Futbol »Afrika » CAF Konfederasyon Kupası » 2017

CAF Konfederasyon Kupası
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷AFRİKA: CAF Konfederasyon Kupası - Elemeler¬ZEE÷UF0IztbB¬ZB÷1¬ZY÷Afrika¬ZC÷GEJB9Lhm¬ZD÷p¬ZE÷hj5XXcPt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_UF0IztbB¬ZJ÷1¬ZL÷/futbol/afrika/caf-konfederasyon-kupas/¬ZX÷00Afrika 006Afrika0020000000134000CAF Konfeder035emeler000¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika¬~AA÷nTjRhIsC¬AD÷1487530800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tanger (Mar)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAN¬AE÷Tanger (Mar)¬WU÷tanger¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DOU¬AF÷Douanes Niamey (Nig)¬WV÷douanes-niamey¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 2-1. Toplam: 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷QD2IfvDa¬AD÷1487523600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷El Masry (Egy)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAS¬AE÷El Masry (Egy)¬WU÷el-masry¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IFE¬AF÷Ifeanyi Ubah (Nig)¬WV÷fc-ifeanyi-ubah¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-1. Toplam: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷CAbEeKcg¬AD÷1487523600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kabylie (Alg)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAB¬AE÷Kabylie (Alg)¬WU÷kabylie¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷MCB¬AF÷MC Breweries (Lib)¬WV÷mc-breweries¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-3. Toplam: 4-3. ¬AN÷n¬~AA÷YyBpbDJi¬AD÷1487516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wikki (Nig)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIK¬AE÷Wikki (Nig)¬WU÷wikki-tourists¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RSL¬AF÷RSLAF (Sie)¬WV÷rslaf¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-2. Toplam: 1-2. ¬AN÷n¬~AA÷ImaAd0rm¬AD÷1487514600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Micomeseng (Gnq)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷MIC¬AE÷Micomeseng (Gnq)¬WU÷racing-de-micomeseng¬AG÷0¬WN÷ETO¬AF÷Etoile du Congo (Con)¬WV÷etoile-du-congo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-2. Toplam: 0-3. ¬AN÷n¬~AA÷8E59h9mT¬AD÷1487511000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rayon Sport (Rwa)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAY¬AE÷Rayon Sport (Rwa)¬WU÷rayon-sport¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷WAU¬AF÷Wau Salaam (Sud)¬WV÷wau-salaam¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 4-0. Toplam: 6-0. ¬AN÷n¬~AA÷t45UixcI¬AD÷1487511000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport (Rsa)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUP¬AE÷Supersport (Rsa)¬WU÷supersport¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ELG¬AF÷Elgeco Plus (Mad)¬WV÷elgeco-plus¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-0. Toplam: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷ITSczARp¬AD÷1487446200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MC Alger (Alg)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬AV÷1487465853|¬BX÷-1¬WN÷BEC¬AF÷Bechem United (Gha)¬WV÷bechem-united¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷MC¬AE÷MC Alger (Alg)¬WU÷mc-alger¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-2. Toplam: 5-3. ¬AN÷n¬~AA÷dv25gkYM¬AD÷1487435400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niary Tally (Sen)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIA¬AE÷Niary Tally (Sen)¬WU÷niary-tally¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷APE¬AF÷APEJES Academy (Cmr)¬WV÷apejes-academy¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-1. Toplam: 2-2. ¬AN÷n¬~AA÷6k9hdil4¬AD÷1487433600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UD Songo (Moz)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬AV÷1487465937|¬BX÷-1¬WM÷UDS¬AE÷UD Songo (Moz)¬WU÷ud-songo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars (Rsa)¬WV÷platinum-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-1. Toplam: 0-2. ¬AN÷n¬~AA÷hnstmmBj¬AD÷1487431800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Gagnoa (Ivo)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Gagnoa (Ivo)¬WU÷sporting-gagnoa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SON¬AF÷Sonabel Ouagadougou (Bur)¬WV÷sonabel-ouagadougou¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-0. Toplam: 3-0. ¬AN÷n¬~AA÷EerxlTep¬AD÷1487428200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CARA Brazzaville (Con)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷CARA Brazzaville (Con)¬WU÷cara-brazzaville¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAG¬AF÷Maghreb Fez (Mar)¬WV÷maghreb-fez¬BZ÷1¬AH÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-3. Toplam: 2-3. ¬AN÷n¬~AA÷8xhNgbS5¬AD÷1487428200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Sports Academy (Cmr)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOU¬AE÷Young Sports Academy (Cmr)¬WU÷young-sports-academy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defence F.C. (Eth)¬WV÷defence-f-c¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-1. Toplam: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷OQ3ceB3A¬AD÷1487426400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swall. (Swa)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall. (Swa)¬WU÷mbabane-swall¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United (Bot)¬WV÷orapa-united¬AH÷2¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-0. Toplam: 4-2. ¬AN÷n¬~AA÷2H21fVIG¬AD÷1487422800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Le Messager Ngozi (Bur)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷LEM¬AE÷Le Messager Ngozi (Bur)¬WU÷le-messager-ngozi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷KVZ¬AF÷KVZ (Zan)¬WV÷kvz¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-2. Toplam: 4-2. ¬AN÷n¬~AA÷KhZRAj3c¬AD÷1487421000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Michel Utd (Sey)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIC¬AE÷St Michel Utd (Sey)¬WU÷st-michel-utd¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HIL¬AF÷Hilal Obied (Sud)¬WV÷hilal-obied¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-2. Toplam: 0-3. ¬AN÷n¬~AA÷t2zOBWmi¬AD÷1487419200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ngezi Platinum FC (Zim)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NGE¬AE÷Ngezi Platinum FC (Zim)¬WU÷ngezi-platinum¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PAM¬AF÷Pamplemousses (Mau)¬WV÷pamplemousses¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-1. Toplam: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷2HOW9AI3¬AD÷1487419200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ulinzi Stars (Ken)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ULI¬AE÷Ulinzi Stars (Ken)¬WU÷ulinzi-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ALH¬AF÷Al Hilal Benghazi (Lib)¬WV÷al-hilal-benghazi¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-1. Toplam: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷SbAlcXYc¬AD÷1487419200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Volcan Club (Com)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VIP¬AF÷Vipers (Uga)¬WV÷vipers¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷VOL¬AE÷Volcan Club (Com)¬WU÷volcan-club¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-0. Toplam: 1-1. ¬AN÷n¬~AA÷KY6tag4o¬AD÷1487341800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Renaissance Aiglons (Drc)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Renaissance Aiglons (Drc)¬WU÷renaissance-aiglons¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AKA¬AF÷Akanda (Gab)¬WV÷akanda-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-0. Toplam: 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷CnfdkqyK¬AD÷1486917000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷RSLAF (Sie)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RSL¬AE÷RSLAF (Sie)¬WU÷rslaf¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷WIK¬AF÷Wikki (Nig)¬WV÷wikki-tourists¬AH÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷Wz3JsXHD¬AD÷1486911600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bechem United (Gha)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEC¬AE÷Bechem United (Gha)¬WU÷bechem-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MC¬AF÷MC Alger (Alg)¬WV÷mc-alger¬AH÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷2eB2oFIl¬AD÷1486911600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ifeanyi Ubah (Nig)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IFE¬AE÷Ifeanyi Ubah (Nig)¬WU÷fc-ifeanyi-ubah¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷MAS¬AF÷El Masry (Egy)¬WV÷el-masry¬AH÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷YJwusLr0¬AD÷1486909800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷APEJES Academy (Cmr)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷APE¬AE÷APEJES Academy (Cmr)¬WU÷apejes-academy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷NIA¬AF÷Niary Tally (Sen)¬WV÷niary-tally¬AH÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷4pZzr1Tg¬AD÷1486908000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KVZ (Zan)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KVZ¬AE÷KVZ (Zan)¬WU÷kvz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷LEM¬AF÷Le Messager Ngozi (Bur)¬WV÷le-messager-ngozi¬AH÷1¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷pK07pZXf¬AD÷1486904400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence F.C. (Eth)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defence F.C. (Eth)¬WU÷defence-f-c¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷YOU¬AF÷Young Sports Academy (Cmr)¬WV÷young-sports-academy¬AH÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷69VivJSI¬AD÷1486900800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sonabel Ouagadougou (Bur)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SON¬AE÷Sonabel Ouagadougou (Bur)¬WU÷sonabel-ouagadougou¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Gagnoa (Ivo)¬WV÷sporting-gagnoa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷hp4FrD27¬AD÷1486899000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elgeco Plus (Mad)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SUP¬AF÷Supersport (Rsa)¬WV÷supersport¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ELG¬AE÷Elgeco Plus (Mad)¬WU÷elgeco-plus¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷KCJZ225J¬AD÷1486899000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pamplemousses (Mau)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAM¬AE÷Pamplemousses (Mau)¬WU÷pamplemousses¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NGE¬AF÷Ngezi Platinum FC (Zim)¬WV÷ngezi-platinum¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~
1
1487670318
40
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRİKA: CAF Konfederasyon Kupası - Elemeler¬ZEE÷UF0IztbB¬ZB÷1¬ZY÷Afrika¬ZC÷GEJB9Lhm¬ZD÷p¬ZE÷hj5XXcPt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_UF0IztbB¬ZJ÷1¬ZL÷/futbol/afrika/caf-konfederasyon-kupas/¬ZX÷00Afrika 006Afrika0020000000134000CAF Konfeder035emeler000¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika¬~AA÷rkNVasGQ¬AD÷1489240800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ahli Shendi (Sud)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Ahli Shendi (Sud)¬WU÷ahli-shendi¬WN÷SUP¬AF÷Supersport (Rsa)¬WV÷supersport¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷tp5IjwwD¬AD÷1489240800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ASEC Mimosas (Ivo)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASE¬AE÷ASEC Mimosas (Ivo)¬WU÷asec-mimosas¬WN÷APE¬AF÷APEJES Academy (Cmr)¬WV÷apejes-academy¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷YJ1Aha80¬AD÷1489240800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Azam (Tan)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AZA¬AE÷Azam (Tan)¬WU÷azam¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall. (Swa)¬WV÷mbabane-swall¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷vL81fLwl¬AD÷1489240800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Africain (Tun)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AFR¬AE÷Club Africain (Tun)¬WU÷club-africain¬WN÷RSL¬AF÷RSLAF (Sie)¬WV÷rslaf¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷YJuuwK8D¬AD÷1489240800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Djoliba (Mli)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DJO¬AE÷Djoliba (Mli)¬WU÷djoliba¬WN÷MAS¬AF÷El Masry (Egy)¬WV÷el-masry¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷KGyyv0g7¬AD÷1489240800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Etoile du Congo (Con)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KAB¬AF÷Kabylie (Alg)¬WV÷kabylie¬WM÷ETO¬AE÷Etoile du Congo (Con)¬WU÷etoile-du-congo¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷QDSQ0N0K¬AD÷1489240800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kaloum Star (Gui)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAL¬AE÷Kaloum Star (Gui)¬WU÷kaloum-star¬WN÷TAN¬AF÷Tanger (Mar)¬WV÷tanger¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷zqn9D0pQ¬AD÷1489240800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Libolo (Ang)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NGE¬AF÷Ngezi Platinum FC (Zim)¬WV÷ngezi-platinum¬WM÷LIB¬AE÷Libolo (Ang)¬WU÷libolo¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷Mur5EtVJ¬AD÷1489240800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maghreb Fez (Mar)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAG¬AE÷Maghreb Fez (Mar)¬WU÷maghreb-fez¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Gagnoa (Ivo)¬WV÷sporting-gagnoa¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷pb9ce1Os¬AD÷1489240800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MC Alger (Alg)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MC¬AE÷MC Alger (Alg)¬WU÷mc-alger¬WN÷REN¬AF÷Renaissance Aiglons (Drc)¬WV÷renaissance-aiglons¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷Kz4MkchJ¬AD÷1489240800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Onze Createurs (Mli)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ONZ¬AE÷Onze Createurs (Mli)¬WU÷onze-createurs¬WN÷RAY¬AF÷Rayon Sport (Rwa)¬WV÷rayon-sport¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷hOYz9Khs¬AD÷1489240800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sanga Balende (Drc)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sanga Balende (Drc)¬WU÷sanga-balende¬WN÷HIL¬AF÷Hilal Obied (Sud)¬WV÷hilal-obied¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷nNTM13oE¬AD÷1489240800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sfaxien (Tun)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SFA¬AE÷Sfaxien (Tun)¬WU÷sfaxien¬WN÷YOU¬AF÷Young Sports Academy (Cmr)¬WV÷young-sports-academy¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷WEXv8v8m¬AD÷1489240800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Smouha (Egy)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SMO¬AE÷Smouha (Egy)¬WU÷smouha¬WN÷ULI¬AF÷Ulinzi Stars (Ken)¬WV÷ulinzi-stars¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷jeC5gugf¬AD÷1489240800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vipers (Uga)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIP¬AE÷Vipers (Uga)¬WU÷vipers¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars (Rsa)¬WV÷platinum-stars¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷CA0EiJN6¬AD÷1489240800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zesco Utd (Zam)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd (Zam)¬WU÷zesco-utd¬WN÷LEM¬AF÷Le Messager Ngozi (Bur)¬WV÷le-messager-ngozi¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷phSIJy7a¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷APEJES Academy (Cmr)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷APE¬AE÷APEJES Academy (Cmr)¬WU÷apejes-academy¬WN÷ASE¬AF÷ASEC Mimosas (Ivo)¬WV÷asec-mimosas¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷xS2u6Ix0¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Masry (Egy)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAS¬AE÷El Masry (Egy)¬WU÷el-masry¬WN÷DJO¬AF÷Djoliba (Mli)¬WV÷djoliba¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷EXJZFg6O¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hilal Obied (Sud)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIL¬AE÷Hilal Obied (Sud)¬WU÷hilal-obied¬WN÷SAN¬AF÷Sanga Balende (Drc)¬WV÷sanga-balende¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷by4y7bNg¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kabylie (Alg)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ETO¬AF÷Etoile du Congo (Con)¬WV÷etoile-du-congo¬WM÷KAB¬AE÷Kabylie (Alg)¬WU÷kabylie¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷jVSEKHig¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Le Messager Ngozi (Bur)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEM¬AE÷Le Messager Ngozi (Bur)¬WU÷le-messager-ngozi¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd (Zam)¬WV÷zesco-utd¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷vePALcxm¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbabane Swall. (Swa)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall. (Swa)¬WU÷mbabane-swall¬WN÷AZA¬AF÷Azam (Tan)¬WV÷azam¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷KAKVGZjI¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ngezi Platinum FC (Zim)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LIB¬AF÷Libolo (Ang)¬WV÷libolo¬WM÷NGE¬AE÷Ngezi Platinum FC (Zim)¬WU÷ngezi-platinum¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷dWZ5MwNt¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Platinum Stars (Rsa)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars (Rsa)¬WU÷platinum-stars¬WN÷VIP¬AF÷Vipers (Uga)¬WV÷vipers¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷OrRMIeM5¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rayon Sport (Rwa)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAY¬AE÷Rayon Sport (Rwa)¬WU÷rayon-sport¬WN÷ONZ¬AF÷Onze Createurs (Mli)¬WV÷onze-createurs¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷67fd2zxP¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Renaissance Aiglons (Drc)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Renaissance Aiglons (Drc)¬WU÷renaissance-aiglons¬WN÷MC¬AF÷MC Alger (Alg)¬WV÷mc-alger¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷fNmvRJEP¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷RSLAF (Sie)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RSL¬AE÷RSLAF (Sie)¬WU÷rslaf¬WN÷AFR¬AF÷Club Africain (Tun)¬WV÷club-africain¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷tKLRHFyC¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Gagnoa (Ivo)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Gagnoa (Ivo)¬WU÷sporting-gagnoa¬WN÷MAG¬AF÷Maghreb Fez (Mar)¬WV÷maghreb-fez¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷SGeh3GMI¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Supersport (Rsa)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUP¬AE÷Supersport (Rsa)¬WU÷supersport¬WN÷SHE¬AF÷Ahli Shendi (Sud)¬WV÷ahli-shendi¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷ph6m4d7C¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tanger (Mar)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAN¬AE÷Tanger (Mar)¬WU÷tanger¬WN÷KAL¬AF÷Kaloum Star (Gui)¬WV÷kaloum-star¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷SzOwFDLU¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulinzi Stars (Ken)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ULI¬AE÷Ulinzi Stars (Ken)¬WU÷ulinzi-stars¬WN÷SMO¬AF÷Smouha (Egy)¬WV÷smouha¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷Wl2q5xh6¬AD÷1489845600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Young Sports Academy (Cmr)¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOU¬AE÷Young Sports Academy (Cmr)¬WU÷young-sports-academy¬WN÷SFA¬AF÷Sfaxien (Tun)¬WV÷sfaxien¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~
1
1487670318
32
YARDIM: Şu anda Futbol/Afrika bölümünde yer alan CAF Konfederasyon Kupası 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com CAF Konfederasyon Kupası 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, CAF Konfederasyon Kupası 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. CAF Konfederasyon Kupası 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). CAF Konfederasyon Kupası 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.