Basketbol »Yeni Zelanda » NBL » 2016

results
SA÷3¬~ZA÷YENİ ZELANDA: NBL¬ZEE÷tCx1gsk2¬ZB÷140¬ZY÷Yeni Zelanda¬ZC÷jgqSJQgi¬ZD÷p¬ZE÷2BkMAuAl¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_tCx1gsk2¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/yeni-zelanda/nbl/¬ZX÷01Yeni Zelanda012elanda0010000000153000NBL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷vmy4OF9D¬AD÷1464490800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wellington Saints¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬WU÷wellington-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷120¬BA÷31¬BC÷25¬BE÷37¬BG÷27¬WN÷HAW¬AF÷Bay Hawks¬WV÷bay-hawks¬AH÷72¬BB÷13¬BD÷17¬BF÷13¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷rLseQyu1¬AD÷1464418800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Augusta Mountainairs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAW¬AF÷Bay Hawks¬WV÷bay-hawks¬AH÷67¬BB÷13¬BD÷18¬BF÷17¬BH÷19¬WM÷TAR¬AE÷Augusta Mountainairs¬WU÷augusta-mountainairs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷27¬BC÷23¬BE÷23¬BG÷18¬AN÷n¬~AA÷QqXaPef7¬AD÷1464418800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nelson Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬WU÷nelson-giants¬AG÷83¬BA÷26¬BC÷18¬BE÷20¬BG÷19¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Saints¬WV÷wellington-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷96¬BB÷14¬BD÷30¬BF÷28¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷4UriRHPf¬AD÷1464332400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southland Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷Southland Sharks¬WU÷southland-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷24¬BC÷26¬BE÷26¬BG÷31¬WN÷SUP¬AF÷Super City Rangers¬WV÷super-city-rangers¬AH÷98¬BB÷24¬BD÷28¬BF÷28¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷d4qmScAl¬AD÷1464246000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Rams¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Rams¬WU÷canterbury-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷20¬BC÷32¬BE÷31¬BG÷33¬WN÷SUP¬AF÷Super City Rangers¬WV÷super-city-rangers¬AH÷98¬BB÷26¬BD÷21¬BF÷27¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷IDpqTwer¬AD÷1463886000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southland Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Saints¬WV÷wellington-saints¬AH÷75¬BB÷18¬BD÷11¬BF÷27¬BH÷19¬WM÷SOU¬AE÷Southland Sharks¬WU÷southland-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬BA÷27¬BC÷20¬BE÷16¬BG÷15¬AN÷n¬~AA÷bT3CYaXK¬AD÷1463814000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Rams¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Rams¬WU÷canterbury-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷90¬BA÷18¬BC÷20¬BE÷25¬BG÷27¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Saints¬WV÷wellington-saints¬AH÷85¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷19¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷CW7GXJnR¬AD÷1463814000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nelson Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬WU÷nelson-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷90¬BA÷22¬BC÷19¬BE÷31¬BG÷18¬WN÷HAW¬AF÷Bay Hawks¬WV÷bay-hawks¬AH÷77¬BB÷17¬BD÷24¬BF÷18¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷4648ZuIE¬AD÷1463727600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Super City Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUP¬AE÷Super City Rangers¬WU÷super-city-rangers¬AG÷69¬BA÷12¬BC÷27¬BE÷17¬BG÷13¬WN÷TAR¬AF÷Augusta Mountainairs¬WV÷augusta-mountainairs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷81¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷21¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷QF54zM28¬AD÷1463641200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Augusta Mountainairs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAR¬AE÷Augusta Mountainairs¬WU÷augusta-mountainairs¬AG÷65¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷15¬BG÷16¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬WV÷canterbury-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷71¬BB÷12¬BD÷23¬BF÷16¬BH÷20¬AN÷n¬~ZA÷YENİ ZELANDA: NBL - Playofflar¬ZEE÷tCx1gsk2¬ZB÷140¬ZY÷Yeni Zelanda¬ZC÷UqrWIp9c¬ZD÷p¬ZE÷2BkMAuAl¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷140_tCx1gsk2¬ZJ÷11¬ZL÷/basketbol/yeni-zelanda/nbl/¬ZX÷01Yeni Zelanda012elanda0010000000208000NBL - Playof016offlar000¬ZCC÷0¬~AA÷S4iyCk51¬AD÷1465023600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Super City Rangers¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUP¬AE÷Super City Rangers¬WU÷super-city-rangers¬AG÷82¬BA÷13¬BC÷29¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Saints¬WV÷wellington-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷94¬BB÷27¬BD÷23¬BF÷22¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷Sb4I9J0p¬AD÷1464940800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wellington Saints¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬WU÷wellington-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷24¬BC÷22¬BE÷17¬BG÷16¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬WV÷southland-sharks¬AH÷75¬BB÷23¬BD÷18¬BF÷19¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷AJHjEahT¬AD÷1464933600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Rams¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Rams¬WU÷canterbury-rams¬AG÷85¬BA÷12¬BC÷24¬BE÷22¬BG÷27¬WN÷SUP¬AF÷Super City Rangers¬WV÷super-city-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷104¬BB÷24¬BD÷28¬BF÷20¬BH÷32¬AN÷n¬~
3
1484853165
66
fixtures
3
1484853165
0
YARDIM: Şu anda Basketbol/Yeni Zelanda bölümünde yer alan NBL 2016 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NBL 2016 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBL 2016 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBL 2016 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBL 2016 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.