Amerikan Futbolu »Almanya » GFL 2 » 2016

results
SA÷5¬~ZA÷ALMANYA: GFL 2¬ZEE÷jodOP8aP¬ZB÷81¬ZY÷Almanya¬ZC÷plYwTb33¬ZD÷p¬ZE÷fHdXkoqr¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_jodOP8aP¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/almanya/gfl-2/¬ZX÷07Almanya 007lmanya0450000000153000GFL 2 005......000¬ZCC÷0¬~AA÷jqKKq52C¬AD÷1473516000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wiesbaden Phantoms¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIE¬AE÷Wiesbaden Phantoms¬WU÷wiesbaden-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷6¬BC÷7¬BE÷15¬BG÷14¬WN÷NUR¬AF÷Nurnberg Rams¬WV÷nurnberg-rams¬AH÷24¬BB÷8¬BD÷16¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷fHQBoRXa¬AD÷1473512400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬WU÷kirchdorf-wildcats¬AG÷0¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬WV÷ingolstadt-dukes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷nVytRE86¬AD÷1472997600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Potsdam Royals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬WU÷potsdam-royals¬AG÷24¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷ESS¬AF÷Essen Cardinals¬WV÷essen-cardinals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷YRXySfg0¬AD÷1472922000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ingolstadt Dukes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬WU÷ingolstadt-dukes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷49¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷14¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷j3rXSzvf¬AD÷1472918400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bielefeld Bulldogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIE¬AE÷Bielefeld Bulldogs¬WU÷bielefeld-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷13¬WN÷PAD¬AF÷Paderborn Dolphins¬WV÷paderborn-dolphins¬AH÷29¬BB÷14¬BD÷9¬BF÷6¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷CCqTTGOm¬AD÷1472914800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wiesbaden Phantoms¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIE¬AE÷Wiesbaden Phantoms¬WU÷wiesbaden-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷GIE¬AF÷Giessen Golden Dragons¬WV÷giessen-golden-dragons¬AH÷14¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷8¬AN÷n¬~AA÷2wbcZx1Q¬AD÷1472911200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bonn Gamecocks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BON¬AE÷Bonn Gamecocks¬WU÷bonn-gamecocks¬AG÷30¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷23¬BG÷0¬WN÷LUB¬AF÷Lubeck Cougars¬WV÷lubeck-cougars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷7¬BD÷13¬BF÷17¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷4npPUd9s¬AD÷1472911200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬WU÷kirchdorf-wildcats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬BA÷24¬BC÷13¬BE÷14¬BG÷3¬WN÷MAN¬AF÷Munchen Rangers¬WV÷munchen-rangers¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷EHH2Dev7¬AD÷1472389200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bielefeld Bulldogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIE¬AE÷Bielefeld Bulldogs¬WU÷bielefeld-bulldogs¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷LUB¬AF÷Lubeck Cougars¬WV÷lubeck-cougars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷10¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷h8G6CFgD¬AD÷1472389200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cologne Crocodiles¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAD¬AF÷Paderborn Dolphins¬WV÷paderborn-dolphins¬AH÷16¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷6¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬WU÷cologne-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷28¬BG÷7¬AN÷n¬~AA÷6B4lyaWD¬AD÷1472389200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munchen Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Munchen Rangers¬WU÷munchen-rangers¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷35¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷KE8hzJoK¬AD÷1472389200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nurnberg Rams¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUR¬AE÷Nurnberg Rams¬WU÷nurnberg-rams¬AG÷29¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷22¬WN÷WIE¬AF÷Wiesbaden Phantoms¬WV÷wiesbaden-phantoms¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷50¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷6¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷dtNcEyP0¬AD÷1472310000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Franken Knights¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRA¬AE÷Franken Knights¬WU÷franken-knights¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬WV÷ingolstadt-dukes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷58¬BB÷21¬BD÷21¬BF÷9¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷IkOgFH9f¬AD÷1472310000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ritterhude Badgers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬WV÷potsdam-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷8¬WM÷ITT¬AE÷Ritterhude Badgers¬WU÷ritterhude-badgers¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷13¬BE÷0¬BG÷8¬AN÷n¬~AA÷OSOkGcfl¬AD÷1472306400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bonn Gamecocks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BON¬AE÷Bonn Gamecocks¬WU÷bonn-gamecocks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷0¬BC÷19¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷ESS¬AF÷Essen Cardinals¬WV÷essen-cardinals¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷n¬~
5
1481134561
112
fixtures
5
1481134561
0
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Almanya bölümünde yer alan GFL 2 2016 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com GFL 2 2016 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, GFL 2 2016 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. GFL 2 2016 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. GFL 2 2016 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.