Futbol »Kenya » Premier League » 2018

results
1
1516749992
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KENYA: Premier League¬ZEE÷Y7QCbf53¬ZB÷103¬ZY÷Kenya¬ZC÷SbjTYCL0¬ZD÷p¬ZE÷EokPs7m0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷103_Y7QCbf53¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/kenya/premier-league/¬ZX÷00Kenya 005......0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kenya¬~AA÷O0CmT3zI¬AD÷1517572800¬ADE÷1517572800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulinzi Stars¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULI¬AE÷Ulinzi Stars¬JA÷EihDr3Em¬WU÷ulinzi-stars¬WN÷ZOO¬AF÷Zoo Kericho¬JB÷QReHsNTg¬WV÷zoo-kericho¬AN÷n¬~AA÷Ia5dRs5U¬AD÷1517659200¬ADE÷1517659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chemelil¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHEM¬AE÷Chemelil¬JA÷GGlUvLDC¬WU÷chemelil¬WN÷TUS¬AF÷Tusker¬JB÷f7mYwuTI¬WV÷tusker¬AN÷n¬~AA÷6P1hSNkO¬AD÷1517659200¬ADE÷1517659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gor Mahia¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gor Mahia¬JA÷KleLtsq0¬WU÷mahia¬WN÷NAK¬AF÷Nakumatt¬JB÷bufPu1b6¬WV÷nakumatt¬AN÷n¬~AA÷fLt2nRzt¬AD÷1517659200¬ADE÷1517659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nzoia Sugar¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NZO¬AE÷Nzoia Sugar¬JA÷6q0unxLu¬WU÷nzoia-sugar¬WN÷KAR¬AF÷Kariobangi Sharks¬JB÷Kn4qodzn¬WV÷kariobangi-sharks¬AN÷n¬~AA÷YBu6oojn¬AD÷1517659200¬ADE÷1517659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vihiga United¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIH¬AE÷Vihiga United¬JA÷2BglpGkh¬WU÷vihiga-united¬WN÷MAT¬AF÷Mathare Utd.¬JB÷t2hhqz5b¬WV÷mathare-united¬AN÷n¬~AA÷jmzBp55h¬AD÷1517742000¬ADE÷1517742000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sofapaka¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOF¬AE÷Sofapaka¬JA÷zw7erfK4¬WU÷sofapaka¬WN÷BAN¬AF÷Bandari¬JB÷ET5asEZA¬WV÷bandari¬AN÷n¬~AA÷UwZEqPKb¬AD÷1517750100¬ADE÷1517750100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rangers¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAN¬AE÷Rangers¬JA÷dhe4tYlH¬WU÷rangers¬WN÷LEO¬AF÷Leopards¬JB÷Aea8uh4N¬WV÷leopards¬AN÷n¬~AA÷O0YIrqz5¬AD÷1517828400¬ADE÷1517828400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wazito¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAZ¬AE÷Wazito¬JA÷4IbCvCJT¬WU÷wazito¬WN÷SON¬AF÷Sony Sugar¬JB÷6RpvzWRp¬WV÷sony-sugar¬AN÷n¬~AA÷x4xNs3kB¬AD÷1517836500¬ADE÷1517836500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thika Utd.¬ER÷1. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THI¬AE÷Thika Utd.¬JA÷rqUMbF4o¬WU÷thika¬WN÷KAK¬AF÷Kakamega Homeboyz¬JB÷MZSQcZJi¬WV÷kakamega-homeboyz¬AN÷n¬~AA÷KSRRtN4H¬AD÷1518174000¬ADE÷1518174000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nakumatt¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THI¬AF÷Thika Utd.¬JB÷SWVYeDl4¬WV÷thika¬WM÷NAK¬AE÷Nakumatt¬JA÷GdSUdgZc¬WU÷nakumatt¬AN÷n¬~AA÷bJQVusKN¬AD÷1518182100¬ADE÷1518182100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mathare Utd.¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Mathare Utd.¬JA÷AeLweX3A¬WU÷mathare-united¬WN÷NZO¬AF÷Nzoia Sugar¬JB÷lnKsfiJG¬WV÷nzoia-sugar¬AN÷n¬~AA÷8hC1zLso¬AD÷1518264000¬ADE÷1518264000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bandari¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHEM¬AF÷Chemelil¬JB÷Gd4Mn9Bj¬WV÷chemelil¬WM÷BAN¬AE÷Bandari¬JA÷2g0Imkdp¬WU÷bandari¬AN÷n¬~AA÷Acjpa4Ko¬AD÷1518264000¬ADE÷1518264000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kakamega Homeboyz¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAK¬AE÷Kakamega Homeboyz¬JA÷Uah4Bhli¬WU÷kakamega-homeboyz¬WN÷SOF¬AF÷Sofapaka¬JB÷8ji8AC3c¬WV÷sofapaka¬AN÷n¬~AA÷6qQZv1ZT¬AD÷1518264000¬ADE÷1518264000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leopards¬ER÷2. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leopards¬JA÷ILOogBYM¬WU÷leopards¬WN÷WAZ¬AF÷Wazito¬JB÷dCNkhVmT¬WV÷wazito¬AN÷n¬~
1
1516749992
270
YARDIM: Şu anda Futbol/Kenya bölümünde yer alan Kenya Premier Ligi maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Kenya Premier Ligi livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Kenya Premier Ligi puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Kenya Premier Ligi maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Kenya Premier Ligi maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.