Hokey »ABD » AHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷ABD: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷SYjCOach¬ZD÷p¬ZE÷t6Q9XkNT¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/ahl/¬ZX÷05ABD 003......0010000000169000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷jNY5V0Xs¬AD÷1511398800¬ADE÷1511398800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷WYyOhhI1¬WU÷rockford-icehogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷APzSiCX7¬WV÷iowa-wild¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷ATjwzsPQ¬AD÷1511395500¬ADE÷1511395500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷b7OGfEmk¬WU÷binghamton-devils¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷xbNKgY2e¬WV÷providence-bruins¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷WxhZzN9K¬AD÷1511395500¬ADE÷1511395500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷GrZBefYr¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷vNsp0zQR¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷KvOpUjy8¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷p4bstFYe¬WU÷charlotte-checkers¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷dv2ouZm2¬WV÷belleville-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷tlPtVWL1¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hershey Bears¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬JA÷OlAYsy4q¬WU÷hershey-bears¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷2u9xseJk¬WV÷springfield-thunderbirds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷xGhVy3fE¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷69qx2deF¬WU÷syracuse-crunch¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷p0rt1GAL¬WV÷rochester-americans¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷OClRxqu8¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷AsjT3IQ2¬WU÷utica-comets¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷lYlX2xt9¬WV÷toronto-marlies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷nDAwWC6e¬AD÷1511317800¬ADE÷1511317800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷h6J2mctM¬WU÷bakersfield-condors¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷WdI6nHeS¬WV÷san-antonio-rampage¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷6gk4HDi2¬AD÷1511312400¬ADE÷1511312400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷EsL0XpjO¬WU÷chicago-wolves¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷hYJ4W45U¬WV÷texas-stars¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷8MBZWhik¬AD÷1511312400¬ADE÷1511312400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷dvQgkJB9¬WU÷manitoba-moose¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷AsUclwRF¬WV÷laval-rocket¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷fJo0Igxd¬AD÷1511308800¬ADE÷1511308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷IFRiZ6LB¬WU÷charlotte-checkers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷d6QeYQzI¬WV÷belleville-senators¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷CfdeJZMk¬AD÷1511132400¬ADE÷1511132400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷AkOqyTja¬WU÷san-jose-barracuda¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷OhSmzm65¬WV÷ontario-reign¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷Y3ciKF7q¬AD÷1511128800¬ADE÷1511128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷lzzywkMn¬WU÷rockford-icehogs¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷SQYvx9yg¬WV÷chicago-wolves¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷tC5POeaS¬AD÷1511125200¬ADE÷1511125200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷v1l5rBbP¬WU÷toronto-marlies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷tAzXwV6t¬WV÷syracuse-crunch¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~~
4
1511408839
250
fixtures
SA÷4¬~ZA÷ABD: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷SYjCOach¬ZD÷p¬ZE÷t6Q9XkNT¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokey/abd/ahl/¬ZX÷05ABD 003......0010000000169000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷UDX9UKnl¬AD÷1511398800¬ADE÷1511398800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷7¬CX÷Milwaukee Admirals¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1511408656¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬JA÷CUEAGeA8¬WU÷milwaukee-admirals¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷QXIEFFPE¬WV÷cleveland-monsters¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷OzXDTv2f¬AD÷1511402700¬ADE÷1511402700¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1511406183¬BX÷20¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷KfIIEZvL¬WU÷tucson-roadrunners¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷boHMDgfR¬WV÷san-diego-gulls¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷IZPMRIW6¬AD÷1511406000¬ADE÷1511406000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1511406630¬BX÷19¬WQ÷¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷Chcc7iXf¬WU÷ontario-reign¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷OS016Bn1¬WV÷stockton-heat¬AH÷1¬BB÷1¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷zBzISbH0¬AD÷1511406000¬ADE÷1511406000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1511408401¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷vuak9D2r¬WU÷san-jose-barracuda¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷IVcg8XHl¬WV÷san-antonio-rampage¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷dQOQQxnD¬AD÷1511546400¬ADE÷1511546400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷6ij65V17¬WU÷cleveland-monsters¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷prkA4kHD¬WV÷texas-stars¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷ptI8kMOD¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷YcrhTYgE¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷ClsdSh9K¬WV÷hartford-wolf-pack¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷4UUtXD8n¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷QeNWLjnl¬WU÷grand-rapids-griffins¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷4nMzLA1f¬WV÷manitoba-moose¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷M5uxYggt¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷fDW0RCOQ¬WU÷syracuse-crunch¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷WYNSMWWs¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷CfYlViwa¬AD÷1511568300¬ADE÷1511568300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷IBytI8oD¬WU÷rochester-americans¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷WEupHS0J¬WV÷binghamton-devils¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷IXYpWXNh¬AD÷1511568300¬ADE÷1511568300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷pbwYJUG0¬WU÷springfield-thunderbirds¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷OlxxJlW6¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷joXhUBh5¬AD÷1511569800¬ADE÷1511569800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷pfg3PrGu¬WU÷laval-rocket¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷Oph7O2Vo¬WV÷utica-comets¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷AmmfSkNH¬AD÷1511571600¬ADE÷1511571600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬JA÷EZpKL0F4¬WU÷milwaukee-admirals¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷CK3NKKUA¬WV÷chicago-wolves¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷WdljTV7B¬AD÷1511571600¬ADE÷1511571600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷WAeFMt0b¬WV÷iowa-wild¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷hKdBNMph¬WU÷rockford-icehogs¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷4AnbR9xO¬AD÷1511575500¬ADE÷1511575500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷6s3RJvpH¬WU÷tucson-roadrunners¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷pY1VIbaN¬WV÷stockton-heat¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷ryI8oDNu¬AD÷1511578800¬ADE÷1511578800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷ILWqxMao¬WU÷ontario-reign¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷WOzlytFi¬WV÷san-jose-barracuda¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷IDj2QTiU¬AD÷1511578800¬ADE÷1511578800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷4Ir2DxNp¬WV÷bakersfield-condors¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷29dzIIET¬WU÷san-diego-gulls¬AN÷y¬MW÷417¬~AA÷MRGCpXxn¬AD÷1511634600¬ADE÷1511634600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷EmQhz0Uc¬WU÷toronto-marlies¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷hvPdZJq4¬WV÷belleville-senators¬AN÷n¬~AA÷j1LGqihh¬AD÷1511640000¬ADE÷1511640000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷04O0YwaA¬WU÷laval-rocket¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷veN4XcEG¬WV÷utica-comets¬AN÷n¬~AA÷UiKKrB7b¬AD÷1511650800¬ADE÷1511650800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷MJC9WHTM¬WU÷charlotte-checkers¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷zNGDVyqT¬WV÷providence-bruins¬AN÷n¬~AA÷A1SStkxB¬AD÷1511654400¬ADE÷1511654400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷8AoSlaqi¬WU÷cleveland-monsters¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷n1pWmJbc¬WV÷texas-stars¬AN÷n¬~AA÷CG9PsVM4¬AD÷1511654400¬ADE÷1511654400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷h23uReip¬WU÷hartford-wolf-pack¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷Wh2qQF6j¬WV÷hershey-bears¬AN÷n¬~AA÷4ORWu9iH¬AD÷1511654400¬ADE÷1511654400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬JA÷tOqzmwE3¬WU÷milwaukee-admirals¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬JB÷hbmvncT9¬WV÷manitoba-moose¬AN÷n¬~AA÷2a77Z6Up¬AD÷1511654700¬ADE÷1511654700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷SKHNwZzj¬WU÷binghamton-devils¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷tOLRxgjd¬WV÷rochester-americans¬AN÷n¬~AA÷rFQzuT6N¬AD÷1511654700¬ADE÷1511654700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷zNxqoHrG¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷EDympybM¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AN÷n¬~AA÷0jLuvmMT¬AD÷1511654700¬ADE÷1511654700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷rmtiqeDS¬WU÷wilkes-barre-scranton¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷pdSIvFLq¬WV÷syracuse-crunch¬AN÷n¬~AA÷G2ekbj7o¬AD÷1511658000¬ADE÷1511658000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷fR991xTd¬WU÷chicago-wolves¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷YH8D0dr3¬WV÷rockford-icehogs¬AN÷n¬~AA÷U5agcAMi¬AD÷1511661900¬ADE÷1511661900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷0vuAaGc9¬WU÷tucson-roadrunners¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷vVwEbzDF¬WV÷stockton-heat¬AN÷n¬~AA÷CUlbdUyb¬AD÷1511665200¬ADE÷1511665200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷nesMdEsS¬WV÷san-antonio-rampage¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷YiwIcfSL¬WU÷bakersfield-condors¬AN÷n¬~AA÷jLm2eli4¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷hxKlhYkq¬WU÷charlotte-checkers¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷WSIhih5k¬WV÷providence-bruins¬AN÷n¬~AA÷bom6f86A¬AD÷1511726700¬ADE÷1511726700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷02NdjCKe¬WU÷springfield-thunderbirds¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷vgM0kWZ1¬WV÷hartford-wolf-pack¬AN÷n¬~~
4
1511408839
866
YARDIM: Şu anda Hokey/ABD bölümünde yer alan AHL 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com AHL 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, AHL 2017/2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. AHL 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 15'in üzerinde ülkeden, 100'den fazla buz hokeyi karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuva). AHL 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.