Futbol »Arjantin » Primer B Nacional » 2017/2018

Primer B Nacional
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARJANTİN: Primer B Nacional - Ek maç¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷GI7FpUUN¬ZD÷p¬ZE÷z3QHq0nr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷301¬ZL÷/futbol/arjantin/primer-b-nacional/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0010000000025000Primer B Nac026Ek maç000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷fcA8s0Ae¬AD÷1525471800¬ADE÷1525471800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬JB÷IPC7r7lG¬WV÷almagro¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷fkzyRvJr¬WU÷aldosivi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~ZA÷ARJANTİN: Primer B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷WUN3xQcI¬ZD÷p¬ZE÷z3QHq0nr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/arjantin/primer-b-nacional/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0010000000179000Primer B Nac017cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷nuVPFHbS¬AD÷1525113300¬ADE÷1525113300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agropecuario¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGR¬AE÷Agropecuario¬JA÷bTLbZPMR¬WU÷agropecuario¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬JB÷YLCQUqVr¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hM7hBy7q¬AD÷1525113300¬ADE÷1525113300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷Gp2VT3pk¬WU÷aldosivi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷fy1ZSNae¬WV÷sportivo-estudiantes¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WC6dAeMk¬AD÷1525113300¬ADE÷1525113300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Boys¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬JA÷OA5wSsF1¬WU÷all-boys¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Riestra¬JB÷214sR1U7¬WV÷deportivo-riestra¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷0nB09Fyd¬AD÷1525113300¬ADE÷1525113300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬JA÷46rQko78¬WU÷atl-rafaela¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬JB÷I9nUl5ME¬WV÷villa-dalmine¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷trlmXIT2¬AD÷1525113300¬ADE÷1525113300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Unidos¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Junin¬JB÷Ysl1sNEl¬WV÷sarmiento-junin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬JA÷fikcr3ar¬WU÷boca-unidos¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷hIiiWxq9¬AD÷1525113300¬ADE÷1525113300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬JA÷S4m5tsUf¬WU÷brown-adrogue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬JB÷t8i9u1q1¬WV÷san-martin-tucuman¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷vwA48Zj2¬AD÷1525113300¬ADE÷1525113300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Atletico Mitre¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Atletico Mitre¬JA÷CWoYmPyL¬WU÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬JB÷jNpxmqiR¬WV÷los-andes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷nuieVdbF¬AD÷1525113300¬ADE÷1525113300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Moron¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Moron¬JA÷OWtEvLb7¬WU÷deportivo-moron¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬JB÷2NuIwuED¬WV÷gimnasia-jujuy¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷QVkaUGDL¬AD÷1525113300¬ADE÷1525113300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬JB÷UTX31r6K¬WV÷nueva-chicago¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬JA÷jwZa2OjE¬WU÷ferro¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷r7p4TzTR¬AD÷1525113300¬ADE÷1525113300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flandria¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬JA÷ChN802LQ¬WU÷flandria¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬JB÷YeTZeMTs¬WV÷instituto¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷pGWVOfyq¬AD÷1525113300¬ADE÷1525113300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬JA÷SISwetql¬WU÷guillermo-brown¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬JB÷69Rsf0bf¬WV÷almagro¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷vwWZNEjk¬AD÷1525113300¬ADE÷1525113300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷25. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬JA÷OpMngKD0¬WU÷ind-rivadavia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬JB÷2yLjhvT6¬WV÷santamarina¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~ZA÷ARJANTİN: Primer B Nacional - Terfi Playofflar¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Arjantin¬ZC÷O0Owx6rC¬ZD÷p¬ZE÷z3QHq0nr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷86¬ZL÷/futbol/arjantin/primer-b-nacional/¬ZX÷00Arjantin 008jantin0010000000312000Primer B Nac036offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Arjantin¬~AA÷48JpNAkc¬AD÷1528054800¬ADE÷1528054800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬JA÷zXiawtH4¬WU÷san-martin-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Junin¬JB÷ENj3x0WA¬WV÷sarmiento-junin¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-1. Toplam: 5-2. ¬~AA÷j5V2bRCd¬AD÷1527444600¬ADE÷1527444600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬JB÷IecfvM1b¬WV÷san-martin-tucuman¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬JA÷v5bju2nh¬WU÷sarmiento-junin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷1nci ayak.¬~AA÷IusH5yI5¬AD÷1526846400¬ADE÷1526846400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬JA÷zHqJZDmO¬WU÷san-martin-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬JB÷nimNYX2U¬WV÷agropecuario¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 0-0. Toplam: 3-0. ¬~AA÷nFoL4eXB¬AD÷1526837700¬ADE÷1526837700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬JA÷OCOSgHYu¬WU÷brown-adrogue¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Junin¬JB÷23NWhyln¬WV÷sarmiento-junin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AM÷2nci ayak. İlk maç sonucu: 1-1. Toplam: 3-5. ¬~AA÷dQh87cmg¬AD÷1526256600¬ADE÷1526256600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agropecuario¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGR¬AE÷Agropecuario¬JA÷6yh2wdla¬WU÷agropecuario¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬JB÷pSj6xG35¬WV÷san-martin-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1nci ayak.¬~AA÷vkrD6H2a¬AD÷1526235000¬ADE÷1526235000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬JA÷E1eAyzJB¬WU÷sarmiento-junin¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬JB÷hhfEzfYH¬WV÷brown-adrogue¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷1nci ayak.¬~AA÷E7UX4fDJ¬AD÷1525820700¬ADE÷1525820700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almagro¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬JA÷ruhD0md6¬WU÷almagro¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬JB÷drdHa7BC¬WV÷agropecuario¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷rLPpiWg5¬AD÷1525640400¬ADE÷1525640400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬JA÷GAgGosF0¬WU÷san-martin-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬JB÷f1hKp1U6¬WV÷villa-dalmine¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷0dKkjj9B¬AD÷1525631400¬ADE÷1525631400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬JA÷lOiOqLqD¬WU÷brown-adrogue¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬JB÷2ReSruaJ¬WV÷atl-rafaela¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4UQthCva¬AD÷1525629900¬ADE÷1525629900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬JA÷Kr07m3pl¬WU÷sarmiento-junin¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬JB÷bZbBnNaf¬WV÷instituto¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1532207643
311
fixtures
1
1532207643
0
YARDIM: Şu anda Futbol/Arjantin bölümünde yer alan Primer B Nacional 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Primer B Nacional 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Primer B Nacional 2017/2018 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Primer B Nacional 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Primer B Nacional 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.