Basketbol »Rusya » Kupa » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷RUSYA: Kupa¬ZEE÷EFbfPyCk¬ZB÷158¬ZY÷Rusya¬ZC÷KOeJbsOa¬ZD÷p¬ZE÷lzdjGWiN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷158_EFbfPyCk¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/rusya/kupa/¬ZX÷01Rusya 005......0020000000153000Kupa 004......000¬ZCC÷0¬~AA÷lWi1yRAo¬AD÷1480428000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ufimets Ufa¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷URA¬AF÷Parma Perm¬WV÷parma-perm¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷89¬BB÷22¬BD÷27¬BF÷20¬BH÷20¬WM÷UFI¬AE÷Ufimets Ufa¬WU÷ufimets-ufa¬AG÷40¬BA÷7¬BC÷8¬BE÷14¬BG÷11¬AN÷n¬~AA÷Mqj9Z4ub¬AD÷1480347000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MBA Moscow¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOV¬AF÷Novosibirsk¬WV÷novosibirsk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷18¬BD÷20¬BF÷21¬BH÷22¬WM÷MBA¬AE÷MBA Moscow¬WU÷mba-moscow¬AG÷76¬BA÷28¬BC÷17¬BE÷14¬BG÷17¬AN÷n¬~AA÷SMj5zoQi¬AD÷1480330800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Irkutsk¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ISP¬AF÷Spartak Primorje¬WV÷spartak-primorje¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷76¬BB÷21¬BD÷18¬BF÷21¬BH÷16¬WM÷IRK¬AE÷Irkutsk¬WU÷irkutsk¬AG÷67¬BA÷17¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷10¬AN÷n¬~AA÷O8nQVMvN¬AD÷1480260600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambov¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAK¬AF÷Sakhalin¬WV÷sakhalin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷67¬BB÷6¬BD÷18¬BF÷24¬BH÷19¬WM÷TAM¬AE÷Tambov¬WU÷tambov¬AG÷66¬BA÷18¬BC÷17¬BE÷13¬BG÷18¬AN÷n¬~AA÷fZsMW2PG¬AD÷1480258800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stroitel¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RYA¬AF÷Ryazan¬WV÷ryazan¬AH÷77¬BB÷15¬BD÷24¬BF÷16¬BH÷22¬WM÷STR¬AE÷Stroitel¬WU÷stroitel¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷90¬BA÷18¬BC÷22¬BE÷25¬BG÷25¬AN÷n¬~AA÷YJgDYOf4¬AD÷1480251600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Khimki M.¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TEM¬AF÷Temp Sumz Revda¬WV÷temp-sumz-revda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷76¬BB÷20¬BD÷23¬BF÷19¬BH÷14¬WM÷KHI¬AE÷Khimki M.¬WU÷khimki-m¬AG÷63¬BA÷15¬BC÷15¬BE÷13¬BG÷20¬AN÷n¬~AA÷CE8ICsYp¬AD÷1480240800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ekaterinburg¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷UNI¬AF÷University-Ugra¬WV÷university-ugra¬AH÷68¬BB÷21¬BD÷11¬BF÷16¬BH÷20¬WM÷YEK¬AE÷Ekaterinburg¬WU÷ural-yekaterinburg¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷15¬BC÷25¬BE÷27¬BG÷20¬AN÷n¬~AA÷GrqIXrAA¬AD÷1480086000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rodniki Izhevsk¬ER÷1/8 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAM¬AF÷Samara SGEU¬WV÷samara-sgeu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷77¬BB÷18¬BD÷17¬BF÷19¬BH÷23¬WM÷ROD¬AE÷Rodniki Izhevsk¬WU÷rodniki-izhevsk¬AG÷72¬BA÷17¬BC÷15¬BE÷22¬BG÷18¬AN÷n¬~AA÷6TB9PRj3¬AD÷1479207600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lokomotiv Kuban 2¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Kuban 2¬WU÷lokomotiv-kuban¬AG÷81¬BA÷34¬BC÷15¬BE÷22¬BG÷10¬WN÷IRK¬AF÷Irkutsk¬WV÷irkutsk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷86¬BB÷19¬BD÷18¬BF÷14¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷vNJN1Obd¬AD÷1479128400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Uralmash Ekaterinburg¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷URA¬AE÷Uralmash Ekaterinburg¬WU÷uralmash-ekaterinburg¬AG÷45¬BA÷11¬BC÷8¬BE÷19¬BG÷7¬WN÷YEK¬AF÷Ekaterinburg¬WV÷ural-yekaterinburg¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷85¬BB÷27¬BD÷23¬BF÷18¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷hOSo6wjr¬AD÷1479056400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Burevestnik Jaroslav¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BK¬AE÷Burevestnik Jaroslav¬WU÷bk-burevestnik-jaroslav¬AG÷70¬BA÷17¬BC÷9¬BE÷24¬BG÷20¬WN÷ROD¬AF÷Rodniki Izhevsk¬WV÷rodniki-izhevsk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷24¬BD÷22¬BF÷19¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷WERk5c5l¬AD÷1479052800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rusichi Kursk¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷STR¬AF÷Stroitel¬WV÷stroitel¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷96¬BB÷24¬BD÷27¬BF÷23¬BH÷22¬WM÷RUS¬AE÷Rusichi Kursk¬WU÷rusichi-kursk¬AG÷88¬BA÷22¬BC÷18¬BE÷17¬BG÷31¬AN÷n¬~AA÷0S4IN5LF¬AD÷1479042000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nizhny Novgorod 2¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIZ¬AE÷Nizhny Novgorod 2¬WU÷nizhny-novgorod¬AG÷76¬BA÷17¬BC÷16¬BE÷19¬BG÷24¬WN÷KHI¬AF÷Khimki M.¬WV÷khimki-m¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷103¬BB÷27¬BD÷26¬BF÷28¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷ljMf4HKf¬AD÷1479034800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dynamo Stavropol¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STA¬AE÷Dynamo Stavropol¬WU÷dynamo-stavropol¬AG÷75¬BA÷22¬BC÷21¬BE÷17¬BG÷15¬WN÷TAM¬AF÷Tambov¬WV÷tambov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷85¬BB÷20¬BD÷19¬BF÷19¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷SxD5Q7yc¬AD÷1479027600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ufimets Ufa¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UFI¬AE÷Ufimets Ufa¬WU÷ufimets-ufa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷70¬BA÷20¬BC÷15¬BE÷14¬BG÷21¬WN÷PET¬AF÷St. Petersburg¬WV÷bc-dynamo-saint-petersburg¬AH÷59¬BB÷12¬BD÷19¬BF÷16¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷lh1EOo69¬AD÷1478862000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSKA Moscow 2¬ER÷1/16 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MBA¬AF÷MBA Moscow¬WV÷mba-moscow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷91¬BB÷21¬BD÷19¬BF÷26¬BH÷25¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moscow 2¬WU÷cska-moscow¬AG÷86¬BA÷17¬BC÷24¬BE÷21¬BG÷24¬AN÷n¬~AA÷veHAsS1C¬AD÷1477317600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Uralmash Ekaterinburg¬ER÷1/32 Finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷URA¬AE÷Uralmash Ekaterinburg¬WU÷uralmash-ekaterinburg¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷65¬BA÷13¬BC÷12¬BE÷20¬BG÷20¬WN÷CHE¬AF÷Cheboksary¬WV÷cheboksary¬AH÷56¬BB÷9¬BD÷15¬BF÷13¬BH÷19¬AN÷n¬~
3
1481234493
28
fixtures
SA÷3¬~ZA÷RUSYA: Kupa¬ZEE÷EFbfPyCk¬ZB÷158¬ZY÷Rusya¬ZC÷KOeJbsOa¬ZD÷p¬ZE÷lzdjGWiN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷158_EFbfPyCk¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/rusya/kupa/¬ZX÷01Rusya 005......0020000000153000Kupa 004......000¬ZCC÷0¬~AA÷rFlea9is¬AD÷1482415200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Samara SGEU¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TEM¬AF÷Temp Sumz Revda¬WV÷temp-sumz-revda¬WM÷SAM¬AE÷Samara SGEU¬WU÷samara-sgeu¬AN÷n¬~AA÷M5mabT6m¬AD÷1482588000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stroitel¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STR¬AE÷Stroitel¬WU÷stroitel¬WN÷SAK¬AF÷Sakhalin¬WV÷sakhalin¬AN÷n¬~AA÷CWcP4VTJ¬AD÷1482933600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ekaterinburg¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YEK¬AE÷Ekaterinburg¬WU÷ural-yekaterinburg¬WN÷URA¬AF÷Parma Perm¬WV÷parma-perm¬AN÷n¬~AA÷QZ1T3kqQ¬AD÷1485957600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartak Primorje¬ER÷Çeyrek finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ISP¬AE÷Spartak Primorje¬WU÷spartak-primorje¬WN÷NOV¬AF÷Novosibirsk¬WV÷novosibirsk¬AN÷n¬~
3
1481234493
4
YARDIM: Şu anda Basketbol/Rusya bölümünde yer alan Kupa 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Kupa 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Kupa 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Kupa 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). Kupa 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.