Futbol »Afrika » CAF Şampiyonlar Ligi » 2017

CAF Şampiyonlar Ligi
Loading ...
results
1
1484822632
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRİKA: CAF Şampiyonlar Ligi - Elemeler¬ZEE÷EcZwBi3N¬ZB÷1¬ZY÷Afrika¬ZC÷SpZFENFJ¬ZD÷p¬ZE÷zBI5xvHP¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_EcZwBi3N¬ZJ÷1¬ZL÷/futbol/afrika/caf-sampiyonlar-ligi/¬ZX÷00Afrika 006Afrika0010000000134000CAF Şampiyon031emeler000¬ZCC÷0¬~AA÷n1AKdQGQ¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Stars (Gha)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STA¬AE÷All Stars (Gha)¬WU÷all-stars¬WN÷ALA¬AF÷Al Ahly Tripoli (Lib)¬WV÷al-ahly-tripoli¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷OniBntgJ¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barrack Young Controllers (Lib)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barrack Young Controllers (Lib)¬WU÷barrack-young-controllers¬WN÷STA¬AF÷Stade Malien (Mli)¬WV÷stade-malien¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷dz0fjOgf¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CF Mounana (Gab)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOU¬AE÷CF Mounana (Gab)¬WU÷cf-mounana¬WN÷VIT¬AF÷Vital O (Bur)¬WV÷vital-o¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷h2FY3sOg¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cnaps Sport (Mad)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers (Bot)¬WV÷township-rollers¬WM÷CNA¬AE÷Cnaps Sport (Mad)¬WU÷cnaps-sport¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷nqHl0aNI¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cote d'Or (Sey)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COT¬AE÷Cote d'Or (Sey)¬WU÷cote-d-or¬WN÷GEO¬AF÷St George (Eth)¬WV÷st-george¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷AwQT4N8m¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cotonsport (Cmr)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COT¬AE÷Cotonsport (Cmr)¬WU÷cotonsport¬WN÷ATL¬AF÷Atlabara (Ssu)¬WV÷atlabara-fc¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷xWSTZ29D¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ela Nguema (Gnq)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NGU¬AE÷Ela Nguema (Gnq)¬WU÷ela-nguema¬WN÷MER¬AF÷Al-Merreikh (Sud)¬WV÷al-merreikh¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷lAdnhpPs¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Johansen (Sie)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FCJ¬AE÷FC Johansen (Sie)¬WU÷fc-johansen¬WN÷RAB¬AF÷FUS Rabat (Mar)¬WV÷fus-rabat¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷ITCSyPv1¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kadiogo (Bur)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAD¬AE÷Kadiogo (Bur)¬WU÷kadiogo¬WN÷DIA¬AF÷Diables Noirs (Con)¬WV÷diables-noirs¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷Iq1ji4vl¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kampala City (Uga)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAM¬AE÷Kampala City (Uga)¬WU÷kampala-city¬WN÷PRI¬AF÷Primeiro de Agosto (Ang)¬WV÷primeiro-de-agosto¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷4KRq1u8C¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leopard (Con)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷UMS¬AF÷UMS de Loum (Cmr)¬WV÷ums-de-loum¬WM÷LEO¬AE÷Leopard (Con)¬WU÷leopard¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷QTSu2Lh6¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lioli (Les)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷Lioli¬AE÷Lioli (Les)¬WU÷lioli-fc¬WN÷CAP¬AF÷CAPS Utd (Zim)¬WV÷caps-utd¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷vakakr90¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ngaya Club (Com)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NGA¬AE÷Ngaya Club (Com)¬WU÷ngaya-club¬WN÷YOU¬AF÷Young Africans (Tan)¬WV÷young-africans¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷veZcAqoQ¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ports Authority (Gam)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Ports Authority (Gam)¬WU÷ports-authority¬WN÷SEW¬AF÷Sewe Sport (Ivo)¬WV÷sewe-sport¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷buUPzqf7¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Bamako (Mli)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DOL¬AF÷Rivers United FC (Nig)¬WV÷rivers-united¬WM÷REA¬AE÷Real Bamako (Mli)¬WU÷real-bamako¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷dzMP53gs¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Royal Leopards (Swa)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards (Swa)¬WU÷royal-leopards¬WN÷ASV¬AF÷AS Vita Club (Drc)¬WV÷as-vita-club¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷WhEx31w0¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint-Louisienne (Reu)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOU¬AE÷Saint-Louisienne (Reu)¬WU÷saint-louisienne¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits (Rsa)¬WV÷bidvest-wits¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷04zfBPVJ¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saoura (Alg)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAO¬AE÷Saoura (Alg)¬WU÷saoura¬WN÷ENU¬AF÷Enugu (Nig)¬WV÷enugu¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷jZGBbnnE¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tanda (Ivo)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAN¬AE÷Tanda (Ivo)¬WU÷as-tanda¬WN÷ASF¬AF÷ASFAN (Nig)¬WV÷asfan¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷bLqIrXio¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tusker (Ken)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUS¬AE÷Tusker (Ken)¬WU÷tusker¬WN÷POR¬AF÷Port Louis (Mau)¬WV÷port-louis¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷4xLFc61K¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷US Goree (Sen)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HOR¬AF÷Horoya (Gui)¬WV÷horoya¬WM÷GOR¬AE÷US Goree (Sen)¬WU÷us-goree¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷jZh3l2O6¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zanaco (Zam)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAN¬AE÷Zanaco (Zam)¬WU÷zanaco¬WN÷APR¬AF÷APR (Rwa)¬WV÷apr¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷pdh7mMwD¬AD÷1486735200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zimamoto (Com)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZIM¬AE÷Zimamoto (Com)¬WU÷zimamoto¬WN÷FER¬AF÷Ferroviario Beira (Moz)¬WV÷ferroviario-beira¬AM÷1nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷hvTK2hqH¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Ahly Tripoli (Lib)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALA¬AE÷Al Ahly Tripoli (Lib)¬WU÷al-ahly-tripoli¬WN÷STA¬AF÷All Stars (Gha)¬WV÷all-stars¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷8jR85fab¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al-Merreikh (Sud)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MER¬AE÷Al-Merreikh (Sud)¬WU÷al-merreikh¬WN÷NGU¬AF÷Ela Nguema (Gnq)¬WV÷ela-nguema¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷lAYu42ui¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷APR (Rwa)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco (Zam)¬WV÷zanaco¬WM÷APR¬AE÷APR (Rwa)¬WU÷apr¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷nsQC4EE4¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ASFAN (Nig)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASF¬AE÷ASFAN (Nig)¬WU÷asfan¬WN÷TAN¬AF÷Tanda (Ivo)¬WV÷as-tanda¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷fTjgavfM¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Vita Club (Drc)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASV¬AE÷AS Vita Club (Drc)¬WU÷as-vita-club¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards (Swa)¬WV÷royal-leopards¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷ljjcbb9S¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlabara (Ssu)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlabara (Ssu)¬WU÷atlabara-fc¬WN÷COT¬AF÷Cotonsport (Cmr)¬WV÷cotonsport¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷8zXThxXk¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bidvest Wits (Rsa)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits (Rsa)¬WU÷bidvest-wits¬WN÷LOU¬AF÷Saint-Louisienne (Reu)¬WV÷saint-louisienne¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷nRVXidnd¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CAPS Utd (Zim)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷CAPS Utd (Zim)¬WU÷caps-utd¬WN÷Lioli¬AF÷Lioli (Les)¬WV÷lioli-fc¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷COXa7GUo¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Diables Noirs (Con)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIA¬AE÷Diables Noirs (Con)¬WU÷diables-noirs¬WN÷KAD¬AF÷Kadiogo (Bur)¬WV÷kadiogo¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷zRzh10P9¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Enugu (Nig)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAO¬AF÷Saoura (Alg)¬WV÷saoura¬WM÷ENU¬AE÷Enugu (Nig)¬WU÷enugu¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷2Dxp3Mfc¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferroviario Beira (Moz)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferroviario Beira (Moz)¬WU÷ferroviario-beira¬WN÷ZIM¬AF÷Zimamoto (Com)¬WV÷zimamoto¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷z3IP1CbN¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FUS Rabat (Mar)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAB¬AE÷FUS Rabat (Mar)¬WU÷fus-rabat¬WN÷FCJ¬AF÷FC Johansen (Sie)¬WV÷fc-johansen¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷t4PG3YTA¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horoya (Gui)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOR¬AE÷Horoya (Gui)¬WU÷horoya¬WN÷GOR¬AF÷US Goree (Sen)¬WV÷us-goree¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷ddDOEJg9¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Louis (Mau)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Port Louis (Mau)¬WU÷port-louis¬WN÷TUS¬AF÷Tusker (Ken)¬WV÷tusker¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷EgHT0WDT¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Primeiro de Agosto (Ang)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRI¬AE÷Primeiro de Agosto (Ang)¬WU÷primeiro-de-agosto¬WN÷KAM¬AF÷Kampala City (Uga)¬WV÷kampala-city¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷jFW36zph¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rivers United FC (Nig)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOL¬AE÷Rivers United FC (Nig)¬WU÷rivers-united¬WN÷REA¬AF÷Real Bamako (Mli)¬WV÷real-bamako¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷Gxhk0KvG¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sewe Sport (Ivo)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEW¬AE÷Sewe Sport (Ivo)¬WU÷sewe-sport¬WN÷POR¬AF÷Ports Authority (Gam)¬WV÷ports-authority¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷dzxl2tA3¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stade Malien (Mli)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STA¬AE÷Stade Malien (Mli)¬WU÷stade-malien¬WN÷BAR¬AF÷Barrack Young Controllers (Lib)¬WV÷barrack-young-controllers¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷EXNJFav3¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St George (Eth)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷St George (Eth)¬WU÷st-george¬WN÷COT¬AF÷Cote d'Or (Sey)¬WV÷cote-d-or¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷QBsPgIHq¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Township Rollers (Bot)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers (Bot)¬WU÷township-rollers¬WN÷CNA¬AF÷Cnaps Sport (Mad)¬WV÷cnaps-sport¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷zsPFGuPd¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UMS de Loum (Cmr)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UMS¬AE÷UMS de Loum (Cmr)¬WU÷ums-de-loum¬WN÷LEO¬AF÷Leopard (Con)¬WV÷leopard¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷6o9edjMp¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vital O (Bur)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIT¬AE÷Vital O (Bur)¬WU÷vital-o¬WN÷MOU¬AF÷CF Mounana (Gab)¬WV÷cf-mounana¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~AA÷px8aeAyi¬AD÷1487340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Young Africans (Tan)¬ER÷Yarı finaller¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOU¬AE÷Young Africans (Tan)¬WU÷young-africans¬WN÷NGA¬AF÷Ngaya Club (Com)¬WV÷ngaya-club¬AM÷2nci ayak.¬AN÷n¬~
1
1484822632
46
YARDIM: Şu anda Futbol/Afrika bölümünde yer alan CAF Şampiyonlar Ligi 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com CAF Şampiyonlar Ligi 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, CAF Şampiyonlar Ligi 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. CAF Şampiyonlar Ligi 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). CAF Şampiyonlar Ligi 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.