bL3FTCLg¬AD÷1486403400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Kiryat Gat¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬WV÷bnei-herzliya¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷80¬BB÷21¬BD÷17¬BF÷21¬BH÷21¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬AG÷79¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷19¬AN÷n¬~AA÷xC2JSWz0¬AD÷1486403100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬WU÷maccabi-ashdod¬AG÷59¬BA÷8¬BC÷21¬BE÷16¬BG÷14¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬WV÷maccabi-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷72¬BB÷26¬BD÷17¬BF÷15¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷4QIa82ko¬AD÷1486321500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷10¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷20¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AH÷63¬BB÷17¬BD÷15¬BF÷17¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷WY1NRjj6¬AD÷1486314000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬WU÷ironi-nahariya¬AG÷79¬BA÷13¬BC÷20¬BE÷31¬BG÷15¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷86¬BB÷18¬BD÷21¬BF÷24¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷S0eWPUKI¬AD÷1486225800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷18. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷27¬BC÷22¬BE÷19¬BG÷24¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬WV÷maccabi-rishon¬AH÷77¬BB÷20¬BD÷11¬BF÷22¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷KK30CBjJ¬AD÷1486054800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷21¬BC÷29¬BE÷29¬BG÷20¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Kiryat Gat¬WV÷maccabi-kiryat-gat¬AH÷67¬BB÷19¬BD÷15¬BF÷14¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷h8YEVYjs¬AD÷1486054500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬WU÷hapoel-eilat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷100¬BA÷23¬BC÷28¬BE÷23¬BG÷26¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬WV÷gilboa-galil¬AH÷81¬BB÷20¬BD÷15¬BF÷26¬BH÷20¬AN÷n¬~
3
1487629746
113
fixtures
SA÷3¬~ZA÷İSRAİL: Super League¬ZEE÷8lGjdOzo¬ZB÷97¬ZY÷İsrail¬ZC÷dfrDwwDS¬ZD÷p¬ZE÷vPUmLNZu¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8lGjdOzo¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/israil/super-league/¬ZX÷01İsrail 006İsrail0000000000153000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷İsrail¬~AA÷pbJek65R¬AD÷1487696400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷17. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬WV÷bnei-herzliya¬AN÷n¬~AA÷nXlEJmFq¬AD÷1487782800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷21. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬WU÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~AA÷URCNTXxi¬AD÷1488047400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬WU÷maccabi-rishon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬WV÷hapoel-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷CjrwMLJp¬AD÷1488131100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬WU÷gilboa-galil¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Kiryat Gat¬WV÷maccabi-kiryat-gat¬AN÷n¬~AA÷QgnsLuZj¬AD÷1488133800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬WU÷hapoel-holon¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷fBeBQ1BT¬AD÷1488216900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Herzliya¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BNE¬AE÷Bnei Herzliya¬WU÷bnei-herzliya¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬WV÷ironi-nahariya¬AN÷n¬~AA÷GKd7RsdN¬AD÷1488217500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬WU÷maccabi-ashdod¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~AA÷8IBRSihc¬AD÷1488222300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷20. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬WV÷maccabi-haifa¬AN÷n¬~AA÷j13rP9iM¬AD÷1488645000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷21. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬WU÷hapoel-holon¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬WV÷bnei-herzliya¬AN÷n¬~AA÷fZ9ZQVM9¬AD÷1488652200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷21. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬WU÷gilboa-galil¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷pO2nOT6S¬AD÷1488738600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷21. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬WU÷maccabi-rishon¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬WV÷maccabi-haifa¬AN÷n¬~AA÷GrBVRB73¬AD÷1488824100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Kiryat Gat¬ER÷21. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬WV÷ironi-nahariya¬AN÷n¬~AA÷xbavQkxG¬AD÷1488825000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷21. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬WU÷hapoel-tel-aviv¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬WV÷maccabi-ashdod¬AN÷n¬~~
3
1487629746
19
YARDIM: Şu anda Basketbol/İsrail bölümünde yer alan Super League 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Super League 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Super League 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Super League 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Super League 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.